Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

zlosnik.gif

2059440463.jpg

Quote:

Przedmiotem aukcji jest LPT - lekki pojazd terenowy. Jest to polska amfibia, wyprodukowana na potrzeby wojska.

Wyprodukowanych zostało tylko kilka sztuk. Egzemplarz w pełni na chodzie, posiada silnik diesla od Mercedesa. Zarejestrowany i ubezpieczony.

Więcej informacji technicznych na stronie:

Kontakt: 603-470-543


---> Allegro ok.gif

Takie coś stoi w muzeum w Szczecinie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co wygrałem

Z rok temu, albo nawet ze dwa hmm.gif pojawił się taki emblemat na allegro.

Różnił się tym, że był w DUŻO gorszym stanie zlosnik.gif Wtedy poszedł za 200zł jeśli dobrze pamiętam.

Nie przypuszczałem, że ten dobije tysiąca grinser006.gif

Jak by człowiek wiedział, że takie abstrakcje cenowe nastąpią, to by nakupował cały wór takich emblematów X lat wstecz palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z rok temu, albo nawet ze dwa pojawił się taki emblemat na allegro.

> Różnił się tym, że był w DUŻO gorszym stanie Wtedy poszedł za 200zł jeśli dobrze pamiętam.

> Nie przypuszczałem, że ten dobije tysiąca

> Jak by człowiek wiedział, że takie abstrakcje cenowe nastąpią, to by nakupował cały wór takich

> emblematów X lat wstecz

Jestem w posiadaniu emblematu POLMO JZS, który czeka na renowację ok.gif Niestety jakiś pan Kaziu czy Heniu po tym jak urwał się gwint wywiercił dziurę na wylot w literce "L" sciana.gif Plan jest taki aby go przywrócić do stanu jak najlepszego i może sprzedać ale cena tamtego z aukcji jest taka nie realna sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Piękna rzecz , gdybym miał pewność że za 5 lat nie zacznie gnić, kupił bym go za tą cenę bez

> wahania. Do codziennej eksploatacji .

Myślę że codzienna eksploatacja zniszczyłaby ten samochód.

On raczej powinien służyć do stania w garażu i jeżdżenia w słoneczne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Otóż to! Do codziennej eksploatacji to można sobie fundnąć Caro w LPG .

Takiego jak na aukcji też, tylko trzeba by to rozebrać, budę opalić grinser006.gif i ocynkować, dać nowe hamulce i silnik, zrobić zawias, nowe koła i robi się 30 tysięcy. W sumie też frajda, ale mnie już nie stać na takie fanaberie zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

limuzyna jak cholera szczególnie wnętrze, wystające kable przy kierownicy i tandeta.....

szkoda kanta... ale chyba te zmiany są w pełni odwracalne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

icon_eek.gif A czemu to ma służyć? hmm.gif

scrfb.jpg

Quote:

Żaluzja na boczną szybę pasuje do wielu aut. Świetny gadżet stylizacyjny na zloty VW i german style.

Do zdjęcia zamantowane w fiacie 126p ale na pewno będzie świetnie wygladać w Twoim aucje.

Harmonijka jest ruchoma wiec na pewno dopasujesz ją do swoego auta. Jeśli szukasz inych cześci do swojego auta z PRL

koniecznie zobacz inne moje aucje bądź napisz czego potrzebujesz.


--> Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.