Skocz do zawartości

[kzAk kombi 10-12kpln] volvo, saab, ford czy inne...?


Chooper

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła chyba pora na zmiany, bo obecne wozidło miało w piątek nieplanowane hamowanie w rowie po wymuszonym na mnie pierwszeństwie i próbie uniknięcia zderzenia bocznego z CC przy 100km/h.

W grę wchodzi auto 2000-2001 rok najchętniej kombi lub spory sedan/htb, z uwagi na konieczność ładunku wózka dziecięcego.

budżet 10-12kpln. Najlepiej kle kle, ale jeśli silnik nie ma powyżej 2.5 to może być też benzyna

Celuję w takie typy:

Saab 9-5 kombi 2.3 (benz)

Volvo V70 (99-2000r) 2.5 tdi lub 2.4 (b)

Volvo V40 1.9 tdi (jedyna znana mi konstrukcja, bo to praktycznie to samo co carisma)

Saab 9-3 2.0-2.2

Mazda Premacy

Hyundai Sonata

Ford Mondeo III-gen z początków serii

Citroen C5

Alfa 156 kombi 1.9 jtd lub 2.0

Będę wdzięczny za sugestie i opinie związane z takimi typami

to tym co widzę są też szanse na znalezienie np. V70 po lifcie z 2001 r, S60 z początku serii.

Wiem, że w kilku przypadkach budżet pozwala na zakup auta niewyglądającego jak perełka, ale nie przeszkadza mi jeżeli będzie gdzieś zarysowane, wgniecione itd.

Już mi się przejadło dbanie o stan auta, gdzie przez czyjeś beztalencie, roztargnienie, gapiostwo i tak cały misterny plan szlag trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W grę wchodzi auto 2000-2001 rok najchętniej kombi lub spory sedan/htb, z uwagi na konieczność

> ładunku wózka dziecięcego.

> budżet 10-12kpln. Najlepiej kle kle, ale jeśli silnik nie ma powyżej 2.5 to może być też benzyna

W tych pieniądzach to chyba najbezpieczniej benzyna: Opel Astra, VW Passat, Ford Focus. Bo egzemplarz "do jeżdżenia" to bedzie albo droższy albo wymagający inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będę wdzięczny za sugestie i opinie związane z takimi typami

> to tym co widzę są też szanse na znalezienie np. V70 po lifcie z 2001 r, S60 z początku serii.

Wacpan raczy zartowac ? Za 10-12 tys ?

Trudno Ci bedzie znalezc jezdzacy egzemplarz za 15... a o 10 tys to nawet nie ma mowy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Celuję w takie typy:

Za takie pieniądze będzie to zajeżdżona padlina, do której dołączona będzie bajeczka o "perełce od dziadka z Rajchu, co to tylko nach Kirche und zuruck, a że dziadek ateista to ze dwa razy w roku jeździł".

Przykro mi, że rozwiewam brutalnie Twoje marzenia.

Chcesz samochodu DO JEŻDŻENIA w takim budżecie - obniż wymagania o 2 klasy w dół i zapomnij o dieslu.

No, chyba że wydanie kilku kpln na BIEŻĄCE naprawy takiego cudaka nie stanowi dla Ciebie problemu, to luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nadeszła chyba pora na zmiany, bo obecne wozidło miało w piątek nieplanowane hamowanie w rowie po

> wymuszonym na mnie pierwszeństwie i próbie uniknięcia zderzenia bocznego z CC przy 100km/h.

> W grę wchodzi auto 2000-2001 rok najchętniej kombi lub spory sedan/htb, z uwagi na konieczność

> ładunku wózka dziecięcego.

> budżet 10-12kpln. Najlepiej kle kle, ale jeśli silnik nie ma powyżej 2.5 to może być też benzyna

> Celuję w takie typy:

> Saab 9-5 kombi 2.3 (benz)

> Volvo V70 (99-2000r) 2.5 tdi lub 2.4 (b)

> Volvo V40 1.9 tdi (jedyna znana mi konstrukcja, bo to praktycznie to samo co carisma)

> Saab 9-3 2.0-2.2

> Mazda Premacy

> Hyundai Sonata

> Ford Mondeo III-gen z początków serii

> Citroen C5

> Alfa 156 kombi 1.9 jtd lub 2.0

> Będę wdzięczny za sugestie i opinie związane z takimi typami

> to tym co widzę są też szanse na znalezienie np. V70 po lifcie z 2001 r, S60 z początku serii.

> Wiem, że w kilku przypadkach budżet pozwala na zakup auta niewyglądającego jak perełka, ale nie

> przeszkadza mi jeżeli będzie gdzieś zarysowane, wgniecione itd.

> Już mi się przejadło dbanie o stan auta, gdzie przez czyjeś beztalencie, roztargnienie, gapiostwo i

> tak cały misterny plan szlag trafia.

Za te pieniążki to kupisz w dobrym stanie Marea Weekend a to co wymieniasz będzie w stanie agonalnym - taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. nevermind. Pomińcie cenę, bo się nie dogadamy. To za ile auta są oferowanie, to nie znaczy, że za tyle się sprzedają.

Celowo nie pisałem o audi, VW czy mercedesie, bo mnie te typy nie interesują.

Oczekiwałbym Waszych opinii o autach, a nie czy za tą cenę dostanę, czy nie.

Na rynku nie brakuje ofert, które mają wizualne czy nieduże mechaniczne mankamenty, które akurat mi nie muszą przeszkadzać. to są już auta 13 letnie!

Alfa, citroen i ford, to czyste taka sugestia, osobiście skupiam się na saabach, volvo i maździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok. nevermind. Pomińcie cenę, bo się nie dogadamy. To za ile auta są oferowanie, to nie znaczy, że

> za tyle się sprzedają.

> Celowo nie pisałem o audi, VW czy mercedesie, bo mnie te typy nie interesują.

> Oczekiwałbym Waszych opinii o autach, a nie czy za tą cenę dostanę, czy nie.

> Na rynku nie brakuje ofert, które mają wizualne czy nieduże mechaniczne mankamenty, które akurat mi

> nie muszą przeszkadzać. to są już auta 13 letnie!

> Alfa, citroen i ford, to czyste taka sugestia, osobiście skupiam się na saabach, volvo i maździe.

astra g/ vectra b - w tych pieniadzach kupisz juz cos porzadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W grę wchodzi auto 2000-2001 rok najchętniej kombi lub spory sedan/htb, z uwagi na konieczność

> ładunku wózka dziecięcego.

> budżet 10-12kpln. > Celuję w takie typy:

> Saab 9-5 kombi 2.3 (benz)

> Volvo V70 (99-2000r) 2.5 tdi lub 2.4 (b)

Chyba auta jednak nie tanieja w takim tempie.

Ta kwota jest dobra aby przeznaczyc na Fabie Kombi 2000-01.

Jesli celujesz w Volvo, to moze kupisz niezle 800/900, z lat 90-ych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dołożę do tego zestawienia to co mam czyli Laguna I ph II z benzyną tylko jednak nie 1,6 ale co najmniej 1,8 16v. I do tego gazik.

W kombi jest duży kufer. Komfort spoko. Wyposażenie też. Rdza raczej nie rusza. I wbrew panującej opinii jest bezawaryjna.

I teraz z ostatnich wypustów (2000r.) kosztuje psie pieniądze.

Można by też poszukać LII z początku produkcji ale ta raczej potwierdza panującą opinię o awaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Alfa, citroen i ford, to czyste taka sugestia, osobiście skupiam się na saabach, volvo i maździe.

To najwyzszy czas o nich zapomniec, no chyba, ze masz kolejne 10k na doprowadzenie tego do stanu do jazdy.

S60? Paaanie, takie rzeczy tylko w erze.

Kup sobie astre g bo nic innego za te pieniadze nie kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.