Skocz do zawartości

Rabaty na Orlenie?


MarekSz

Rekomendowane odpowiedzi

> Ostatnio pojawiły się reklamy o rabatach dla stałych klientów na Orlenie.

> Próbował ktoś już tego ale nie jako firma?

ano wlasnie.... zapomnialem pisac..

kilka miesiecy temu na AK wrzucil ktos temat z klubu Seata o kartach znikowych.. koszt wyrobienia 10zl zlosnik.gif

no to duuuuuuzo ludzi od nas sie do goscia z Seata zglosilo i wyrobilo, w tym ja biglaugh.gif

raz chcialem z niej skorzystac i dostalem info, ze karta jest nieaktywna czy cos w tym stylu hmm.gif

czy ktos kto od nas tez u goscia zamawial korzystal z tej karty? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano wlasnie.... zapomnialem pisac..

> kilka miesiecy temu na AK wrzucil ktos temat z klubu Seata o kartach znikowych.. koszt wyrobienia

> 10zl

> no to duuuuuuzo ludzi od nas sie do goscia z Seata zglosilo i wyrobilo, w tym ja

> raz chcialem z niej skorzystac i dostalem info, ze karta jest nieaktywna czy cos w tym stylu

> czy ktos kto od nas tez u goscia zamawial korzystal z tej karty?

Stary! Przecież to był ewidentny wałek. Ktoś zgarnął 10 zł * X naiwnych (sory!) i pojechał na imprezę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Karta którą otrzymałeś działa?

nie dziala, pracownik stacji polecil udac sie na stacje, ktora wydala karte, zapomnialem o tym, nie zapytalem goscia z Seata, ten watek mi przypomnial o tej karcie, wiec pytam reszte userii

a Ty od razu wyskakujesz z walkiem wiec pytam czy masz jakies dowody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio pojawiły się reklamy o rabatach dla stałych klientów na Orlenie.

> Próbował ktoś już tego ale nie jako firma?

Kiedyś się zaintersowałem tematem i zasada była taka, że rabat masz na stacji "pod domem" i tylko na tej jednej. Jak tankujesz na innym Orlenie to już rabatu nie ma. Nie wiem, czy nadal jest ta sama promocja, ale wcześniej działała na takiej zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie dziala, pracownik stacji polecil udac sie na stacje, ktora wydala karte, zapomnialem o tym, nie

> zapytalem goscia z Seata, ten watek mi przypomnial o tej karcie, wiec pytam reszte userii

> a Ty od razu wyskakujesz z walkiem wiec pytam czy masz jakies dowody...

Ja również zamówiłem karty, 3 sztuki były nieaktywne, ale odesłałem i po miesiącu otrzymałem już działające. Trochę długo to trwało, ale rabat jest i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja również zamówiłem karty, 3 sztuki były nieaktywne, ale odesłałem i po miesiącu otrzymałem już

> działające. Trochę długo to trwało, ale rabat jest i nie narzekam.

to napisze w wolnej chwili do niego, nie pali mi sie specjalnie, bo rzadko na Orlenie tankuje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie dziala, pracownik stacji polecil udac sie na stacje, ktora wydala karte, zapomnialem o tym, nie

> zapytalem goscia z Seata, ten watek mi przypomnial o tej karcie, wiec pytam reszte userii

> a Ty od razu wyskakujesz z walkiem wiec pytam czy masz jakies dowody...

Bo tak mi się zdawało wtedy, a teraz czytam, ze Twoja karta nie działa, więc uznałem, że to wałek.

Chociaż kolega pisze tu, że jego karta działa, więc teraz już nie wiem icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to napisze w wolnej chwili do niego, nie pali mi sie specjalnie, bo rzadko na Orlenie tankuje

Niestety, śledziłem ten wątek na forum Klubu Seata i tylko kilkanaście osób na kilkaset miało ten problem z kartami, w tym Ty i ja. Taki pech zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo tak mi się zdawało wtedy, a teraz czytam, ze Twoja karta nie działa, więc uznałem, że to wałek.

> Chociaż kolega pisze tu, że jego karta działa, więc teraz już nie wiem

Ja zapisałem się w sierpniu, karty otrzymałem nieaktywne w grudniu, a poprawione w styczniu, stąd niektórzy się nieco denerwowali. Teraz już podobno realizacja idzie w miarę na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zapisałem się w sierpniu, karty otrzymałem nieaktywne w grudniu, a poprawione w styczniu, stąd

> niektórzy się nieco denerwowali. Teraz już podobno realizacja idzie w miarę na bieżąco.

Czyli wszystko jasne cool.gifok.gif Nie miałem racji blush.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zapisałem się w sierpniu, karty otrzymałem nieaktywne w grudniu, a poprawione w styczniu, stąd

> niektórzy się nieco denerwowali. Teraz już podobno realizacja idzie w miarę na bieżąco.

Jaka jest zasada udzielania rabatów dla posiadaczy takich kart?

Czy klient indywidualny może uzyskać rabat, jeżeli tak to jakie ilości paliwa miesięcznie musi tankować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaka jest zasada udzielania rabatów dla posiadaczy takich kart?

> Czy klient indywidualny może uzyskać rabat, jeżeli tak to jakie ilości paliwa miesięcznie musi

> tankować?

te o ktorych ja i zurekk pisalismy sa na jakas firme goscia z forum Seata, ZTCW te karty liczone sa w setkach, wiec minimalna ilosc zatankowanego paliwa "nas" nie interesuje, na pewno zawsze minimum jest osiagane smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zapisałem się w sierpniu, karty otrzymałem nieaktywne w grudniu, a poprawione w styczniu, stąd

> niektórzy się nieco denerwowali. Teraz już podobno realizacja idzie w miarę na bieżąco.

ja tam nadal czekam od sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zapisałem się w sierpniu, karty otrzymałem nieaktywne w grudniu, a poprawione w styczniu, stąd

> niektórzy się nieco denerwowali. Teraz już podobno realizacja idzie w miarę na bieżąco.

no to i tak miałeś je szybko

ja swoją zamówiłem na przełomie lipca i sierpnia

i podobno 18 lutego została do mnie wysłana

podobno, bo tydzień później jeszcze jej nie było (jak jest teraz, nie wiem, nie byłem od tamtego czasu u rodziców)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to i tak miałeś je szybko

> ja swoją zamówiłem na przełomie lipca i sierpnia

> i podobno 18 lutego została do mnie wysłana

> podobno, bo tydzień później jeszcze jej nie było (jak jest teraz, nie wiem, nie byłem od tamtego

> czasu u rodziców)

Dokładnie 1 sierpnia zamówiłem. Do mnie list szedł ponad tydzień, bo wysyłali je listem ekonomicznym, zamiast z góry narzucić przesyłkę priorytetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> te o ktorych ja i zurekk pisalismy sa na jakas firme goscia z forum Seata, ZTCW te karty liczone sa

> w setkach, wiec minimalna ilosc zatankowanego paliwa "nas" nie interesuje, na pewno zawsze

> minimum jest osiagane

Wnioskuję ze chodzi wam o program BIZNESTANK organizowany przez Seat Klub Ibiza. Dostałem taka kartę i przyznam ze miło jest dostać 8 groszy na litrze, niezależnie czy to LPG, Pb czy ON. Rabat działa i nie był to zaden wałek, jeśli komuś nie działa niech pisze do organizatora.

W zasadzie aby dostać standardowe 8 gr. na Orlen i 5gr na Bliską trzeba w sumie tankować ponad 15000 litów miesięcznie co przy wyrobionych ponad 1300 kart nie jest problemem. Problem jest tylko taki ze z tych ponad 1300 w ciągłym użyciu jest raptem koło 300 a to trochę mało aby myśleć o zwiększeniu rabatu.

Jeśli zależy wam na rabacie to tankujcie a wtedy może uda się zwiększyć rabat smile.gif

PS. Natomiast Orlen ma obecnie nową kampanie rabaty dla stałych klientów, przyzna ze sam jestem ciekaw jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raz na to tankowałem. Rabat niby 8gr, u mnie 6gr. Płacenie z naliczeniem rabatu zajęło ostatnio

> 10min. Także wracam na Neste

Niektóre Orleny mają problemy z naliczaniem rabatu ale trzeba poprostu upominać sie o rabat. 6 gr było na poczatku ale po 3 miasiącach z rzedu jak klub wyrobił normę zwiekszono do 8 gr.

Nie ma sensu nikogo namawiać na siłe niech każdy tankuje gdzie chce.

Dodatkowo niektórym Orlen nalicza tylko 6 gr. przez 2 , 3 tankowania potem juz aktualizuje rabat do 8gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na początku jak pojawiły się te karty na punkty to można było sobie ileś tam zatankować i zapłacić punktami.

I tak zawsze tankuję na stacjach Shell. Ostatnio był rabat w wysokości 30gr na litrze. I płacenie z rabatem szło dość sprawnie i szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary! Przecież to był ewidentny wałek. Ktoś zgarnął 10 zł * X naiwnych (sory!) i pojechał na

> imprezę...

No nie no bez przesady. Faktycznie czekało się długo ze względu na liczbę chętnych i opieszałość Orlenu przy wyrabibniu kart, ale sam organizator uczciwy i chwała mu za chęci do takiej akcji. Swoją kartę dostałem i korzystam, na chwilę obecna jest to rabat 8gr na litrze, a może będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do kogo można zgłosić się po taką kartę? Ktoś z AK jest władny, żeby zorganizować ją.

> Miesięcznie trochę kasy topię w LPG, taki rabacik byłby przyjemny.

> I tak w 95% tankuję na jednej orlenowskiej stacji.

Pierwsze sprawdź czy dana stacja obsługuje ten program rabatowy - nie jest on dostępny na każdym orlenie i bliskiej - http://www.flota.orlen.pl/Internet/doc/20070402/Biznestank_stacje_w_programie_102010.xls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze sprawdź czy dana stacja obsługuje ten program rabatowy - nie jest on dostępny na każdym

> orlenie i bliskiej -

> http://www.flota.orlen.pl/Internet/doc/20070402/Biznestank_stacje_w_programie_102010.xls

Ta akurat na której obecnie tankuje nie znajduje się na liście, za to kilka innych które mijam po drodze są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze sprawdź czy dana stacja obsługuje ten program rabatowy - nie jest on dostępny na każdym

> orlenie i bliskiej -

> http://www.flota.orlen.pl/Internet/doc/20070402/Biznestank_stacje_w_programie_102010.xls

Widze w tym zestawieniu stacje wlasne Orlenu (przynajmniej z mojego regionu), franszczyz na ktorych tankuje nie ma (na nich bez karty jest te 6-8gr na litrze gazu taniej - benzyny za malo leje by sie wypowiadac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do kogo można zgłosić się po taką kartę? Ktoś z AK jest władny, żeby zorganizować ją.

> Miesięcznie trochę kasy topię w LPG, taki rabacik byłby przyjemny.

> I tak w 95% tankuję na jednej orlenowskiej stacji.

Proponuję zarejestrowac sie na forum klubseatibiza raptem 5 minut i śledzić sobie co jakiś czas watek o kartach, a dodatkowo jest bezpośredni kontakt z organizatorem.

Odnajdujesz wątek o kartach na Orlen i reszta jest tam wyjasniona co i jak robić, ponad 20 stron do poczytania.

W skrócie, nie ma sensu pytać sie czy nadal mozna sie zapisać, bo takich pytań jest na pęczki smile.gif

1. Odnajdujesz user'a COBRETI piszesz do niego ze jesteś zainteresowany kartą

2. Podajesz w mailu numer rejestracyjny samochodu i adres na jaki chcesz aby karta została wysłana.

3. Przelewasz kaskę na konto (do odnalezienia w wątku o kartach)10 zł za kartę 5 zł na wysyłkę

4. Czekasz na odbiór.

Myślę ze lepiej zrobić to samemu jeśli ktoś jest zainteresowany kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...4. Czekasz na odbiór.

> Myślę ze lepiej zrobić to samemu jeśli ktoś jest zainteresowany kartą.

Ja może dopisze, żeby nie było później zdziwienia. Na kartę jak się ma pecha można nawet czekać 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja może dopisze, żeby nie było później zdziwienia. Na kartę jak się ma pecha można nawet czekać 6

> miesięcy.

ja czekam już 8 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja czekam już 8

Z tego co czytałem na forum to wszystkiemu jest winna opieszałość niektórych pracowników Orlenu niestety. Poza tym karty są wyrabiane na bodaj 4 Orlenach, wiec jedni robią powiedzmy na bieżąco inni opieszale.

PS. Nie sądziłem ze niektórzy jeszcze nie maja z 1 tury :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio pojawiły się reklamy o rabatach dla stałych klientów na Orlenie.

> Próbował ktoś już tego ale nie jako firma?

Reklamy o rabatach to jest TYLKO przypomnienie tego co jest cały czas dostępne przy programie Vitay tzn.za 3300pkt jest jednorazowy rabat 15zł , 6600pkt=30zł, 9900pkt=50zł

Czyli jednym słowem kasa poszła na reklamę która kompletnie nic nie wnosi nowego do tematu .

Wprowadza tylko zamieszanie bo ludzie myślą że im Orlen zaproponuje rabaty na cenę paliwa hehe.gif a tak nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kilka miesiecy temu na AK wrzucil ktos temat z klubu Seata o kartach znikowych.. koszt wyrobienia

> 10zl

Ja również myślałem że na AK to wypali ale większość wyśmiała pomysł, więc jako że zarejestrowany jestem na Forum Seata to karty zamówiłem u Cobrettiego .

Co do niedziałających kart , to była to seria uszkodzonych kart (błąd przy programowaniu) ale problem szybko został rozwiązany ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

> Dodatkowo niektórym Orlen nalicza tylko 6 gr. przez 2 , 3 tankowania potem juz aktualizuje rabat do

> 8gr.

sorry że odkopuję temat,

dzisiaj dostałem karty z klubu Seata,

Na stacji wskoczył mi rabat 4gr, wg Ciebie po dwóch trzech tankowaniach wskoczy 8gr ?

Wg. pracownika stacji, w tej chwili nie można ściągnać aktualizacji "nie jest dostępna dla tej karty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano wlasnie.... zapomnialem pisac..

> kilka miesiecy temu na AK wrzucil ktos temat z klubu Seata o kartach znikowych.. koszt wyrobienia

> 10zl

> no to duuuuuuzo ludzi od nas sie do goscia z Seata zglosilo i wyrobilo, w tym ja

> raz chcialem z niej skorzystac i dostalem info, ze karta jest nieaktywna czy cos w tym stylu

> czy ktos kto od nas tez u goscia zamawial korzystal z tej karty?

Flota? Ja mam i działa.

Było -4gr/l na orlenie, a teraz jest -5gr/l i 1gr/l na bliskiej. Do tego normalnie naliczają Vitay'e. IMO bomba.

Tylko trzeba uważać, bo w chipie tej karty są wszystkie dane: imię, nazwisko, firma (U mnie Stowarzyszenie Fiesta Klub Polska) i nr rej auta . Jak pracownik stacji wyczai, że tankuje się innym to może tą kartę w zgodzie z regulaminem zabrać. Ma kasę od każdej skonfiskowanej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg. pracownika stacji, w tej chwili nie można ściągnać aktualizacji "nie jest dostępna dla tej

> karty".

Rabat zależy od tego ile litrów miesięcznie biorą wszyscy posiadacze kart na daną firmę/instytucję/stowarzyszenie. Do 500l/m-c jest 4 gr/l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio pojawiły się reklamy o rabatach dla stałych klientów na Orlenie.

> Próbował ktoś już tego ale nie jako firma?

ostatnio miła pani na stacji Orlen zaproponowała mi że jakbym zatankował za x zł to miałbym rabat 4 gr na litrze paliwa, więc ja jej odpowiedziałem że jakbym liczył na tańsze paliwo to podjechałbym na stacje niedaleko znajdująca się, i miałbym tańsze paliwo o 20 groszy na litrze a nie jakieś 4 wasze grosze, mina zmieszanych 3-ch sprzedawców bezcenna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rabat zależy od tego ile litrów miesięcznie biorą wszyscy posiadacze kart na daną

> firmę/instytucję/stowarzyszenie. Do 500l/m-c jest 4 gr/l.

A co powiesz na 70000 litrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał, także grubszą ilość (ponad 100 sztuk).

Było kilka problematycznych, ale po interwencji wszystko działa.

Co do rabatów dla stałych klientów, to chyba wyższe są tankując minimum 30 litrów (95-10gr; 98Verva-20gr. na litrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raz na to tankowałem. Rabat niby 8gr, u mnie 6gr. Płacenie z naliczeniem rabatu zajęło ostatnio

> 10min. Także wracam na Neste

Za Neste to ja już dziękuję. Jest teraz drożej niż na BP i Shellu - na tym ostatnim dają teraz bon na zakupy w Lidlu. Za bawienie się z przelewami otrzymuję marny kilkugroszowy rabat. To co zrobiło Neste dla mnie jest totalnym dnem. Szukanie uwiązanych kartą frajerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za Neste to ja już dziękuję. Jest teraz drożej niż na BP i Shellu - na tym ostatnim dają teraz bon

> na zakupy w Lidlu. Za bawienie się z przelewami otrzymuję marny kilkugroszowy rabat. To co

> zrobiło Neste dla mnie jest totalnym dnem. Szukanie uwiązanych kartą frajerów...

zgadza się, ostatnio w Czeladzi na Neste było 6 gr drożnej niż na Bliskiej oddalonej o 150 -200m (ON) hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorry że odkopuję temat,

> dzisiaj dostałem karty z klubu Seata,

> Na stacji wskoczył mi rabat 4gr, wg Ciebie po dwóch trzech tankowaniach wskoczy 8gr ?

Przy każdym tankowaniu proś o aktualizację rabatu , powinien się zwiększać aż do aktualnie maksymalnego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj gdy płaciłem za paliwo na orlenie i sprzedawca zobaczył kartę vitay powiedział ze będzie

> rabat 10gr/litr

Na części stacji jest promocja przy zatankowaniu 30 litrów Pb ok.gif , przy vervie rabat jest większy i warunek jest taki że musi być transakcja z kartą vitay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.