Skocz do zawartości

kolejna operacja Kubicy


robertgarage

Rekomendowane odpowiedzi

Z wypowiedzi wynika że pozostanie z Lotusem (Renault wink.gif ) ale termin wskazuje że wcale tak być nie musi. Czy to faktycznie komplikacje w rehabilitacji czy może zagranie taktyczne.

Jedno jest chociaż na plus. Menadżer Roberta przypomniał sobie od czego jest. Takie chowanie się od problemów nie robiło reklamy Robertowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakaś taka na luzaku ta informacja, pojeździ, zobaczymy. Nie śpieszy im się.

za onetem:

Quote:

Robert Kubica poinformował Lotus Renault GP, że pomimo stosowania intensywnego programu treningowego, nie będzie mógł wystartować na początku 2012 roku - czytamy na oficjalnej stronie zespołu F1.

Stan zdrowia Roberta Kubicy jest zaskakująco dobry. Może bezproblemowo chodzić i poruszać ręką, nie ma też problemów z łokciem. Zawodnik czuje jednak, że potrzebuje więcej czasu by dojść do pełnej sprawności, która pozwoli mu startować w Formule 1.

- Pomimo faktu, iż ciężko pracowałem w ostatnich tygodniach - doszedłem do wniosku, że nie jestem pewien czy będę gotowy na starty w 2012 roku. Poinformowałem zespół o zaistniałej sytuacji. To była ciężka decyzja, ale najbardziej racjonalna. Zdaję sobie sprawę, że Lotus Renault GP musi przygotowywać się na następny sezon i kolejne przesuwanie terminu mojego powrotu na tor nie ma sensu - powiedział Robert Kubica.

- Moja rehabilitacja przebiega bardzo dobrze i lekarze są zaskoczeni postępami jakie czynię. Po prostu potrzebuję więcej czasu, bowiem chcę być sprawny na sto procent, zanim zajmę się czymkolwiek związanym z jazdą. Żałuję, że nie mogłem dawać więcej informacji do prasy, ale dziękuję moim przyjaciołom w mediach za zrozumienie, że dla mnie była to najlepsza opcja w najtrudniejszym okresie mojego życia - przyznał Robert Kubica.


edit - info na stronie LRGP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pożyjemy, zobaczymy. Na razie należy spodziewać dłuższej ciszy medialnej ze strony "obozu Kubicy".

> Podejrzewam, że po zapowiedzianych testach w styczniu dowiemy się co dalej.

Dajesz wiare tym testom? Manager mydlił oczy od samego początku, jak dla mnie wierzytelność słów tego pana jest mocno naciągana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo ktorys zespol zatrudni go w roli eksperta lub cos w tym stylu, podobno ma do tego smykałke.

Jeśli nie da rady wrócić do F1, to dr. Theissen publicznie pocałuje go w tyłek w samo południe na centralnym placu Monachium, żeby zgodził się poprowadzić blaszankę BMW w DTM. Ale to jest wariant bardzo pesymistyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam trochę więcej wiary i moje zdanie jest dokładnie odwrotne. Odpowiedź poznamy wkrótce.

Ja mam odczucie, że to było pożegnanie z LRGP, a w styczniu dowiemy się, że Kubica już jeździ bolidem i w związku z tym zespół X wyraził chęć jego natychmiastowego zatrudnienia zlosnik.gif Czego sobie, Wam i jemu życzę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tu jest ciekawy artykuł, niestety po francusku

> Jeśli dobrze interpretuje to co mi wypluł translator google'a, to nie przypadkowo RK jest świetnym

> pokerzystą

Umie zadbać o swoje interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też tak mam.

> Strasznie Moreli namieszał gadając o tych testach w lutym

Teraz jeszcze sprostował wczorajsze oświadczenie zlosnik.gif Ostro się robi zlosnik.gif

A zupełnie na boku - upadł Snoras Bank, jeden ze sponsorów LRGP. Kto wie, czy właśnie pozycja Pietrova nie została mocno zachwiana icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz jeszcze sprostował wczorajsze oświadczenie Ostro się robi

> A zupełnie na boku - upadł Snoras Bank, jeden ze sponsorów LRGP. Kto wie, czy właśnie pozycja

> Pietrova nie została mocno zachwiana

Ta cała kasa z Rosji jest jakaś lewa zlosnik.gif Petrov ostatnio się negatywnie wypaplał na zespół więc wie co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I o to chodzi

Nie wiem czy to takie dobre. Tym mieszaniem i brakiem informacji mogli zablokować sobie rozwój na długi czas. Bo ja na miejscu renault nie dalbym nic do testowania. Wydam kupę kasy na testy a on zrobi adieu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy to takie dobre. Tym mieszaniem i brakiem informacji mogli zablokować sobie rozwój na

> długi czas. Bo ja na miejscu renault nie dalbym nic do testowania. Wydam kupę kasy na testy a

> on zrobi adieu

eeee... czekali i sie zapewne doczekali odpowiedzi ze strony Kubicy smile.gif

sadze, ze kubica jednoznacznie dal im do zrozumienia, ze dziekuje za wspolprace waytogo.gif

dlatego LR zatrudnilo Raikkonena smile.gif

tym bardziej to cieszy, bo jak dla mnie jest to znak, ze kubica przesiada sie do lepszego teamu waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eeee... czekali i sie zapewne doczekali odpowiedzi ze strony Kubicy

> sadze, ze kubica jednoznacznie dal im do zrozumienia, ze dziekuje za wspolprace

> dlatego LR zatrudnilo Raikkonena

> tym bardziej to cieszy, bo jak dla mnie jest to znak, ze kubica przesiada sie do lepszego teamu

tak tylko gdzie testy teraz zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czytałes że renault zrobi testy tylko jak kubek zadeklaruje się że zostanie w 2013 w renault??

> Mieszali, mieszali i namieszali i mają z menedżerem za swoje

Kto później będzie chciał kubice jeśli raikonen się nie wypali (chodzi tu o jego motywacje)? tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czytałes że renault zrobi testy tylko jak kubek zadeklaruje się że zostanie w 2013 w renault??

> Mieszali, mieszali i namieszali i mają z menedżerem za swoje

Ja z kolei uważam, że skoro z taką łatwością podziękowali LR GP, to muszą mieć jakiegoś asa w rękawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja z kolei uważam, że skoro z taką łatwością podziękowali LR GP, to muszą mieć jakiegoś asa w

> rękawie.

A czy ktokolwiek słyszał, żeby ktoś komuś już dziękował? hmm.gif Oficjalnie nie ma informacji żę Kubicy podziekowali za współpracę, ani że Kubica podziękował Lotusowi. Ja myślę, że Kimiego sciągnęli dla bezpieczeńśtwa - będzie liderem, ma pewny fotel (w tym sezonie nie było lidera i widać jaki jest wynik końcowy). Nie zdziwi mnie natomiast, jesli długo poczekamy na ogłoszenie kto będzie jeździł drugim bolidem. Ja obstawiam, że pierwszym kandydatem na drugie miejsce będzie Kubica, a wypadek jeśli by Kubica nie był gotowy na poczatku sezonu, to przez kilka wyścigów będzie nim jeździł kto inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Niemniej uważam, że Kubica robi z Morellim błąd nie informując nikogo z teamu o stanie zdrowia.

To tak, jakby się poszło na L4 i jak szef dzwonił spytać, kiedy się wróci, to nie odbierać telefonów, albo mówić, że się jeszcze nie wie za bardzo.

No niech będą nareszcie prawdziwymi facetami i coś w końcu zadecydują facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba już całkiem na dobre, nie Pietia lecz Kubek

> http://f1.wp.pl/kat,101082,title,Oficjalnie-Raikkonen-w-Lotus-Renault,wid,14030597,wiadomosc.html

Z Raikonenem kombinowali tez przed sezonem 2011.

Kimi mial wtedy pretensje do LRGP, jakoby nie mialo byc zadnych przymiarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Niemniej uważam, że Kubica robi z Morellim błąd nie informując

> nikogo z teamu o stanie zdrowia.

> To tak, jakby się poszło na L4 i jak szef dzwonił spytać, kiedy się wróci, to nie odbierać

> telefonów, albo mówić, że się jeszcze nie wie za bardzo.

> No niech będą nareszcie prawdziwymi facetami i coś w końcu zadecydują

a sadzisz, ze naprawde nie informuje LR o stanie zdrowia?

myslisz ze oficjalne informacje odzwierciedlaja rzeczywistosc?

biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba już całkiem na dobre, nie Pietia lecz Kubek

> http://f1.wp.pl/kat,101082,title,Oficjalnie-Raikkonen-w-Lotus-Renault,wid,14030597,wiadomosc.html

kimi zmotywowany do f1 to i mnie zmotywuje do oglądania f1 w przyszłym sezonie

ten sezon to flaki z olejem sick.gif

285530969-raikkonen_lotus.jpg

post-10099-14352514749798_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a sadzisz, ze naprawde nie informuje LR o stanie zdrowia?

> myslisz ze oficjalne informacje odzwierciedlaja rzeczywistosc?

też mi się w to nie chce wierzyć ... na początku mówili że są w stałym kontakcie, że Robert nawet dawał uwagi dot wyścigu czy coś takiego hmm.gif

nagle kontakt się urwał ? ... pewnie jak Pietia, zgubili nr do Kubka hehe.gif

Quote:

„Wszystkie scenariusze są możliwe” mówił Boullier w wywiadzie dla serwisu Autosport.com. „Muszę usiąść z Robertem i jego menadżerem, aby zrozumieć kiedy będzie mógł powrócić.”

„Potwierdziliśmy Kimiego a drugie miejsce potwierdzimy kiedy będziemy gotowi.”


http://www.formula1.pl/F1_news-12813-Boullier_nie_zamyka_drzwi_przed_Kubica.html

więc trochę poczekamy jeszcze, pewnie nie jeden "news" się pojawi grinser006.gif

w sumie z Kimim i Kubkiem Lotus ... może coś by się działo cool.gifhmm.gif

obydwaj sa wielką niewiadomą po takiej przerwie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Niemniej uważam, że Kubica robi z Morellim błąd nie informując

> nikogo z teamu o stanie zdrowia.

> To tak, jakby się poszło na L4 i jak szef dzwonił spytać, kiedy się wróci, to nie odbierać

> telefonów, albo mówić, że się jeszcze nie wie za bardzo.

> No niech będą nareszcie prawdziwymi facetami i coś w końcu zadecydują

Tylko że tu rogrywa się przyszłość roberta i chodzi o kontraty za miliony. A nie o zwykłe L4. Zapewnę jeśli nie dają konkretnej odpowiedzi to cos kombinuja wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zdziwi mnie natomiast, jesli długo poczekamy na ogłoszenie kto

> będzie jeździł drugim bolidem. Ja obstawiam, że pierwszym kandydatem na drugie miejsce będzie

> Kubica, a wypadek jeśli by Kubica nie był gotowy na poczatku sezonu, to przez kilka wyścigów

> będzie nim jeździł kto inny.

Biorąc pod uwagę, że Pietrov dostał czas do 10.12.2011 na zdecydowanie się, czy chce jeździć w LRGP więc możliwe, że on dostał ultimatum "damy Ci pojeździć do czasu powrotu Roberta albo się żegnamy już teraz" hmm.gif Tak jak pisałem - nie ma co gdybać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.