Skocz do zawartości

i jak sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

> to i polerka lakieru sa nastepne na mojej liscie

> znasz jakis dobry sposob na wypolerowanie tych chromow ?

Ja polerowałem ramiona wycieraczek autosolem i filcem na wiertarce i wyszło super. Nie wymagały ingerencji papierów ściernych a były dość mocno "utlenione" ok.gif Jakaś dobra pasta polerska do alu/niklu/chromu + filc na wiertarce ok.gif wolne obroty i heja ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> autko wkoncu ogarniete jak nalezy zarejestowane oplacone itd przeglad w nl przeszedl prawie bez

> zająkniecia

> Uploaded with ImageShack.us

Wygląda fajnie wymień tylko klamki na chromy z zrób porządek ze znaczkami na tylnej klapie jeden nie czytelny drugiego brak to są detale ale dają efekt ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda fajnie wymień tylko klamki na chromy z zrób porządek ze znaczkami na tylnej klapie jeden

> nie czytelny drugiego brak to są detale ale dają efekt

znaczek chromowany 126p juz lezy w domu w polsce i musze go tylko przywiesc chyba ze ktos znajomy mi przywiezie niedlugo. a drugim znaczkeim zajme sie przy okazji montaza pierwszego smile.gif zastanawiam sie nad tylnimi lampami bialo czerwonymi. beda pasowac do klasyka ;d? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak juz bylo jak kupilem. chyba kiedys mial tam ktos sportowy tlumik. nie chce glosnego wiec moze

> jakas ciekawa koncowke zrobie /cos ala polerowana stal np prosta okragla po lekkim skosie w

> gore ?

Jak miał wycinaną belkę to albo jakaś samoróbka albo breda w nim siedziała wink.gif

Ja proponuję Ci coś w ten deseń:

http://moto.allegro.pl/tlumik-michael-126p-st-maluch-i2045300726.html

Typowy tłumik turystyczny. Troszeczkę odmula auto, poprawia dźwięk i przede wszystkim - mieści się i spełnia normy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczek chromowany 126p juz lezy w domu w polsce i musze go tylko przywiesc chyba ze ktos znajomy

> mi przywiezie niedlugo. a drugim znaczkeim zajme sie przy okazji montaza pierwszego

> zastanawiam sie nad tylnimi lampami bialo czerwonymi. beda pasowac do klasyka ;d?

Nie zmieniaj lamp zostaw serię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Typowy tłumik turystyczny. Troszeczkę odmula auto, poprawia dźwięk i przede wszystkim - mieści się

> i spełnia normy

a czemu on się nazywa turystyczny? hmm.gif

turystyczny to chyba powinien być jak najbardziej cichy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> autko wkoncu ogarniete jak nalezy zarejestowane oplacone itd przeglad w nl przeszedl prawie bez

> zająkniecia

> Uploaded with ImageShack.us

Mi się podoba. Jak pisali przedmówcy, znaczek na tyle i polerka. Ja to jeszcze pozbyłbym się tego prawego lusterka, chyba że w NL musi być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo Pachoń dał takie nazewnictwo. Były turystyczno-sportowe TS oraz wyczynowo-sportowe WS. Ja

> jeździłem na różnych typach TSów i były super

Dokładnie.

Turystyczny zdecydowanie polepsza odprowadzenie spalin i ma przyjemny dźwięk wink.gif

Wyczynowy jeszcze bardziej polepsza odprowadzenie spalin. I automatycznie - ma jeszcze przyjemniejszy dźwięk zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://x.garnek.pl/ga9726/7b2f28218fd58a11555367a3/fiat_126p_z_pierwszej_serii.jpg

> Zapewne o takie chodzi

Dokładnie o takie mi chodziło waytogo.gif Ojciec w swoim 650E z '79 miał takie dodatkowe gumy w standardzie zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zastanawiam sie nad tylnimi lampami bialo czerwonymi. beda pasowac do klasyka ;d?

Gdyby Twój był oryginałem w 100% to by nie pasowały, ale masz fajną felgę i białe klosze kierunkowskazów z przodu, więc IMO biało czerwone z tyłu będą ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.