Skocz do zawartości

BMWe46 e90 rok 2003-2006 Na co zwrócić uwagę ?jakieś opinie?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wpadł mi w oko ten model ,a i ceny ma nawet dobre.

Więc chciał bym się zapytać o co w tym chodzi jak to możliwe że takie auta mogą mieć dość atrakcyjne ceny?

No i jakie bolączki mogą spotkać użytkownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio wpadł mi w oko ten model ,a i ceny ma nawet dobre.

> Więc chciał bym się zapytać o co w tym chodzi jak to możliwe że takie auta mogą mieć dość

> atrakcyjne ceny?

> No i jakie bolączki mogą spotkać użytkownika?

Zwróć uwagę, żeby pojazd miał oznaczenie 335i. Reszta jest nie ważna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio wpadł mi w oko ten model ,a i ceny ma nawet dobre.

> Więc chciał bym się zapytać o co w tym chodzi jak to możliwe że takie auta mogą mieć dość

> atrakcyjne ceny?

> No i jakie bolączki mogą spotkać użytkownika?

Okresl co to jest atrakcyjna cena, bo mozliwe, ze mowisz o przystankach clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> liczmy od 20-25tys później będę się martwił czy to przystanki na razie chce otrzymać opinię o tych

> autach

E90 za 20-25 tyś zł ? Łysy, weź patelnię i porządnie sobie uformuj nią dekiel zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif Bez urazy, ale za taką kasę kupujesz e46. Oczywiście MOIM SKROMNYM zdaniem 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E90 za 20-25 tyś zł ? Łysy, weź patelnię i porządnie sobie uformuj nią dekiel Bez urazy, ale za

> taką kasę kupujesz e46. Oczywiście MOIM SKROMNYM zdaniem

w sumie tak ale też znalazłem parę sztuk e90 dlatego pytam zlosnik.gif

A teraz merytorycznie na co zwracać uwagę i jakie są bolączki tych aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie tak ale też znalazłem parę sztuk e90 dlatego pytam

> A teraz merytorycznie na co zwracać uwagę i jakie są bolączki tych aut?

daj linka do tych kilku modeli w tej cenie .....

napisze to "głośno" - NIE ZNAJDZIESZ W TEJ CENIE TAKIEJ BMKI , która nie będzie zostawiała 4 śladów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> daj linka do tych kilku modeli w tej cenie .....

> napisze to "głośno" - NIE ZNAJDZIESZ W TEJ CENIE TAKIEJ BMKI , która nie będzie zostawiała 4

> śladów

wątek nie jest do pieniaczy ze zdjęć a na co zwrócić uwagę i jakich awarii się spodziewać. Jak już się zdecyduje to wtedy będzie stosowny wątek.

A teraz możesz coś doradzić? odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wątek nie jest do pieniaczy ze zdjęć a na co zwrócić uwagę i jakich awarii się spodziewać. Jak już

> się zdecyduje to wtedy będzie stosowny wątek.

> A teraz możesz coś doradzić? odpowiedzieć?

Trzeba było budżetu nie podawać ;p

Powiedz jaki silnik Cię interesuje ..... bo jest taka rozbieżność pomiędzy motorami i wyposażeniami , że bieda a full to dwa zupełnie inne auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Więc chciał bym się zapytać o co w tym chodzi jak to możliwe że takie auta mogą mieć dość

> atrakcyjne ceny?

Po prostu ludzie się nie znają i za pół ceny oddają nówki sztuki. Normalne , 90% rodaków kupuje tak auta, przekonani, że robią interes życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wątek nie jest do pieniaczy ze zdjęć a na co zwrócić uwagę i jakich awarii się spodziewać. Jak już

> się zdecyduje to wtedy będzie stosowny wątek.

> A teraz możesz coś doradzić? odpowiedzieć?

Ciezko cos doradzic, bo jesli szukasz e90 za 25 tys zł, czyli rozbitego - to co tu doradzac skoro go nawet nie odpalisz bo silnik nie chodzi. Obejrzyj rozbitka i wycen naprawe i jak Ci sie bedzie kalkulowac to kupuj ok.gif W tej cenie i tak silnik nie bedzie zapalal wiec moze sie pokus o przelozenie silnika w calosci na inny - nie ma co remontu robic. A przekladka nie bedzie trudna zwlaszcza ze i tak kupujesz auto bez przodu (chyba ze bierzesz uderzony w tył - to moze i bedzie palil).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba było budżetu nie podawać ;p

> Powiedz jaki silnik Cię interesuje ..... bo jest taka rozbieżność pomiędzy motorami i wyposażeniami

> , że bieda a full to dwa zupełnie inne auta...

no ale nawet taka bieda to i tak ma wyposażenie jakieś standardowe ok.gif

nie szukam auta prędkiego bo i tak jeżdżę jak kapelusz zlosnik.gif

ważne żeby silnik był żywotny ok.gif

tak jak pisałem znalazłem parę e90 i odrazu wierzyłem że to raczej nie możliwe ale też znalazłem parę e46 w podobnej cenie więc nie mówię że chce mega full wypasione e90 za 20tys tylko na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego auta jak np e46 ok.gif

Które silniki są żywotne i co lubi padać w tych autach ok.gif

wiem że kupienie nie kręconego z zachodu oraz bezwypadkowego to graniczy z cudem ok.gif więc szyderę typu kupienie auta bez przodu to zostawcie dla siebie bo raczej jestem realistą i wiem że za darmo nikt nie oddaje a za normalne pieniądze też nie łatwo dostać auto w normalnym stanie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie jak ma być benzyna to 6 garów e46 323 (2.5 170KM) jest całkiem fajnym kompromisem i dość

> pancernym motorem (jak każde 6cio garowe motory benzynowe).

To nie ten silnik w którym notorycznie padają pompy paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega pisał , benzyna to 323....

Napewno przy kupnie auta z tylnym napędem .... wrzucić drugi bieg , hamulec i gaz.... i słuchać czy nie strzela...

Sprawdzić czy wisko jest sprawne.

Jeśli diesel , to fajnie chodzi 320d 150 KM wink.gif

330d odradzam z tego względu , że dużo pali i części drogie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio wpadł mi w oko ten model ,a i ceny ma nawet dobre.

> Więc chciał bym się zapytać o co w tym chodzi jak to możliwe że takie auta mogą mieć dość

> atrakcyjne ceny?

> No i jakie bolączki mogą spotkać użytkownika?

Główny problem to dobrze kupić bo to auta niestety popularne wśród młodych gniewnych na potęgę. Reszta drugorzędna sprawa.

W bmw wielki plus że możesz sobie sam w sieci rozkodowac całe wyposażenie z jakim wyjechał z fabryki wg vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W bmw wielki plus że możesz sobie sam w sieci rozkodowac całe wyposażenie z jakim wyjechał z

> fabryki wg vin

I zobaczyc tez cala historie przegladowa. Najczesciej wiaze sie to z odkryciem, ze samochod byl na ostatnim serwisie gdzies w DE pare lat wczesniej i z przebiegiem wyzszym o 150kkm grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I zobaczyc tez cala historie przegladowa. Najczesciej wiaze sie to z odkryciem, ze samochod byl na

> ostatnim serwisie gdzies w DE pare lat wczesniej i z przebiegiem wyzszym o 150kkm

Albo że miesiąc temu miał kierownice z drugiej strony;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i jakie bolączki mogą spotkać użytkownika?

Najwieksza bolaczka trojek jest ich popularnosc wsrod mlodych gniewnych a co za tym idzie straaasznieee ciezko o "cala" trojke i to niewazne jaka (e36,e46,e90). Dlatego jak szukasz to patrze ,zeby byla cala to po pierwsze. Omijaja mini motorki 316,318,320 bo to tylko duzo halasu,duzo pendzyny i stoi w miejscu frown.gif

Diesle sobie odpusc bo ani to ekonomiczne ani jedzie (no moze poza 330d).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie spotkałem się z czymś takim.

http://www.autoblog.com/2010/10/26/abc-news-airs-big-expose-on-bmw-n54-engine-problems-lawsuits-w/

Ale to byo w silniku N54 = nie ten model. W tym modelu o ile pamiętam eksplodowały notorycznie chłodnice.

http://www.squidoo.com/bmw-e46-and-e39-cooling-system-parts

Piszą że te modele mają klilka poważnych problemów z układem chłodzenia:

- chłodnice z plastikowymi elementami które z czasem robią się kruche i pękają

- pompa wody z plastikowym wirnikiem który z czasem się robi kruchy i rozpada się

- zbiorniczek wyrównawczy który bardzo często cieknie

- termostat w plastikowej obudowie z tego samego szybko starzejącego się plastiku

- sprzęgło wentylatora chłodnicy które często wysiada i powoduje przegrzanie silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba było budżetu nie podawać ;p

> Powiedz jaki silnik Cię interesuje ..... bo jest taka rozbieżność pomiędzy motorami i wyposażeniami

> , że bieda a full to dwa zupełnie inne auta...

podepne sie

jaki silnik do e46 w polaczeniu z automatyczna skrzynia biegow

jakie w ogole sa automty w bmw?

budzet powiedzmy 30-35k

aktualnie mam 4.7 v8 wiec dobrze by bylo zeby nie bylo za wolne

a moze cos innego niz e46

wrunek dodatkowy - minimum 2004 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podepne sie

> jaki silnik do e46 w polaczeniu z automatyczna skrzynia biegow

> jakie w ogole sa automty w bmw?

> budzet powiedzmy 30-35k

> aktualnie mam 4.7 v8 wiec dobrze by bylo zeby nie bylo za wolne

> a moze cos innego niz e46

> wrunek dodatkowy - minimum 2004 rok

kilka tyg temu jezdzilem 328 e46 z automatem

skrzynia imo zabila ten silnik i nie daje zadnej frajdy z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeesc.

Za kwote ktora podales to zalecam kupno e46 lub e39 bo w tej cenie mozna cos znalesc wink.gif

Co do silnikow to polecic moge 3.0 diesla bo sam jestem w posiadaniu takowego i to wdzieczny silniczek i malo problemowy.. Lecz spalanie musisz liczyc w okolicy 8-9 miasto i trasa okolo 7 przy normalnych predkosciach...

Najwieksza bolaczka tego auta jest na pewno powypadkowosc smile.gif sporo trupy po sporych kolizjach.. ale jak kupisz cos sensownego bezwypadkowego , lub po lekkiej stluczce to bedzie pan zadowolony smile.gif

Ja w ciagu 3 lat uzytkowania , zrobilem przednie zawieszenie (przebieg mam ok 200tys - prawdziwe) oraz pompe hamulcowa dsc (wymiana) w tej chwili odezwaly mi sie swiece zarowe oraz podgrzewacz wody..

Zmienilem rowniez , czujnik poziomu oleju, elektro zawor cieplego powietrza (taki co zamyka doplyw cieplej wody do nagrzewnicy) oraz taki maly gaget od klimatronika ale nie pamietam co mial on za zadanie smile.gif ale kosztowal okolo 350zl zlosnik.gif

3.0d rowniez wymaga wiekszej ilosci oleju zlosnik.gif wiec dwa baniaki trzeba zakupic na wymiane wink.gif

ogolnie auta sa bardzo wdzieczne , przyjemne w prowadzeniu lecz czesci ciut drozsze w porownaniu do innych marek..

Na pewno nie bede radzil kupna silnika 2.0d smile.gif oraz nic z mniejszych silnikow.. jak np masz kupic 2.0i to lepiej brac wieksza jednostke napedowa bo roznice w spalaniu sa znikome a silniki sporo mocniejsze smile.gif

Mysle ze musisz rowniez pamietac ze opony w takich autach szybciej sie zuzywaja grinser006.gif i zazwyczaj w miare rownomiernie przd i tyl smile.gif , ze wzgledu na naped i hamowanie , to nie tak jak w przednich napedach wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podepne sie

> jaki silnik do e46 w polaczeniu z automatyczna skrzynia biegow

> jakie w ogole sa automty w bmw?

> budzet powiedzmy 30-35k

> aktualnie mam 4.7 v8 wiec dobrze by bylo zeby nie bylo za wolne

> a moze cos innego niz e46

> wrunek dodatkowy - minimum 2004 rok

kup 330d wersje 204KM do tego zrob program i bedziesz mial okolice 240Km i bedziesz zadowolony zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E90 nie ma w takich pieniadzach wogole nawet po strzale...

wiec pewnie bedziesz szukal E46,posiadam takie z silnikiem 1.9.Generalnie do spokojnej jazdy starczy.Ten model BMW ma dosc slabe zawieszenie,robilem ostatnio wachacze z przodu i tysiac poszedl od razu.Z tylu padaja tuleje ale to tansza sprawa.Drogi jest przeplywomierz a to tez pada.Generalnie uzywane auto mocno trzymaja wartosc.Duzo egzemplarzy skrajnie wyeksplatowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E90 nie ma w takich pieniadzach wogole nawet po strzale...

> wiec pewnie bedziesz szukal E46,posiadam takie z silnikiem 1.9.Generalnie do spokojnej jazdy

> starczy.Ten model BMW ma dosc slabe zawieszenie,robilem ostatnio wachacze z przodu i tysiac

> poszedl od razu.Z tylu padaja tuleje ale to tansza sprawa.Drogi jest przeplywomierz a to tez

> pada.Generalnie uzywane auto mocno trzymaja wartosc.Duzo egzemplarzy skrajnie wyeksplatowanych

zawieszenie slabe yikes.gif ??

no nie jestem przekonany co do tego bo powiedz mi ktore auto pierwszy raz zmienia wahacze w okolicy 200tys. km ??

ja mialem ori jeszcze fabryczne i wsadzilem lemfordera... a zmienialem jak mialem 125tys MIL..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czeesc.

> Za kwote ktora podales to zalecam kupno e46 lub e39 bo w tej cenie mozna cos znalesc

byle unikac e39 kombi (bo tam kosztowne w serwisie tylne zawieszenie).

> Co do silnikow to polecic moge 3.0 diesla bo sam jestem w posiadaniu takowego i to wdzieczny

> silniczek i malo problemowy.. Lecz spalanie musisz liczyc w okolicy 8-9 miasto i trasa okolo 7

> przy normalnych predkosciach...

trasa to sie zgadza. miasto bardziej 10-13 - mowimy o 3miescie!

+ jak sie cos posypie to boli. a w tym wieku - diesel bedzie mial juz ladne kilkasetek nalatane.

> Najwieksza bolaczka tego auta jest na pewno powypadkowosc sporo trupy po sporych kolizjach.. ale

> jak kupisz cos sensownego bezwypadkowego , lub po lekkiej stluczce to bedzie pan zadowolony

> Mysle ze musisz rowniez pamietac ze opony w takich autach szybciej sie zuzywaja i zazwyczaj w

> miare rownomiernie przd i tyl , ze wzgledu na naped i hamowanie , to nie tak jak w przednich

> napedach

szybciej niz co? takich znaczy jakich? nie strasz - nic nienormalnego w kwestii opon w BMW sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kilka tyg temu jezdzilem 328 e46 z automatem

> skrzynia imo zabila ten silnik i nie daje zadnej frajdy z jazdy

frajdę mam jak wsiadam w Saxo z manualem

od automatu oczekuję trwałości, w miarę delikatnego działania i że czasami pojedzie jak mu depnę do oporu (co w sumie zależy też od silnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kup 330d wersje 204KM do tego zrob program i bedziesz mial okolice 240Km i bedziesz zadowolony

jest sens brać diesla przy rocznych przebiegach circa 10kkm?

poza tym jak ten silnik radzi sobie z automatem i co możesz mi o takiej skrzyni napisać?

głównie chodzi o trwałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest sens brać diesla przy rocznych przebiegach circa 10kkm?

> poza tym jak ten silnik radzi sobie z automatem i co możesz mi o takiej skrzyni napisać?

> głównie chodzi o trwałość

w 7mkach (ta sama skrzynia) nie daje rady przy 740d. to jedna z pięt achillesowych (moment zapewne). ale...

ogolnie - skrzynie ZF w BMW i Audi to dobre i sprawdzone rozwiązanie... ale ile to polata? 200-500 tys km zaleznie od stylu jazdy, silnika i innych czynników... i zaczyna dawac znac zużycie... i potrzebny remoncik... a ten kosztuje różnie, zależy co się wysypie - 2-8 tys pln (nawet więcej).

do tego tez ciekawostka bmw uznaje olej np. 5hp24 za długowieczny. a ZF i Audi do tych samych skrzyń zaleca wymianę. i teraz pytanie czy właściciel posłuchał BMW i nie wymienił oleju (i jeździ na czarnej mazi) czy wymieniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byle unikac e39 kombi (bo tam kosztowne w serwisie tylne zawieszenie).

w serwisie jest kosztowne moze ale dosc tanio mozna wyrwac porzadna uzywke tak jak ja zrobilem w mojej 528i kombi i wszystko dziala pieknie.. i bylo prawie ze nowe.

> trasa to sie zgadza. miasto bardziej 10-13 - mowimy o 3miescie!

w zime sie zgodze... ja jezdze po londynie i mam max 10 spalanie... no moze nie teraz bo padlo mi podgrzewanie i spala wiecej..

> + jak sie cos posypie to boli. a w tym wieku - diesel bedzie mial juz ladne kilkasetek nalatane.

Zalezy co sie posypie wink.gif a 2 strona medalu ze za ta kase nie kupisz nic w podobnej klasie i sporo mlodszego - mniejszym przebiegiem.

> szybciej niz co? takich znaczy jakich? nie strasz - nic

nienormalnego w kwestii opon w BMW sie nie

> dzieje.

no nic sie nie dzieje tylko np na przednim napedzie kola napedowe zbieraja wiecej bierznika bo i podczas rozpedzania i podczas hamowania.. w tylnym napedzie podczas rozpedzania tylne kola dostaja wiecej obciazen a podczas hamowania przednie.. wiec po pewnym czasie mam 4 opony do zmiany a nie tak jak w przednim napedzie dwie bo te co byly na tyle to dalej jak nowe wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest sens brać diesla przy rocznych przebiegach circa 10kkm?

> poza tym jak ten silnik radzi sobie z automatem i co możesz mi o takiej skrzyni napisać?

> głównie chodzi o trwałość

nigdy nie mialem okazji jezdzic z automatem w bmw ale z tego co czytalem to problem sie robi jak ktos nie zmienia oleju w skrzyni.... czytalem ze kupujac automata to najlepiej wymienic olej i jezdzic wink.gif

Silnik ma na tyle mocy ze bedzie milo sie jezdzilo wink.gif do tego chcac samemu zmieniac biegi mozna przestawic lewarek na sekwencje i sobie mionchac biegami wink.gif

Mysle ze skrzynie musza byc dobre bo bardzo ciezko znalesc wersje 204KM z manualna skrzynia... a z tych nowszych bmw coraz wiecej automatow sie pojawilo...

Co do diesla to niby mowi sie ze nie jest warto kupowac takiego auta na male przebiegi... ale moim zdaniem to indywidualna sprawa.. jak np robisz krotkie trasy to bmw fajnie sie nagrzewa (szybciej niz np vw 1.9tdi) i dlugo trzyma cieplo na silniku.. wiec nawet po postoju pol godzinnym silnik nadal bedzie trzymac dosc wysoka temp. a w lato to i po paru godzinach nadal bedzie cieply smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w serwisie jest kosztowne moze ale dosc tanio mozna wyrwac porzadna uzywke tak jak ja zrobilem w

> mojej 528i kombi i wszystko dziala pieknie.. i bylo prawie ze nowe.

używki to raczej śliski temat. fakt do BMW jest tego multum (wiem, bo dużo kompletuje do swojego e38 obecnie gratów), ale tu chodzi o części eksploatacyjne -> używane zawieszenie? to moze byc temat powracający... Ty miałeś szczęście i nivo działa, ale lepiej poprostu unikać kombi (jak ktos nie potrzebuje).

> w zime sie zgodze... ja jezdze po londynie i mam max 10 spalanie... no moze nie teraz bo padlo mi

> podgrzewanie i spala wiecej..

znajomego 530d po warszawie nie schodzi poniżej 12. ma tą słabszą wersję wlasnie i wcale nie pałuje.

> Zalezy co sie posypie a 2 strona medalu ze za ta kase nie kupisz nic w podobnej klasie i sporo

> mlodszego - mniejszym przebiegiem.

no niby tak, ale bezpieczniej i statystycznie taniej kupic np 528i.

> nienormalnego w kwestii opon w BMW sie nie

> no nic sie nie dzieje tylko np na przednim napedzie kola napedowe zbieraja wiecej bierznika bo i

> podczas rozpedzania i podczas hamowania.. w tylnym napedzie podczas rozpedzania tylne kola

> dostaja wiecej obciazen a podczas hamowania przednie.. wiec po pewnym czasie mam 4 opony do

> zmiany a nie tak jak w przednim napedzie dwie bo te co byly na tyle to dalej jak nowe

rotacja kół przod tyl w FWD co sezon i masz identyczny uklad jesli chodzi o zużycie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> używki to raczej śliski temat. fakt do BMW jest tego multum (wiem, bo dużo kompletuje do swojego

> e38 obecnie gratów), ale tu chodzi o części eksploatacyjne -

Wiadomo ale po stanie widac ze dana czesc byla uzywana wiele lub nie wink.gif ja kupilem do mojego kombika i jest igla oraz kupilem uzywany zawias do mojej e46 (gwint eibach wartosci 5tys za 1500) i tez jest igla.. nalatane mial moze z 5tys km... i mowie o takich uzywkach a nie o czyms co pokryte jest zdrza i niby jeszcze dobrze dziala wink.gif

> znajomego 530d po warszawie nie schodzi poniżej 12. ma tą słabszą wersję wlasnie i wcale nie

> pałuje.

Moze ma cos nie tak... ciezko powiedziec.. moje spalanie wzroslo o litr do 2 i tylko przez to ze pogrzewacz nie dziala. i nie widze innej przyczyny czemu mialo by mi wzrosnac bardziej.. wink.gif ale trzeba tez wziasc pod uwage ze 3 mniejsza od 5 i ja mam manualna skrzynie wink.gif

> no niby tak, ale bezpieczniej i statystycznie taniej kupic np 528i.

niby tak.. ale 3litrowym dieslem mi sie lepiej jezdzi niz 2.8 smile.gif z dolu dosc slaby wink.gif dopiero gora daje rade wink.gif

> rotacja kół przod tyl w FWD co sezon i masz identyczny uklad jesli chodzi o zużycie

no tak smile.gif ale sporo ludzi nie lubi wydawac wiekszej kasy za jednym razem wink.gif tylko taka jest roznica wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.