Skocz do zawartości

Rapid, czyli brzydal nadchodzi ;)


mrBEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Takie toto nijakie, Fabia nadrabiała tyłem, a tutaj ani tyłem ani przodem hmm.gif

Chociaż skoro Octavia ma urosnąć, to potrzebne jest coś pomiędzy, ale sedan/liftback hmm.gif

Lymuzyna cool.gif

EDIT: Jest nadzieja, że kura jednak będzie ładniejsza zlosnik.gif

z11783220X,Skoda-Rapid.jpg

z11783229X,Skoda-Rapid.jpg

Więcej TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie Ty tam widzisz najlejki? przeciez to dwa rozne samochody...

Na masce są naklejone, to co jest lampą jest naklejką, lampa jest niższa w rzeczywistości hmm.gif

Oby tak było w wersji produkcyjnej ok.gif

z11783232X,Skoda-Rapid.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brzydal straszny, czy oni myślą, że ludzie naprawdę pojadą wszystkim

> co ma silnik?

Podzielam Twoje zdanie. Jedynie chyba jeszcze Włosi potrafią pokazać jakiś samochód przyjemny dla oka, choć i oni powoli też zaczynają wypuszczać nie za ciekawe samochody.

Jeszcze może z rok temu rozważałem kupno nowego samochodu ale powoli coraz bardziej skłaniam się ku temu by kupić używany, nastoletni i go po prostu sobie odnowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie toto nijakie, Fabia nadrabiała tyłem, a tutaj ani tyłem ani przodem

> Chociaż skoro Octavia ma urosnąć, to potrzebne jest coś pomiędzy, ale sedan/liftback

> Lymuzyna

> EDIT: Jest nadzieja, że kura jednak będzie ładniejsza

> Więcej TU

Mi się podoba ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie Ty tam widzisz najlejki? przeciez to dwa rozne samochody...

Po wyretuszowaniu naklejek znad świateł i znad atrapy oraz poprzeczek w zderzaku (które IMO też wyglądają jak doklejone) wygląda to mnie więcej tak jak poniżej (retuszowane niedokładnie - robiłem to na szybko).

IMO trochę lepiej wygląda ale też szału nie ma.

z11783220X,Skoda-Rapid.jpg

286015492-Clipboard01.jpg

post-38723-14352516538512_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się podoba

też nie wiem czego oni chcą od tego autka zlosnik.gif przód ma bardzo ładny, tył bez wyrazu czyli trochę jak Superb 2 ale i tak samochodzik najładniejszy w tym segmencie w grupie VAG ok.gif sprzeda się a to najważniejsze smile.gif

btw. jakby Felicia i Stilo były stylistycznymi perełkami rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuużo lepiej to wygląda już, tam jeszcze chyba ta wyokrąglenie pod znaczkiem na masce jest doklejone, bo powinno teoretycznie być bardziej na kwadratowo jak w tym MisssionL.

W jakiejś wyższej wersji zderzak pewnie będzie jakiś atrakcyjniejszy i będzie bajera.

Flotowiec dla kadry niższego stopnia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niewiele było ładnych Skód. To raczej samochody do jeżdżenia a nie do patrzenia. Felicja z lat 60 tych to była ładna. Jeszcze felicja z oktavią w latach 90tych można było uznać za ładne, nowe auta w naszej polskiej rzeczywistości ale potem tak powszechne fabie czy obecnie oktavie które są niczym lanos w latach 90tych trudno uznać za estetyczny szczyt sztuki użytkowej smile.gif

Ich zalety to coś innego niż ładny wygląd - przystępna cena i dobre użytkowanie.

Co prawda nazwa RAPID powinna zobowiązywać, w końcu w przeszłości to były serie nieco "sportowych" samochodów smile.gif w stylu coupe.

Skoda to nie np. Alfa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> "Škoda Rapid dostane kombi!"

> Jeżeli ma wyglądać tak, jak wyobraża go sobie Larson, to jestem na tak.

> Skoda Rapid Sportbreak:

Sliczne. Ale foty testowanego egzemplarza, jesli chodzi o przednia czesc,

odbiegaja bardzo na niekorzysc od tej prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sliczne. Ale foty testowanego egzemplarza, jesli chodzi o przednia czesc,

> odbiegaja bardzo na niekorzysc od tej prezentacji.

Jak przednia część może odbiegać?

Przecież przednia część jest doskonale znana, zmiany i niewiadoma zaczynają się za środkowym słupkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak przednia część może odbiegać?

> Przecież przednia część jest doskonale znana, zmiany i niewiadoma zaczynają się za środkowym

> słupkiem.

Mowie o tym, ze przednia czesc sie rozni. To jest fakt.

Dlaczego tak jest - tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to się nie będzie "gryzło" z Fabią Kombi

To ma być większe niż Fabia. Octavia ma urosnąć w stosunku do stanu obecnego i bardziej zbliżyć sie wymiarami do segmentu D.

Fabia też ma odrobinę urosnąć, więc Rapid mający być pomiędzy nimi będzie pewnie gdzieś w okolicach Octavii I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ma być większe niż Fabia. Octavia ma urosnąć w stosunku do stanu obecnego i bardziej zbliżyć sie

> wymiarami do segmentu D.

> Fabia też ma odrobinę urosnąć, więc Rapid mający być pomiędzy nimi będzie pewnie gdzieś w okolicach

> Octavii I

A wiadomo może coś dokładniej, kiedy Fabia 3 generacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiadomo może coś dokładniej, kiedy Fabia 3 generacji ?

2014

Edit: ale z tego co wycieka nie będzie ładnym autem (to akurat rzecz gustu). Podobno nawiązuje mocno do Vision D.

2014-Skoda-Fabia-Hatchback-1.jpg

2014-Skoda-Fabia-Hatchback-2.jpg

Do końca 2014 Skoda ma wymienić cały arsenał, łącznie z Yeti II (pewnie jakiś gruby lift), Roomsterem II (= Touran) i zliftowanym Superbem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2014

> Edit: ale z tego co wycieka nie będzie ładnym autem.

> Do końca 2014 Skoda ma wymienić cały arsenał, łącznie z Yeti II (pewnie jakiś gruby lift),

> Roomsterem II (= Touran) i zliftowanym Superbem.

Czyli 2 lata jeszcze, sporo. 8 lat będzie tłuczona jak poprzednia generacja.

W tym roku na jesień Rapid i Golf VII.

Ciekawe jakie ceny i silniki będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ma być większe niż Fabia. Octavia ma urosnąć w stosunku do stanu obecnego i bardziej zbliżyć sie

> wymiarami do segmentu D.

> Fabia też ma odrobinę urosnąć, więc Rapid mający być pomiędzy nimi będzie pewnie gdzieś w okolicach

> Octavii I

A Rapid nie bazuje w pewnym sensie na tym:

POLO-Sedan.jpg

Btw dla wielu to OCtavia od początku jest segmentem D rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Btw dla wielu to OCtavia od początku jest segmentem D

mam teraz bezpośrednie porównanie Laguny 3 kombi (zdecydowanie segment D) i dwóch octavii 2 FL: sedan i kombi...

i wiesz co? Laguna jest oczywiście wygodniejsza, wygodniejsze fotele, lepiej znosi dziury w drodze, bo ma większy rozstaw osi, aleeee: pomijając szerokość (laguna jest szersza) to octavia 2 ma więcej miejsca zarówno w kabinie (widać to na tylnej kanapie) jak i w bagażniku... hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.