Skocz do zawartości

VW Golf VII


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> a jednak jest to jeden z lepiej sprzedajacych sie C....

> swoja droga pytam sie serio: czym to auto rozni sie od VI ?

> to na pewno nowa generacja czy tylko FL?

Na pewno nowa. Np. zupełnie inne wymiary - odległość osi, długość, wysokość, szerokość.

FL to była zmiana z piątki na szóstkę.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno nowa. Np. zupełnie inne wymiary - odległość osi, długość, wysokość, szerokość.

> FL to była zmiana z piątki na szóstkę.

> mar00ha

VW jest niekonsekwentny z tymi nazwami.

Golf 6 w takim razie powinien sie nazywac 5FL.

Z Passatami to samo - B4 to B3FL a oni nazwali B4. Potem owszem nowy model B5 i lift na B5FL. Kolejny nowy model B6 i lift na... B7? Dlaczego nie B6FL crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> VW jest niekonsekwentny z tymi nazwami.

No jest.

> Golf 6 w takim razie powinien sie nazywac 5FL.

> Z Passatami to samo - B4 to B3FL a oni nazwali B4. Potem owszem nowy model B5 i lift na B5FL.

> Kolejny nowy model B6 i lift na... B7? Dlaczego nie B6FL

Ciekawe czy Passat B7 też pożyje, jako model, tylko 4 lata jak Golf 6?

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> VW jest niekonsekwentny z tymi nazwami.

> Golf 6 w takim razie powinien sie nazywac 5FL.

> Z Passatami to samo - B4 to B3FL a oni nazwali B4. Potem owszem nowy model B5 i lift na B5FL.

> Kolejny nowy model B6 i lift na... B7? Dlaczego nie B6FL

B5fl też się nazywał B6 jak go wprowadzili smile.gif Ale jak wszedł prawdziwy B6 to uporządkowali nazwy.

Jak za rok czy dwa wejdzie prawdziwy passat B7 to się bedzie nazywał B7, a obecny pewnie zostanie przechrzczony na B6fl smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy Passat B7 też pożyje, jako model, tylko 4 lata jak Golf 6?

> mar00ha

nie widział zapowiadanego B7? zlosnik.gif W 2014 premiera smile.gif

Tyleczek w kombi malina 893goodvibes.gif

Nad przodem mam nadzieje że jeszcze popracują... zlosnik.gif

Ale niestety nie będzie już w nim żadnego V6 - chcesz V6, kup se audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> B5fl też się nazywał B6 jak go wprowadzili Ale jak wszedł prawdziwy B6 to uporządkowali nazwy.

> Jak za rok czy dwa wejdzie prawdziwy passat B7 to się bedzie nazywał B7, a obecny pewnie zostanie

> przechrzczony na B6fl

Nie sądzę. Patrz przykład Audi B6, B7 czyli B6FL, i potem weszło B8. Teraz Passat tez wejdzie B8.

A B5FL wiem ze nazywano B5.5 , ale zeby B6? boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno nowa. Np. zupełnie inne wymiary - odległość osi, długość, wysokość, szerokość.

> FL to była zmiana z piątki na szóstkę.

> mar00ha

no to V i VI rozrozniam

ale VI i VII to jakos nie bardzo

mysle, ze foty VI i VII bylby dobre do zabawy "znajdz 10 roznic" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> napiszesz w ogloszeniu: Gofer VI (wyglada jak VII)

> lub: Gofer VI/VII - jak to robia z rocznikami

Troche offtopic, ale nigdy nie zapomne jak moj kolega sprzedawał swoje auto. W ogloszeniu napisał 1999r. (to bylo pare lat temu). Jak klienci dzwonili i wypytywali o rocznik bardziej dociekliwie, to wyjasnial ze to koncówka 1998. Jak juz przyjezdzali lub pytali bardzo konkretnie czy koncówka oznacza grudzien, to mowi ze no nie zupelnie, ze tak naprawde to pazdziernik 1998. A jak pytali o dzien, to wychodzilo ze 28 wrzesnia 1998 hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Troche offtopic, ale nigdy nie zapomne jak moj kolega sprzedawał swoje auto. W ogloszeniu napisał

> 1999r. (to bylo pare lat temu). Jak klienci dzwonili i wypytywali o rocznik bardziej

> dociekliwie, to wyjasnial ze to koncówka 1998. Jak juz przyjezdzali lub pytali bardzo

> konkretnie czy koncówka oznacza grudzien, to mowi ze no nie zupelnie, ze tak naprawde to

> pazdziernik 1998. A jak pytali o dzien, to wychodzilo ze 28 wrzesnia 1998

taaa, uwielbiam takich

a najlepiej jak wg. VIN jest rocznik modelowy, ktory w przypadku niemieckich zmienia sie juz w lipcu

kiedys tez pojechalem po A6, ze wzgledu na wadliwe 2,5 TDI interesily mnie jedynie faktyczne roczniki 2003 i 2004

gosc mial auto z II polowy 2002 a w VIN mial 2003 co oczywiscie dal jako rocznik w ogloszeniu

po mojej wizycie zmienil ogloszenie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mysle ze przecietny Hans nie oczekuje od tego auta stylistycznej rewolucji

Ja też tak myślę. Jeśli ktoś jest konserwatystą, podoba mu się to co jest i chce zmienić na nowszy to będzie zadowolony. Dostanie dużo nowocześniejszy samochód jednocześnie nie różniący się wiele od tego, do czego jest przyzwyczajony. Rewolucje stylistyczną zostawiają dla innych. A klienci niech sami wybiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hełm lorda vadera - focus 3, i ta dziwna z pyska giulietta , że nie wspomnę o tych japońskich pokemonach

dlatego też wolę takie niemieckie standardy ok.gif

wczoraj jechało za mną takie coś białego z jakąś czarną obwódką na "buzi" i przy pierwszym spojrzeniu w lusterko wsteczne prawie się wystraszyłem, że mnie coś w tych podgdańskich lasach chce zeżreć zlosnik.gif

ostatnio pod aresztem widziałem też peugeota (bodajże 408) w kolorze czarnym ale z tą chromowaną kratą na "pysku" i stwierdziłem, ze do miejsca pasuje jak ulał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na necie jeszcze ich nie widać. Mam dostać oficjalny cennik za jakąś chwilę.

> 1.4 122 highline kosztuje coś ok 74tyś zł, a 1.4 140 77.900zł. Szkoda, że nie ma jeszcze tego 1.8

> 180 to jest boski silnik, a pali niewiele więcej niż obecne tsi 122.

wrzuć cennik jak będziesz go miał grinser006.gif

btw mi jako fiaciarzowi G VII się podoba grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skan ma za dużą wartość, żeby go wrzucić na ak.

wyposażenie już jest na stronie VW

O, VI podrożała w użytkowanej przeze mnie wersji o 5tyz zł przez 2 lata yikes.gif

Już trendline ma tak naprawdę wszystko!

Pakiet ksenony basic za 1320zł-bieksenony, spryskiwacze, kontrolka płynu i statyczne doświetlanie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Atrakcyjny z zewnątrz

Golf zachwyca także wyglądem. Światła do jazdy w dzień oraz tylny dyfuzor dodają autu agresywności,

a 15-calowe koła podnoszą komfort podróżowania, nawet na wyboistych drogach.


15-calowe kola w takim samochodzie raczej nie sa atrakcyjne, chyba ze nas traktuja inaczej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba jest i za wiecej

Wiedziałem że ktoś zaproponuje renault. zlosnik.gif

Po pierwsze to jest broker, w konfiguratorze nie wygląda to już tak różowo...

... i kolejna rzecz zlosnik.gif jakoś nie mogę się przekonać do zakupu nowego Renault, używane mają dobre ceny więc ma to jakiś sens, ale nowe.... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.