Skocz do zawartości

911 i Cayman S w Policji Poznanskiej...


Muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

czaad zlosnik.gif

Niech sobie chłopaki polatają

Ale troche mnie to dziwi - z drugiej strony medalu, jak ukradli nam auto to policjantka musiala na kartce papieru wszystko spisywać i 3 razy przepisywać, bo nie misła kalki... Laptop który był w komisariacie dawno umarł, a drukarka i tak nie działała... Więc straszne kontrasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, nie pomyślałem o kogutach na magnesie

Mysle ze w przypadku Porsche nie będzie magnesu, tylko za szybą:

Police-1Lead.jpg

undercover-police-nissan-gt-r-01-600x337.jpg

W grillu nie sądze żeby cos było, bo jak to wynajem to nie można uszkodzić auta wink.gif

A za szybe się wkleja na przyssawkach:

tomar-police-light.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w komisariacie dawno umarł, a drukarka i tak nie działała... Więc straszne kontrasty

Też o tym pomyślałem, gdy przypomniałem sobie słowa szwagra (Policjanta ze stołecznej), że gdybym wiedział ile pieniędzy się marnuje w Policji, to za głowę bym się złapał. Coś w tym musi być ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupione dla policji jako oznakowane radiowozy musiały by mieć rejestracje HP...

Zarejestrowane na "Policje" by miały H.. ale jak już mowilem (strzelam oczywiście) może to być wynajem.

> Ja i tak widzę

> tutaj jakąś ściemę Te niebieskie paski na bokach są jakieś takie "mało policyjnie

> niebieskie"

Jakby to nie były radiowozy , a tylko reklama - to już by ich Policja zawinela za upodobnianie się do radiowozów. Nie sądze by to była sciema. Tak jak mowie - wynajem na jakiś czas do pracy w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widać nas stać

Na to kasa zawsze będzie. To nie wydatek a inwestycja wink.gif

Jak za leasing/wynajem/ratę płacą ze 3tyś miesięcznie i ze 2x tyle na paliwo, to i tak się zwróci z 5x w miesiącu zlosnik.gif

Przecież to tylko kilkadziesiąt mandatów po 1000 na miesiąc. Kilka na dzień zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego nie może?

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

z dnia 9 września 2011 r. w sprawie rejestracji pojazdów Biura Ochrony Rządu, Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, kontroli skarbowej i Służby Celnej

poza tym brak numeru bocznego i gwiazdy

> Czyli wynajem

nie słyszałem o takich praktykach

Obstawiam targi 4 kwietnia się zaczynaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

> z dnia 9 września 2011 r. w sprawie rejestracji pojazdów Biura Ochrony Rządu, Policji, Agencji

> Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży

> Granicznej, kontroli skarbowej i Służby Celnej

No ale co mowi to rozporządzenie, całe mam czytać? Jak wiesz który punkt to wklej cytat, dowiem się czegos smile.gif

> poza tym brak numeru bocznego i gwiazdy

O faktycznie! To może być trop ok.gif

Tylko co z zakazem upodobniania cywilnych pojazdów do policji?

> nie słyszałem o takich praktykach

> Obstawiam targi 4 kwietnia się zaczynaja.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

> z dnia 9 września 2011 r. w sprawie rejestracji pojazdów Biura Ochrony Rządu, Policji, Agencji

> Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży

> Granicznej, kontroli skarbowej i Służby Celnej

> poza tym brak numeru bocznego i gwiazdy

> nie słyszałem o takich praktykach

> Obstawiam targi 4 kwietnia się zaczynaja.

Mnie to się dziwne wydaje, że jadą razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ale co mowi to rozporządzenie, całe mam czytać? Jak wiesz który punkt to wklej cytat, dowiem się

> czegos

§ 7. Tablic rejestracyjnych zawierających wyróżnik

województwa i wyróżnik powiatu nie stosuje się do

oznakowanych pojazdów służb.

> O faktycznie! To może być trop

20.GIF

> Tylko co z zakazem upodobniania cywilnych pojazdów do policji?

jak pisałem znowu bedzie dym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i bardzo dobrze niechaj mają

> jak najbardziej takie fury też powinny być na stanie

> oby tylko nie porozbijali je jak te Megane Sport u nas

Po co jak oni nie potrafia szanowac ogarnąć to juz pewnie wogle nie potrafią a juz nie wspomne o kosztach serwisu itd. Ktos powinien dobrze po tyłku dostac za takie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po co jak oni nie potrafia szanowac ogarnąć to juz pewnie wogle nie potrafią a juz nie wspomne o

> kosztach serwisu itd. Ktos powinien dobrze po tyłku dostac za takie auta.

To czym wg Ciebie powinna policja patrolowac autostrade

Lacetti, Astra?

Ja uwazam ze jezeli to faktycznie policyjne auta to bardzo dobrze ze wkoncu policja ma sensowne auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To czym wg Ciebie powinna policja patrolowac autostrade

> Lacetti, Astra?

> Ja uwazam ze jezeli to faktycznie policyjne auta to bardzo dobrze ze wkoncu policja ma sensowne

> auta

ze helikoptery z kamerami i możliwością pomiaru prędkości i nie potrzeba żadnych aut - rolą policji nie jest uganianie się za nikim - zarejestrować wykroczenie i potem mogą choćby kijankami 1.6 crdi go zastawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To czym wg Ciebie powinna policja patrolowac autostrade

> Lacetti, Astra?

> Ja uwazam ze jezeli to faktycznie policyjne auta to bardzo dobrze ze wkoncu policja ma sensowne

> auta

Jak dla mnie to moga na piechotę ją patrolować. A tak na serio to Alfy się im znudziły. Ile aut po polsce jeździ którym był by w stanie uciec przed Alfą czy tam Vectra Turbo? Wg mnie takie auta maja sens a kazde tego typu zabawki dla milionerow są wywaleniem kasy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to moga na piechotę ją patrolować. A tak na serio to Alfy się im znudziły. Ile aut po

> polsce jeździ którym był by w stanie uciec przed Alfą czy tam Vectra Turbo? Wg mnie takie auta

> maja sens a kazde tego typu zabawki dla milionerow są wywaleniem kasy w błoto.

A tego to nie wiem czy im sie Alfy znudzily. Moze nie nadążają z dokrecaniem kol. Kiedy oglosili ze Alfy beda w sluzbie policji byl krzyk ze badziewie, jak kupili porsche to krzyk bo za drogo.

Jako byly centomaniak powiem ze mozliwe ze znalazlo by sie jakies cento zeby poganialo troche z alfa czy vectra grinser006.gif

A tak na powaznie to uwazam po prostu ze jak najbardziej policja powinna miec chocby na zachodzie Polski dobry sprzet do ganiania po autostradach ok.gif

Ale bedzie dym jak rozbija ktores porsche na poscigu za np golfem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.