Skocz do zawartości

Mini test:Kia Optima 2.4l GDI-wersja bieda-z dedykacja dla..


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> Przeciez to minivan, a nie sportowy przecinak Pewnie czas na Nourburingu tez ma niezbyt

> zachwyjacy, tylko co z tego?

Nic nic, doskonały przykład międzykontynentalnej przepaści mentalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byc moze jest jak mowisz, ale ja wrazenia z jazdy tym autem (niestety ze slabym dieslem) byly mega

> pozytywne. Mowa o jakosci wykonania.

Mi się też auto podoba. Problem w tym, że jak ktoś pamięta Dodge'a to nie będzie chciał się przemóc i do auta podejść. IMO niesłusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się też auto podoba. Problem w tym, że jak ktoś pamięta Dodge'a to nie będzie chciał się przemóc

> i do auta podejść. IMO niesłusznie.

Kwestia czego się oczekuje, mi np. zupełnie wnętrze Journeya nie przeszkadza. Auto jest do używania, a nie do powierzchownej celebracji. Przed liftem ta budka w stylu lat 70-tych jest nawet fajna, wygląda jak w Mirafiori z lat 70-tych zlosnik.gif

Po lifcie wygląda rzekłbym standardowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kwestia czego się oczekuje, mi np. zupełnie wnętrze Journeya nie przeszkadza. Auto jest do

> używania, a nie do powierzchownej celebracji. Przed liftem ta budka w stylu lat 70-tych jest

> nawet fajna, wygląda jak w Mirafiori z lat 70-tych

> Po lifcie wygląda rzekłbym standardowo.

Prawda jest taka ze w tej cenie nie dostanie sie innej marki z silnikiem V6, dodatkowo z takim wyposazeniem (wersja full wypas z kazda dostepna opcja w cenniku nie dochodzi nawet do 140tys a i tak od tego jest jeszcze ladny rabat na starcie), z napedem na 4 kola i wielkoscia minivana. Ale to przeciez Fiat .. lepiej kupic 10 letniego VW .. albo cos z silnikiem 1.4 rotfl.gif

Dla mnie jednak dyskwalifikacja jest wielkosc tego samochodu. Do miasta za cholere sie to to nie nadaje, chyba ze ma sie spora rodzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes dobre 6 lat do tyluzlosnik.gif[...] Active Fuel Management w V8s jest od dawna, Holden a dokladnie GM to standard, pod malym wysilkiem 4 cylindry sa odlaczane.

Honda stosuje w V6, auto zleznie od warunkow jedzie na 3, 4 lub 6 cylindrach001.gif[...]

Nie slyszysz tego, bo cie radiem oszukujazlosnik.gif...]

Poszukaj na MK moje testy - Honda Accord V6, Holden Commodore 6.0l V8, ok 2006 roku. - caly sytem byl opisywanylizak.gif[...]

Pisze z ICrap, nie mam jak ikonka_photo2.gif wkleic001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego? Przeciez to Dodge Journey. Jechales w ogole tym autem? Widziales jak jest wykonczone? Co

> z nim jest nie tak? V6, 283KM i naped na 4 koła za 130tys w tak duzym aucie to smieszna cena

> ... ze nia ma znaczka VW? Zlituj sie ...

Tak jechalem Dodgem i bardziej beznadziejnego auta nie mialem okazji prowadzic. Malo tego nie tylko Journeyem jezdzilem jesli chodzi o produkty Dodga. smirk.gif

Wlosi to troche poprawili zarowno pod wzgledem prowadzenia jak i wykonczenia. Ale Dodge to byla taka dacia w USA hehe.gif I sorry ale cena z kosmosu ale kto bogatemu zabroni? Konkurencja ma wiekszy wybor silnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jechalem Dodgem i bardziej beznadziejnego auta nie mialem okazji prowadzic. Malo tego nie tylko

> Journeyem jezdzilem jesli chodzi o produkty Dodga.

> Wlosi to troche poprawili zarowno pod wzgledem prowadzenia jak i wykonczenia. Ale Dodge to byla

> taka dacia w USA

Tego nie wiedzialem ok.gif Ja jechalem tym Fiatem i jak na 30km jazdy zlego slowa powiedziec nie moglem. Bylem wrecz zaskoczony jakoscia wnetrza.

> I sorry ale cena z kosmosu ale kto bogatemu zabroni?

Ale masz taniej z V6? Nic.. ?

> Konkurencja ma wiekszy

> wybor silnikow.

Pomijasz tylko jeden drobny fakt - moja odpowiedz dotyczyla postu gdzie wypisane sa samochody z silnikami V6 .. wiec o jakim wyborze piszesz? Ma byc V6 lub wiecej .. w tej cenie alternatyw brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz co? tak czytam i czytam i czytam i nie mogę uwierzyć co tu ludzie piszą

> No kurcze nie wierzę, [...]

> Niby mamy korki itd... ale wolałbym siedzieć w aucie gdzie klima działa jak należy niż w pierdku

> 1.2

tylko zobacz ile watkow jest o achahaha.gif, dla jednych to - nie dotykaj wpysk.gif, dla drugich cla masa czynosci - "jak dbac", dla trzecich - tych w mniejszosci- po prostu uzywaja[...]

wiec nic nie szkodzi, ze ac jest powszechna na swiecie od lat 60tych.. Na AK nikt nikomu nic ni werzyzlosnik.gif[...] Ergo jak klima jest opcja jeden lub dwa, to maly silnik tak nie ma znaczenia, bo ac jest...wylaczonazlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale masz taniej z V6? Nic.. ?

> Pomijasz tylko jeden drobny fakt - moja odpowiedz dotyczyla postu gdzie wypisane sa samochody z

> silnikami V6 .. wiec o jakim wyborze piszesz? Ma byc V6 lub wiecej .. w tej cenie alternatyw

> brak.

Tak tu masz racje sensownej alternatywy V6 brak. Konkurencja raczej turbo. Taki Galaxy ma 2.0T tez jedzie przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak tu masz racje sensownej alternatywy V6 brak. Konkurencja raczej turbo. Taki Galaxy ma 2.0T tez

> jedzie przyzwoicie.

To na pewno. Ja tego Fiata wywlokłem tylko ze wzgledu na V6, jak juz wspomnialem sam bym go nie kupil, a jak jeszcze wyszlo ze Dodge Journey to straszna padaka była ....... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ja nie chcę nigdy więcej benzyny. Zwłaszcza dlatego, że nie znoszę

> jej zapachu przy tankowaniu, nie znoszę zapachu spalin benzynowych.

> ON też śmierdzi, ale dla mnie jest bardziej znośny. Rozumiesz, że to

> są moje osobiste wybory, niekoniecznie racjonalne z Twojego punktu

> widzenia?

a no to nie możesz mieć wtedy porządnego silnika zlosnik.gif

rozumiem. Twój wybór ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czemu takie autko? Nie mogłeś czymś mocniejszym?

Mustangów nie było buu.gif

> Jak pisałem, już moja paść na tempomacie nie zwalnia przy 140

> pod tą górkę

O jakiej górce piszesz ? zlosnik2.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo prostu ruszać trzeba dynamicznie i w momencie kiedy zapala się zielone. Nie 5

> sekund później! Czy to aż takie trudne, że większość tego po prostu nie ogarnia?

Nie, ale w Polsce ryzykowne frown.gif Szczególnie latem kiedy motocykliści 100km/h przejeżdżają na "późnym żółtym". frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, ale w Polsce ryzykowne Szczególnie latem kiedy motocykliści 100km/h przejeżdżają na "późnym

> żółtym".

tekst dnia. przebiłeś nawet dramatyczne nagłówki na onecie. pokrętność logiki - 120%. stereotypy - 150%.

"motocykliści jako zło tego świata i przyczyna powolnego ruszania ze świateł biednych puszkarzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty właśnie pokazałeś swój ograniczony tok rozumowania, gratuluję facepalm%5B1%5D.gif

Mogą sobie motocykliści blah.gifblah.gifblah.gif na forach do woli, a tego że dokładnie w takiej sytuacji dostałem strzał w bok od dwuślada, jadąc rano do pracy, nie odczarujesz.

Popytaj policjantów co pilnują skrzyżowania Fordońskiej i Łęczyckiej w Bydgoszczy, co się tam dzieje.

I przestań mnie tu wciągać w te Wasze wojenki "puszkarze" kontra motocykliści, tyle mnie to obchodzi co "royal baby", albo to jak wolno/szybko TY jeździsz.

Życzę mocnego kasku i wielu kierowców którzy jak ja są mimo wszystko życzliwi dla motocyklistów na drodze (z konieczności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.