Skocz do zawartości

Malibu 2.4 - już 3000km


blue_impuls

Rekomendowane odpowiedzi

3000 km za mną - czas na wrażenia wrażenia

Wygląd zewnętrzny

Urody nie oceniam. Mi się podoba, na ulicy ludzie też się oglądają. To co zwraca uwagę na ulicy to rozmiar, który jak na warunki PL jest ogromny. Stylistyczną wisienką na torcie jest tył samochodu - podwójny wydech, światło przeciwmgielne na środku zderzaka i tylne lampy zwracają uwagę.

Na minus - niektóre miejsca parkingowe w PL nie przewidują takich pojazdów grinser006.gif

Wnętrze

Już wcześniej padły głosy, że Malibu jest plastikowe wewnątrz. Niestety to prawda. Boczki drzwi pokryte są prawie całe plastikiem. Konsola środkowa jest z gorszego niż w Epice czy Captivie materiału. Widoczność do przodu i na boki normalna ale do tyłu z uwagi na gabaryt i wznoszący się tył jest kiepsko.

Audio? W wersji LT nie ma ekranu dotykowego. Jest radio z CD/MP3, 6 głośników, port USB, sterowanie z kierownicy. Dla audiofilów nie wystarczy, dla mnie tak.

Z minusów to tyle.

Plusy? Ergonomia wnętrza, piękne zegary w tunelach oraz podświetlenie nie tylko przycisków ale chromowanych listew kokpitu i drzwi! Nocą wrażenie kosmiczne. Fotele w końcu trzymają solidnie ciało kierowcy i są mega wygodne.

Chevrolet chwali się, że Malibu jest najcichsze w klasie i nie kłamie. Nawet przy 200km/h hałas nie przeszkadza. Jedynie na krótkich poprzecznych wybojach przednie zawieszenie potrafi tupnąć.

Przestronności wnętrza nie opisuję - samochód jest ogromny.

Bagażnik ma ukryte zawiasy klapy i w miarę równy kształt. Bardzo pożyteczne jest też otwieranie klapy z pilota - podnosi się na max a nie tylko unosi.

Prowadzenie

Bazą Malibu była Insignia krytykowana za ociężałość. Na szczęście Chevy coś tu pozmieniał bo czuje się lekkość prowadzenia i wchodzenia w zakręty. W zasadzie Malibu prowadzi się tak, że kierowca szuka kolejnego zakrętu żeby poczuć banana na twarzy.

Wspomnianego banana zapewnia coś jeszcze. Nie wiem czemu w materiałach reklamowych Chevy o tym nie wspomina. Benzynowe Malibu mają podwójny wydech z krwi i kości. Nie ma tu założonych nakładek na rury wydechowe ale solidne chromowane końcówki tłumika porządnej średnicy. Z tych końcówek wydobywa się cichy pomruk wzmagający na sile wraz z obciążeniem silnika. Dodatkowo w dolocie są rezonatory, które pod obciążeniem dają warkot podobny do silników Alfy. Szok!

Czy w związku z tym Malibu "warczy" cały czas? Nic z tych rzeczy. Jeżdżąc delikatnie mamy wspomniany już najcichszy pojazd w klasie.

Silnik to 2.4 ze zmiennymi fazami rozrządu, 4 cylindrami i niewysilonymi 167 końmi pod maską. Szkoda, że Chevy zakopał gdzieś swoje słynne R6 ale ten też robi robotę. Od 2000 obrotów do 6000 moc rozwija płynnie coraz mocniej przyspieszając {żegnajcie diesle}. Co ciekawe obrotomierz nie ma czerwonego pola!

Ile pójdzie na max? Jeszcze nie wiem. 200km/h osiągnąłem tak łatwo, że sam się zdziwiłem. Myślę, że 230 powinien dać radę.

Spalanie

Ostatnio zrobiłem ponad 1500km na trasie. Pomimo tego, że nie starałem się jeździć o kropelce spalanie wychodzi około 8L/100km {udokumentowane w FAQ}. Przy silniku 2.4, tej masie i stylu jazdy to genialny wynik. Ktoś z lekką nogą bez problemu zejdzie poniżej 7L na trasie.

Niestety w mieście cudów nie będzie, tu bardzo szybko wzrasta spalanie i trzeba liczyć na 12-13L/100km.

Czekam na pytania wink.gif

Poniżej filmik z rozruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawałem linka już kilka razy, ale jeszcze raz dla Ciebie specjalnie

> http://florydziak.blogspot.com/2013/05/dlaczego-nie-lubie-produktow-general.html

H-O-R-R-O-R !!!

Ostatnio taki przypadek trochę podobny miałem z CMaxem TDCi w Polsce. Stracił moc (padło turbo), hamulce i przeszedł w tryb System Down. Przed rondem. Całe szczęście było trochę pobocza więc jakoś na ręcznym zahamowałem. Powiedziałem sobie, że moje oko nie spojrzy w stronę Fordów a już właścicielom / kierowcom Cmaxów to będę tylko współczuł.

8 lat później jeżdżę Cmaxem który wczoraj o mało co nie doprowadził do wypadku przy zjeździe na drogę do Pennsylvanii. Mam dwa wyświetlacze GPS (jeden na środku a drugi na prawo od prędkościomierza). Każdy pokazywał co innego. Zwolniłem lekko, żeby odczekać, aż im przejdzie, ale nie udało się pani za mną zauważyć, że zwalniam. Pędziła na zjeździe jakieś 70 mph. I chociaż byłem na poboczu (miałem może 50 mph), miałem włączone awaryjne, to była chyba zajęta smsem albo robiła sobie rzęsy/paznokcie/cienie bo śmignęła mi może cal od lusterka. W pierwszej chwili myślałem, że ona na mnie leci, ale potem dotarło do mnie, że może też miała Cmaxa i nienawidzi teraz tych aut.

Tak - Ford nie popisał się z tym systemem MFT. Już umawiam wizytę w serwisie. Ale teraz idę przez Lemon Law. Mam nagranie jak prowadzi mnie przez podwórka, po jakichś nieznanych mi okolicach... Kilka razy im to zgłaszałem, miarka się przebrała. Nie mam do nich złości. Nie mam też dla nich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> H-O-R-R-O-R !!!

Oj żebyś wiedział... Samo Malibu jest bardzo fajne, choć ma kilka wad. Ale numer jaki mi wykręciło na koniec wystarcza żebym więcej nie chciał Chevroleta. Zresztą dwa ostatnie Chevrolety w domu też dały popalić - poprzednie Malibu (z tą samą skrzynią biegów i silnikiem co to nowe) popuszczało olej z skrzyni po roku - trzeba było wymienić simering. W Camaro rozleciał się torque converter po 5000 mil a nowy też powoli ma objawy rozpadania się i to kwestia czasu kiedy cała skrzynia pójdzie do wymiany.

> Tak - Ford nie popisał się z tym systemem MFT. Już umawiam wizytę w serwisie. Ale teraz idę przez

> Lemon Law. Mam nagranie jak prowadzi mnie przez podwórka, po jakichś nieznanych mi

> okolicach... Kilka razy im to zgłaszałem, miarka się przebrała. Nie mam do nich złości. Nie

> mam też dla nich pieniędzy.

Będę trzymał kciuki żeby Ci się udało, ale o ile pamiętam Lemon Law nie obejmuje nawigacji - mam nadzieję że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj żebyś wiedział... Samo Malibu jest bardzo fajne, choć ma kilka wad. Ale numer jaki mi wykręciło

> na koniec wystarcza żebym więcej nie chciał Chevroleta. Zresztą dwa ostatnie Chevrolety w domu

> też dały popalić - poprzednie Malibu (z tą samą skrzynią biegów i silnikiem co to nowe)

> popuszczało olej z skrzyni po roku - trzeba było wymienić simering. W Camaro rozleciał się

> torque converter po 5000 mil a nowy też powoli ma objawy rozpadania się i to kwestia czasu

> kiedy cała skrzynia pójdzie do wymiany.

Manual rządzi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj żebyś wiedział... Samo Malibu jest bardzo fajne, choć ma kilka wad. Ale numer jaki mi wykręciło

> na koniec wystarcza żebym więcej nie chciał Chevroleta. Zresztą dwa ostatnie Chevrolety w domu

> też dały popalić - poprzednie Malibu (z tą samą skrzynią biegów i silnikiem co to nowe)

> popuszczało olej z skrzyni po roku - trzeba było wymienić simering. W Camaro rozleciał się

> torque converter po 5000 mil a nowy też powoli ma objawy rozpadania się i to kwestia czasu

> kiedy cała skrzynia pójdzie do wymiany.

> Będę trzymał kciuki żeby Ci się udało, ale o ile pamiętam Lemon Law nie obejmuje nawigacji - mam

> nadzieję że się mylę.

Kontaktowałem się dzisiaj z dealerem, potem z customer service Forda i teraz czekam na odzew regional service managierem.

Patrzyłem na opisy Lemon Law w NJ i nic nie widzę odnośnie gpsa czy elektroniki. Ponoć NJ ma bardzo przychylne LL. Podarowałem sobie przy Chevrolecie, tym razem spróbuję wejść na drogę LL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Tak se dzis zajrzalem na www dealera i zauwazylem ta oferte

> Pamietam jak rok temu szukajac samochodu swiecily mi sie do niego galy.

> Szkoda, ze nie potrzebuje narazie kolejnego samochodu.

Rocznik 2012? Malo tego na ulicach widze mzoe sie nie sprzedaja. Poczekaj na FL ok.gif Juz niedlugo bo w USA sie nie sprzedawal dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebijam: klik

> (Na dz. gosp. poniżej 70k brutto)

Jak byłem na wakacjach dzwonił do mnie mój dealer z miażdżąco lepszą ofertą. Auto było tańsze, w lepszej wersji (LT+) i z dieslem.

Nie powiem - kusiło. Gdyby nie to, że chcę teraz coś AWD to bym już chyba tym jeździł.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak byłem na wakacjach dzwonił do mnie mój dealer z miażdżąco lepszą ofertą. Auto było tańsze, w

> lepszej wersji (LT+) i z dieslem.

> Nie powiem - kusiło. Gdyby nie to, że chcę teraz coś AWD to bym już chyba tym jeździł.

Jak juz zaczynasz to dokoncz. Rocznik 2012 wersja LT+ cena? Ofkors na DG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak juz zaczynasz to dokoncz. Rocznik 2012 wersja LT+ cena? Ofkors na DG?

Rok 2012, diesel 2.0 160KM, wersja LT+ czyli LT z dotykowym ekranem i jakimiś innymi dodatkami (nie pamiętam).

Stoją po 79K na placu w ofercie dla DG. Za to że jestem dobrym klientem, wziąłbym w leasing itd. trochę by jeszcze od tego urwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rok 2012, diesel 2.0 160KM, wersja LT+ czyli LT z dotykowym ekranem i jakimiś innymi dodatkami (nie

> pamiętam).

> Stoją po 79K na placu w ofercie dla DG. Za to że jestem dobrym klientem, wziąłbym w leasing itd.

> trochę by jeszcze od tego urwali.

To juz jest IMO normalna cena. Czyli urywa sie ponad 30k. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To juz jest IMO normalna cena. Czyli urywa sie ponad 30k.

IMO oferta świetna. Jak policzyć koszt raty leasingowej to wychodzi, że jazda nowym Malibu będzie tańsza niż składka na ZUS.

hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Kusiło mocno. Ale na tej całej wyspie gdzie Epica była jak słoń w składzie porcelany doszedłem do wniosku, że muszę mieć jakiegoś SUVa.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba żartujesz. Oczekujesz ceny kompaktu za takie auto?

Też mi się wydaje że to BARDZO tanio za ładne duże i świetnie wyposażone auto. Jak będę szukać auta to za taką cenę nie będę się zastanawiał ani chwili. Toż to cena Cruza diesla dobrze wyposażonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w ramach dyskusji o Malibu zapraszam do posłuchania audycji radiowej w radio TOK FM. Jest ocena tego auta oraz kilka słów o Epci.

Audycja była nadana w dniu 05.09.2013 (dla ułatwienia:))

http://www.tokfm.pl/Tokfm/0,130488.html

A co do przedstawionych tutaj cen to nalezy pamietac, ze:

ceny w wiekszości dotyczą rocznika 2012

wcale ceny nie sa zabójcze w porównaniu z konkurencja typu Renault Laguna, Ford Mondeo.

niedługo model przejdzie modyfikacje

Pozdrawiam

Arek Epica LMV W-wa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tak w ramach dyskusji o Malibu zapraszam do posłuchania audycji radiowej w radio TOK FM. Jest

> ocena tego auta oraz kilka słów o Epci.

> Audycja była nadana w dniu 05.09.2013 (dla ułatwienia:))

> http://www.tokfm.pl/Tokfm/0,130488.html

Super kolesie hehe.gif Nie wiem co palili ale ja to samo proszem fly.gif

Aha podoba mi się ostatnie stwierdzenie, że nie jest to samochód jakiejkolwiek klasy trophy.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Super kolesie Nie wiem co palili ale ja to samo proszem

> Aha podoba mi się ostatnie stwierdzenie, że nie jest to samochód jakiejkolwiek klasy

Też z trudem dotrwałem do końca facepalm%5B1%5D.gif Na moje ucho to są "ekspierdy" od naklejonych znaczków na masce. Według jednego z nich zarówno epica jak i malibu to podróby BMW, oraz wszystkie koreańskie auta są strasznie źle poskładane. Nawet blachy widział źle poskładane screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba żartujesz. Oczekujesz ceny kompaktu za takie auto?

Za 70k jest przyzwoicie wyposazone Mondeo/C5. Za cene MAlibu jest wersja ponad 200KM. Wiec jest w czym przebierac. Jezeli nie to przechodze 25 metrow dalej w salonie i kupuje Insignie. Jezeli GM cos chce ugrac w klasie D to albo wiekszy wybor silnikow, albo nizsza cena. American muscle nie dziala na EU. Ba nawet w USA bo chybcikiem lifting robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiedzialem, ze Mondeo maja takie dobre ceny

Wersje bieda bez silników. sick.gif

Jak je wyposażysz będzie 100K. Gdyby Malibu obedrzeć z dodatków i wsadzić silnik 1.6 to by nikt na nie nie spojrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersje bieda bez silników.

> Jak je wyposażysz będzie 100K. Gdyby Malibu obedrzeć z dodatków i wsadzić silnik 1.6 to by nikt na

> nie nie spojrzał.

1.6T 160KM jest w sam raz. Jak to malo to za cene Malibu masz 2.0T IMO to az za duzo.

EDIT: Spojrzalby poniewaz taka jest idea Chevroleta. Ma byc tania alternatywa dla Opla. Niestety ida na latwizne i sprzedaja to co w USA. IMO powinni wsadzac silnik 1.4T i i 1.6T oraz 1.8 benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.6T 160KM jest w sam raz.

Dobra, ten daje radę. Ale dalej jest słabszy od benzyny w Malibu.

> Jak to malo to za cene Malibu masz 2.0T IMO to az za duzo.

> EDIT: Spojrzalby poniewaz taka jest idea Chevroleta. Ma byc tania alternatywa dla Opla. Niestety

> ida na latwizne i sprzedaja to co w USA. IMO powinni wsadzac silnik 1.4T i i 1.6T oraz 1.8

> benzyna.

Auto by nie jechało i wszyscy by się nad nim pastwili. IMO w Europie i tak najlepiej pójdą diesle a ten 2.0 160KM jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie sa bida wersja. Maja wszystko co trzeba brakuje tylko nawigacji ale mozna domowic.

To jest bida wersja z pakietem kilku dodatków. Postaw obok wersję Titanium i zobacz różnicę. Będzie gigantyczna, bo tamten we wnętrzu ma wszystko inne.

Malibu LT możesz porównać z Titanium właśnie. A tu się robi spora różnica w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest bida wersja z pakietem kilku dodatków. Postaw obok wersję Titanium i zobacz różnicę. Będzie

> gigantyczna, bo tamten we wnętrzu ma wszystko inne.

> Malibu LT możesz porównać z Titanium właśnie. A tu się robi spora różnica w cenie.

Nie bede juz drazyl. Wersja Trend z pakietem gold niewiele sie rozni od wersji Titanium. Ciekaw tylko jestem czego nie ma a powinna miec? Nie wiem jak z tempomatem, ale w Fordzie to jest latwe do ogarniecia nawet poza ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie bede juz drazyl. Wersja Trend z pakietem gold niewiele sie rozni od wersji Titanium. Ciekaw

> tylko jestem czego nie ma a powinna miec?

Tapicerki, wykończenia deski rozdzielczej, materiały. Naprawdę, wszystko jest inne. Oglądałem kiedyś takiego na etapie wyboru samochodu. Wersja trend, nawet po doposażeniu dalej wyglądała jak bida z dodatkami. Po prostu nie czuć w nim jakości. Wersja titanium dopiero pozwalała się poczuć jak w aucie segmentu D.

> Nie wiem jak z tempomatem, ale w Fordzie to jest

> latwe do ogarniecia nawet poza ASO.

Tempomat to już tylko wisienka na torcie. Ale chyba jest na liście opcji więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za 70k jest przyzwoicie wyposazone Mondeo/C5. Za cene MAlibu jest wersja ponad 200KM. Wiec jest w

> czym przebierac. Jezeli nie to przechodze 25 metrow dalej w salonie i kupuje Insignie. Jezeli

> GM cos chce ugrac w klasie D to albo wiekszy wybor silnikow, albo nizsza cena. American muscle

> nie dziala na EU. Ba nawet w USA bo chybcikiem lifting robili.

Jak już koledzy napisali to albo silnik albo wyposażenie dostaniesz i to nie jakieś super. Nie studiuj allegro tylko idź do salonu i zobacz co jest na żywo. Za wspomniane pieniądze masz kompakt albo bida wersję czegoś większego.

Ostatnio stałeś się strasznym przeciwnikiem koreańców grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio stałeś się strasznym przeciwnikiem koreańców

Mam juz 3ci koreanski samochod. I tak jak kiedys dawaly duzo wiecej za mniej $ tak teraz niestety nie.

Tak wracajac do tematu strasznie mnie ciekawia dwie rzeczy:

1. Gdzie klepia Malibu na EU?

2. Czemu nie wkladaja silnikow Insigni? Jak juz wspominalem np 1.4T czy 1.6T?

Ten 2.4 ujezdzalem w HHR i juz wtedy byl swietny. Teraz na zywo slyszalem malibu i robi wrazenie. Jednak jak na warunki europejskie jest dosc duzy IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.6 2013r 65k

> 2.0 zarejestrowany, bez przebiegu 66k

> 1.6T 160KM lekko 200KM po chipie 72k

Swoją droga to ciekawe ze takie auto jak mondeo nawet w biednej wersji można kupić za takie niedawno zabłądziłem do salonu Skody czyli ubogich vw i tam dopiero szok octavia 3 bieda total 63 tyś zł !!!!!!!!!!! a inna wersja 93 tyś zł i nawet skóry nie miała silnik benzyna chyba też 160 km W takim przypadku jeżeli malibu na pełnej opcji z dieslem mozna kupić za 84 tyś zł to chyba dobra oferta nawet jeżeli mówi się ze to zubożona insignia ale nie astra devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam juz 3ci koreanski samochod. I tak jak kiedys dawaly duzo wiecej za mniej $ tak teraz niestety

> nie.

Teraz też dają więcej.

Więcej bezpieczeństwa chociażby w porównaniu z poprzednimi modelami.

Kiedyś mogli dać więcej bajerów, ale niestety odstawali w testach zderzeniowych.

Tak czy siak, europejskie auto z porównywalnym wypasem ciężko kupić w cenie "koreańczyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Swoją droga to ciekawe ze takie auto jak mondeo nawet w biednej wersji można kupić za takie

> niedawno zabłądziłem do salonu Skody czyli ubogich vw i tam dopiero szok octavia 2 bieda total

> 63 tyś zł !!!!!!!!!!! a inna wersja 93 tyś zł i nawet skóry nie miała silnik benzyna chyba

> też 160 km W takim przypadku jeżeli malibu na pełnej opcji z dieslem mozna kupić za 84 tyś zł

> to chyba dobra oferta nawet jeżeli mówi się ze to zubożona insignia ale nie astra

Skoda generalnie jesli zaczniesz ja doposazac wychodzi drogo ale jak wezniesz cos ze stocku to nie jest tak zle. Choc IMO cenia sie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz też dają więcej.

> Więcej bezpieczeństwa chociażby w porównaniu z poprzednimi modelami.

> Kiedyś mogli dać więcej bajerów, ale niestety odstawali w testach zderzeniowych.

> Tak czy siak, europejskie auto z porównywalnym wypasem ciężko kupić w cenie "koreańczyka".

Jesli chodzi o cruza i aveo to jak najbardziej ok.gif Natomiast jesli chodzi o Malibu, ceed, i30 to juz niekoniecznie. Co mi sie nie podoba to to, ze teraz jak chcesz taniej to musisz isc do daci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości skonfigurowałem sobie malibu 2,4 z automatem i nawigacją i lakierem metalizowanym iwyszło mi 120 190zł, natomiast podon=bnie wyposażony superb 1,8 tsi z automatem i pakietem obejmującym nawigację i automatyczny system parkowania i podgrzewana przedniaszybą 125 550zł. Oczywiście od tych cen zapewne jeszcze można utargować rabaty od dilera, w skodzie ok 9-10% nie wiem jak jest w chevim, wiec nie wiem gdzie ta taniośc malibu? Owszem octavia III jak na razie ma ceny o jakieś 5tyś za wysokie ale superb jest w dobrych cenach. Nie odmawiam malibu zalet bo sam miałem 3 samochody ale obecne ceny nieco poszły do góry i stały sie mniej atrakcyjne. Takie malibu gdyby było w cenie evandy która w najbogatszej wersji kosztowała coś ok 90tys o ile pamiętam to było by ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo silnik ma gorsze osiągi, bo nie mam takiej możliwości otwierania tylnej klapy, bo nie ma tyle miejsca z tyłu (choć tu i tak nie jest źle) bo jednak gorzej sie prowadzi (moja subiektywna opinia), i wreszcie po to aby w końcu się sprzedawał a tak to lipa parę sztuk na mesiąc sierpień 46 przy 141 superba http://carmarket.com.pl/statystyki.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Gdzie klepia Malibu na EU?

W Korei a niby gdzie?

> 2. Czemu nie wkladaja silnikow Insigni? Jak juz wspominalem np 1.4T czy 1.6T?

Wkładają zależnie od kraju przeznaczenia. Jest 2.0T, jest V6 ok.gif

> Ten 2.4 ujezdzalem w HHR i juz wtedy byl swietny. Teraz na zywo slyszalem malibu i robi wrazenie.

> Jednak jak na warunki europejskie jest dosc duzy IMO.

Nie jest za duży. Pali tyle co 2.0 w takich budach, ciągnie rewelacyjnie od dołu aż do maksimum i przy "bucie" pięknie buczy devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.