Skocz do zawartości

Samochód roku 2013 w USA


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

Do finału zakwalifikowały się:

- BMW 4 Series

- Cadillac CTS

- Chevrolet Corvette Stingray

- Chevrolet Impala

- Infiniti Q50

- Jaguar F-Type

- Kia Cadenza

- Lexus IS

- Mazda3

- Mazda6

- Mercedes-Benz CLA

- Toyota Corolla

Prawie na pewno wygra Corvette, ale jestem ciekaw na który głosowali by czytelnicy AK? Do finału zakwalifikowało się BMW i conajmniej dwa samochody które próbują go naśladować - Lexus IS i Infiniti Q50 (znane wcześniej jako G35). Jest też przedstawiciel miniaturyzacji luksusu (CLA) oraz dwa samochody próbujące zabrać rynek BMW 5 (CTS/Cadenza). Jest też cztery pojazdy dla mniej zamożnych - Impala (wielki sedan), Mazda 6, Mazda 3 i Corolla. Są też dwa samochody sportowe - Corvette i F-Type. Cenowo identyczne, ale bardzo różne w każdym innym szczególe - Corvette jest wielkim samochodem z wielkim silnikiem i wielkimi oponami. F-Type jest maleńki z maleńkim silnikiem i chudymi oponkami.

Który z w/w samochów jest waszym zdaniem najciekawszym pojazdem 2013 i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybrałbym Jaga dlaczego? podoba mi się

Mi też, ale rozsądek nakazywał by mi Corvette. Dlaczego? Bo za cenę Jaga dostajesz samochód o nieporównanie lepszych osiągach (i to nie tylko w jeździe po prostej). A że troszkę brzydszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wybrałbym Mazdę 6 albo 3. Może nawet bardziej 3 bo to hatchback

> i jest podobny do Stilo. OZI nawet kiedyś pisał, że Mazda 3 to najpopularniejszy

> kompakt w Australii

Mazda 6 im się bardzo udała - chyba najładniejszy sedan na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do finału zakwalifikowały się:

> - BMW 4 Series

> - Mazda3

> - Mazda6

> Który z w/w samochów jest waszym zdaniem najciekawszym pojazdem 2013 i dlaczego?

bo sa ładniejsze od pozostalych zlosnik.gif

bo mam w planach kiedys w przyszlosci miec 3 6 i 4 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...)

> Który z w/w samochów jest waszym zdaniem najciekawszym pojazdem 2013 i dlaczego?

1. Tylko Cadillac i Chevy są naprawdę amerykańskie.

2. Jedynym słusznym nadwoziem jest sedan (czemu w zestawieniu nie ma pickupów?)

3. Powinno to być auto popularne, jak Camry, Ford Crown Victoria czy Impala właśnie.

Więc mój ranking byłby taki:

1. Impala

2. CTS (trochę drogi jak na popularne auto)

3. Cadenza (sic! - amerykańskie auto marki Kia)

Sam najchętniej widziałbym w garażu właśnie CTSa lub Impalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do finału zakwalifikowały się:

> - BMW 4 Series

> - Cadillac CTS

> - Chevrolet Corvette Stingray

> - Chevrolet Impala

> - Infiniti Q50

> - Jaguar F-Type

> - Kia Cadenza

> - Lexus IS

> - Mazda3

> - Mazda6

> - Mercedes-Benz CLA

> - Toyota Corolla

> Prawie na pewno wygra Corvette, ale jestem ciekaw na który głosowali by czytelnicy AK? Do finału

> zakwalifikowało się BMW i conajmniej dwa samochody które próbują go naśladować - Lexus IS i

> Infiniti Q50 (znane wcześniej jako G35). Jest też przedstawiciel miniaturyzacji luksusu (CLA)

> oraz dwa samochody próbujące zabrać rynek BMW 5 (CTS/Cadenza). Jest też cztery pojazdy dla

> mniej zamożnych - Impala (wielki sedan), Mazda 6, Mazda 3 i Corolla. Są też dwa samochody

> sportowe - Corvette i F-Type. Cenowo identyczne, ale bardzo różne w każdym innym szczególe -

> Corvette jest wielkim samochodem z wielkim silnikiem i wielkimi oponami. F-Type jest maleńki z

> maleńkim silnikiem i chudymi oponkami.

> Który z w/w samochów jest waszym zdaniem najciekawszym pojazdem 2013 i dlaczego?

F-type - bo pikny

Mazda 6 - bo to powiew świeżości w segmencie D (nie design, a waga i silniki).

co tam robi Corolla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do finału zakwalifikowały się:

> - BMW 4 Series

> - Cadillac CTS

> - Chevrolet Corvette Stingray

> - Chevrolet Impala

> - Infiniti Q50

> - Jaguar F-Type

> - Kia Cadenza

> - Lexus IS

> - Mazda3

> - Mazda6

> - Mercedes-Benz CLA

> - Toyota Corolla

Dodaj do tego:

2014 North American Truck/Utility of the Year:

Acura MDX;

BMW X5;

Buick Encore;

Chevrolet Silverado;

GMC Sierra;

Hyundai Santa Fe LWB;

Jeep Cherokee;

Kia Sorento;

Land Rover Range Rover Sport;

Nissan Rogue;

Subaru Forester;

Toyota Tundra.

Obstawiam Chevy Corvette i GMC Sierra smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do finału zakwalifikowały się:

> - BMW 4 Series

> - Cadillac CTS

> - Chevrolet Corvette Stingray

> - Chevrolet Impala

> - Infiniti Q50

> - Jaguar F-Type

> - Kia Cadenza

> - Lexus IS

> - Mazda3

> - Mazda6

> - Mercedes-Benz CLA

> - Toyota Corolla

> Prawie na pewno wygra Corvette, ale jestem ciekaw na który głosowali by czytelnicy AK? Do finału

> zakwalifikowało się BMW i conajmniej dwa samochody które próbują go naśladować - Lexus IS i

> Infiniti Q50 (znane wcześniej jako G35). Jest też przedstawiciel miniaturyzacji luksusu (CLA)

> oraz dwa samochody próbujące zabrać rynek BMW 5 (CTS/Cadenza). Jest też cztery pojazdy dla

> mniej zamożnych - Impala (wielki sedan), Mazda 6, Mazda 3 i Corolla. Są też dwa samochody

> sportowe - Corvette i F-Type. Cenowo identyczne, ale bardzo różne w każdym innym szczególe -

> Corvette jest wielkim samochodem z wielkim silnikiem i wielkimi oponami. F-Type jest maleńki z

> maleńkim silnikiem i chudymi oponkami.

> Który z w/w samochów jest waszym zdaniem najciekawszym pojazdem 2013 i dlaczego?

ja bym głosował na KIA - za stylistykę tego auta oraz ogromny postęp poczyniony przez nich na przestrzeni ostatnich ~10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli ja miałbym wybierać, to głosowałbym tak.

> 1. F-Type - genialny funcar, wygląda świetnie i zazwyczaj recenzenci chwalą go za to jak jeździ.

> 2. BMW 4

> 3. Mazda 6

aa co takiego wnosi i reprezentuje bmw 4? przeciez to 3 coupe z inną nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi też, ale rozsądek nakazywał by mi Corvette. Dlaczego? Bo za cenę Jaga dostajesz samochód o

> nieporównanie lepszych osiągach (i to nie tylko w jeździe po prostej). A że troszkę brzydszy?

osiągi Jaga w zupełności by mi wystarczyły 270751858-jezyk.gif poza tym Jag ma to czego Corvetta nigdy mieć nie będzie - podjeżdżając gdzieś Jagiem od razu sprawiasz wrażenie konesera i człowieka z klasą smile.gif Ma nieporównywalny wpływ na Twój wizerunek ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.