Skocz do zawartości

Audi a6 co sądzicie?


MaserTi

Rekomendowane odpowiedzi

> Co sądzicie o tym egzemplarzu?

> Jakie opinie dot. tego modelu z tym silnikiem?

> LINK

Jedną rurą chyba ktoś przywalił. Felgi nieoryginalne mogą świadczyć o powypadkowej przeszłości ale nie muszą.

Silnikiem sie kiedyś interesowałem ale 2.0T pali o połowe mniej- 2.4 jest bardzo paliwożerny - sprawdz na np motostat... Instalacja lpg- jak kto lubi ale tu nie jest tania.

Mam taką tapicerkę u siebie i taki przebieg. Ten samchód w srodku wygląda na 2x większy przebieg- U mnie gałka zmian biegów w manualu jest mniej zużyta, również kierownica mimo, że często mydełko fa robie przy parkowaniu i nie konserwuje skóry w żaden sposób. Siedzenie pasażera bardziej zużyte niż u mnie kierowcy.

Ludzie nie kupują takiego auta, żeby stało, mój mimo że nie jest firmowy, z rocznika 2010 ma już natrzaskane 200kkm, za 5 lat bedzie mial ze 400. W ten przebieg w tak zużytym egzemplarzu nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedną rurą chyba ktoś przywalił. Felgi nieoryginalne mogą świadczyć o powypadkowej przeszłości ale

> nie muszą.

Ja nigdy nie miałem oryginalnych felg, zawsze wkładam inne, fajniejsze (wg mnie) i na takich sprzedaje.

> Ludzie nie kupują takiego auta, żeby stało, mój mimo że nie jest firmowy, z rocznika 2010 ma już

> natrzaskane 200kkm, za 5 lat bedzie mial ze 400. W ten przebieg w tak zużytym egzemplarzu nie

> wierzę.

W to chyba nikt nie uwierzyl (kolega pytający również) ze to Audi z 2005 ma tylko 200 tys przebiegu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o tym egzemplarzu?

sądzę, że nie wyszukuje mi tego egzemplarza na otomoto. Najtańsze C6, które znalazł kosztuje 30200. Jeśli miałbym jechać więcej niż 15-20km na oględziny, to bym się nie fatygował.

> Jakie opinie dot. tego modelu z tym silnikiem?

> LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o tym egzemplarzu?

> Jakie opinie dot. tego modelu z tym silnikiem?

> LINK

Jeśli szukasz ceny-to znalazłeś dobrą, jeśli samochodu to muszę Cię zmartwić. Tyle co on kosztuje teraz to trzeba wydać na jezdny egzemplarz z przebiegiem pod 300 tyś, a gdzie duża akcyza,zarobek i sprowadzenie?Samochód kupiony jako najtańszy w Europie z tego rocznika, co juz dobrze nie wróży, jak do tego się popatrzy na spasowanie niektórych elementów czy "wystrój" wnętrza to mi się kojarzy z niemieckim poleasingiem, co ma natrzaskane pod 400 tyś albo i więcej i został kupiony od rodowitego niemca spod Berlina her Aliego Kebapa. samochód wygląda na zmęczony, więc na żywo pewnie będzie jeszcze gorzej. Jak był serwisowany to załatw VIN i za 55zł dowiemy się jego realnego przebiegu i historii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli szukasz ceny-to znalazłeś dobrą, jeśli samochodu to muszę Cię zmartwić. Tyle co on kosztuje

> teraz to trzeba wydać na jezdny egzemplarz z przebiegiem pod 300 tyś, a gdzie duża

> akcyza,zarobek i sprowadzenie?Samochód kupiony jako najtańszy w Europie z tego rocznika, co

> juz dobrze nie wróży, jak do tego się popatrzy na spasowanie niektórych elementów czy

> "wystrój" wnętrza to mi się kojarzy z niemieckim poleasingiem, co ma natrzaskane pod 400 tyś

> albo i więcej i został kupiony od rodowitego niemca spod Berlina her Aliego Kebapa. samochód

> wygląda na zmęczony, więc na żywo pewnie będzie jeszcze gorzej. Jak był serwisowany to załatw

> VIN i za 55zł dowiemy się jego realnego przebiegu i historii...

Auto dla kuzyna. Pokazal mi ogloszenie i prosil abym ocenil na zywo. Fura na miejscu wiec daleko jezdzic nie trzeba. Ile trzeba dac za auto z tego roku i z tym silnikiem? Rozumiem, ze kuzyn najtansza znalazl? ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto dla kuzyna. Pokazal mi ogloszenie i prosil abym ocenil na zywo. Fura na miejscu wiec daleko

> jezdzic nie trzeba.

Zrobię kiedyś zdjęcia A4 kolegi co ma 420 tyś przebiegu-fotel, kiera w dużo lepszym stanie, a żadne pokrowce nie jeździły...

> Ile trzeba dac za auto z tego roku i z tym silnikiem?

Taka kasa czyli 30 tyś (7 tyś eur) to takie minimum na bezwypadkowy w pełni sprawny egzemplarz (no może z 500eur jeszcze by się udało przyoszczędzić), to są pieniądze na zakup, do tego dochodzi duża akcyza i koszty sprowadzenia, czyli jakieś 37 tyś-mówimy o własnym imporcie jak chce zaoszczędzić, bo wiadomo że handlarz nie ejst instytucją charytatywną i jeśli zakup od handlarza to dolicz jakieś 3 tyś co daje ok 40 tyś. Będzie miał za to sprawny samochód z przebiegiem 250-300 tyś realnego przebiegu-co wcale ogromem na takie auto nie jest, z zadbanym wnętrzem i udokumentowaną historią.

> Rozumiem, ze kuzyn

> najtansza znalazl?

To mało powiedziane smile.gif Szukał ceny, mogę Ci powiedzieć jakie filtry ustawił-zachodniopomorskie, segregacja po cenie od najniższej, rocznik od 2005 w górę i voila-1 wynik to jego przyszła wymarzona fura z wielkim napisem OKAZJA, a okazja przy zakupie samochodu w PL to wiesz jaka jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o tym egzemplarzu?

> Jakie opinie dot. tego modelu z tym silnikiem?

> LINK

A6 C6 za 30k pln z 200kkm przebiegu

jechać obejrzeć możesz, ale bym się nie napalał

co do silnika to pytałem o ten motor ale w C5, poszukaj waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ... najtańszy jaki się dało znaleźć i nadzieja, ze funkiel nuuufka za 30 koła prawie nowe audi zlosnik.gif

trylionkrotnie wolałbym najdroższe C5 niż to gówno C6.

O proszę - http://otomoto.pl/audi-a6-salon-polska-1-wl-38-tys-km-C30810558.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie wiem ... najtańszy jaki się dało znaleźć i nadzieja, ze funkiel nuuufka za 30 koła prawie

> nowe audi

> trylionkrotnie wolałbym najdroższe C5 niż to gówno C6.

> O proszę - http://otomoto.pl/audi-a6-salon-polska-1-wl-38-tys-km-C30810558.html

Ogloszenie wyslal kuzyn. Ja nawet nie weryfikowalem czy to tanio czy drogo. Moze na dniach z ciekawosci podjade zobaczyc i fotki pocykam dokladniejsze. Jak bede ogladal to dam znac co i jak. Dzieki za opinie zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogloszenie wyslal kuzyn. Ja nawet nie weryfikowalem czy to tanio czy drogo. Moze na dniach z

> ciekawosci podjade zobaczyc i fotki pocykam dokladniejsze. Jak bede ogladal to dam znac co i

> jak. Dzieki za opinie

Wszystko zależy co kuzyn potrzebuje. Może po prostu chce tanio wyrwac auto które wygląda "na bogato" a jest w stanie dostatecznym - dużo ludzi tak robi i imho nie ma nic w tym zlego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko zależy co kuzyn potrzebuje. Może po prostu chce tanio wyrwac auto które wygląda "na

> bogato" a jest w stanie dostatecznym - dużo ludzi tak robi i imho nie ma nic w tym zlego

Jasne. Co kto lubi. Ja wole drozej, starzej, ale na prawdę igła 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko zależy co kuzyn potrzebuje. Może po prostu chce tanio wyrwac auto które wygląda "na

> bogato" a jest w stanie dostatecznym - dużo ludzi tak robi i imho nie ma nic w tym zlego

pozostaje kwestia czy zakup na bogato, pozostawi jakieś środki na ewentualne naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I czy, za przeproszeniem, rodzina ma na pogrzeb "na bogato" jak się ulepowi tył od przodu odklei,

> jak chłopakom w BWM w Bydgoszczy przy lekkim "puk" przy 50 km/h. Nie przeżyli pasażerowie co z

> tylnej kanapy wypadli - to tylko taki przykład myślenia "a kto biednemu zabroni żyć bogato".

hmmm... Masz na myśli dzwonek z 69 na Wojska Polskiego przy fotoradarze? Tam to raczej było więcej niż 50... obstawiałbym raczej okolice czegoś z jedynką z przodu i to nie dwucyfrowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pozostaje kwestia czy zakup na bogato, pozostawi jakieś środki na ewentualne naprawy

Polacy lubią się wozić na bogato a jak się zepsuje to skleić klejem, podwiązać trytytką, zapchać gumą do żucia, kupić na szrocie tarcze z klockami jak już obecne są cieńsze niż kartka papieru, zalać 3 doktory do silnia itd...

Zamiast kupić coś dobrego na miarę swojego portfela co pozwoli użytkować samochód zgodnie z tym co nakazuje producent. Nie było by problemów że ma fap,elektronikę itd. Po prostu trzeba pomyśleć przed zakupem a nie płakać po...Niestety jest to nagminne, ludziska szukają samochodów na utrzymanie których ich nie stać i tak spotykam się z klientami co mają 3 tysie-szukają aut pokroju Vectry B, mając 8 tyś szukają beemek E39, mając 10-12 tyś szukają Vectry C, mając 30-podobnie jak tu kuzyn kolegi szukają aut premium 5-7 letnich. Argumentacja zawsze jednakowa-bo w ogłoszeniach są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm... Masz na myśli dzwonek z 69 na Wojska Polskiego przy fotoradarze? Tam to raczej było więcej

> niż 50... obstawiałbym raczej okolice czegoś z jedynką z przodu i to nie dwucyfrowego...

Ja pisałem o prędkości w momencie uderzenia. Najlepszy był policjant, co się dziwił, że teraz to takie te samochody delikatne robią. A to że nikt się nie zainteresował że toto się w pół złamało... No człowiek się zaczyna zastanawiać czy prokuratura coś nie teges, czy jakieś lobby handlarzy o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja pisałem o prędkości w momencie uderzenia.

hmmm... no może, bo to w sumie było uderzenie podczas poślizgu.

> Najlepszy był policjant, co się dziwił, że teraz to

> takie te samochody delikatne robią. A to że nikt się nie zainteresował że toto się w pół

> złamało... No człowiek się zaczyna zastanawiać czy prokuratura coś nie teges, czy jakieś lobby

> handlarzy o.O

Mnie tylko zastanawia, jak określili prędkość przy poślizgu bocznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o tym egzemplarzu?

> Jakie opinie dot. tego modelu z tym silnikiem?

> LINK

o tym egzemplarzu powiem tyle - jeśli auto jest tańsze od podobnych w tym samym roczniku o 1/2 ceny to znaczy że jest coś z nim nie tak, na tyle nie tak, że nie da się tego ukryć smirk.gif albo ukryto lepiej niż się wydaje pozostawiając widoczną drobnostkę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie wiem ... najtańszy jaki się dało znaleźć i nadzieja, ze funkiel nuuufka za 30 koła prawie

> nowe audi

> trylionkrotnie wolałbym najdroższe C5 niż to gówno C6.

> O proszę - http://otomoto.pl/audi-a6-salon-polska-1-wl-38-tys-km-C30810558.html

Co to znaczy faktura vat pro forma?

Ze serwis spreparowal fakture na potrzebe ogloszenia a pozniej wyrzucil do smieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nigdy nie miałem oryginalnych felg, zawsze wkładam inne, fajniejsze (wg mnie) i na takich

> sprzedaje.

> W to chyba nikt nie uwierzyl (kolega pytający również) ze to Audi z 2005 ma tylko 200 tys przebiegu

Gabinet był z 2006... Miał 112kkm jak go sprzedałem pół roku temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam 176 w tej chwili od 2005, czemu nie.

1.Dlatego że Ty masz Stilo a To jest A6-troszeczkę inne wozy i do innej jazdy kupowane.

2.Dlatego że jeśli miałby oryginalne 176 tyś to nie kosztowałby 7 tyś eur w PL po zarobku handlarza i sprowadzeniu tylko 10-12 tyś w niemcowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2.Dlatego że jeśli miałby oryginalne 176 tyś to nie kosztowałby 7 tyś eur w PL po zarobku handlarza

> i sprowadzeniu tylko 10-12 tyś w niemcowni.

Wystarczy że na raz złożyła się wymiana rozrządu, tarcz, klocków, skrzyni biegów oink.gif i właściciel się pozbywa zamiast wkładać w to 50% wartości.

Ale to i tak mało możliwe, bo cena jest masakrycznie niska.

Obejrzałbym to wyłącznie z ciekawości. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.