Skocz do zawartości

Plak


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Przy otwieraniu drzwi padający deszcz powoduje białe zacieki na boczkach drzwi. Plastiki wcześniej potraktowane Plakiem. Jak z tym powalczyć tanim kosztem? Jak próbuję to zmyć wodą z płynem, to plastiki robią się białe oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy otwieraniu drzwi padający deszcz powoduje białe zacieki na boczkach drzwi. Plastiki wcześniej

> potraktowane Plakiem. Jak z tym powalczyć tanim kosztem? Jak próbuję to zmyć wodą z płynem, to

> plastiki robią się białe

weź gąbke z mydłem ... duża ilość wody... porządnie umyj , potem samą wodą ... a potem wyplakuj jeszcze raz i śladu nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy otwieraniu drzwi padający deszcz powoduje białe zacieki na boczkach drzwi. Plastiki wcześniej

> potraktowane Plakiem. Jak z tym powalczyć tanim kosztem? Jak próbuję to zmyć wodą z płynem, to

> plastiki robią się białe

pianka do czyszczenia komputerów, a potem jakieś mleczko np z autolandu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy otwieraniu drzwi padający deszcz powoduje białe zacieki na boczkach drzwi. Plastiki wcześniej

> potraktowane Plakiem. Jak z tym powalczyć tanim kosztem? Jak próbuję to zmyć wodą z płynem, to

> plastiki robią się białe

proponuje APC chociazby z Nielsena 0,5l kosztuje 16zł a starczy na bardzo dlugo do tego jakis dressing niech tez bedzie z Nielsena Finesse koszt 18zł i masz zestaw na dwa lata jak nic smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy otwieraniu drzwi padający deszcz powoduje białe zacieki na boczkach drzwi. Plastiki wcześniej

> potraktowane Plakiem. Jak z tym powalczyć tanim kosztem? Jak próbuję to zmyć wodą z płynem, to

> plastiki robią się białe

niepojęte co ludzie widzą w tym plaku, dla mnie to on taki jakiś odpustowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy otwieraniu drzwi padający deszcz powoduje białe zacieki na boczkach drzwi. Plastiki wcześniej

> potraktowane Plakiem. Jak z tym powalczyć tanim kosztem? Jak próbuję to zmyć wodą z płynem, to

> plastiki robią się białe

usunąć z tapicerki całego Plaka, to na początek ok.gif

ja swoje pojazdy "konserwuję" wewnątrz raz w roku, albo co 2 lata wink.gif

w razie pytań, zapraszam na priv 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niepojęte co ludzie widzą w tym plaku, dla mnie to on taki jakiś odpustowy

Bo plak jest dobry do odpalania a nie do picowania. Raz, że śmierdzi nim w kabinie, a dwa, że kurz się przykleja do nabłyszczanych powierzchni dużo szybciej niż do niepsikanych grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal te plaki do smieci, jakis koszmar.

W Lanowozie jak plakowalem to mialem wrazenie ze z czasem taki ULEP sie zrobil, kupilem chusteczki do kokpitu i kokpit odzyskal ładny, nowy jadniejszy odcien.

Teraz tylko chusteczkami przecieram, 25-30 szt za 7-8 zl i na 3 miesiace spokoj (zalezy jak czesto plakujesz)

Te zacieki jak piszesz przecieram chusteczka i jade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proponuje APC chociazby z Nielsena 0,5l kosztuje 16zł a starczy na bardzo dlugo do tego jakis

> dressing niech tez bedzie z Nielsena Finesse koszt 18zł i masz zestaw na dwa lata jak nic

Rozumiem że to APC to do mycia a to drugie do konserwacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiej firmy chusteczki do kokpitu polecacie?

TOP Drive tesco 7 zl za 30 szt uzywalem, nic zlego nie moge powiedziec

Autoland 25 szt 8 zl jakos w promocji,mam pierwszy raz...

Zanego PLAKa nigdy

Ja chusteczkami wszelakie plastiki przecieram, boczki drzwi, bo niby nie widac a sie kurzy.

Paczka mi wystarcza na ok 2 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja się podepnę. Czym od czasu do czasu czyścić matowa deskę i boczne plastiki drzwi?

Być może jest coś lepszego, ale od dłuższego czasu używam tego i jestem zadowolony. Totalne przeciwieństwo Plaka w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepszy patent to rozrobiony mniej więcej pół na pół płyn do szyb z czystą wodą. Zero zacieków,

> nalotów, bazarowego błysku

A sklad chemiczny??

Chusteczki nie daja wiecglancu:), z kurzy wtrze, a czy zapachowe czy nie ja nie czuje za bardzo po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja się podepnę. Czym od czasu do czasu czyścić matowa deskę i boczne plastiki drzwi?

Polecam taki preparat:

220820-Meguiars-Ultimate-Protectant.jpg

Ładnie czyści plastiki, daje trwały efekt, nie błyszczy się, łatwo się go nakłada. Jedyna wada to zapach przez jakiś czas po nałożeniu - przypomina coś w rodzaju pasty do podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TOP Drive tesco 7 zl za 30 szt uzywalem, nic zlego nie moge powiedziec

> Autoland 25 szt 8 zl jakos w promocji,mam pierwszy raz...

> Zanego PLAKa nigdy

> Ja chusteczkami wszelakie plastiki przecieram, boczki drzwi, bo niby nie widac a sie kurzy.

> Paczka mi wystarcza na ok 2 miesiace

a ja wczoraj nabyłem 2 paki chusteczek babydream w rosmanie i zobacze co to hehe całe 1,5zł za 30szt cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja się podepnę. Czym od czasu do czasu czyścić matowa deskę i boczne plastiki drzwi?

Jeśli szukasz czegoś do Cromy to ja mam przetestowany APC od Meguiar's (ale może być każdy inny) i potem zabezpieczam POORBOY'S WORLD NATURAL LOOK DRESSING. Efekt świetny, nic się nie lepi, nie świeci, kolor ładnie odżywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja wczoraj nabyłem 2 paki chusteczek babydream w rosmanie i zobacze co to hehe całe 1,5zł za

> 30szt

Ciekawe jak aloes w chusteczkach, bo one chyba dla dzieciaczkow sa:)

Ciekawe czy beda sie pienic wycierajac.

Ja nie szaleje, ma zetrzec kurz, lekko odtluscic i tyle za minimum kosztow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proponuje APC chociazby z Nielsena 0,5l kosztuje 16zł a starczy na bardzo dlugo do tego jakis

> dressing niech tez bedzie z Nielsena Finesse koszt 18zł i masz zestaw na dwa lata jak nic

kolego zadam pytanie zupełnego laika bo po prostu nie wiem wink.gif [a kupiłem proponowany przez Ciebie zestaw]

jak czyścić tym APC ? Rozcieńczam z wodą, do miski, ściereczka i jadę po desce i boczkach ? Jakiej proporcji użyć ?

Finesse - nakładać padem czy ściereczką ? Czy może 'pryskać' na deskę i rozcierać ?

niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC najlepiej mieć w butelce z atomizerem i psikać na dany element, czyszcząc szmatką z mikrofibry, bądź pędzelkiem.

Rozcieńczenie powinno być podane na etykiecie - do wnętrza to jakieś 1:20 powinno wystarczyć.

Finesse nakładaj jak Ci pasuje. Ja nakładam dressing na aplikator z mikrofibry i rozprowadzam, ale można psiknąć na element i potem przetrzeć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolego zadam pytanie zupełnego laika bo po prostu nie wiem [a kupiłem proponowany przez Ciebie

> zestaw]

> jak czyścić tym APC ? Rozcieńczam z wodą, do miski, ściereczka i jadę po desce i boczkach ? Jakiej

> proporcji użyć ?

> Finesse - nakładać padem czy ściereczką ? Czy może 'pryskać' na deskę i rozcierać ?

na opakowaniu masz proporcje wink.gif

robisz roztwor przelewasz do rozpylacza i psikasz po desce i pedzelkujesz smile.gif pozniej zmywasz wilgotna szmatka co jakis czas plukasz w wodzie pedzel i szmate. Na poczatek polecam zrobic mocniejszy roztwor zobaczysz ile syfu zejdzie z dechy smile.gif

Finesse psikasz na aplikator i nakladasz po kilku chwilasz scierasz mikrofibra smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.