Skocz do zawartości

Spodziewam się fotki


cypajak

Rekomendowane odpowiedzi

udowodnij w sądzie, że zawyża pomiar, wrzuć potem skan postanowienia to uwierzę.

Nie zadni nauczyciele czy strażnicy moralności tylko normalni faceci, a nie żadne płaczki.

A tak gwoli ścisłości sądy między innymi z Twoich podatków bujają się z takimi pierdołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4 lata temu komornik raczył zapukać za 50 zł mandatu zapłaciłem 52,50.

> Komornika herbatą poczestowalem to jeszcze 2 zł doliczam.

> Czyli razem 54,50 za 50 zł mandatu.

to nie był komornik tylko poborca skarbowy.... Ludzie... wprowadzacie w błąd ... Poborcy nabierają ludzi i się przedstawiają jako komornicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> udowodnij w sądzie, że zawyża pomiar, wrzuć potem skan postanowienia to uwierzę.

Jakbym zrobił w tym dniu zdjęcia tego fotoradaru jak jest źle ustawiony , lub przedstawił zdjęcie na którym w tle są tablice metalowe to sprawa wygrana smile.gif .... Odezwij się do stowarzyszenia "PRAWO NA DRODZE" może ci podeślą jakieś skany wyników rozpraw.

> Nie zadni nauczyciele czy strażnicy moralności tylko normalni faceci, a nie żadne płaczki.

Normalny facet jest twardy i nie daje się dymać i dochodzi swoich praw wink.gif tam gdzie go próbują wydymać.

> A tak gwoli ścisłości sądy między innymi z Twoich podatków bujają się z takimi pierdołami.

Czyli przynajmniej są jakoś wykorzystane grinser006.gif ... A tak na serio , to może tak jest w przypadku ITD ... , ale jak sprawa jest przegrana to to płacisz grzywne + koszty sądowe, a jak wygrana to płaci raczej budżet gminy SM (poprawcie mnie jeśli się myle).

Więc dziwny argument ... Jeżeli wiem ,że był źle ustawiony, pomiar jest nieprawidłowy to czemu miałbym nie dochodzić swoich praw? Bo podatki bo bla bla bla? .... popukaj się palcem w czoło smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jaja jechać szybciej, to płacz i płać.

Ja kiedyś dostałem mandat za pasy (po negocjacjach, bo rozmawiałem przez telefon). Blankiet z mandatu zgubiłem, a po 2 miesiącach US wszedł mi na konto firmowe i zabrał to co jego. Nie mam pretensji, bo popełniłem błąd i musiałem ponieść tego konsekwencje.

Kombinowanie ze znajomym z ukrainy powinni ukrucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz jaja jechać szybciej, to płacz i płać.

> Ja kiedyś dostałem mandat za pasy (po negocjacjach, bo rozmawiałem przez telefon).

I rozmawiałeś przez telefon i nie miałeś jaj przyjąć mandatu za to i kombinowałeś? CWANIACTWO grinser006.gif . (sam zaprzeczasz swojemu pierwszemu zdaniu)

>Blankiet z mandatu zgubiłem, a po 2 miesiącach US wszedł mi na konto firmowe i zabrał to co jego. Nie mam

> pretensji, bo popełniłem błąd i musiałem ponieść tego konsekwencje.

Nie miałeś jaj , żeby zadzwonić i poprosić o numer konta i mandatu ?

> Kombinowanie ze znajomym z ukrainy powinni ukrucić.

Sam jesteś kombinator , bo zmieniłeś charakter wykroczenia z telefonu na pasy. To powinni ukrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I rozmawiałeś przez telefon i nie miałeś jaj przyjąć mandatu za to i kombinowałeś? CWANIACTWO .

> (sam zaprzeczasz swojemu pierwszemu zdaniu)

Zatrzymała mnie policja, gdy jechałem. Każdy podejmuje rozmowę i prosi o najniższy wymiar kary. Ja bez zająknięcia przyjąłbym mandat za oba wykroczenia, gdyby policjant nie był miły i nie dałoby sie podjąć żadnej rozmowy ok.gif

> Nie miałeś jaj , żeby zadzwonić i poprosić o numer konta i mandatu ?

Był to dla mnie gorący okres i zapomniałem o mandacie. Kilka lat temu, żeby otrzymać nr konta musiałem podjechać na komendę w konkretnych godzinach, gdy osoba za to odpowiedzialna była w pracy.

> Sam jesteś kombinator , bo zmieniłeś charakter wykroczenia z telefonu na pasy. To powinni ukrócić

Wynegocjowałem jedno wykroczenie zamiast dwóch wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zatrzymała mnie policja, gdy jechałem. Każdy podejmuje rozmowę i prosi o najniższy wymiar kary. Ja

> bez zająknięcia przyjąłbym mandat za oba wykroczenia, gdyby policjant nie był miły i nie

> dałoby sie podjąć żadnej rozmowy

> Był to dla mnie gorący okres i zapomniałem o mandacie. Kilka lat temu, żeby otrzymać nr konta

> musiałem podjechać na komendę w konkretnych godzinach, gdy osoba za to odpowiedzialna była w

> pracy.

> Wynegocjowałem jedno wykroczenie zamiast dwóch

Czyli co? Bo już nie ogarniam tego, kombinować czy nie kombinować. Bo sam sobie zaprzeczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zatrzymała mnie policja, gdy jechałem. Każdy podejmuje rozmowę i prosi o najniższy wymiar kary. Ja

> bez zająknięcia przyjąłbym mandat za oba wykroczenia, gdyby policjant nie był miły i nie

> dałoby sie podjąć żadnej rozmowy

Tak jasne grinser006.gif

Poprostu się przyznaj .... Każdy kombinuje jak może wink.gif Zarobki w tym kraju są jakie są , ludzie jeżdżą jak jeżdżą , drogi mamy jakie mamy (coraz lepsze na szczęście) , kontroli coraz więcej ... i kombinować trzeba , żeby żyć . Nikt się chętnie pieniędzy nie pozbywa.

Ja się z tym nie kryje.

> Był to dla mnie gorący okres i zapomniałem o mandacie. Kilka lat temu, żeby otrzymać nr konta

> musiałem podjechać na komendę w konkretnych godzinach, gdy osoba za to odpowiedzialna była w

> pracy.

> Wynegocjowałem jedno wykroczenie zamiast dwóch

grinser006.gif ja tylko ironizowałem ... bo innych potrafimy oceniać przez pryzmat cwaniactwa... A samokrytyki zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli co? Bo już nie ogarniam tego, kombinować czy nie kombinować. Bo sam sobie zaprzeczasz.

Sam nie wie smile.gif

Autokącik mnie już bawi powoli .... Hasła przewodnie każdego wątku:

-weź na klate

-moje jest lepsze

-ja jestem najmądrzejszy

-jesteś cwaniak

grinser006.gif Sami stróże prawa , co do spowiedzi nie chodzą bo nie mają z czego się spowiadać;D zero grzechów

Nie generalizuje, są wyjątki oczywiście smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam nie wie

> Autokącik mnie już bawi powoli .... Hasła przewodnie każdego wątku:

> -weź na klate

> -moje jest lepsze

> -ja jestem najmądrzejszy

> -jesteś cwaniak

> Sami stróże prawa , co do spowiedzi nie chodzą bo nie mają z czego się spowiadać;D zero grzechów

> Nie generalizuje, są wyjątki oczywiście

Stary, ale autor sam się przyznał, że jechał za szybko. To powinno zakończyć dywagacje.

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już jest ich więcej 4 albo 5nowych, aktualnie są na szkoleniu i lada dzień wyjdą na drogi. Do tego

> w referacie mandatowym pracuje kilka osób nie mundurowych

gdzie to jest?

chciałbym wiedzieć żeby nigdy nikomu stamtąd nie dać zarobić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozostaje przyjąć na klatę i zapłacić.

> Dlaczego nie chcesz zapłacić? Czujesz się niewinny? Ktoś Ci kazał przekraczać prędkość?

> Bo nie rozumiem.

widocznie widzi lepsze przeznaczenie dla swoich pieniędzy niż wrzucanie do wora bez dna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> żeby ktoś się kiedyś nie zdziwił jak ktoś powie sprawdzam

> Przecież każde foto jest poprzedzone znakiem, straże wystawiają również foto w miejscach

> oznaczonych.

Ja osobiście tego nie sprawdzałem, ale koledze umorzyli postępowanie mandatowe w ITD po wskazaniu znajomego Ukraińca z Przemyśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DK78 odcinek Siewierz - Poręba, 3 punkty ustawiania fotoradaru

3 ?? znam tylko 2 gdzie ustawiają .... grinser006.gif pod reklamą mebli limba na wlocie poręby w strone zawiercia i dwa obok szkoły w dole górki na polu kogoś ;p

Gdzie ten 3 ? Chyba, że chodzi ci ogólnie o 3 strefy gdzie mogą stawiać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja wolę żeby on za te 200zł coś kupił u mnie w firmie

Z Poręby nie przyjedzie - daleko ma. Więc skoro już nie mamy co z tymi 200zł zrobić to niech idą do budżetu.

PS. Nie rozumiem tego całego aj waj. Zdarza mi się jeździć przez Porębę. Ustawiam tempomat na 60km/h i mam gdzieś to, gdzie i ile tamtejsza straż ustawiła fotoradarów.

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ciągu roku musisz dostać zdjęcie, w przypadku braku zapłaty może skierować sprawę do sądu

> a tam sprawa może trwać do dwóch lat. Jeśli w ciągu dwóch lat nie będzie wyroku, następuje

> przedawnienie.

> Nie można cię ścigać po 2 latach

Oczywiście, że można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zapłacić będziesz musiał, ale mam jedną prośbę: nie płać SM, tylko ew. po rozprawie w sądzie. Będzie nieco drożej, ale przynajmniej nie będziesz nabijał kabzy złodziejom. Nic tak nie demotywuje do pomiarów prędkości w miejscach bezpiecznych, co brak wpływów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.