Skocz do zawartości

Nowy od dealera


planty

Rekomendowane odpowiedzi

> Kilka osób już pisało że ceny od Super Auto są niemożliwe do zrealizowania w rzeczywistości jak

> zaczniesz się konkretnie dowiadywać.

Są możliwe ale trzeba kupić na kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wsiadz do nowego avensisa ... cofniesz sie do ery pc xt

ok.gif pełna zgoda

nawet podobają mi się one zewnątrz ale jak pojechałem na zachód w poszukiwaniu auta i wsiadłem do takiej toyoty to już na następne avensisy przestałem zwracać uwagę, mój stary mondek z 2002 roku miał podobne albo i ładniejsze wnętrze hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pełna zgoda

> nawet podobają mi się one zewnątrz ale jak pojechałem na zachód w poszukiwaniu auta i wsiadłem do

> takiej toyoty to już na następne avensisy przestałem zwracać uwagę, mój stary mondek z 2002

> roku miał podobne albo i ładniejsze wnętrze

Ładniejsze....to co załadowali teraz do tej toyki to 100% najtańsze plastiki by china.

Do założyciela-zadzwoń i zapytaj o szczegóły, wtedy będziesz wiedział skąd się wzięła cena. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie tak jak napisał ktoś powyżej - kupując u nich musisz skorzytać z ich kredytu. Zasada

> prosta tanie auto - drogi kredyt.

Mi zaproponowali taki myk - biorę kredyt na pół samochodu, reszta gotówką. Po odbiorze samochodu spłacam gotówką drugą połowę i jedyna strata jaką ponoszę to coś koło 1500 czy 1700 złotych kosztów manipulacyjnych, prowizji i ubezpieczenia na czas kredytu jaki trwał. Jak cena auta plus te niecałe dwa klocki wychodzi taniej niż po negocjacjach u dilera, to można w to wejść grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są możliwe ale trzeba kupić na kredyt.

Srata drata smirk.gif

Pytasz o konkretny model:

- odpowiadają że akurat nie ma,

- mimo że na srotomoto jest,

- ale oczywiście mają inną świetną ofertę,

- auto prawie takie same, /poza tym że inna marka zlosnik.gif/,

- na doskonały kredyt ale jego wysokość nie mogą podać,

- bo ustalimy przy podpisywaniu umowy,

- oraz przedstawimy inne świetne rozwiązania dość niekonwencjonalne.

Przećwiczone na octavii przez nasze koleżanki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Srata drata

> (...)

A moi rodzice kupili u nich Puga jakiego sobie wymyślili, w dobrej cenie i przyzwoitym kredycie.

Trzeba tylko negocjować i uwaznie czytać drobne druczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moi rodzice kupili u nich Puga jakiego sobie wymyślili, w dobrej cenie i przyzwoitym kredycie.

ok.gif

> Trzeba tylko negocjować i uwaznie czytać drobne druczki.

Nie było co czytać, ani negocjować. Po prostu kilka wystawionych octavii było ewidentną ściemą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie było co czytać, ani negocjować. Po prostu kilka wystawionych octavii było ewidentną ściemą.

Akurat dostępność Octavii również u "oficjalnych" dealerów jest dość słaba hmm.gif - na niektóre wersje można czekać nawet ponad pół roku. Może to dlatego? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukasz jakiegoś konkretnego samochodu?

> Myślę o Yeti, ale nie jestem do końca przekonany czy to dobry pomysł.

jak będziesz zdecydowany, to podam Ci kontakt do dealera, który powinien dać dobrą ofertę tyle, że woj. małopolskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

> Kupował ktoś auto u nich?

> http://nowy_od_dealera.otomoto.pl/osobowe

daj spokój wszystkie takie firmy to oszuści, próbują handlować samochodami których tak naprawdę nie ma. biorą zaliczki których nie zwracają, a klientom obiecują gruszki na wierzbie jeśli chodzi o kredyt/leasing

sprzedałem im klientom kilka samochodów, wiem co mówie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukasz jakiegoś konkretnego samochodu?

> Myślę o Yeti, ale nie jestem do końca przekonany czy to dobry pomysł.

jechałęś? ja bym nie chciał tym jechać dłużej niż 20km do pracy... na codzień, czy w trasę, za darmo bym nie chciał smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.