Skocz do zawartości

[KzAK] Jednoślad do 125 ccm


karax

Rekomendowane odpowiedzi

> Główna wada jaką widzę to mała moc w stosunku do jego wagi.

> Ale jeśli można nowy kupić poniżej 4000zł to myślę że będzie to bardzo fajny wybór

Czlowiek chcial kupic ... od wczoraj zeszlo 15 szt , mam zamowiona maszyne za 3900 na poniedzialek , ale gosc nie obiecuje , ze przywioza w tej cenie .... Zaczelo sie crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czlowiek chcial kupic ... od wczoraj zeszlo 15 szt , mam zamowiona maszyne za 3900 na poniedzialek

> , ale gosc nie obiecuje , ze przywioza w tej cenie .... Zaczelo sie

Będzie pewnie taki BOM jak z prawem jazdy jak wszyscy chcieli na starych zasadach.

A tak na marginesie w jakim kolorze wybrałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że skoro już wiadomo, że ustawa będzie pozwalała śmigać na prawku kategorii B,

> warto by stworzyć wątek co kupić.

> Powiedzmy do 3k, 6k, 10k i 15k pln

> Co podpowiecie?

Ja tam bym jeszcze poczekal sejm ma ponownie glosowac a na koniec prezydent podpisac ustawe i 30 dni jeszcze pozniej czekanie......sam na to czekam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam bym jeszcze poczekal sejm ma ponownie glosowac a na koniec prezydent podpisac ustawe i 30

> dni jeszcze pozniej czekanie......sam na to czekam

Masz stare dane. Sejm już głosował, przegłosował i poszło to do Prezydenta wpysk.gifjakiś tekst hehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK, pokazuję tylko patologię - teraz za 125tki będą krzyczeli nie_wiadomo_ile...

No, niestety to prawda. Na skuterowo.com już jest informacja, że ludzie rzucili się na sklepy/salony i generalnie 125-tek nie ma w magazynach icon_eek.gifhehe.gif

> Tyle, że to zupełnie inny typ moto.

Nie no, tak ale wciąż 125 zlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do 6 tys kymco agility city, nie ma nic lepszego, a po przesiadce na wiekszy ten mozna zostawic do

> miasta

nie do kupienia w tej chwili, a te z nowej dostawy mają być grubo droższe... polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nogami do przodu na stercie chromu ...... bleeeeee

Piotruś, od zeszłego roku mogę jeździć z nogami do przodu zlosnik.gif

Tylko wyżej muszę zarzucać i nie da się biegów łatwo zmieniać hehe.gif

No i tego chromu u mnie brakuje hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OT - co to za zawias z przodu?

> Amorko-wahacz?

Na to wygląda. Coś jak wahacz ciągnięty spineyes.gif Myślałem, że w motocyklach montowano z przodu wahacze pchane a tu niespodzianka hehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i pytanie zasadnicze czym się to "polecane" Agility rózni od Rometowego np maxi125 maxi125

postaw sobie obok siebie takiego Rometa i Kymco i przestaniesz zadawać to pytanie smile.gif

[EDIT]

żeby nie było, napisałem to na podstawie doświadczeń z 50tek. Choć nie przypuszczam, żeby w stosunku do 125tek się zdezaktualizowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aa to przepraszam

> ale w sumie to czym się rózni jeden od drugiego?

> city a R+

Różnią się wagą oraz średnicą zastosowanych tarcz hamulcowych

> no i pytanie zasadnicze czym się to "polecane" Agility rózni od Rometowego np maxi125 maxi125

Nie wiem. Ja bym brał motocykl zamiast skutera. Ma te same rozmiary ale za to lepiej wygląda 20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Różnią się wagą oraz średnicą zastosowanych tarcz hamulcowych

> Nie wiem. Ja bym brał motocykl zamiast skutera. Ma te same rozmiary ale za to lepiej wygląda

większa tarcza w mniejszym tylnym kole?? i róznica 1,5kzł? ki diabeł i jaki sens?

Ciekawym tez skąd mniejsza masa skoro tarcze np większe....?

Wiesz - pół roku mieszkałem w Atenach-skuter w mieście rulez

a moto to musze A wreszcie zrobić i raczej wtedy nie 125cm :-||

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> postaw sobie obok siebie takiego Rometa i Kymco i przestaniesz zadawać to pytanie

> [EDIT]

> żeby nie było, napisałem to na podstawie doświadczeń z 50tek. Choć nie przypuszczam, żeby w

> stosunku do 125tek się zdezaktualizowało

postaw postaw- plastik fantastik w obu- to co wazne czyli serducho i reszta klocków czyms się róznia specjalnie?

w obu przypadkach chłodzenie powietrzem, pewnie gaźniki.......?

faktem jest, że różnica w cenie już niewielka-więc jeśli jakość bebchów/dostępnośc serwisu lepsza to ok mozna "dopłacić" - ale w moim odczuci i to i to chińczyk więc co za różnica....

Agility rzeczywiście poza spasowaniem plastików i designem sie aż tak różni na plus w stosunku do rometa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.