Skocz do zawartości

Do fotkowych specjalistów


Drabek

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy szuka polówki za około 10k i podesłał mi do oględzin taki samochodzik

LINK

ostatnie zdanie sugerowałoby, że szkoda jechać 200km w jedną stronę aby autopić kasę na benzynę, ale może ktoś coś jeszcze wypatrzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak powaznie czy zartujesz?

wycieraczki krzywo skrecone, maska krzywo, auto krzywo, drzwi widac ze raczej chyba nie od tego samochodu, grill czarny nowiutki, poduszka airbaga pasazera zaklejona, pas chyba tez sie niechętnie zwija patrzac po fotelu

sam mowi ze nie zaprasza ludzi z czujnikiem bo auto jest całe w betonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty tak powaznie czy zartujesz?

> wycieraczki krzywo skrecone, maska krzywo, auto krzywo, drzwi widac ze raczej chyba nie od tego

> samochodu, grill czarny nowiutki, poduszka airbaga pasazera zaklejona, pas chyba tez sie

> niechętnie zwija patrzac po fotelu

> sam mowi ze nie zaprasza ludzi z czujnikiem bo auto jest całe w betonie

to samo mu napisałem wink.gif hehe

szukam raczej potwierdzenia i może ktoś jeszcze coś więcej zobaczy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to samo mu napisałem hehe

> szukam raczej potwierdzenia i może ktoś jeszcze coś więcej zobaczy

Prawe tylne koło dziwnie krzywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy szuka polówki za około 10k i podesłał mi do oględzin taki samochodzik

> LINK

> ostatnie zdanie sugerowałoby, że szkoda jechać 200km w jedną stronę aby autopić kasę na benzynę,

> ale może ktoś coś jeszcze wypatrzy ?

"Marudom z czujnikami lakieru którzy oczekują auta salonowego za 10 tys. z góry dziękuje." To chyba wszystko tłumaczy. Liczy że przyjedzie ślepy i kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Marudom z czujnikami lakieru którzy oczekują auta salonowego za 10 tys. z góry dziękuje." To chyba

> wszystko tłumaczy. Liczy że przyjedzie ślepy i kupi.

To volkswagen z silnikiem tdi więc zamknąć gęby i kupować zlosnik.gif

Uważam że za 10 tys można poszukać zadbanego auta z prywatnych rąk z którego będzie jeszcze pożytek, a nie trupa będącego skarbonką. No ale co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy szuka polówki za około 10k i podesłał mi do oględzin taki samochodzik

> LINK

> ostatnie zdanie sugerowałoby, że szkoda jechać 200km w jedną stronę aby autopić kasę na benzynę,

> ale może ktoś coś jeszcze wypatrzy ?

Prawe drzwi opadnięte - albo zawiasy niewyregulowane po naprawie albo słupek A przestawiony i nie da się tego lepiej zrobić. Mogę Ci pokazać po czym tak się słupek przestawia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie, 30% to mają auta 5-6 letnie,

Znajdz mi 5cio letniego kompakta (bez wady fabrycznej typu 2.0TDI PD) za 30% ceny nowego ok.gif Aktualnie szukam Alfy (czyli czegoś, za co zdaniem większości powinni mi dopłacić) i za 5cio-latka trzeba położyć 50-70% ceny nowego (ze wskazaniem na srodek tego przedziału...)

> 10-letnie to maksymalnie 10%. Auta, a nie szroty, ten szrot

> jest w ogóle nic nie wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajdz mi 5cio letniego kompakta (bez wady fabrycznej typu 2.0TDI PD) za 30% ceny nowego Aktualnie

> szukam Alfy (czyli czegoś, za co zdaniem większości powinni mi dopłacić) i za 5cio-latka

> trzeba położyć 50-70% ceny nowego (ze wskazaniem na srodek tego przedziału...)

> > jest w ogóle nic nie wart

No już nie przesadzaj że nie znajdziesz zlosnik.gif

Nie ma wady fabrycznej tylko nabytą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajdz mi 5cio letniego kompakta (bez wady fabrycznej typu 2.0TDI PD) za 30% ceny nowego

Bez problemu ok.gif Ale nie oczekuj bezwypadkowego i z małym przebiegiem. Takich aut nie sprzedaje się po 5 latach, zosatają na dłużej lub są kupowane przez znajomych. Ja swojego 5-latka puściłem za 50% ceny, ale nie ogłaszałem się nigdzie, wystarczyło rzucić temat wśród znajomych (w tym na AK). Bezwypadkowy, I właściciel, polski salon, 150 kkm. A na otomoto kupisz za 30% ceny, ale i jakość będzie odpowiednia. Generalnie na otomoto trafiają kiepskie auta, których nikt nie chciał ze znajomych/rodziny. A do handlarzy trafiają najgorsze szroty. Więc takie ogłoszenie jak z tego wątku... cóż, idiotów nie brakuje, co to kupią w takiej cenie facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra

> a taka renia ?

> LINK

> tutaj nie widzę niczego specjalnie niepokojącego ?

1. Auto sprowadzone. Przebieg nieznany.

2. Francuz. Francuskie auta bardzo dużo tracą na wartości. Nie wnikam słusznie czy nie, ale tak jest. Tak samo włoskie. Taki jest rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, najlepiej to jechać i obejrzeć, na zdjęciach to wszystko ładnie wygląda choć wiem że taką Renówkę za 12kpln można kupić już do jazdy normalnie. Z reguły to padały cewki w tych samochodach.

Megane dosyć łatwo kupić, bo ludzie się zwyczajnie tego obawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg może być i cofnięty, fotel kierowcy trochę pomięty, ale to może takie zdjęcie, zastanowił mnie ten pedał hamulca, strasznie wysoko, ale może to też takie zdjęcie.

Generalnie to w tych autach jeszcze sprzęgła były słabe i często wymieniało się je już przed przebiegiem 100kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słuchaj, najlepiej to jechać i obejrzeć, na zdjęciach to wszystko ładnie wygląda choć wiem że taką

> Renówkę za 12kpln można kupić już do jazdy normalnie. Z reguły to padały cewki w tych

> samochodach.

Ale to jest 1.5 dci więc raczej tutaj akurat to nie padnie, poza tym nawet jeśli byłaby to bena to po lifcie chyba wszystkie mają Beru, więc problem imo nie istnieje ok.gif

> Megane dosyć łatwo kupić, bo ludzie się zwyczajnie tego obawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez problemu Ale nie oczekuj bezwypadkowego i z małym przebiegiem. Takich aut nie sprzedaje się

> po 5 latach, zosatają na dłużej lub są kupowane przez znajomych.

Mogą być też poleasingowe.

> Ja swojego 5-latka puściłem

> za 50% ceny, ale nie ogłaszałem się nigdzie, wystarczyło rzucić temat wśród znajomych (w tym

> na AK). Bezwypadkowy, I właściciel, polski salon, 150 kkm.

No to się nie dziwię, że szybko poszedł. To normalna cena.

> A na otomoto kupisz za 30% ceny,

Masz na myśli Lancera? A ponoć japończyki dobrze trzymają cenę... Chyba, że te z otomoto za 30% to już na zdjęciach się rozpadają.

> ale i jakość będzie odpowiednia. Generalnie na otomoto trafiają kiepskie auta, których nikt

> nie chciał ze znajomych/rodziny. A do handlarzy trafiają najgorsze szroty. Więc takie

> ogłoszenie jak z tego wątku... cóż, idiotów nie brakuje, co to kupią w takiej cenie

Idąc tym tropem, to można powiedzieć, że za kilkanaście tys można kupić Porsche Cayenne z 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Auto sprowadzone. Przebieg nieznany.

> 2. Francuz. Francuskie auta bardzo dużo tracą na wartości. Nie wnikam słusznie czy nie, ale tak

> jest. Tak samo włoskie. Taki jest rynek.

Taaa... włoskie dużo traciły... kiedyś. Zobacz sobie ceny AR Giulietty, Lancii Delty, czy nawet Bravo (z silnikiem innym niż bazowe 1.4 90KM). Teraz taniej kupi się Golfa niż Giuliettę z tego samego rocznika (mówię o autach, które choć rokują, że nie są kompletnymi ulepami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaa... włoskie dużo traciły... kiedyś. Zobacz sobie ceny AR Giulietty, Lancii Delty, czy nawet

> Bravo (z silnikiem innym niż bazowe 1.4 90KM). Teraz taniej kupi się Golfa niż Giuliettę z

> tego samego rocznika (mówię o autach, które choć rokują, że nie są kompletnymi ulepami).

Najwiecej traca te auta, ktore jezdza we flotach.

Rynek zalany jest wtedy 3-5 latkami wiec ceny sa rowniez nizsze.

Inna kwestia, ze wiekszosc z nich to wersje bieda z przebiegami 100-150kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najwiecej traca te auta, ktore jezdza we flotach.

> Rynek zalany jest wtedy 3-5 latkami wiec ceny sa rowniez nizsze.

> Inna kwestia, ze wiekszosc z nich to wersje bieda z przebiegami 100-150kkm.

Ja sobie z tego zdaję sprawę... Choć Octavii to jakoś nie dotyczy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra

> a taka renia ?

> LINK

> tutaj nie widzę niczego specjalnie niepokojącego ?

Hmmm... czy to nie jest przypadkiem 1.5-puk puk panewka-dci? Ponoć częstsza wymiana oleju załatwiała problem, ale ten silnik ma złą opinię - coś jak 2.0TDI PD. To + Francuz = niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie, 30% to mają auta 5-6 letnie, 10-letnie to maksymalnie 10%. Auta, a nie szroty, ten szrot

> jest w ogóle nic nie wart

chętnie odkupię od Ciebie auto za kwotę procentowo przez Ciebie wskazaną adekwatnie do rocznika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słuchaj, najlepiej to jechać i obejrzeć, na zdjęciach to wszystko ładnie wygląda choć wiem że taką

> Renówkę za 12kpln można kupić już do jazdy normalnie. Z reguły to padały cewki w tych

> samochodach.

> Megane dosyć łatwo kupić, bo ludzie się zwyczajnie tego obawiają.

Cena cosik niska ale może ze względu na 3D wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.