Skocz do zawartości

Czy to dobre oferty ?


Gregor_BS

Rekomendowane odpowiedzi

Opel Astra J 2015 jak widać niskie przebiegi auta z różnych salonów.

 

http://opeluzywane.pl/samochod.php?idsamochodu=93620 -> nie chcą żydy nic opuścić ani nic dorzucić, byłem oglądać.

http://opeluzywane.pl/samochod.php?idsamochodu=92957 -> niby alufelgi ale w opisie brak ( może tylko na zdjęciu) +  dorzucają zimówki (wcześniej nie było bo już sprawdzałem to ogłoszenie), jeszcze nie byłem.

 

Ogólnie warto za taką cenę  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej nie nie piszą o klimie?

Druga ma manuala. Lepiej byłoby z automatyczną.

Ale tak czy siak, ceny dobre. Zmierzyć grubość lakieru i brać ;]

 

3 lata temu za 52 tys. kupiłem rocznik poprzedni bez przebiegu Cruze, więc ta cena za Astrę dobra :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w październiku kupiłem w MM Cars astrę IV 1.4 100KM za 53 tyś bez przebiegu

ugraj w tej cenie opony albo dodatkowy alarm i bierz.

 

MM daje własnie opony zimowe, ale niewiem czy ta cena nie jest przypadkiem ceną w "kredycie" że potem i tak wychodzi drożej. Musze popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej nie nie piszą o klimie?

Druga ma manuala. Lepiej byłoby z automatyczną.

Ale tak czy siak, ceny dobre. Zmierzyć grubość lakieru i brać ;]

 

3 lata temu za 52 tys. kupiłem rocznik poprzedni bez przebiegu Cruze, więc ta cena za Astrę dobra :ok:

 

Ale na pewno jest bo to juz chyba standard .

Manual nawet mi pasuje. Fakt że M32 urodą nie grzeszy ale jak w miare nowe i na gwarancji jeszcze rocznej to chyba nie ma sie czego bać.

Tak się tylko zastanawaiłem czy ceny są dobre bo dużo tych aut, to już schodzący model i jednak 51 tys to nie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno jest bo to juz chyba standard .

Manual nawet mi pasuje. Fakt że M32 urodą nie grzeszy ale jak w miare nowe i na gwarancji jeszcze rocznej to chyba nie ma sie czego bać.

Tak się tylko zastanawaiłem czy ceny są dobre bo dużo tych aut, to już schodzący model i jednak 51 tys to nie mało.

Odpowiem Ci tak.

Co do ceny i tak i nie.

Tak jak koledzy wyżej pisali generalnie cena z tym silnikiem już jest ok

Ale porównując do analogicznej sytuacji (w sensie schodziła z rynku poprzednia generacja) to kolega kupił wtedy astrę co zaraz nazywała się Classic (z jakimś tam wtedy ponadstandardowym wyposażeniem za 40 czy 42 kzł -(więc jakby patrzeć przez analogię to cena slaba)...   Jedna tylko uwaga- była to cena mocno "po znajmości" - raczej nie do dostania dla człowieka z ulicy i NIE zakup na firme...

Tak, że jak na schodzący model i jakiś tam przebieg próbowałbym jeszcze cisnąć - natomiast weź pod uwagę , że cena w okolicach 50kzl to pewien próg dla kupujących i może się okazać, że auta Ci "odjadą"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia Astra III z końca produkcji była do  kupienia nowa za 44-46k PLN, więc to inna kategoria trochę.

Astra 4 z tym silnikiem 1.4T po max upustach na grupę zawodową kosztowała już 56-58k PLN, więc 51k można IMO dać za demówkę z ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM daje własnie opony zimowe, ale niewiem czy ta cena nie jest przypadkiem ceną w "kredycie" że potem i tak wychodzi drożej. Musze popytać.

Nam dali alarm i zimowe Daytony.

Jakmy braliśny to też ciś o kredycie pisali a nam dali za gotówkę w tej samej cenie.

Jakby co to na priv moge Ci dać nazwisko chłopka u którego kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też warto.

Nowej takiej już nie kupisz. Przerabiając moją, którą odebrałem 3 tygodnie temu jako fabrycznie nową na taką jaka tu jest oferowana to cena wychodzi ok. 57-58kpln. Wychodzi 7-8kpln zniżki za te kilka kkm nalotu.

 

No więc właśnie. Różnica jak dla mnie niewielka i wolałbym tą 7kę dołożyć i wziąć nówkę.

Też byłem w szoku jak sie dowiedziałem, że człowiek z pracy kupił nową sztukę za 50 pare tyś kiedy ja dałem 40 za używkę  :hehe:  Ale jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach.

Poza tym ogładałem taką przysalonową w zeszłym roku i "niechcąco" się dowiedziałem, że miała wymieniany silnik. Czy to dobrze, czy źle - nie wiem. Ja odpuściłem.

Poza tym przy nowych zawsze możesz na coś liczyć: albo ubezpieczenie albo krecha na preferencyjnych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra J 2015 jak widać niskie przebiegi auta z różnych salonów.

 

http://opeluzywane.pl/samochod.php?idsamochodu=93620 -> nie chcą żydy nic opuścić ani nic dorzucić, byłem oglądać.

http://opeluzywane.pl/samochod.php?idsamochodu=92957 -> niby alufelgi ale w opisie brak ( może tylko na zdjęciu) +  dorzucają zimówki (wcześniej nie było bo już sprawdzałem to ogłoszenie), jeszcze nie byłem.

 

Ogólnie warto za taką cenę  ?

 

UPDATE: Tychy obniżyły na 49 990 a było 50 800.

Jutro jade oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: Tychy obniżyły na 49 990 a było 50 800.

Jutro jade oglądać.

 

Kupiony ten pierwszy za 49 900 + zimówki ;)

 

 
Swoją Corsę też u nich kupiłem :-). Gratulacje tylko nie jeździj do nich na przeglądy, bo tylko Ci auto zepsują lub we wnętrzu coś wyrwą. (Pisze z własnego doświadczenia i innych z tego forum :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowej Astry pewnie sporo trzeba dołożyć.

To jest dobra oferta i z silnikiem 1,4T powinna się w miarę przyzwoicie odpychać.

Auto przyzwoicie wyposażone, poziom mojego Cruze LT. Jedyny IMO minus, to klima manualna.

Cena też taka, jak kiedyś za Cruze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cruze to cruze a opel to opel

tutaj trzeba zrobić widzę koledze wykład o prestiżu na polskich drogach ;)

Moim zdaniem Cruze lepiej prezentuje się i wzbudza zainteresowanie ;]

Ale jak widać, bardziej "prestiżowe" auto można obecnie kupić w cenie egzotycznego Cruze.

Opel poszedł po rozum do głowy i obniżył ceny.

Stąd i wzrost sprzedaży po skasowaniu marki Chevrolet w Europie.

http://www.samar.pl/__/3/3.a/86185/3.sc/11/Polska--Opel-najlepiej-od-11-lat.html?locale=pl_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.