Skocz do zawartości

Skoda Kodiaq w pelni pict bez camo


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ? :hmm:

 

 

nie mam pojecia ... :hmm:  EDIT:  ???? 98,167.55 PLN - 113,699.84 PLN za wersje bieda?????

 

EDIT: dla was widze takie cos -

 

The estimated selling price will start from 24,000 Euro

 

 

Skoda’s eagerly anticipated Kodiaq will be competitively priced from around £23,000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam pod maske szykuja? bo to ze haldex to pewne

Znow malo wiem. U mnie wersja bieda 162TSI I 206TSI, gdzies czytalem Ze 140TDI tez.

U was mozna pewnie powiedziane Ze to Co macie w Superb

Platforma jest ta sama, teraz widac Ze masa czesci tez... Imvho koszt nakazuje te same rozwiazania I silniki tylko skora inna.

Sent from my iCrap using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo. nie wiem...

gdzieś mi się "obiło", że to bardziej okoice (chyba nawet mniejsze) nowego Tiguana, wymiarowo

 

znalazlem takie cos

 

 

 

The vehicle will be based on VW Group's modular MQB platform, shared with a new generation of Volkswagen Tiguan and the SEAT Ateca, however the Kodiaq will be longer than Tiguan and come in a seven-seat version.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pasku b8 daje rade to i w Skodzie da rade

Jasne. Są ludzie, którzy nie potrzebują żeby było dynamiczne. Dla każdego coś miłego. Jeden wybierze Golfa GTI inny Passerati 1.4 i oboje będą zadowoleni bo wybiorą to co im potrzebne

sent from mobile

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to coś złego ?

Popatrz na ilość dusterów na ulicach

Jest spore zapotrzebowanie na tanie 4x4 ... choćby budowy ;)

 

Sam jeżdże passatem dla ubogich, także chyba nic złego, może nawet dobrego  :hmm:

 

Mówisz widzisz Kodiaqa na budowach  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeżdże passatem dla ubogich, także chyba nic złego, może nawet dobrego  :hmm:

 

Mówisz widzisz Kodiaqa na budowach  ;]

 

tak

ja jeżdze X-trailem i we wrześniu kończe leasing ... zastanawiam sie co dalej ... nowa vitara ... nowy duster ... nowy asx ... nowe yeti ... nie wiem 

 

a moi koledzy jeżdzą po budowach :

 

VW touareg

Nissan kaczkaj

dacia duster

VW amarock

skoda yeti

VW tiguan

suzuki grand vitara

honda crv

były epizody z rav4

 

oczywiście nie mówimy o ludkach w żółtych kaskach (fizyczni) a o ludkach w białych kaskach - czyli nadzór plus kierownicy budów, kontraktów itp ...

 

i oczywiście nie mówimy o napędzie bulwarówek a tylko i wyłacznie 4x4

 

Jeśli bedzie dobra cena i sensowne połaczenie silnik plus napęd to ma szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@jetbang Po fotach z tego watku slabo widze ga na budowach, już chyba moja Astra wyzej wisi.

Ale i przecież nie wiadomo ile ma przeswitu.... będzie konkretna liczba to się odpowie

Do tego skoda do kilku modeli ma jako opcja lekko podniesione zawieszenie ...

Trzeba to obejrzeć na żywo i wtedy się powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octa wyglada jak auto z lat 90-tych, niestety slabo :(

 

Bez przesady, chociaż faktycznie bryła Octavii nie porywa.

Ale to auto zostało zbudowane w innym celu - dużo miejsca, niezłe wnętrze, ogromny bagażnik, niskie spalanie.

Octavia ma być maksymalnie praktyczna i taka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, chociaż faktycznie bryła Octavii nie porywa.

Ale to auto zostało zbudowane w innym celu - dużo miejsca, niezłe wnętrze, ogromny bagażnik, niskie spalanie.

Octavia ma być maksymalnie praktyczna i taka jest.

Zgadza się ale powyższe noc nie zmienia. Wyglad jest staromodny, fakt wersje wypas sa OK ,ale mowienie, ze wyglada lepiej od SuPeRbA to powiedzmy taki zarcik

Spuszczone z krzyża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo widac roznice pomiedzy bida a bogata wersja.

 

Zgadza się, ale pamiętaj że wersje bieda to cena nawet już od 57kPLN od dealera.

Za jakieś 67kPLN(Z silnikiem 1.2 110KM) możesz mieć już coś takiego, jak poniżej -wersja wyposażenia Ambition + pakiet Amazing.

Ujeżdżam takiego, tylko z silnikiem 1.4 i naprawdę polubiłem to wnętrze.

Skoda-Octavia-1.4-TSI-150-KM-Ambition-fo

Edytowane przez apb77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale pamiętaj że wersje bieda to cena nawet już od 57kPLN od dealera.

Za jakieś 67kPLN(Z silnikiem 1.2 110KM) możesz mieć już coś takiego, jak poniżej -wersja wyposażenia Ambition + pakiet Amazing.

Ujeżdżam takiego, tylko z silnikiem 1.4 i naprawdę polubiłem to wnętrze.

Skoda-Octavia-1.4-TSI-150-KM-Ambition-fo

Plus radio plus jakies duperele i bardziej meski silnik i wychodzi tak jak golf czy astra. Minus niestety, ze trzeba czekac dlugo na odbior.

 

Ambition 1.4 150KM widze w cenniku 79k + pakiet amazing + metalik + pewnie jest cos czego nie ma a chcialbym to 85k. Ni jak mi Twoja cena nie wychodzi. :phi: 1.2 jest 5k tanszy czyli 80k.

Edytowane przez wujekcybul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus radio plus jakies duperele i bardziej meski silnik i wychodzi tak jak golf czy astra. Minus niestety, ze trzeba czekac dlugo na odbior.

 

Ambition 1.4 150KM widze w cenniku 79k + pakiet amazing + metalik + pewnie jest cos czego nie ma a chcialbym to 85k. Ni jak mi Twoja cena nie wychodzi. :phi: 1.2 jest 5k tanszy czyli 80k.

 

To wsiądź do Astry i porównaj, ile masz miejsca. :swinka:

Realne ceny są nie na stronie Skody, ale np. na otomoto - 1.2 z wyposażeniem Ambition zaczyna się poniżej 70kPLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wsiądź do Astry i porównaj, ile masz miejsca. :swinka:

Realne ceny są nie na stronie Skody, ale np. na otomoto - 1.2 z wyposażeniem Ambition zaczyna się poniżej 70kPLN.

Astra chociaż nie ma tapicerki z chinskich trampek i butelek pet

Spuszczone z krzyża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra chociaż nie ma tapicerki z chinskich trampek i butelek pet

Spuszczone z krzyża

 

Jeśli chodzi o wykończenie wnętrza, to akurat na tym polu Skoda naprawdę nieźle wypada.

Wsiadałem niedawno do wielu aut w salonach różnych marek i moim zdaniem jest wiele aut za podobne pieniądze, które wypadają dużo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.