Skocz do zawartości

Uzywka z jajem do 70k


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Twoich parametrów masz nową Astrę J sedan 1,4 140 KM. Aha, czekaj Ty chcesz automat. Choć jeżeli mają w konfiguracji automat dla tego silnika to spokojnie się zmieścisz cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

 

Poszukaj Golfa GTI :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, spad napisał:

Wg Twoich parametrów masz nową Astrę J sedan 1,4 140 KM. Aha, czekaj Ty chcesz automat. Choć jeżeli mają w konfiguracji automat dla tego silnika to spokojnie się zmieścisz cenowo.

Teraz maja promocje moge sie zamknac w 70k 1.4T automat i pakiety razem z oponami wielosezonowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wujekcybul napisał:

Teraz maja promocje moge sie zamknac w 70k 1.4T automat i pakiety razem z oponami wielosezonowymi.

 

No to jak spełnia wszystkie wymagania, to brać i się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

 

Bierz popierdułkę. Z manualem i od wariata ale przynajmniej coś ciekawego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=6918561371#thumb/8

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ryb napisał:

 

Bierz popierdułkę. Z manualem i od wariata ale przynajmniej coś ciekawego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=6918561371#thumb/8

 

Niestety przez niezrozumiala polityke forda do niedawna tylko 3D byla dostepna. A 3D auta nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wujekcybul napisał:

Nie bo mi ksenony niepotrzebne ba nawet ledowych dziennych nie bedzie. Upgrade II i wielosezonowe i lepsze radio. 

 

nie pytałem czy potrzebne tylko czy może z automatem w tej cenie się zmieszczą ;] ledowe dzienne do niczego nie potrzebne, więc też ich bym nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujekcybul napisał:

Budzet nieprzekraczalny 70k

 

To ja się będę jednak upierał przy Astrze K. Jest lżejsza, szybsza i mniej pali. Kwestie ładności pozostawiam Tobie (mnie się podoba bardziej niż AJ, szczególnie wnętrze).

Zakładając że 12-15% rabatu ukręcisz (ja zrobiłem 18, więc to możliwe) to możesz wydać na AK katalogowe 80-84kPLN. W tej cenie masz hatchbacka w wersji Dynamic z 150konnym automatem (8.5 do setki i całkiem już sensownym wyposażeniem), jak zejdziesz z wyposażenia na enjoy lub z silnika na 1.0t (12s do setki) to spadniesz o 10kPLN w dół.

Jak się zdecydujesz to wal na priv, podrzucę dwóch handlowców którzy mieli najlepsze ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, format napisał:

 

To ja się będę jednak upierał przy Astrze K. Jest lżejsza, szybsza i mniej pali. Kwestie ładności pozostawiam Tobie (mnie się podoba bardziej niż AJ, szczególnie wnętrze).

Zakładając że 12-15% rabatu ukręcisz (ja zrobiłem 18, więc to możliwe) to możesz wydać na AK katalogowe 80-84kPLN. W tej cenie masz hatchbacka w wersji Dynamic z 150konnym automatem (8.5 do setki i całkiem już sensownym wyposażeniem), jak zejdziesz z wyposażenia na enjoy lub z silnika na 1.0t (12s do setki) to spadniesz o 10kPLN w dół.

Jak się zdecydujesz to wal na priv, podrzucę dwóch handlowców którzy mieli najlepsze ceny.

 

Tez bym tak zrobil pewnie, Astra J to raczej propozycja w budzecie 60kPLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, format napisał:

 

To ja się będę jednak upierał przy Astrze K. Jest lżejsza, szybsza i mniej pali. Kwestie ładności pozostawiam Tobie (mnie się podoba bardziej niż AJ, szczególnie wnętrze).

Zakładając że 12-15% rabatu ukręcisz (ja zrobiłem 18, więc to możliwe) to możesz wydać na AK katalogowe 80-84kPLN. W tej cenie masz hatchbacka w wersji Dynamic z 150konnym automatem (8.5 do setki i całkiem już sensownym wyposażeniem), jak zejdziesz z wyposażenia na enjoy lub z silnika na 1.0t (12s do setki) to spadniesz o 10kPLN w dół.

Jak się zdecydujesz to wal na priv, podrzucę dwóch handlowców którzy mieli najlepsze ceny.

1.0T za maly bo to bedzie latac najczesciej poza miastem. 84k to zdecydowanie za duzo. Jak K to z wypozyczalni https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-opel-astra-1-4t-at-150km-salon-pl-od-dealera-bezywpadkowy-gwarancja-ID6z1F0Q.html#2748f112d2 Tylko troche szkoda, ze nie ma tych ramek chromowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, format napisał:

 

Rozumiem że dla ciebie limit 70k to limit ceny katalogowej?

Zamknalem DG i pracuje teraz na etacie. Nie widze sensu zeby wiecej za auto wydac bo nie mam zadnych korzysci a same koszty. Zasada taka klade 70k na stol i wyjezdzam no ale niestety pewnie skonczy sie na aucie do produkcji. Negocjowac nie umiem wiec skupiam sie na katalogowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujekcybul napisał:

Zamknalem DG i pracuje teraz na etacie. Nie widze sensu zeby wiecej za auto wydac bo nie mam zadnych korzysci a same koszty. Zasada taka klade 70k na stol i wyjezdzam no ale niestety pewnie skonczy sie na aucie do produkcji. Negocjowac nie umiem wiec skupiam sie na katalogowych. 

 

NIe wiem czy w Oplu da sie cos kupic w cenie katalogowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

NIe wiem czy w Oplu da sie cos kupic w cenie katalogowej ;)

 

Wydaje mi się że jak przyjdziesz do salonu i powiesz że chcesz kupić w katalogowej to handlowiec protestować jednak nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wujekcybul napisał:

A jak to sie sprawuje? Mialem kiedys sluzbowa megane to szalu nie bylo ale co prawda w wersji zaslepka.

 

Nie wiem jak automat - ogólnie te Cliowki są spoko. Znajoma ma i chwali.

 

Co do Astry 1.0T to daj se spokój - ten silnik tylko na papierze w miarę wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wujekcybul napisał:

Nie bo mi ksenony niepotrzebne ba nawet ledowych dziennych nie bedzie. Upgrade II i wielosezonowe i lepsze radio. 

 

Dzienne są ledowe w Astrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

NIe wiem czy w Oplu da sie cos kupic w cenie katalogowej ;)

 

W zasadzie musiałby prosić żeby mu sprzedali po katalogowej :hehe: 12-15% to dają na progu drzwi.

 

Autorze wątku, wczoraj w ASO Opla widziałem nową Astrę J sedan za 62500 1,4 z LPG, opcja Upgrate II. Zakładając, że w katalogu instalacja LPG kosztuje 8000 zł to w tej cenie na podmiankę taniej kosztuje automatyczna skrzynia. Obstawiam, że do 60000 dobijesz a nie wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wujekcybul napisał:

1.0T za maly bo to bedzie latac najczesciej poza miastem. 84k to zdecydowanie za duzo. Jak K to z wypozyczalni https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-opel-astra-1-4t-at-150km-salon-pl-od-dealera-bezywpadkowy-gwarancja-ID6z1F0Q.html#2748f112d2 Tylko troche szkoda, ze nie ma tych ramek chromowanych.

84 katalogowo bierzesz realnie za 70.

Dostales wskazówkę do ilu konfigurować możesz.

Choć wg mnie do 82 możesz poszaleć katalogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, spad napisał:

 

W zasadzie musiałby prosić żeby mu sprzedali po katalogowej :hehe: 12-15% to dają na progu drzwi.

 

Autorze wątku, wczoraj w ASO Opla widziałem nową Astrę J sedan za 62500 1,4 z LPG, opcja Upgrate II. Zakładając, że w katalogu instalacja LPG kosztuje 8000 zł to w tej cenie na podmiankę taniej kosztuje automatyczna skrzynia. Obstawiam, że do 60000 dobijesz a nie wyżej. 

Tak sa :ok: Ale bez automatu. Wersje z LPG maja bardzo dobra cene. Nawet pakiety dla LPG sa tansze niz dla PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujekcybul napisał:

W pakiecie tylko.

 

Jak w pakiecie? Mam Astrę J, kupiona w listopadzie, z wyposażenia upgrade II i ma dzienne ledy. Nie kojarzę innego pakietu w moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, spad napisał:

 

W zasadzie musiałby prosić żeby mu sprzedali po katalogowej :hehe: 12-15% to dają na progu drzwi.

 

Autorze wątku, wczoraj w ASO Opla widziałem nową Astrę J sedan za 62500 1,4 z LPG, opcja Upgrate II. Zakładając, że w katalogu instalacja LPG kosztuje 8000 zł to w tej cenie na podmiankę taniej kosztuje automatyczna skrzynia. Obstawiam, że do 60000 dobijesz a nie wyżej. 

Miesiąc temu na starcie miałeś za AJ -5kzl, za taką z LPG -8kzl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZUBERTO napisał:

Oj nie w każdej, 500zl zdaje się dopłaty, mowa o AJ.

 

Dzięki za info, nie wiedziałem, kupowałem z placu. A jedyny pakiet wymieniony to był upgrate II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spad napisał:

 

Jak w pakiecie? Mam Astrę J, kupiona w listopadzie, z wyposażenia upgrade II i ma dzienne ledy. Nie kojarzę innego pakietu w moim aucie.

To sa inne doplata 800zl dodatkowo i sa w reflektorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spad napisał:

 

Dzięki za info, nie wiedziałem, kupowałem z placu. A jedyny pakiet wymieniony to był upgrate II.

Ja chciałem upgrade 2, widoczność i coś tam jeszcze, to od ręki mieli tylko same upgrade 2 albo upgrade 2 + LED dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, spad napisał:

 

W zasadzie musiałby prosić żeby mu sprzedali po katalogowej :hehe: 12-15% to dają na progu drzwi.

 

Autorze wątku, wczoraj w ASO Opla widziałem nową Astrę J sedan za 62500 1,4 z LPG, opcja Upgrate II. Zakładając, że w katalogu instalacja LPG kosztuje 8000 zł to w tej cenie na podmiankę taniej kosztuje automatyczna skrzynia. Obstawiam, że do 60000 dobijesz a nie wyżej. 

 

IMHO nierealne jest 60kPLN za Upgrade II + automat...

Paradoksalnie na wersje z LPG sa wyzsze rabaty niz bez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maciej__ napisał:

 

IMHO nierealne jest 60kPLN za Upgrade II + automat...

Paradoksalnie na wersje z LPG sa wyzsze rabaty niz bez ;)

Upgrade 2 z manualne i LPG realne pewnie 62, mi za 64 puszczali niby.

Dokładnie, LPG dostajesz niejako w gratisów na różnicy rabatowania uzyskanym.

Zawsze można trafić jednak dealera z ciśnieniem, a wtedy 2 koła to niewiele, ale z automatem nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

sorki ale nie mogę się doszukać gdzie są te jaja w tych samochodach co wymieniles:nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, angrius napisał:

sorki ale nie mogę się doszukać gdzie są te jaja w tych samochodach co wymieniles:nie_wiem:

Wymieniał nowe i czeka na kontrofertę w postaci używek z jajem?

Ja tak to zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

GIulietta QV

240 ps powinno starczyć

tu masz ink do auta znajomego- kupuje 4C więc Julka idzie na sprzedaż - ja osobiście tej galanterii bym ściągnął ;-)

http://allegro.pl/alfa-romeo-giulietta-qv-1-75-tbi-19-prodrie-i6903052569.html#

niestety nie ma automatu

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-qv-full-opcja-navi-szyberdach-gwarancja-do-02-2018-opony-zimowe-ID6ysiXr.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

Jedyne jaja w tych samochodach to te od właściciela. (o ile je ma) 😂

Za 70k spokojnie kupisz coś z normalnym silnikiem czyt. z 200 konnym po leasingu np.

Ale jako że masz bardzo szeroka wiedzę motoryzacyjna to nie będę Cię naprowadzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chalek napisał:

Jedyne jaja w tych samochodach to te od właściciela. (o ile je ma) 😂

Za 70k spokojnie kupisz coś z normalnym silnikiem czyt. z 200 konnym po leasingu np.

Ale jako że masz bardzo szeroka wiedzę motoryzacyjna to nie będę Cię naprowadzal.

Taaa 200KM z automatem 4 letnie niezuzyte. :phi: Za tyle to u mnie 4 letnie BMW3/AudiA4 w firmie sprzedaja czesto bez automatu. BMW 136KM Audi najczesciej diesel 170 chiba. No ale skoro sie znasz juz na tjuningu passata to chetnie zobacze jakis fajny link z otototo jakas taka super perelke od pasjonata motoryzacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dareek napisał:

GIulietta QV

240 ps powinno starczyć

tu masz ink do auta znajomego- kupuje 4C więc Julka idzie na sprzedaż - ja osobiście tej galanterii bym ściągnął ;-)

http://allegro.pl/alfa-romeo-giulietta-qv-1-75-tbi-19-prodrie-i6903052569.html#

niestety nie ma automatu

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-qv-full-opcja-navi-szyberdach-gwarancja-do-02-2018-opony-zimowe-ID6ysiXr.html

 

Alfa nie glupia ta z automatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wujekcybul napisał:

Taaa 200KM z automatem 4 letnie niezuzyte. :phi: Za tyle to u mnie 4 letnie BMW3/AudiA4 w firmie sprzedaja czesto bez automatu. BMW 136KM Audi najczesciej diesel 170 chiba. No ale skoro sie znasz juz na tjuningu passata to chetnie zobacze jakis fajny link z otototo jakas taka super perelke od pasjonata motoryzacji. 

Nie mam smialosci aby takiemu autorytetowi cokolwiek proponować.

 

Jednakowoż sredniorozgarniety orangutan pewnie potrafi odpowiednio ustawić parametry wyszukiwania w otomoto. Także myślę że i Ty dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2017 o 13:40, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

Mogę sprzedać Ci moją Octavię, lepszej oferty nie znajdziesz, a budżet akurat masz wystarczający :) :skromny:;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2017 o 18:58, Rylu napisał:

Octa 1.8 tsi dsg w tej cenie znajdziesz z nalotem do 50 kkm. A to już chociaż z jajem przyspiesza.

 

Tylko co z tego, że z jajem przyspiesza, skoro cała reszta jakaś taka bezjajeczna. Jako, że lubię małe auta, to kupiłbym Mito z mocniejszym 1.4 i TCT. Tylko nie wiem jak to wyjdzie cenowo, bo na otomoto jest zaledwie 1szt. z mocą pow. 150KM. A że nowa, to i budżet przekracza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.