Skocz do zawartości

Uzywka z jajem do 70k


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.08.2017 o 13:40, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

Co powiesz na Passata CC 1.4TSI DSG 160km? Posiadam takiego z 2014. Silnik całkiem żwawy, komfort jazdy bardzo wysoki, spalanie na poziomie 8 litrow. Wyglada całkiem zacnie   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, johny napisał:

Co powiesz na Passata CC 1.4TSI DSG 160km? Posiadam takiego z 2014. Silnik całkiem żwawy, komfort jazdy bardzo wysoki, spalanie na poziomie 8 litrow. Wyglada całkiem zacnie   

On nie jest z jajem. Astra bedzie lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/11/2017 o 13:40, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

Leon 1.4 tsi bądź volvo v40 ew.bmw 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2017 o 13:40, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

 

Czytam watek dopiero, wiec jeszcze nie wiem czy taka propozycja padla.

VW EOS.

 

Mialem takie auto teraz z wypozyczalni na wakacjach. Sam chcialem cos innego, ale niestety chyba bylem w dziwnym miejscu, bo z tych jakis tam fajniejszych aut to byl tylko ten EOS.

Nie chcialem, bo bylem negatywnie nastawiony. Deko nieproporcjonalny i ze niby przerobiony Golf i takie tam stereotypy.

Okazalo sie calkiem zwinnym autkiem o dziwo bardzo dobrze prowadzacym sie. Przyspieszalo srednio fajnie, ale na bank mialo okolice 10s lub mniej. Powiedzmy ze przyspieszalo jak moje Daewoo Nubira 2.0 ktore podobno katalogowo ma 9s do setki ;)

Nie mialem papierow tego auta, a tylko ostatnia literka TSI na klapie byla czerwona. Zapewne jakies slabowite 1.4 turbo.

Zapakowalismy sie w dwojke doroslych osob i dwojke dzieciakow z tylu. Dzieciak wiekszy ma niecale 150cm wzrostu i mial jako tako luzno. Nawet na glowe mial bardzo duzo miejsca po zlozeniu dachu. Jechalismy glownie z otwartym i o dziwo dzieciaki nie maja zapalenia uszu ;)

Fajnie mial rozwiazany dach, bo oprocz tego, ze to takie coupe cabrio ze skladanym metalowym dachem, to jeszcze w tym dachu byl normalnie otwierany elektrycznie szyberdach.

Przyznam, ze auto mnie pozytywnie zaskoczylo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2017 o 15:06, wujekcybul napisał:

Negocjowac nie umiem wiec skupiam sie na katalogowych. 

Ja negocjuję tak, że albo nic nie mówię i dostaję rabat, albo mówię "to się zastanowię" i dostaję rabat.

Ale to faktycznie trzeba umieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Piotrus napisał:

Eos zawsze zajmował wysokie miejsce w prestiżowym rankingu GCOTY.

 

 

 

Gay Car of The Year

 

I tak też do tego auta podchodziłem. Same stereotypy ;]

Okazał się całkiem fajnym autkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kravitz napisał:

 

I tak też do tego auta podchodziłem. Same stereotypy ;]

Okazał się całkiem fajnym autkiem

 

Bo nie był twój i nie musiałeś nim jeździć na co dzień, po "swoich" włościach. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/11/2017 o 13:40, wujekcybul napisał:

Ku uciesze userow ak narazie wynajem idzie na bok i rozgladam sie za nowym autem. Nowym mam na mysli Astra IV/V z automatem albo Golfik f tsiku z autmatem. Skoro mamy tu specjalistow od aut od Helmuta z malym przebiegiem co tylko na targ w niedziele jezdzil czy istnieje jakas alternatywa w uzywanych? Wymagania mam tylko 3. Czas do 100 w okolicach 10, automat, max 4 lata. Spalanie bez znaczenia wiecej jak 10kkm nie bede robil rocznie. Budzet nieprzekraczalny 70k.

nie wiem, ktora część w opcji: Kompakt, helmut i wymagania powyższe... to to "jajo".

 

ale WSZYSTKIE kompakty nie premium masz w tej cenie w tym wieku do wyboru do koloru. wklep w wyszukiwarkę automat, 4 lata i cenę i weź ten co Ci najbardziej pasuje wypasem i całokształtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, slawek_l_83 napisał:

Ale to musi jezdzic :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

 

Podobno fajnie z tego co czytam, niestety po Vectrze C OPC do tej gamy modeli przylgnęła łatka nieskręcających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, slawek_l_83 napisał:

 

Nie wiem jeszcze nigdy opla nie miałem, chodziła mi VC 1.8 125km lub 2.0T ale wartej uwagi nie było ;]

mam  czasem  okazje  jechac Omega 3.0  i  to  fajnie  skręca ;] 

 

 

ale  to  chyba ostatni  taki  opel  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mokrii napisał:

no  to  pacz  ja  wolno ;] 

;]
 


;l;l 

 

Z tymi filmikami toś walnął, goście chcą pokazać jak powinien zachować się kierowca CELOWO popełniając błędy lub zmuszając samochód do wyjazdu przodem - przeczytałeś opis czy tak tylko wstawiłeś?

 

3 godziny temu, slawek_l_83 napisał:

 

Była za szybka w stosunku do układu kierowniczego? ;]

 

Była faktycznie spaprana i na tor się nie nadawała:

 

 

Tylko że Astry i Corsy sprawowały się lepiej. Wypadały podobnie do ich klasowych rywali:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nürburgring_Nordschleife_lap_times

http://fastestlaps.com/tracks/nordschleife

Godzinę temu, mokrii napisał:

mam  czasem  okazje  jechac Omega 3.0  i  to  fajnie  skręca ;] 

 

ale  to  chyba ostatni  taki  opel  

 

W przypadku Omegi mówić o skręcaniu to gigantyczne nadużycie - ona była komfortowym krążownikiem, skręcać to to nie skręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, slawek_l_83 napisał:

 

Yyyy faktycznie jeździ jakoś dziwnie ;]

 

Ale i tak bym taką w kombi w niebieskim kolorze przygarnął :chipsy:

 

Powiem Ci - ja też - teraz mam sedana 1.6, i mimo że silnik słaby tym się po prostu przyjemnie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wujekcybul napisał:

Dobra cena i osiągi ale szkoda, ze 3d

 

Też mnie to strasznie boli, m.in. dlatego swoją sprzedałem.

 

Chyba tylko Ford, VW i Mini (chociaż ten już taki Mini nie jest) robią 'pocket rocket' w wersji 5d... Clio, 208, Corsa, Ibiza - te są tylko 3d AFAIK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grogi napisał:

 

Też mnie to strasznie boli, m.in. dlatego swoją sprzedałem.

 

Chyba tylko Ford, VW i Mini (chociaż ten już taki Mini nie jest) robią 'pocket rocket' w wersji 5d... Clio, 208, Corsa, Ibiza - te są tylko 3d AFAIK...

Wlasnie wiekszej glupoty nie widzialem. Czemu tylko 3D? Nie wiem kto to wymyslil. 3D na codzien to udreka w miescie. Nie da sie otworzyc na cala szerokosc drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mokrii napisał:

ale  to akurat  mają (miały? :hmm: ;] ) wszystkie  ople   ;] 

Coś w tym jest. I w dodatku chyba robią to specjalnie. Tak pojmują bezpieczeństwo. Uważają, że bezpieczniej jest widzieć drzewo na którym za chwilę zginiemy.

;)

Kiedy ubierali Elise w skórkę Speedstera, po przejęciu Lotusa, specjalnie dali większe koła z przodu aby minimalnie przenieść środek ciężkości. Chcieli zwiększyć podsterowność aby auto było bezpieczniejsze dla zwykłego użytkownika.

:bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎17‎/‎08‎/‎2017 o 12:47, wujekcybul napisał:

Wlasnie wiekszej glupoty nie widzialem. Czemu tylko 3D? Nie wiem kto to wymyslil. 3D na codzien to udreka w miescie. Nie da sie otworzyc na cala szerokosc drzwi.

 

Masz 150 w pasie, ze musisz otwierac na cala szerokosc? ;)

My przez dluzszy czas mielismy w domu 2 auta 3d I jakos bardzo to nie przeszkadzalo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Masz 150 w pasie, ze musisz otwierac na cala szerokosc? ;)

My przez dluzszy czas mielismy w domu 2 auta 3d I jakos bardzo to nie przeszkadzalo :ok:

Ja tez mialem 2 3D i to jest dramat na codzien. Nawet torbe latwiej wsadzic przez drzwi niz przez siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/17/2017 o 11:10, grogi napisał:

 

Też mnie to strasznie boli, m.in. dlatego swoją sprzedałem.

 

Chyba tylko Ford, VW i Mini (chociaż ten już taki Mini nie jest) robią 'pocket rocket' w wersji 5d... Clio, 208, Corsa, Ibiza - te są tylko 3d AFAIK...

Najnowsze Clio rs występuje akurat tylko w wersji 5d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.