Skocz do zawartości

Jak to w koncu jest z Subaru?


wlad

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.03.2018 o 12:38, Ozarek napisał:

nie znasz się i/lub kierowca z xd nie umie jeździć...

prosze :phi:
http://motoryzacja.interia.pl/wideo/news-audi-quattro-bmw-xdrive-i-mercedes-4matic-ktore-auto-najleps,nId,2561569

reakcja kierowcy w bmw troche przesadzona, ale dokladnie tak wyglada jazda xdrive

pieknie prezentuja sie beemki wystawione na stokach pod wyciagami, ale tylko prezentuja sie

subaru to inna bajka

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze :phi:
http://motoryzacja.interia.pl/wideo/news-audi-quattro-bmw-xdrive-i-mercedes-4matic-ktore-auto-najleps,nId,2561569
reakcja kierowcy w bmw troche przesadzona, ale dokladnie tak wyglada jazda xdrive
pieknie prezentuja sie beemki wystawione na stokach pod wyciagami, ale tylko prezentuja sie
subaru to inna bajka
 
tapatalked

Nie znasz się. Byle haldex robi robotę jak sawd

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nizla ciekawostke. Subaru z silnikiem rodem z lanosa za 80k PLN :hehe: Chyba na glowe upadli. Pakuja tam niedoladowane 1.6 i 2.0. Brawo :skromny: ciekawe kto to kupi.
 
https://www.samar.pl/__/3/3.a/98042/Tyle-kosztuje-nowa-Impreza-1-6.html?locale=pl_PL
Zawsze wkladali takie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bielaPL napisał:
18 godzin temu, wujekcybul napisał:
Mam nizla ciekawostke. Subaru z silnikiem rodem z lanosa za 80k PLN :hehe: Chyba na glowe upadli. Pakuja tam niedoladowane 1.6 i 2.0. Brawo :skromny: ciekawe kto to kupi.
 
https://www.samar.pl/__/3/3.a/98042/Tyle-kosztuje-nowa-Impreza-1-6.html?locale=pl_PL

Zawsze wkladali takie...

ale ze cybulionowi chodzi ze 80kpln  :panic:;] 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze cybulionowi chodzi ze 80kpln  :panic:;] 
 
 

Maja 1.6T No ale wola kosić jeleni na 80k konkurencja lata świetlne z przodu. Nawet nowych wrx nie widać tylko stare musi się super sprzedawać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wujekcybul napisał:


Maja 1.6T No ale wola kosić jeleni na 80k konkurencja lata świetlne z przodu. Nawet nowych wrx nie widać tylko stare musi się super sprzedawać.
 

no maja, w levorg za 123kpln zdaje sie ma 170km 

@format-owa astra J ma 200km z tej samej pojemnosci  i była tansza o 33kpln  ;]:ok: 

 

nikt ci nie każe kupować imprezy za 80kpln :skromny: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wujekcybul napisał:


Maja 1.6T No ale wola kosić jeleni na 80k konkurencja lata świetlne z przodu. Nawet nowych wrx nie widać tylko stare musi się super sprzedawać.

 

nie wiem jak jest w subaru, może jak w peugeot że wchodzisz do salonu i na dzień dobry cena leci w dół 15 tys? Generalnie dla kogoś kto potrzebuje dobrego 4x4 to całkiem dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bielaPL napisał:

nie wiem jak jest w subaru, może jak w peugeot że wchodzisz do salonu i na dzień dobry cena leci w dół 15 tys?

 

 

Jest tak, że wchodzisz i na dzień dobry się dowiadujesz że wszystko wyprzedane a Rabat to stolica Maroko ;]

 

Ewentualnie że są dobre samochody, bo dobre rabaty to u konkurencji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Kiedy byles ostatnio w salonie Peugota? :hehe:

no trochę mineło, jak poprzedni 5008 był ze 2 lata na rynku, po krótkiej gadce 10tys w dół zjechała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no maja, w levorg za 123kpln zdaje sie ma 170km 
[mention=129698]format[/mention]-owa astra J ma 200km z tej samej pojemnosci  i była tansza o 33kpln  ;]:ok: 
 
nikt ci nie każe kupować imprezy za 80kpln :skromny: 
 

Z ciekawości porownywales poziom wyposażenia?

Automat, asystent, aktywny tempomat, awd, skora, itp?

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bielaPL napisał:

nie wiem jak jest w subaru, może jak w peugeot że wchodzisz do salonu i na dzień dobry cena leci w dół 15 tys? Generalnie dla kogoś kto potrzebuje dobrego 4x4 to całkiem dobra opcja.

Rabatów praktycznie brak.

Chciałem kupić Outbacka, to firmie leasignowej, która normalnie ma duży upust flotowy (np u Volvo wtedy ponad 20%) Subaru zaproponowało jakieś 2-3% na modele z placu i to dwa, bo reszta była sprzedana /zamówiona do końca roku. Jak zadzwoniłem i pogadałem z dealerem, że mam (wtedy) i miałem 2x Outbacki to dali mi rabat AFAIR 10% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.