Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Astra K 1,4 125/150KM

Featured Replies

Napisano
Dnia 20.04.2018 o 11:32, rwIcIk napisał:

Obecnie też mam 141 KM, ale turbo z dużo większym momentem obrotowym i ładnie ciągnie już od niskich obrotów

Na 4, biegu Astrze J 140 KM nie dociągniesz do odcinki, dochodzi do ca 195 km/h ;]

Napisano
2 godziny temu, rwIcIk napisał:

Trudno.

Ja i tak bym się nie odważył ;]

 

Testowałem kiedyś przez parę minut ile pali w prędkościach 190-210, wyszło że ca. 20l /100 km (lpg).  Najwięcej poszla 218, ale według licznika. Oczywiście to nie jazda, tak do 170 km/h (licznikowo) mozna lecieć, ale i tak taka prędkość generuje zbyt duże zmęczenie niż powiedzmy przelotowe 130-140 (gps).  

Napisano
8 minut temu, wawo napisał:

Oczywiście to nie jazda, tak do 170 km/h (licznikowo) mozna lecieć, ale i tak taka prędkość generuje zbyt duże zmęczenie niż powiedzmy przelotowe 130-140 (gps).  

 

Dla mnie powyzej 150km/h jest juz zdecydowanie za glosno.

Najczesciej jezdze wlasnie z tempomatem na 130-140km/h.

Napisano
40 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Dla mnie powyzej 150km/h jest juz zdecydowanie za glosno.

Najczesciej jezdze wlasnie z tempomatem na 130-140km/h.

Jakie masz wtedy chwilowe? W mojej pierdziawce jest powyzej 7 a blizej 8. Dlatego najbardziej ekonomicznie na autostradzie jest tak do 120km/h wtedy mam kolo 6,5l.

Napisano
2 minuty temu, wujekcybul napisał:

Jakie masz wtedy chwilowe? W mojej pierdziawce jest powyzej 7 a blizej 8. Dlatego najbardziej ekonomicznie na autostradzie jest tak do 120km/h wtedy mam kolo 6,5l.

 

Przy 140km/h jest jakies 7-7,5l/100.

Jadac rowno pomiedzy 120-130km/h mozna zrobic srednie ok 6,3-6,5 I tyle mi wyszlo juz 2 razy w drodze do Slowenii.

Napisano

Jaki czas oczekiwania?

Jak pytałem o wersję w miarę "standardowową" 1.4t kombi to mi powiedzieli ok 4 miesięcy :facepalm:

(nie było o czym dalej rozmawiać więc - auta ze stocku sprzedane)

Edytowane przez iwik

Napisano
3 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Przy 140km/h jest jakies 7-7,5l/100.

Jadac rowno pomiedzy 120-130km/h mozna zrobic srednie ok 6,3-6,5 I tyle mi wyszlo juz 2 razy w drodze do Slowenii.

Pamiętaj o wylaczeniu klimatyzacji, bo chodzi non stop. Jeszcze do max. pół litra ugrasz. W lpg spalanie autostradowe to tak 9+. Rzekłbym 1,5 lira mniej niż 100-konny lanos (przedział prędkości 110+ 130-, gps), ważący 300 kg mniej. Dla prędkości 120+ 140- (gps) będzie to litr róznicy. 

Napisano
3 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

 

Jadac rowno pomiedzy 120-130km/h mozna zrobic srednie ok 6,3-6,5 I tyle mi wyszlo juz 2 razy w drodze do Slowenii.

 

Dla Meriva B 120KM [wyższa, jakby nie patrzyć] wyszło mi 6,5 - 6,7 l/100 km... liczone pod dystrybutorem.

Napisano
Godzinę temu, wawo napisał:

Pamiętaj o wylaczeniu klimatyzacji, bo chodzi non stop. Jeszcze do max. pół litra ugrasz. W lpg spalanie autostradowe to tak 9+. Rzekłbym 1,5 lira mniej niż 100-konny lanos (przedział prędkości 110+ 130-, gps), ważący 300 kg mniej. Dla prędkości 120+ 140- (gps) będzie to litr róznicy.  

 

Bez przesady, ta Astra i tak spala wg mnie bardzo malo jak na osiagi I gabaryty. Mam srednia 6.9l od poczatku :)

Klima w tym aucie ciagnie ok 0.2-0.3l/h wiec przy przelotach autostradowych ze srednia ok 100km/h to nie ma zadnego wplywu na spalanie.

Napisano
7 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Bez przesady, ta Astra i tak spala wg mnie bardzo malo jak na osiagi I gabaryty. Mam srednia 6.9l od poczatku :)

Klima w tym aucie ciagnie ok 0.2-0.3l/h wiec przy przelotach autostradowych ze srednia ok 100km/h to nie ma zadnego wplywu na spalanie.

 

Jaki masz rozkład tras miasto/trasa i jak długie odcinki? Używasz turbo (momentu max) czy raczej się toczysz?

Pytam bo pojeździłem trochę różnymi autami z turbo, i moje wyniki spalania dość mocno odbiegały od danych producenta ;)

Generalnie auto z turbo pali pod moją nogą tyle samo co podobne wolnossące. Czyli sporo :)

Napisano
8 minut temu, Jaruga napisał:

 

Jaki masz rozkład tras miasto/trasa i jak długie odcinki? Używasz turbo (momentu max) czy raczej się toczysz?

Pytam bo pojeździłem trochę różnymi autami z turbo, i moje wyniki spalania dość mocno odbiegały od danych producenta ;)

Generalnie auto z turbo pali pod moją nogą tyle samo co podobne wolnossące. Czyli sporo :)

 

a u mnie pali mniej ;)

tak jak pisałem, spalanie średnie miałem ok 6.5L (zrobiłem prawie 6kkm)

jeżdżąc 15km odcinki podmiejskie, z klimą spalanie spadalo poniżej 6L

jadąc trasę gdzie miejscami jechałem 160-150km/h spalanie wychodziło ok 7L

gdyby nie przekraczać 140km/h zeszło by mocno poniżej 7L 

 

160KM kaszkaj 1.6TB palił ok 1L więcej

dla porównania kaszkaj 1.6TD 130KM 4x4 pali podobnie jak astra 1.4 TB 125KM (pewnie kwestia napędu i masy)

octavia 1.4TSI w trasie też paliła pomiędzy 6-7L 

 

benzyna 1.8 120KM - c-max, palił ok 2L więcej jak turbo 

 

oczywiście gdyby jeździć w zakresie 3-5krpm to spali podobnie, ale nie ma takiej potrzeby, 

taki zakres obrotów używałem sporadycznie do wyprzedzania, normalna jazda do max 3krpm

Napisano
8 godzin temu, Jaruga napisał:

 

Jaki masz rozkład tras miasto/trasa i jak długie odcinki? Używasz turbo (momentu max) czy raczej się toczysz?

Pytam bo pojeździłem trochę różnymi autami z turbo, i moje wyniki spalania dość mocno odbiegały od danych producenta ;)

Generalnie auto z turbo pali pod moją nogą tyle samo co podobne wolnossące. Czyli sporo :)

 

Miasto:trasa to u mnie jakies 30:70... Miasto to glownie korek do pracy, a trasy to A i S z tempomatem na 130-140km/h.

Po krajowkach jezdze ok +20km/h do ograniczen. Jak mialem przez tydzien Leona 1.2 TSI to srednie spalanie mialem 6.2.

Aha, auto w 9 przypadkach na 10 startuje z cieplego garazu, wiec rozgrzewa sie momentalnie ;)

 

Napisano
11 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Miasto:trasa to u mnie jakies 30:70... Miasto to glownie korek do pracy, a trasy to A i S z tempomatem na 130-140km/h.

Po krajowkach jezdze ok +20km/h do ograniczen. Jak mialem przez tydzien Leona 1.2 TSI to srednie spalanie mialem 6.2.

Aha, auto w 9 przypadkach na 10 startuje z cieplego garazu, wiec rozgrzewa sie momentalnie ;)

 

A widzisz. Czyli masz dobre warunki do oszczędzania. Ja mam proporcje miasto trasa dokładnie odwrotne a miejsca parkingowe na zewnątrz. 

Napisano
43 minuty temu, Jaruga napisał:

A widzisz. Czyli masz dobre warunki do oszczędzania. Ja mam proporcje miasto trasa dokładnie odwrotne a miejsca parkingowe na zewnątrz. 

 

Ale ja nie oszczedzam, po prostu jezdze gdzie akurat potrzeba czy mam ochote ;]

Citroen C4 2.0 noPBN w identycznych warunkach palil ponad 9 litrow.

Napisano
Dnia 20.06.2018 o 10:31, iwik napisał:

Jaki czas oczekiwania?

Jak pytałem o wersję w miarę "standardowową" 1.4t kombi to mi powiedzieli ok 4 miesięcy :facepalm:

(nie było o czym dalej rozmawiać więc - auta ze stocku sprzedane)

 

nie ma znaczenia jaka wersja. Kombi produkują w GB, gdzie w lipcu fabryka ma przerwę wakacyjną, w sierpniu przebrojenie linii na MY2019 i dopiero od września rusza produkcja. I tego nie przeskoczysz. Teraz jest najgorszy moment na zamawianie Astry jeśli chodzi o czas oczekiwania. Ale trudno, mnie Leon wyszedł 15 tys. drożej i czekać trzeba 3 miesiące, więc niewiele krócej.

Napisano
Dnia 20.06.2018 o 14:43, Maciej__ napisał:

Klima w tym aucie ciagnie ok 0.2-0.3l/h wiec przy przelotach autostradowych ze srednia ok 100km/h to nie ma zadnego wplywu na spalanie.

Szacunek czy sprawdzane wielokrotnie? Według mnie, szacunek właśnie, będzie to powyżej 0,3 l, ale nie więcej niż 0,5 l na 100 km. 

Napisano
 
nie ma znaczenia jaka wersja. Kombi produkują w GB, gdzie w lipcu fabryka ma przerwę wakacyjną, w sierpniu przebrojenie linii na MY2019 i dopiero od września rusza produkcja. I tego nie przeskoczysz. Teraz jest najgorszy moment na zamawianie Astry jeśli chodzi o czas oczekiwania. Ale trudno, mnie Leon wyszedł 15 tys. drożej i czekać trzeba 3 miesiące, więc niewiele krócej.
Mnie Leon wyszedł ponad 20 drożej. Swoją drogą, parę dni temu minął rok z Astra. Może bym zrobił jakieś podsumowanie?

tapatalked

Napisano
1 godzinę temu, wawo napisał:

Szacunek czy sprawdzane wielokrotnie? Według mnie, szacunek właśnie, będzie to powyżej 0,3 l, ale nie więcej niż 0,5 l na 100 km. 

 

Wg mnie klimy nie ma sensu przeliczac na 100km, tylko raczej na godzine pracy sprezarki.

Na wolnych obrotach jak wlaczysz klime to spalanie skacze wlasnie o 0,2-0,3l/h.

Wiec w miescie pewnie bedzie blizej 1l/100km (srednia max 30km/h - 3h pracy sprezarki) a na autostradzie juz pewnie wlasnie w okolicach 0,2-0,3/100kmh.(srednia 100km/h - godzina pracy sprezarki)

Ale to tylko d

Napisano

Najwiekszy wplyw na "spalanie" klimatyzacji ma temperatura zewnetrzna i wilgotnosc. Stad przeliczenia na kilometry czy godziny pracy nie sa miarodajne.

Napisano
Dnia 27.06.2018 o 18:35, format napisał:

Mnie Leon wyszedł ponad 20 drożej. Swoją drogą, parę dni temu minął rok z Astra. Może bym zrobił jakieś podsumowanie?

tapatalked
 

 

nie krępuj się!

  • 2 tygodnie później...
Napisano
Dnia 20.06.2018 o 10:31, iwik napisał:

Jaki czas oczekiwania?

Jak pytałem o wersję w miarę "standardowową" 1.4t kombi to mi powiedzieli ok 4 miesięcy 

 

w sobotę pytałem w salonie o stan mojego zamówienia. Przewidywany termin produkcji: 38 tydzień, czyli druga połowa września.

  • 2 miesiące później...
Napisano
Dnia 20.06.2018 o 10:31, iwik napisał:

Jaki czas oczekiwania?

Jak pytałem o wersję w miarę "standardowową" 1.4t kombi to mi powiedzieli ok 4 miesięcy :facepalm:

(nie było o czym dalej rozmawiać więc - auta ze stocku sprzedane)

 

czas szybko mija. Wczoraj moja Astra dojechała do dealera. Dzisiaj jadę ją obejrzeć i załatwiać leasing, w przyszłym tyg. odbiór. Na razie mija 3,5 miesiąca od zamówienia. Warto czekać, bo satysfakcja z tego, że masz samochód tak skonfigurowany jak chciałeś, a nie dopłacasz za to czego nie chcesz, będzie spora. :)

A przyszedł trochę wcześniej niż na poczatku mówili pewnie dlatego, że ostatnio sprzedaż Astry mocno spadła w Europie, więc fabryka ma krótkie terminy.

Napisano
3 godziny temu, maro_t napisał:

 

czas szybko mija. Wczoraj moja Astra dojechała do dealera. Dzisiaj jadę ją obejrzeć i załatwiać leasing, w przyszłym tyg. odbiór. Na razie mija 3,5 miesiąca od zamówienia. Warto czekać, bo satysfakcja z tego, że masz samochód tak skonfigurowany jak chciałeś, a nie dopłacasz za to czego nie chcesz, będzie spora. :)

A przyszedł trochę wcześniej niż na poczatku mówili pewnie dlatego, że ostatnio sprzedaż Astry mocno spadła w Europie, więc fabryka ma krótkie terminy.

 

Tak czy siak podziwiam za cierpliwość :)

Ale są ludzie którzy czekają świadomie ponad pół roku - tych to już nie podziwiam bo to abstrakcja dla mnie totalna... ;)

Napisano
54 minuty temu, Jaruga napisał:

 

Tak czy siak podziwiam za cierpliwość :)

Ale są ludzie którzy czekają świadomie ponad pół roku - tych to już nie podziwiam bo to abstrakcja dla mnie totalna... ;)

Czasem nie ma wyjścia. Auta z setupem który ja chciałem (200hp, elite + matryce led + acc, reszta nieistotna)  w Polsce na stocku nie było (i nie będzie).

Napisano
Godzinę temu, Jaruga napisał:

 

Tak czy siak podziwiam za cierpliwość :)

Ale są ludzie którzy czekają świadomie ponad pół roku - tych to już nie podziwiam bo to abstrakcja dla mnie totalna... ;)

 

Jesli w miedzyczasie masz czym jezdzisz i np obecny leasing konczy Ci sie za 3-6 msc to w czym problem?

Przeciez nikt raczej nie sprzedaje obecnego auta, zeby czekac pol roku na kolejne ;]

Napisano
6 godzin temu, Jaruga napisał:

 

Tak czy siak podziwiam za cierpliwość :)

Ale są ludzie którzy czekają świadomie ponad pół roku - tych to już nie podziwiam bo to abstrakcja dla mnie totalna... ;)

 

tym razem mi się nie spieszyło, miałem czym jeździć. Ech, jeszcze muszę kilka dni wytrzymać...

image.jpeg.e09eab8840829d1097b2346074d98229.jpeg

Napisano
8 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Jesli w miedzyczasie masz czym jezdzisz i np obecny leasing konczy Ci sie za 3-6 msc to w czym problem?

Przeciez nikt raczej nie sprzedaje obecnego auta, zeby czekac pol roku na kolejne ;]

 

Nie chodzi o to czy ma czym jeździć...

Jak się czujesz czekając głodny na obiad w restauracji godzinę? ;) 

Napisano
 
Nie chodzi o to czy ma czym jeździć...
Jak się czujesz czekając głodny na obiad w restauracji godzinę? [emoji6] 
Jesli wiem, ze bede czekal godzine to nie ide glodny...
Czesto kupuje bilety lotnicze na kilka miesiecy do przodu i tez musze czekac ;)
Aczkolwiek auto bralem z placu bo bylo potrzebne na juz...
Napisano

No to Astra odebrana. Jeździ, ma swoje plusy i minusy. Najbardziej na razie się cieszę, że silnik wybrałem dobrze ;]

Napisano
32 minuty temu, maro_t napisał:

No to Astra odebrana. Jeździ, ma swoje plusy i minusy. Najbardziej na razie się cieszę, że silnik wybrałem dobrze ;]

 

Mam nadzieję że wrzucisz jakąś obszerną recenzję niebawem :ok:

Bo od @format dowiedziałem się tylko że to auto dla biednych ludzi które likwiduje problem przyspieszających cymbałów podczas ich wyprzedzania  ;]

Napisano
Godzinę temu, Jaruga napisał:

 

Mam nadzieję że wrzucisz jakąś obszerną recenzję niebawem :ok:

Bo od @format dowiedziałem się tylko że to auto dla biednych ludzi które likwiduje problem przyspieszających cymbałów podczas ich wyprzedzania  ;]

 

wrzucę, ale może jak przejadę kilka tys. km.

Napisano
1 godzinę temu, maro_t napisał:

No to Astra odebrana. Jeździ, ma swoje plusy i minusy. Najbardziej na razie się cieszę, że silnik wybrałem dobrze ;]

Jerona, tela kasy za "lodówka" ;]

 

Napisano
Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎21 o 13:37, Jaruga napisał:

 

Tak czy siak podziwiam za cierpliwość :)

Ale są ludzie którzy czekają świadomie ponad pół roku - tych to już nie podziwiam bo to abstrakcja dla mnie totalna... ;)

Na Fabie!!!! od kwietnia ludzie czekaja. Ibizy to chyba wogole nie mozna zamawiac.

Napisano
5 godzin temu, Jaruga napisał:

 

Mam nadzieję że wrzucisz jakąś obszerną recenzję niebawem :ok:

Bo od @format dowiedziałem się tylko że to auto dla biednych ludzi które likwiduje problem przyspieszających cymbałów podczas ich wyprzedzania  ;]

Auto dla biednych ludzi z tym ficzerem to mam ja za polowe ceny astry. A tu widze, zeAstra K 200KM bardzo ladnie wyglada biala z czarnym dachem. W tej chwili to chyba nie ma lepszego dila u konkurencji. Bije wszystkich osiagmi i cena.

Napisano
25 minut temu, wujekcybul napisał:

Auto dla biednych ludzi z tym ficzerem to mam ja za polowe ceny astry. A tu widze, zeAstra K 200KM bardzo ladnie wyglada biala z czarnym dachem. W tej chwili to chyba nie ma lepszego dila u konkurencji. Bije wszystkich osiagmi i cena.

 

cena częściowo wynika z tego, że ten samochód można skonfigurować we wmiarę biednej wersji, ale z mocnym silnikiem. Bez świateł LED, czujników, kamer cofania itd. Konkurencja z najmocniejszymi silnikami często wymusza droższe wyposażenie, np Leon 2.0 TSI występuje już tylko z DSG. Poza tym jednak widać pewne oszczędności w tym aucie. Cena zawsze ma swoje uzasadnienie.

Napisano
9 minut temu, maro_t napisał:

 

cena częściowo wynika z tego, że ten samochód można skonfigurować we wmiarę biednej wersji, ale z mocnym silnikiem. Bez świateł LED, czujników, kamer cofania itd. Konkurencja z najmocniejszymi silnikami często wymusza droższe wyposażenie, np Leon 2.0 TSI występuje już tylko z DSG. Poza tym jednak widać pewne oszczędności w tym aucie. Cena zawsze ma swoje uzasadnienie.

 

Ty masz Dynamic czy Elite?

Napisano
10 minut temu, maro_t napisał:

 

cena częściowo wynika z tego, że ten samochód można skonfigurować we wmiarę biednej wersji, ale z mocnym silnikiem. Bez świateł LED, czujników, kamer cofania itd. Konkurencja z najmocniejszymi silnikami często wymusza droższe wyposażenie, np Leon 2.0 TSI występuje już tylko z DSG. Poza tym jednak widać pewne oszczędności w tym aucie. Cena zawsze ma swoje uzasadnienie.

Jak sie dotrze to zmierz czas z gazem w podlodze do 120km/h. Ciekaw jestem ile ma 60-120 bez redukcji. Tylko 2 i 3.

Napisano



Auto dla biednych ludzi z tym ficzerem to mam ja za polowe ceny astry.


Połowa ceny mojej Astry to jakieś 45k, jakie nowe auto w tej cenie likwiduje problem przyspieszających cymbałów?

tapatalked

Napisano
 
cena częściowo wynika z tego, że ten samochód można skonfigurować we wmiarę biednej wersji, ale z mocnym silnikiem. Bez świateł LED, czujników, kamer cofania itd. Konkurencja z najmocniejszymi silnikami często wymusza droższe wyposażenie, np Leon 2.0 TSI występuje już tylko z DSG. Poza tym jednak widać pewne oszczędności w tym aucie. Cena zawsze ma swoje uzasadnienie.
Nie do końca. Różnica przede wszystkim polega na tym że 15% rabatu dla Astry do zamówienia to żaden wyczyn. Przy czym w Leonie możesz liczyć co najwyżej na dywaniki gratis. U mnie Leon z 1.8tsi 180hp w gorszej od AK 1.6t konfiguracji kosztował po prostu na koniec 30% więcej. Zresztą, był wątek na MK na ten temat.

Aha, i ja oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że Leon to jednak jest lepsze auto niż Astra. Ale nie 30% lepsze.

tapatalked

Napisano
Mnie Leon wyszedł ponad 20 drożej. Swoją drogą, parę dni temu minął rok z Astra. Może bym zrobił jakieś podsumowanie?

tapatalked

Dajesz, też chętnie poczytam.
Napisano
Dajesz, też chętnie poczytam.
Specjalnie dla ciebie. Stilo lepsze, najlepsze!

tapatalked

Napisano
8 minut temu, twinsen napisał:
Dnia 27.06.2018 o 18:35, format napisał:
Mnie Leon wyszedł ponad 20 drożej. Swoją drogą, parę dni temu minął rok z Astra. Może bym zrobił jakieś podsumowanie?

Dajesz, też chętnie poczytam.

Jeszcze nie wybrałeś? 8]

 

Napisano
6 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Ty masz Dynamic czy Elite?

 

Dynamic

 

Edit. Nawet wygląda dynamicznie ;]

 

 

astra.jpg

Edytowane przez maro_t

Napisano
8 godzin temu, format napisał:


 

 


Połowa ceny mojej Astry to jakieś 45k, jakie nowe auto w tej cenie likwiduje problem przyspieszających cymbałów?

tapatalked
 

 

Ja kupilem za 49 i mam 8 do setki i leci 230km/h w aucie klasy B wiecej do szczescia nie trzeba, widze ze nowa mk8 st line jest za 60k. 

image.png.d853086b8a58c785d392e825f64ea3ba.png

Edytowane przez wujekcybul

Napisano
9 godzin temu, maro_t napisał:

Dynamic

Edit. Nawet wygląda dynamicznie ;]

 

Ladna, niech sie dobrze sprawuje :ok:

 

Napisano
22 godziny temu, maro_t napisał:

 

Dynamic

 

Edit. Nawet wygląda dynamicznie ;]

 

 

astra.jpg

ten chrom pasek średni i poza tym cała dynamiczność linii auta szlak trafia na tym wyliftowanym zawieszeniu... tak poza tym fajna, w dodatku biała ! 🙂 1.4T ?

Napisano



Ja kupilem za 49 i mam 8 do setki i leci 230km/h w aucie klasy B wiecej do szczescia nie trzeba, widze ze nowa mk8 st line jest za 60k. 


Po zachipowaniu jak rozumiem. Tyle to (po zaboxowaniu) to ja miałem w kurze, tylko tam szło jeszcze wózek do bagażnika włożyć.

tapatalked

Napisano
18 minut temu, format napisał:


 

 


Po zachipowaniu jak rozumiem. Tyle to (po zaboxowaniu) to ja miałem w kurze, tylko tam szło jeszcze wózek do bagażnika włożyć.

tapatalked
 

 

A jak wyglada tuning 1.6T? Ile to wyciaga dajmy na to sam chip + DP? 

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.