Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Sezon 2020

Featured Replies

Napisano
36 minut temu, stig napisał:

Wszystkie zespoły napędzane silnikami Ferrari słabsze niż w zeszłym roku....

Ponoć to efekt cichej ugody z FIA  za zeszły sezon. Klątwa Roberta ponownie działa😁

ale te z Mercedesa też nie bez wpadek:hehe:

dla mnie zaskoczeniem na plus to McLaren, Raicing Point. :ok:

Odjechane koło Kimiego to nawet nie nadaje się na komentarz:facepalm:

Napisano
15 minut temu, r1sender napisał:

ale te z Mercedesa też nie bez wpadek:hehe:

dla mnie zaskoczeniem na plus to McLaren, Raicing Point. :ok:

Odjechane koło Kimiego to nawet nie nadaje się na komentarz:facepalm:

Racing Point to Merc zeszłoroczny. Takie czasy😁

Co do koła to chyba każdemu to się już przytrafiło - gdy auta były tankowane to mechanicy lewą ręka mogli przykręcać, mieli tyyyle czasu 😁

Napisano

Wyścig zapowiada się ciekawie. 🙂

Napisano
Teraz, r1sender napisał:

Vettel out:facepalm:

Szaleją chłopaki z Ferrari.

Napisano
1 minutę temu, r1sender napisał:

aż za bardzo

Ferrari out.

Napisano

Z cyklu gorzej być nie może .... Sainz się pewnie zastanawia czy błędu nie zrobił. Masakra. 
Włoskim zespołem nie może po prostu zarządzać Włoch 👎

Napisano
  • Autor
41 minut temu, stig napisał:

Z cyklu gorzej być nie może .... Sainz się pewnie zastanawia czy błędu nie zrobił. Masakra. 
Włoskim zespołem nie może po prostu zarządzać Włoch 👎

Pewnie sobie w brodę pluje ;]

NO ale cóż, może to było jego marzenie.

 

Napisano

I po wyścigu.  🏁

Nudy nie było. :oki:

Napisano
Dnia 19.07.2020 o 17:20, kevlar napisał:

 Nudy nie było. :oki:

Nie było, ale jak się ogląda MotoGP przed F1 to wybieram 🏍.

Marc Marquez się połamał, ale to co robił wcześniej to szok.

Tytuł wątku to sezon 2020 a tłuczemy tylko F1.

Ja oglądam wyścigi wszystkiego co ma koła 😁

Napisano

Jakoś ostatnio wypadłem z oglądania jakichkolwiek wyścigów. Kiedyś MotoGP tez się oglądało 👍

W innym temacie chciałem. Jestem kibicem Kubicy od WSbR i cały czas w niego wierzę a właściwie wierzyłem. Powrót się nie udał i można było zwalić winę na Wiliamsa. Teraz Alfa ma go w rezerwie a mimo to kontaktuje się ponoć z Perezem....

Także chyba jednak nie jest tak jakby sobie wszyscy tego życzyli i owszem Robert daje radę, ale już np. zgubił tą przewagę kilku dych na okrążeniu która od jakiegoś czasu decyduje o wielu pozycjach na starcie/mecie. Cenny jako testowy ale bez szybkości.

Napisano
Dnia 22.07.2020 o 18:05, rwIcIk napisał:

Jego czas minął. 

Chciałbym wierzyć, że nie, ale niestety trzeba spojrzeć w metrykę... niestety można zaobserwować, że z wiekiem kierowcy tracą szybkość i już nie osiagają takich rezultatów jak wcześniej. 36 lat (RK skońćzy 36 w grudniu) to dla kierowcy F1 już wiek ku końcowi kariery wyścigowej w F1. Szkoda, że tak to się potoczyło - ma chłop pecha.

Napisano
  • Autor
42 minuty temu, Manx napisał:

Chciałbym wierzyć, że nie, ale niestety trzeba spojrzeć w metrykę... niestety można zaobserwować, że z wiekiem kierowcy tracą szybkość i już nie osiagają takich rezultatów jak wcześniej. 36 lat (RK skońćzy 36 w grudniu) to dla kierowcy F1 już wiek ku końcowi kariery wyścigowej w F1. Szkoda, że tak to się potoczyło - ma chłop pecha.

Gdyby nie wypadek, szedłby pewnie ścieżką, którą przejął Kimi.

Była szansa na wysokie pozycje.

Napisano
Dnia 30.07.2020 o 12:34, Manx napisał:

Chciałbym wierzyć, że nie, ale niestety trzeba spojrzeć w metrykę... niestety można zaobserwować, że z wiekiem kierowcy tracą szybkość i już nie osiagają takich rezultatów jak wcześniej. 36 lat (RK skońćzy 36 w grudniu) to dla kierowcy F1 już wiek ku końcowi kariery wyścigowej w F1. Szkoda, że tak to się potoczyło - ma chłop pecha.

Nie ma dzieci/dziecka a to jest największy hamulcowy czynnik.

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Napisano
19 godzin temu, rwIcIk napisał:

Monza, Sainz chyba żałuje przejścia do Ferrari ;]

 

Ale chaos wczoraj podczas kwalifikacji był fajny.

Myślałem że coś się wydarzy ale oprócz frustracji poszczególnych kierowców 

obyło się bez niespodzianek.

DTM

Jak zwykle popsuty pit stop u Kubicy, ale mimo wszystko wynik ucieszył.

Pokazał Robert pazura na ostatnich okrążeniach nawet ostrzeżenie załapał za walkę.

Była też ciekawa wypowiedź Kubicy że kierowcy w danym time sobie pomagają w sensie że jak jestem wolniejszy to przepuszczam

szybszego partnera z swojego zespołu, na co on nie może liczyć ze strony BMW i to jest tak jak by walczył sam ze wszystkimi. 

Napisano
27 minut temu, rwIcIk napisał:

Włoska tragedia na Monzy 8]

 

Miałem jechać na ryby ale siedzę  oglądam i oczom nie wierze jakie zamieszanie na torze.

Napisano
21 minut temu, rwIcIk napisał:

Brawo Gasly :ok:

Pokazał, że potrafi jeździć, nawet słabszym teoretycznie bolidem wśród teamów Red Bulla.

No i włoski na koniec hymn ;]

 

Poczekaj na komentarze malkontentów ;] 

Napisano
4 minuty temu, rwIcIk napisał:

Pierwszy raz oglądałem w F1TV i już chyba nie wrócę do polskiej wersji w eleven ;]

 

Kupiłeś, ponieważ jesteś na wygnaniu?

Napisano
4 minuty temu, rwIcIk napisał:

Tak, IMO warto.

5,99 Euro na miesiąc, albo coś poniżej 50 Euro za rok. :ok:

 

Na miesiąc to nie wiem, ale na rok "live" 49.99 Euro :ok: Problem w tym, że mam Eleven (z internetem) za jakieś grosze i z motorowych oglądam nie tylko F1. Fakt, że relacje zdecydowanie ciekawsze i więcej możliwości. 

Napisano

Z drugiej strony to chore, że by były jakieś emocje konieczny jest dzwon czy inne nieprzewidziane okoliczności. Utwierdzam się w przekonaniu, że F1 to najnudniejszy z cyklów wyścigowych. Zdecydowanie więcej dzieje się w F2, którą transmitują na Polsat Sport. Oglądam ją z dużo większą przyjemnością niż "królową" motosportu, która "królową" chyba tylko z nazwy została... :(

Napisano

Od dłuższego czasu F1 to takie wyścigi endurance. Zarządzanie oponami, ładowanie baterii, przyciski overtake, różne nastawy pracy silnika, lift &coast, jazda w brudnym powietrzu, DRS. Bardzo dużo elementów do wykonania. Dodatkowo bolidy ciężkie i wielkie w stosunku do np. tych z 2010. Sam byłem w szoku jak zobaczyłem ich bezpośrednie porównanie. Kubica z resztą też był bo przydzwonił w bramę wyjazdową na testach Renault.

Królowa jednak jest bo bolidy mimo wszystko najszybciej pokonują okrążenia torów. 

Napisano
14 godzin temu, stig napisał:

Królowa jednak jest bo bolidy mimo wszystko najszybciej pokonują okrążenia torów. 

 

W zeszłym roku miałem przyjemność spędzić weekend na Silverstone. Obserwowaliśmy głównie pierwsze dwa zakręty po prostej start-meta. Od przejażdżek pokazowych superaut, poprzez puchar Porsche i niższe serie bolidów aż po F1. Superauta wydawały się ślimakami, Porsche całkiem, całkiem ale i tak wszyscy hamowali przed tymi zakrętami, choć było już szybciej. Dopiero w F2 trzech najlepszych kierowców potrafiło przejść te zakręty tylko na odjęciu. Na koniec wjechała F1 i szok prędkości był niesamowity – na prostej i w tych zakrętach...

Co by nie mówić – królowa jest tylko jedna...

Napisano
5 godzin temu, rwIcIk napisał:

Mugello

Q2 - Raikkonen szybszy od Vettela 8]

Q1 - Leclerc - 5 :ok:

Dziwne.

DTM - Kubica ostatni. Nie dziwne. 🥴

Napisano
7 godzin temu, stig napisał:

DTM - Kubica ostatni. Nie dziwne. 🥴

Debiutancki sezon dla Kubicy i zespołu. Dziwne by było gdyby był np. trzeci. 

 

Napisano
Debiutancki sezon dla Kubicy i zespołu. Dziwne by było gdyby był np. trzeci. 
 
I to w najsłabszym aucie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Napisano
23 godziny temu, rwIcIk napisał:

Mugello

Q2 - Raikkonen szybszy od Vettela 8]

Q1 - Leclerc - 5 :ok:

Dziwne.

 

Dziwne ;] 

 

Wyścig ciekawy, ciekawe ilu dojedzie - zostało już tylko 14 ;]

Napisano
1 minutę temu, rwIcIk napisał:

Szkoda. Nie rajcują mnie takie szarpaniny :)

 

Szarpanina, nie szarpanina - to jest wyścig. Jakoś sobie nie wyobrażam wyścigów motorowych bez podobnych atrakcji. Komentarze, dialogi, zabawy pokerowe - jest klimat. Bezpieczeństwo jest na tak wysokim poziomie, że w tej materii przynajmniej jest spokojnie. 

Napisano

Czy Sokoła do końca powaliło? Rozmawiają sobie o światłach na starcie. Że na reakcję kierowcy ma wpływ ich wielkość, miejsce w stawce. W tym momencie Sokół całkiem poważnym tonem: no tak, nie zapominajmy też o prędkości światła... :facepalm: Nie brzmiało to tak, jakby żartował... 

Napisano
Czy Sokoła do końca powaliło? Rozmawiają sobie o światłach na starcie. Że na reakcję kierowcy ma wpływ ich wielkość, miejsce w stawce. W tym momencie Sokół całkiem poważnym tonem: no tak, nie zapominajmy też o prędkości światła... :facepalm: Nie brzmiało to tak, jakby żartował... 
Brzmiało... Ironią

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Napisano
14 godzin temu, kevlar napisał:

Debiutancki sezon dla Kubicy i zespołu. Dziwne by było gdyby był np. trzeci. 

 

No to też pisałem ironicznie. Chaotyczne ma te weekendy. Widać jak wiele jeszcze przed nimi, ale na szczęście pojawiają się pozytywy jak choćby dzisiaj.

Napisano

A wracając do wyścigu, wydaje mi się, że z każdym wyścigiem co raz więcej kierowców nie poddaje się szaleństwu Hamiltona i stoi w czasie protestu przeciwko rasizmowi. Dziś chyba to już dziesiątka chyba była. Na początku zdaje się tylko 5 czy 6 stało...  Czyli perswazje Lewisa chyba odwrotny skutek skutek przynoszą. 

Napisano
A wracając do wyścigu, wydaje mi się, że z każdym wyścigiem co raz więcej kierowców nie poddaje się szaleństwu Hamiltona i stoi w czasie protestu przeciwko rasizmowi. Dziś chyba to już dziesiątka chyba była. Na początku zdaje się tylko 5 czy 6 stało...  Czyli perswazje Lewisa chyba odwrotny skutek skutek przynoszą. 
Bo to przegięcie z tym kleczeniem i zmuszaniem do niego.
Co innego koszulki z nadrukiem a co innego przymuszanie do klęczenia

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Napisano
3 minuty temu, DZIDA napisał:

Bo to przegięcie z tym kleczeniem i zmuszaniem do niego.
Co innego koszulki z nadrukiem a co innego przymuszanie do klęczenia

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

No mnie to drażni niemiłosiernie... Koszulki, naklejki rozumiem, ale to co robią przed wyścigiem to jakaś szopka jest... To zaczyna być rasistowskie w drugą stronę... 

Napisano
9 minut temu, Herbatnik napisał:

 

No mnie to drażni niemiłosiernie... Koszulki, naklejki rozumiem, ale to co robią przed wyścigiem to jakaś szopka jest... To zaczyna być rasistowskie w drugą stronę... 

Dokładnie tak. Żenada. Jakby druga strona nie była rasistowska 🤣. Nawet nie wiem kto obecnie bardziej... EOT.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.