Skocz do zawartości

Alfa Romeo Stelvio przedłużenie gwarancji


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2022 o 07:01, bergerac napisał(a):

Wizualnie zmian niewiele, ale Stelvio moim zdaniem zyskało na wyglądzie. Swietnie wyglądają te nowe reflektory - trochę jak SZ, trochę jak Brera. Bardzo ładnie  to się starzeje - już parę lat od premiery, a nadal wygląda świeżo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, stig napisał(a):

To jak wstawiamy to u mnie tak. Moim zdaniem jest czytelnie. Oczywiście w tym ustawieniu bo można główne zegary konfigurować style etc. i już tak fajnie nie jest. Bym wręcz napisał , że coś ćpali projektanci 😂

 

 

ano Mercedes odwalił porażkę. Jak to pierwszy raz zobaczyłem to myślałem, że to żart, ale okazało się, że to naprawdę jest w Mesiu :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Manx napisał(a):

Wizualnie zmian niewiele, ale Stelvio moim zdaniem zyskało na wyglądzie. Swietnie wyglądają te nowe reflektory - trochę jak SZ, trochę jak Brera. Bardzo ładnie  to się starzeje - już parę lat od premiery, a nadal wygląda świeżo. 

Jeśli nie ześwirują z ceną to je chętnie bym się szarpnął. Zobaczymy za rok, jak będę się przymierzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, K3 napisał(a):

 

I do tego wioskowe podświetlenie wszystkiego dookoła...

 

Haha, w następnym Jagu będę miał cyfrowe zegary (teraz mam klasyczne) I rozbudowany, konfigurowalny ambient light. Ciekawe czy mi się spodobają podświetlane nawiewy i napis Jaguar przed pasażerem. Tylko świecącego grilla brakuje.

;l

 

 

PS. Podstawowy system, który mam teraz jest fajny. Podobają mi się zwłaszcza podświetlone kieszenie w drzwiach. Całkiem przydatne. 

 

Edytowane przez Furvus_Eques
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Haha, w następnym Jagu będę miał cyfrowe zegary (teraz mam klasyczne) I rozbudowany, konfigurowalny ambient light. Ciekawe czy mi się spodobają podświetlane nawiewy i napis Jaguar przed pasażerem. Tylko świecącego grilla brakuje.

;l

 

 

Zawsze możesz dokupić, na przykład świecący znaczek... ;]

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005004341716818.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.167e53e2FmGfuE&algo_pvid=c364bb77-1be4-4368-9e06-6056e6167efa&algo_exp_id=c364bb77-1be4-4368-9e06-6056e6167efa-24&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000028826923818"}&pdp_npi=2%40dis!USD!24.21!19.37!!!!!%40210318cb16675074204006150e6e89!12000028826923818!sea&curPageLogUid=xtvZoUZGpdSj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Haha, w następnym Jagu będę miał cyfrowe zegary (teraz mam klasyczne) I rozbudowany, konfigurowalny ambient light. Ciekawe czy mi się spodobają podświetlane nawiewy i napis Jaguar przed pasażerem. Tylko świecącego grilla brakuje.

;l

Jak tym jechać w nocy skoro ma coś śiecić po gałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bochumil napisał(a):

 

Konik na Ferrari fajnieszy. Gdybyś chciał kupić w zestawie z autem np. w najbliższą sobotę to ostrzegam:

 

Screenshot_20221108-172523_Facebook.jpg.dab06f3322bf049393148bebc50aa281.jpg

 

;]

 

Luz, w sobotę będę w Berlinie a tam salony działają. 

:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2022 o 09:45, kravitz napisał(a):


Mam prawie identyczne w eGolfie.

Tam jest tak nasrane, ze pomiędzy nimi włączyłem cyfrowe wyświetlanie predkosci, bo ten „analogowy” prędkościomierz jest nieczytelny.

Dlatego, ze wskazówka nie ma początku. Jak wyłączysz dodatkowe wskazania i sa normalne wskazówki to robi się czytelniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2022 o 09:45, kravitz napisał(a):


Mam prawie identyczne w eGolfie.

Tam jest tak nasrane, ze pomiędzy nimi włączyłem cyfrowe wyświetlanie predkosci, bo ten „analogowy” prędkościomierz jest nieczytelny.

Jeśli to jest dla Ciebie nieczytelne, to przecież można włączyć prostsza, klasyczna wersje.

 

Zresztą cyfrowy prędkościomierz wyświetla się pod analogowym, więc nie trzeba go dodatkowo na środku włączać.

IMG_20221109_081339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, komandos80 napisał(a):

Jeśli to jest dla Ciebie nieczytelne, to przecież można włączyć prostsza, klasyczna wersje.

 

Zresztą cyfrowy prędkościomierz wyświetla się pod analogowym, więc nie trzeba go dodatkowo na środku włączać.

IMG_20221109_081339.jpg


Zobacz jak wygladaja analogowe zegarów od volkswagenów.

Bez ozdóbek kolorowych kręgów i innych udziwnień.

Tylko podziałka, wskazówka i cyferki.

To co pokazałeś nadal nie jest czytelne i podobne do tego co np stosował Fiat na analogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, komandos80 napisał(a):

Jeśli to jest dla Ciebie nieczytelne, to przecież można włączyć prostsza, klasyczna wersje.

 

Zresztą cyfrowy prędkościomierz wyświetla się pod analogowym, więc nie trzeba go dodatkowo na środku włączać.

IMG_20221109_081339.jpg

Akurat Passat był pierwszym autem, którym jeździłem z aktywnymi zegarami. Nie przypadł mi do gustu. Zegary były przeladowane informacjami.

W poprzednim Volvo miałem fajne I proste:

20221004_134310.jpg.34ae5a2153753612b0cb106a06fad91d.jpg

 

Niestety obecnie mam takie :

20221004_181915.jpg.718b2ab80d45446f6af93dc3c942eae6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.