Skocz do zawartości

Co wybrać?


prebek

Rekomendowane odpowiedzi

Volvo kończy swoją bytność u mnie i chciał bym go zamienić.

wymagania 

4x4

automat

diesel

powyżej 150 kuni

nówka 

leasing

cena okolice 150000 brutto

(żona nie chce kury i francy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtrail ... choc odrzucony to lepszy organoleptycznie i wiekszy (przestrzenniejszy)  kaleos jest a pod maska to samo ...  

 

Crv -ostatnio mieli dobre ceny ... choc pod koniec roku bedzie nowy model 

 

Outlander ... 

 

Byc moze spodoba sie tiguan allspace ... 

 

Cx5 ....

 

Xc60 z poprzedniego modelu byly w podobnej cenie ... acz nie wiem czy dostepne jeszcze sa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tucson 2.0 Diesel AT do wyboru do koloru. Dają spore zniżki - model tuż przed faceliftingiem.

Wersje specjalne Go! z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej.

http://www.hyundai.pl/fileadmin/user_upload/cenniki/Cennik_Tucson_2018_GO.pdf

Bo SantaFe to nie wiem, czy się zmieści po rabatach w 150 tys. zł.

http://www.hyundai.pl/fileadmin/user_upload/cenniki/Cennik_SantaFe_2017.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat... tyle że benzyna. 

Na placu boju został Tiguan All Space 1,4 DSG... ale napęd tylko na przód i Outlander, 4x4, 2.0 CVT. 

Outlander w maksymalnej wersji... tiguan nie bardzo w Trendline plus jakieś dodatki. Ceny obu prawie takie same, choć Tiguan droższy odrobinę. 

 

Chyba kupię Outlandera, jutro jadę nim pojeździć. 

 

ps. urwane (w sumie zaproponowane przez salon bez żadnych negocjacji) 4,5% od katalogowej ceny wyprzedażowej to OK, czy walczyć o więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tilok napisał:

 Za 150 klocków i regulowane ręcznie stołki... 

 

 

//edit// fotka mnie zmyliła, doczytałem opis:

"- Fotele – styl sportowy, tapicerka częściowo skórzana ciemna Rapton Suede/Salerno z czerwonymi przeszyciami, fotel kierowcy z elektryczną regulacją położenia w 10"

 

Ja zaglądam za takim (przykład bo ma być inne zestawieni kolorów):

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-outlander-instyle-navi-2-0-cvt-150km-ID6yY1kZ.html#314bfabfdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wolf_Lub napisał:

 Za 150 klocków i regulowane ręcznie stołki... 

 

 

//edit// fotka mnie zmyliła, doczytałem opis:

"- Fotele – styl sportowy, tapicerka częściowo skórzana ciemna Rapton Suede/Salerno z czerwonymi przeszyciami, fotel kierowcy z elektryczną regulacją położenia w 10"

 

Ja zaglądam za takim (przykład bo ma być inne zestawieni kolorów):

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-outlander-instyle-navi-2-0-cvt-150km-ID6yY1kZ.html#314bfabfdd

 

150tyś zł i 12,5 s do setki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
150tyś zł i 12,5 s do setki....
Elastycznosc i przyspieszenie sobie zweryfikuje na drodze, testy pokazuja ze te 12,5 jest przesadzone. Realnie jest mniej. Ale w tym wypadku przyspieszenie nawet te 12,5 jest 100% akceptowalne. To tylko wolnossacy 2,0 w duzej budzie... nie ma co oczekiwac sprintera.
Do zabaw i sprintu mam co innego.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wolf_Lub napisał:

XV oglądałem wczoraj... gdyby nie rozmiar auta (w sumie jest ok ale mam parcie na 7os) to chyba wybór już by zapadł... choć wachałbym sie wtedy miedzy xv a mitsu eclipse...

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Eclipse jest bardzo fajny, no i ma porządny benzynowy silnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, prebek napisał:

Volvo kończy swoją bytność u mnie i chciał bym go zamienić.

wymagania 

4x4

automat

diesel

powyżej 150 kuni

nówka 

leasing

cena okolice 150000 brutto

(żona nie chce kury i francy)

Navara :)

 

A tak serio to cx5. Wyciszenie jak w volvo xc60 nowym (vide ostatni auto swiat) swietne prowadzenie i 8.6 do setki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolf_Lub napisał:

XV oglądałem wczoraj... gdyby nie rozmiar auta (w sumie jest ok ale mam parcie na 7os) to chyba wybór już by zapadł... choć wachałbym sie wtedy miedzy xv a mitsu eclipse...

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

No to Forek XT. :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wolf_Lub napisał:

Forek taki jak mi się podoba...180k.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nic więcej nie napisze ale zastanow się dobrze. W tej kwocie z Twoimi wymaganiami XT jest optymalny.

 

O nowym X3 nie pisze bo to zdecydowanie inna półka cenowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Manx napisał:

Z taką kasą i takimi wymaganiami kierowałbym się do salonu po VW Tiguana. Za tą kasę dałoby się kupić comfortline z DSG, 4motion, dieslem.

Bardzo im się ten model udał :ok:

Za taką kasę można mieć x4 20ix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

O nowym X3 nie pisze bo to zdecydowanie inna półka cenowa. 

No fakt, ale auto zacne :ok: . Jutro oddaje po 4 dniowym użytkowaniu i prawie 1000 przejechanych kilometrów. Jak w sumie nigdy za bardzo za SUV'ami nie przepadałem, to tutaj jestem zakochany ;) . Fakt że z bazy za prawie 200 tys zł zrobiło się 300 koła zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sdss napisał:

Wchodzi nowe model x4 są spore rabaty. Padło 180tys.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x4-nowe-bmw-x4-rocznik-2018-ID6yYlGx.html

IMO świetna oferta :ok: Dobrze wyposażony, pakiet serwisowy na 5 lat w cenie, wystarczy dokupić maksymalnie przedłużoną gwarancję od razu przy zakupie (o ile pamiętam jest na to miesiąc od zakupu) i jest parę lat bezproblemowej jazdy. Co z tego, że model schodzący - za to bardzo dopracowany po tych paru latach na rynku. Tiguan którego wcześniej tu wrzuciłem, to przy tym lipa.

 

To konkretne ogłoszenie dotyczy benzyny. No diesel przy SUVie pali jednak odczuwalnie mniej i jeśli różnica w cenie nie jest taka jak w cenniku, to się to opłaca wybrać diesla. Ojciec przesiadł się z X3 F25 2.0D  (trasa 7l, miasto 8-9l) na X3 2.0i (Trasa ok. 8l, a miasto 10-12lw zależności od korków). Niewątpliwym plusem wersji benzynowej jest totalna cisza w środku. Przy dieslu niestety trochę słychać w środku silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎02‎-‎25 o 00:07, prebek napisał:

Volvo kończy swoją bytność u mnie i chciał bym go zamienić.

wymagania 

4x4

automat

diesel

powyżej 150 kuni

nówka 

leasing

cena okolice 150000 brutto

(żona nie chce kury i francy)

XC40:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolf_Lub napisał:

A czy jesteście w stanie podpowiedzieć jakich upustów spodziewać się w Mitsu aktualnie? Walczę o Outlandera z 2017 roku w max wyposażeniu. Na co się nastawiać? 

Aktualnie to nie wiem, ale rok temu na wyprzedaży z kasą schodzić już nie chcieli, za to kumpel trochę w gratach i ubezpieczeniu dostał (choć akurat ubezpieczenie to nie wiem, czy takim stałym rabatem nie było).

Nieśmiertelne dywaniki, hak, drugi kpl. opon, mata do bagażnika, jakieś ozdobne nakladki. Wspomniane ubezpieczenie, pakiet  na rok pokryło Mitsubishi, on za GAPa dopłacał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to nie wiem, ale rok temu na wyprzedaży z kasą schodzić już nie chcieli, za to kumpel trochę w gratach i ubezpieczeniu dostał (choć akurat ubezpieczenie to nie wiem, czy takim stałym rabatem nie było).
Nieśmiertelne dywaniki, hak, drugi kpl. opon, mata do bagażnika, jakieś ozdobne nakladki. Wspomniane ubezpieczenie, pakiet  na rok pokryło Mitsubishi, on za GAPa dopłacał.
Dzięki za info. Zaraz idę pojeździć i gadać o cenie.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolf_Lub napisał:

A czy jesteście w stanie podpowiedzieć jakich upustów spodziewać się w Mitsu aktualnie? Walczę o Outlandera z 2017 roku w max wyposażeniu. Na co się nastawiać? 

Jakiś czas temu znajomy pytał o ASX. Nic z ceny nie schodzą poza tym co masz na stronie. Jedynie mogli jeszcze dorzucić zimówki.

IMO w marcu może być inna rozmowa, bo to już koniec I kwartału za pasem a na placu samochód z poprzedniego rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wolf_Lub napisał:

A czy jesteście w stanie podpowiedzieć jakich upustów spodziewać się w Mitsu aktualnie? Walczę o Outlandera z 2017 roku w max wyposażeniu. Na co się nastawiać? 

 

Walcz o gadżety. Ja wymieniłem listwy w środku, dorzuciłem nakładki na progi i dostałem belki bagażnika dachowego.

 

Ale jak się tym autem przejedziesz to go zapewne nie będziesz chciał. Przejedź się potem dla porownania dieslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel odpada. Benzyna jest ok, jeździłem dzisiaj. Cvt jest specyficzne, ale przy tym też bardzo komfortowe, jak sie auta nie ciśnie to nie jeczy silnik na wysokich orbrotach. Na kawalku trasy tez sprawdzilem sobie jak przyspiesza i tu tez nie mam zastrzezen. Liczylem (z opisow i testów w necie) ze jest cichszy.
Dywaniki i mata bagażnika juz wyszarpane, opony zimowe standardowo dokładają teraz, upust też jakiś tam wiec chyba będę atakowal.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach, te żony

 

 

 

jakoś dziwnie mnie pod BMW podprowadza i że damy radę na wyższą ratę .... 

X3, X4

 

zobaczymy

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, prebek napisał:

ach, te żony

 

jakoś dziwnie mnie pod BMW podprowadza i że damy radę na wyższą ratę .... 

X3, X4

 

zobaczymy

 

Co Wy na to?

Pytasz nas czy dacie radę czy może się dorzucimy jakby jednak brakło?:hmm:;)

 

Kolega kupił niedawno żonie X1 tyle że w benzynie. Katalogowo stała dobrze ponad 200k, zapłacił 150 z okładem w tym komplet 2 kół, pakiet serwisowy. Generalnie wspominał coś o rabacie trzydzieści kilka %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, prebek napisał:

jakoś dziwnie mnie pod BMW podprowadza i że damy radę na wyższą ratę .... 

X3, X4

 

zobaczymy

 

Co Wy na to?

IMO warto - nawet bardziej teraz X4 niż X3, bo odwrotnie niż zwykle to bywa, teraz w X4 dostaniesz więcej za mniej.

Co by jednak nie gadać, to solidne samochody, fajnie jeżdżą i dobrze trzymają wartość.

Rata owszem wyjdzie Ci większa o kilka stówek miesięcznie niż pry założonych 150k, ale nie będzie drastycznie większa . Część nadwyżki nad założone 150k zwróci Ci się w postaci wliczonego w cenę kosztu przeglądów (w ciągu 5 lat to w każdej marce wyjdzie dobre kilka tysięcy) i wyższej ceny odsprzedaży po kilku latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wujekcybul napisał:

150KM Diesel będzie X1 z automatem nie wiem czy 4x4 kolega kupił z napędem na przód.

X1 to jest nieco rozczarowujące BMW. Widziałem, jeździłem... no i jak X3 czy X4 są fajne, poprzednie X1 też, to X1 obecne jest jakieś dziwne. Mam nieodparte wrażenie, że ten samochód jest za drogi w stosunku do tego co oferuje w zamian. Tańsza konkurencja oferuje więcej. Nie mam tego wrażenia przy większych X-ach. To moje subiektywne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2018 o 00:07, prebek napisał:

Volvo kończy swoją bytność u mnie i chciał bym go zamienić.

wymagania 

4x4

automat

diesel

powyżej 150 kuni

nówka 

leasing

cena okolice 150000 brutto

(żona nie chce kury i francy)

 

Jak za ~150kPLN, to Mini Countryman  Cooper SD4 all4 190KM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.