Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Ty ciągle coś kupujesz.
  2. ...i kupisz Y SR RWD, bo performance po Wawie ma mało sensu. Też polecam Y. Duży samochód, najbardziej dopracowany EV. A jak się spodoba, to można bez planowania skoczyć do Lisbony.
  3. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Forum EV
    W wyliczeniach brakuje wyceny przyjemności z jazdy, za to liczy się 1200 km zasiegu. Nie ma co dyskutować, trzeba się zgodzić i tyle.
  4. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Zmienne stawki wytrącą hejterom EV argument o destabilizacji i obciążeniu sieci energetycznej. Na szczescie w miejsce usuniętego argumentu pojawią się trzy następne.
  5. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Nie macie zmiennych stawek? Ja właśnie ładuję Teslunie po 35 gr/kWh (ze wszystkimi opłatami i podatkami).
  6. Przeginają trochę. Drugie superczardżery stawiają. Na co komu to poczebne? Tyle prądu na świecie nie ma. Po max cztery druty na lokacji powinny być, w tym 3 zajęte a 2 popsute. Tak się kiedyś jeździło... to były czasy...
  7. Wytrzymalem 3 min.
  8. MG4

    HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
    i material tapicerki i prześwit i serwis i design i architektura 800v i... I żeby był 8 osobowy. I żeby pies się nie musiał schylać w bagażniku. I żeby można było na legalu jechać 300 km/h. I żeby w schowku zawsze była coca-cola. I żeby były ładniejsze kolory i normalne sensory. No i żeby summon w końcu działał. Jakby był 5 cm większy prześwit, to by im pewnie nieźle sprzedaż siadła. To by było jeszcze brzydsze. Co do architektury, to nie nasz interes. Ma się w miarę szybko ładować i tyle. Wszystko jedno, czy to będzie 800V czy 8V. I tak nic lepszego nie ma.
  9. MG4

    HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
    Najlepszej infrastrukturze EV 🤩 Najlepszej efektywności EV 🤩 A jak jeszcze będzie wentylacja pupy... 😍
  10. MG4

    HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
    Całkowicie sie zgadzam. Ten samochód udowadnia, że aktualnie zrobiene szybkiego samochodu (jazda w prostej linii na równym asfalcie) to żadna sztuka. Aż tyle i tylko tyle. W ogóle do mnie nie przemawia. Ale dla mnie nawet moja Y jest za szybka, a to chyba najwolniejsza Tesla na rynku.
  11. MG4

    HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
    Są dwie nowe funkcja w YT: 1. Ustawienie szybkości odtwarzania - koło zębate / Playback speed 2. Przewijanie co 10 sek - trzeba dotknąć dwa razy po prawej stronie telefonu. Aaa... i piekła, w tradycyjnym rozumieniu, nie ma.
  12. Świetny samochód i wiele można mu wybaczyć. Jakbym miał kupować drugie auto w gospodarstwie, to właśnie takie.
  13. MG4

    HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
  14. MG4

    HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
    Ta wersja xpower w tej cenie wymiata. Ale auto brzydkie strasznie.
  15. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    C40 to dobry samochód, mam znajomą, co ma XC40 EV od roku, jest zadowolona.
  16. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Trochę tym przejechalem. Szybkie, wysokiej jakości, dla mnie za ciasne. Duży plus za system oparty na Google. Jak ma być nowy i nie musi być duży to chyba lepiej ex30. Tańszy i od podstaw zaprojektowany jako EV.
  17. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Ja nie mogę potwierdzić, bo... ...u mnie nie ma korków. Nie ma nawet świateł.
  18. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    1. Mam Y chyba od kwietnia, więc generalnie lato. 2. Przeważnie jeżdżę po wsi (miasteczko 10000 mieszkańców) , z 10 km dziennie. Prędkość 30-70. 3. W weekendy ze 120-150 km, bo w mojej dziurze nie ma co robić. Prędkość 80-120. 4. Czasem gdzieś dalej. Hamburg, Warszawa, Szczecin. W trasie raczej 120-130. Czasem chwilowo (dużo) szybciej. Ten samochód w tej wersji jest mistrzem w ekonomii. Bije nawet BMW i3.
  19. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Ostatnie 20kkm w TMY RWD SR.
  20. piszą też jak się dobrze jeździ dizlem. wątek o EV jest do tego najlepszy.
  21. No mam nadzieję! Popylanie po tych osiedlowych ursynowskich uliczkach z pełną mocą performans to musi być czad. 💥 🕶️
  22. Ale używasz tej całej mocy cały czas?
  23. U mnie córka wybrała białe wnętrze. . Dzieciaki rządzą...
  24. gratulacje. wersja? ładny kolor?
  25. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    U freshmile za GW płaci sie 0.30 eur za kWh i 0.30 eur za min. Nie wiem, czy to drogo. Lepiej mieć coś, co się szybko ładuje.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.