Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. bas odpowiedział TIMMY na temat - Stilo
    Tu można kupić, 50 Euro to nie majątek, niech Yani ma coś za swoją pracę i niech ma motywację do dalszego rozwijania produktu. Pozdrawiam BAS
  2. Szukam (w sumie to dopiero kole maja) raczej automatu. 5 dni w tygodniu do pracy, w piątek wieczorem trasa ~160km, w tym 103km autostradą, w niedzielę powrót do Łodzi. Ważne są dla mnie przednie siedzenia i duży bagażnik (moja na sylwestra zabrała bagaże, które mi starczyłyby na 2 miesięczny wyjazd). Spokojnie miałem Cromę 2008 ASB, klapki w plastikowym kolektorze nie są problemem, dpf nie jest bardzo problematyczny przy mojej eksploatacji, jedna co to EGR. Bo występują tylko w wersji 16V czyli 150KM. Pozdrawiam BAS
  3. bas odpowiedział TIMMY na temat - Stilo
    Nie można, ale nie będę się przekomarzał. Tzn. Można, ale musiałbyś mieć trochę pojęcia o programowaniu, trzeba by skopiować konfigurację, wyedytować i zapisać*, z poziomu MES się nie da. * Tak było to u mnie robione na etapie testów z Yanim(autor FES/MES). Pozdrawiam BAS
  4. Nigdy nie wnikałem w to co jest na tym świstku, ważne, żeby była pieczątka w DR. Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział TIMMY na temat - Stilo
    To nie aktywujesz. Pozdrawiam BAS
  6. Pani ma rację najwyżej jeśli chodzi o AC, OC obowiązywało cały czas od momentu wskazanego w polisie. Wiem bo zdarzało mi się spóźnić w PZU. Pozdrawiam BAS
  7. bas odpowiedział TIMMY na temat - Stilo
    Podłącz komputer diagnostyczny i odczytaj błąd. Jakoś mam dziwne wrażenie, że chodzi o czujnik stop przy pedale hamulca. Pozdrawiam BAS
  8. Jest śruba do regulacji ciśnienia, ale nie wyregulujesz bez podłączenia komputera. Masz 2 opcje: - sam regenerujesz parownik, wykombinujesz soft i interfejs, poczytasz w sieci jakie ma być ciśnienie na reduktorze, ustawisz sam i poprawisz po 2kkm, - sam regenerujesz parownik, jedziesz do gazownika na regulację. Pozdrawiam BAS
  9. Regeneracja elektro-chemiczna to nie wymiana elementów, to zabawa w wypłukanie akumulatora, zalanie nowym elektrolitem i ładowanie(w skrócie). Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział Wafer na temat - Stilo
    Za 600zł to pewnie da się znaleźć nowy oryginał. Chłodnica klimatyzacji, której szukasz nazywa się skraplacz i przyzwoity zamiennik kosztuje <400zł a jak dobrze poszukasz to kupisz taniej. Polecam zakup nowych oringów w ASO przed wymianą skraplacza - kosztują grosze a będziesz miał pewność, że jest ok. Wymiana skraplacza to 50-60zł - może to zrobić dowolny mechanik, nowe oringi 10zł, nabicie 80zł. Ponieważ osuszacz jest zintegrowany ze skraplaczem to radzę nabić klimatyzację tego samego albo następnego dnia po montażu nowego skraplacza. Pozdrawiam BAS
  11. Myślę podobnie. Sedan+HB+Kombi. Podchodzę podobnie, ale od drugiej strony: automat z tak słabym silnikiem? Coś czuję, że to nie będzie automat a jakiś zautomatyzowany manual. Pozdrawiam BAS
  12. Dobry zestaw do regeneracji kosztuje 70zł, kwestia ile zapłacisz za regulację po regeneracji, ale przy wymianie też będzie trzeba regulować. Pozdrawiam BAS
  13. bas odpowiedział Wafer na temat - Stilo
    W przypadku chłodnicy polecam jednak Nissensa zamiast używki. Pozdrawiam BAS
  14. Nie wiem jak dostawczaki, ale Jeep'a Renegade czy Fiat'a 500 trudno spotkać na ulicach. Wydaje mi się, że sprzedaż F/AR/L/J leży i kwiczy, coś się pewnie ruszy jak zaczną sprzedawać Tipo. Pozdrawiam BAS
  15. Kabel, który Ci rozrabia to masa. Wymiana samego wtyku nic nie da bo rozrabia Ci pin, który się rozgiął. Jak się przyjrzysz to kostkę da się otworzyć "od tyłu do tyłu" (tak jak wchodzą kable), następnie wyciągasz pin, czyścisz i porządnie doginasz(potrzebny mały śrubokręt) i będzie Pan zadowolony... Pozdrawiam BAS
  16. bas odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Moim zdaniem spalanie będzie takie samo po rozgrzaniu. Nawet jak są większe opory toczenia czy ciut szybsze wychładzanie to odpada klimatyzacja, która dość mocno obciąża silnik. Pozdrawiam BAS
  17. bas odpowiedział Wafer na temat - Stilo
    Nissens, podpytaj kolegę Prozaq, może coś Ci podeśle w dobrej cenie. Pozdrawiam BAS
  18. bas odpowiedział Wafer na temat - Stilo
    Robiłem, z tego co pamiętam to jak już wyszarpiesz szybkozłączki węży to odkręcasz taką plastikową belkę pod chłodnicą i masz ją w ręku. Pozdrawiam BAS
  19. bas odpowiedział darekpdkp na temat - Motokącik
    https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/408201-marelli-selespeed-cfc328f-albo-marelli-selespeed-cfc328/ Pozdrawiam BAS
  20. Kwestia jak bardzo podwyższonego? Pewnie tej konkretnej sztuki nie kupię bo muszę jeszcze chwilę pociułać, ale pomysł mi się spodobał. W tych pieniądzach można kupić Insignię, taniej można kupić Cromę. Insignia ma taką a nie inną opinię. Croma bardzo fajna, ale... pomyślałem, że MB będzie lepszy/trwalszy/mniej psujący się niż Fiat z podobnego rocznika, z podobnym przebiegiem, zwłaszcza jeśli chodzi o ASB i osprzęt silnika. Przypuszczam, że ceny części eksploatacyjnych mogą być na podobnym poziomie jak do Fiata a i utrata wartości pewnie będzie mniejsza w ciągu 5 lat. Takie moje wieczorne przemyślenia. Pozdrawiam BAS
  21. Ostatnie akcje serwisowe były w 2014r, więc w teorii powinno być ok. Uważasz, że należy trzymać się od tego z daleka? Pozdrawiam BAS
  22. W mój filterek (ASB, >=2010,=<40000,kombi), gdzie zwykle wpadają Fiaty/Fordy/Francuskie, wpadł MB C-klasse. Gdzie jest haczyk? Pozdrawiam BAS
  23. bas odpowiedział _jedrek_ na temat - Motokącik
    Jak wymieniał termostat to raczej musiał odpowietrzyc.Pozdrawiam BAS
  24. Mało widziałeś, od 20 lat widzę tylko migomat.Pozdrawiam BAS
  25. bas odpowiedział _jedrek_ na temat - Motokącik
    Do cc było dostępne kilka rodzajów osłon. Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.