Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. Widzialem z tydzien temu na ulicy z za kierownica. Samochod robil calkiem niezle wrazenie optyczne no i calkiem spory jest. Moze gdyby nie klopot z czesciami to bym sobie kupil bo spodobal mi sie.
  2. Stiga combi 48S
  3. i pewnie wierzysz w te bajki ze kosy demon maja 5KM? idz i kup cos w casto przynajmniej jako tako wyegzekwujesz gwarancje.
  4. > Co te nogi na zdjęciu robią? wystają
  5. > zaraz zobacze sobie fajne maja klik1 klik2 nawet taki jak chcesz ja mam np takie i znakomicie sie sprawdzaja
  6. w decathlonie masz fajne uchwyty rowerowe i takie za kolo i takie za rame
  7. > policzyles czy strzelasz ??? z noswiadczenia wiem bo ostatnio uzywalem metrowej przedluzki klucza wlasnie z 20x20 i wyginal sie jak zplasteliny
  8. Piterus_123 odpowiedział sherif na temat - Zrób to sam
    > Konstrukcje w ostatnich latach bardzo się zmieniły :-) konstrukcje silnikow nie zmienily sie od 15lat zmienily sie tylko materialy (na gorsze)
  9. 5rowerow na 20x20 bedzie sie wyginac licz ze na rower bedzie 20kg to masz 100, przemyslal bym projekt jeszcze raz
  10. Ma plywak antyprzelewowy ale raz ze tylko blokuje wlot do turbiny dwa ze nie jest szczelny, niestety trzeba uwazac. Swoja droga niezle cignie wode Zreszta inne zanieczyszczenia tez. Godny polecenia. Szukaj po marketach budowlanych bedzie tam najtanszy katalogowo kosztuje 400zl a w markecie nawet 250.
  11. To sie nie da bo orginalne masz na wieloklinie i musial bys walek kierownicy przedluzyc, bez rzezby sie nie da
  12. sa normalne dystanse , glownie przydaja sie do aut przygotowywanych do kjs lub podobnych, sam mialem cos takiego bo mialem kierownice z malym odsadzeniem i bylo mi niewygodnie bez dystansu, ewentualnie poszukaj kierownicy z wiekszym odsadzeniem
  13. tak jest, swoja droga swietny wozik, mozliwe ze znow takiego kupie ale w wersji CZT lub CZC
  14. Moze fiesta? Mam 2005rocznik i sprawuje sie idealnie kupilem ponizej tej kwoty
  15. prosze STIGA ja bys mial ochote kupic to sluze pomoca
  16. 1.1 1.3 1.5 i 1.5cdi to te same silniki zreszta auta sa te same, nqa wiekszosci podzespolow mialem napisy smart (nawet w kabinie) mimo ze mialem colta
  17. > W kosiarce wymieniasz olej co jakieś 20 godzin, w dodatku smarowanie jest rozbryzgowe - filtr jest > niepotrzebny. tu nie chodzi o filtrowanie ale o lepkosc tego oleju sae 30 jest gesty i silnik nie bedzie go tak duzo zuzywal, mozna lac 5w30 bez problemow jednak trzeba czesciej sprawdzac jego stan i uzupelniac braki
  18. Piterus_123 odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    ta w bagazniku beda wozic blaoniki z powietrzem ktore na trzezwo nadmuchali i beda pompowac
  19. prv
  20. > no dobra, przekonałem teściową, żeby się zastanowiła nad spalinową. > Czy taki NAC będzie OK ? na dwa lata bedzie dobre, na dluzej zapomnij
  21. Za dwa lata kupisz jej nastepna
  22. > Pytanko małe jako że sezon się zaczyna. Kiedyś jak kupowałem olej do silnika to buteleczki miały > 0,7l. Teraz są tylko 0,5l. Na pytanie w sklepie dlaczego nie ma tych większych gościu mi > odpowiedział, że i tak wszystkiego nie wyleje i 0,5 w zupełności wystarczy. Lać mniej czy > kupować większe butelki i lać 0,7? Niewiem gdzie Ty kupujesz ale w wiekszosci sa buteleczki 0,6l bo tyle maja pojemnosci miski w wiekszosci kosiarek
  23. tylko voyagera, espaca mialem i byl ciasny ciasniejszy nawet niz velsatis, za to kumpel mial voyagera, naprawde duzy samochod no i za 10kpln idzie juz cos wybrac
  24. z urgentow moge polecic te najlepsze buty robocze jakie kiedykolwiek mialem
  25. problem dotyczy fiesty mk6, jak dobrac sie do centralnej linki (sa trzy) od recznego, da rade jakos od gory z wnetrza?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.