Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    > - zly rozkład mas? odciążony przód? oraz złe opony i słabo ustawiony zawias
  2. mokrii odpowiedział camel00 na temat - Kącik 4x4
    > ale o hultaju czy mitsu ? a co to za roznica? hultaj to nic innego jak pajero a krotki to pinin
  3. > tak, ale uwierz mi, wg. TUV niemieckiego mogę wsadzić bez problemu poszerzenie 40mm, i tak chce > zrobić, bo teraz to naprawdę słabo wygląda... a nie prosciej znależć felgi o mniejszym osadzeniu ?
  4. > Na chwilę obecną wygrywa. Jakieś szczegóły? jak silniki, awaryjność i ceny części? padające skrzynie
  5. > Pewnie, że bym wolał tylko brak mamony, narazie zacząłem patrzeć za takimi do 4 tys widziałem u mnie na wiosce lanosa za 2600 do negocjacji i nie wygladal źle
  6. > Z 9 s. mogę zrezygnować. Z automatu niechętnie > Z tego co czytam, jest jakiś "problem" z tylnymi amortyzatorami? Czegoś unikać? nivomat nie unikać tylko kupic z padnietymi i wymienic na nowe 1500pln sztuka ( 1x na 200kkm) lub regenerowane 800pln ( padną i nie wiadomo kiedy) lub zamiennik bez nivo 800pln chyba nie pokrecilem cen i kurde tak tez szukam podniesionego kombi z 4x4 bezproblemowym silnikiem i AT
  7. > Szukam auta, aktualnie do roboty jeżdżę sejem 1,1. > Na zakupy i wypady mamy Octę kombi, ale trzeba mi malutkie autko. > Silnik żwawy, ma mieć klimatyzację i być małe, ale przestronne w środku bo będzie nim jeździć 1 > osoba. Parkuje na mega ciasnym parkingu pod robota i ma być coś co mnie dowiezie 10 > kilometrów w jedną stronę. Cena hmm 8-9 tys?? Bo nieco szkoda mi dawać 20 za fiata 500. 106/saxo poprzedni swift/justy ( korozja warning)
  8. > Sprawdzilem na wyciagu 101zl dolalem wtedy do pelna. Ale czy na mieszance pol na pol by pojechal? stare diesle to na samej benzynie jezdzily ( zwykle krotko )
  9. > Kogo? Zbigniewa Hołowaczyca - taki kerowca rajdowy MSPANC
  10. > Trochę mam po dzisiejszym dniu zagwozdkę > A jeśli nówkę to co jeszcze zobaczyć oprócz tego ix20? klona kia venga
  11. mokrii odpowiedział Manx na temat - MotoSport
    > a wiecie ze Mikkelsen nie ukonczyl rajdu > $^$&%$$$ cwaniactwo wszedzie pół dnia se podspiewywałem "jari mati latvala latvala " i sie oczywiscie pomylilem jak posta pisałem SKS
  12. mokrii odpowiedział Manx na temat - MotoSport
    > > Andreas Mikkelsen a wiecie ze Mikkelsen nie ukonczyl rajdu $^$&%$$$ cwaniactwo wszedzie
  13. > Jest największa z nich aczkolwiek z napędem > przednim jest bez sensu. a kaszkaj to niby ma inny naped ?
  14. > Pomożecie dla mojego znajomego? Pyta mnie czy warto kupić Forestera 2,0B 4WD rocznik 2001 milion wątków tak jeszcze troche uzbieram i tez bede szukał
  15. mokrii odpowiedział Manx na temat - MotoSport
    > mam niedoparte wrażenie, że ten samochód to jest jeżdzący złom - dwa rajdy a tyle awarii: bla bla bla autko ktore pilotuje ma - chyba 7 głowice i 4 blok od niedawna problem z komputerem ( 3 "zdechły" ) czyli złom - ktory regularnie zajmuje punktowane pozycje na oslode tez fiesta to i RK spotkało
  16. > - na pewno więcej mocy - 9s do 100, lub mniej powiedzmy > - auto raczej małe - nie potrzebuję dużego, aczkolwiek to nie jest jakiś priorytet > - benzyna lubiąca się z gazem, spalanie powiedzmy do 12l lpg > - rozsądne koszty eksploatacji (części itp.), raczej pandy nic nie pobije, panda 100hp MSPANC
  17. mokrii odpowiedział saj na temat - Motokącik
    > Space Star prowadzi się tragicznie. gorzej niż sej? > Gnije. gorzej niz sej ? > A silnik GDI nie da się zagazować. A do oszczędnych nie > należy. 1.3 to nie jest gdi ! > Są lepsze modele za 5 tysi. Co chwila pojawia się na MK wątek tego typu. > Pozdro > Bartek oczywiscie ja sie pytam w czym gorsze jest mitsubishi za 5kpln z klimatyzacją od sejczento za 5kpln bez klimatyzacji najlepszego
  18. mokrii odpowiedział saj na temat - Motokącik
    > i na prawdę jest sens jechać ponad 100km po samochód warty 4tys? + oplaty bo ten sej to niemiec jest
  19. mokrii odpowiedział saj na temat - Motokącik
    > Witam serdecznie, > Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika" > Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ? > Dzięki za pomoc > SC ten sam komis ten sam rok pojazdu tez z niemiec i powiedz w czym sej lepszy?
  20. mokrii odpowiedział matadorRS na temat - Motokącik
    > A tak odbiegając od tematu forestera. Co sądzicie o grand Vitarze 2 gen. twarde i niewygodne, aerodynamika cegły, do jazdy albo podkrecony ddis albo v6 zrobilem taką traske pl->cro ogolnie ok ale
  21. mokrii odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > chodziło mi o to, że trochę mała jak na 200km ... troszkę większa od IC wystarczy
  22. mokrii odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > http://allegro.pl/suzuki-alto-1-3gti-nie-swift-kjs-rajdy-110km-i5022082179.html jeszcze nie sprzedał normalnie korci
  23. mokrii odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    > ... > ... > Ja to bym chciał chyba mieszkać w warsztacie samochodowym plan domu ma garaż długi i wysoki z podnosnikiem warsztatowym gdyby mnie kiedyś było stać czyli moje na codzien, moje zabawka i jakies wieksze dla
  24. mokrii odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > chyba chłodnicy zapomnieli założyć zaznaczyc ? czy sam dojrzysz korek
  25. mokrii odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > na ogloszeniach wypisuja 86KM ale mozna zasadzic 103 KM ze swifta. 86 sie zdarza ale zadko > Czyli zasada przeniesienia jest taka sama jak w innych subaru to z tym da sie zyc nie, tyl jest spiety sprzegłem wiskotycznym = trzyma stale jak chcesz to znajomy sprzedaje http://otomoto.pl/subaru-justy-turbo-200-km-300-nm-830-kg-kjs-C35823730.html

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.