Zawartość dodana przez mokrii
-
jazda do oceny
> - zly rozkład mas? odciążony przód? oraz złe opony i słabo ustawiony zawias
-
Małe, budżetowe 4x4
> ale o hultaju czy mitsu ? a co to za roznica? hultaj to nic innego jak pajero a krotki to pinin
-
Dystanse poszerzające
> tak, ale uwierz mi, wg. TUV niemieckiego mogę wsadzić bez problemu poszerzenie 40mm, i tak chce > zrobić, bo teraz to naprawdę słabo wygląda... a nie prosciej znależć felgi o mniejszym osadzeniu ?
-
Fura do 16 tys. miejskie toczydło
> Na chwilę obecną wygrywa. Jakieś szczegóły? jak silniki, awaryjność i ceny części? padające skrzynie
-
Małe, tanie do nauki
> Pewnie, że bym wolał tylko brak mamony, narazie zacząłem patrzeć za takimi do 4 tys widziałem u mnie na wiosce lanosa za 2600 do negocjacji i nie wygladal źle
-
[KzAK] Subaru Forester
> Z 9 s. mogę zrezygnować. Z automatu niechętnie > Z tego co czytam, jest jakiś "problem" z tylnymi amortyzatorami? Czegoś unikać? nivomat nie unikać tylko kupic z padnietymi i wymienic na nowe 1500pln sztuka ( 1x na 200kkm) lub regenerowane 800pln ( padną i nie wiadomo kiedy) lub zamiennik bez nivo 800pln chyba nie pokrecilem cen i kurde tak tez szukam podniesionego kombi z 4x4 bezproblemowym silnikiem i AT
-
Małe, niezawodne, klima, małopalące
> Szukam auta, aktualnie do roboty jeżdżę sejem 1,1. > Na zakupy i wypady mamy Octę kombi, ale trzeba mi malutkie autko. > Silnik żwawy, ma mieć klimatyzację i być małe, ale przestronne w środku bo będzie nim jeździć 1 > osoba. Parkuje na mega ciasnym parkingu pod robota i ma być coś co mnie dowiezie 10 > kilometrów w jedną stronę. Cena hmm 8-9 tys?? Bo nieco szkoda mi dawać 20 za fiata 500. 106/saxo poprzedni swift/justy ( korozja warning)
-
Benzyna w ON? Czy to mozliwe?
> Sprawdzilem na wyciagu 101zl dolalem wtedy do pelna. Ale czy na mieszance pol na pol by pojechal? stare diesle to na samej benzynie jezdzily ( zwykle krotko )
-
"żółte blachy" - wiek pojazdu
> Kogo? Zbigniewa Hołowaczyca - taki kerowca rajdowy MSPANC
-
[KzAK] Auto dla teściowej - benzynowy + automat + wyższy
> Trochę mam po dzisiejszym dniu zagwozdkę > A jeśli nówkę to co jeszcze zobaczyć oprócz tego ix20? klona kia venga
-
Rajd Szwecji
> a wiecie ze Mikkelsen nie ukonczyl rajdu > $^$&%$$$ cwaniactwo wszedzie pół dnia se podspiewywałem "jari mati latvala latvala " i sie oczywiscie pomylilem jak posta pisałem SKS
-
Rajd Szwecji
> > Andreas Mikkelsen a wiecie ze Mikkelsen nie ukonczyl rajdu $^$&%$$$ cwaniactwo wszedzie
-
Opel Mokka vs. Qashquai i Sportage
> Jest największa z nich aczkolwiek z napędem > przednim jest bez sensu. a kaszkaj to niby ma inny naped ?
-
Subaru Forester - wady i zalety
> Pomożecie dla mojego znajomego? Pyta mnie czy warto kupić Forestera 2,0B 4WD rocznik 2001 milion wątków tak jeszcze troche uzbieram i tez bede szukał
-
Rajd Szwecji
> mam niedoparte wrażenie, że ten samochód to jest jeżdzący złom - dwa rajdy a tyle awarii: bla bla bla autko ktore pilotuje ma - chyba 7 głowice i 4 blok od niedawna problem z komputerem ( 3 "zdechły" ) czyli złom - ktory regularnie zajmuje punktowane pozycje na oslode tez fiesta to i RK spotkało
-
Sam nie wiem czego chcę - co kupić wątek milion pińcet
> - na pewno więcej mocy - 9s do 100, lub mniej powiedzmy > - auto raczej małe - nie potrzebuję dużego, aczkolwiek to nie jest jakiś priorytet > - benzyna lubiąca się z gazem, spalanie powiedzmy do 12l lpg > - rozsądne koszty eksploatacji (części itp.), raczej pandy nic nie pobije, panda 100hp MSPANC
-
Możecie spojrzeć ?
> Space Star prowadzi się tragicznie. gorzej niż sej? > Gnije. gorzej niz sej ? > A silnik GDI nie da się zagazować. A do oszczędnych nie > należy. 1.3 to nie jest gdi ! > Są lepsze modele za 5 tysi. Co chwila pojawia się na MK wątek tego typu. > Pozdro > Bartek oczywiscie ja sie pytam w czym gorsze jest mitsubishi za 5kpln z klimatyzacją od sejczento za 5kpln bez klimatyzacji najlepszego
-
Możecie spojrzeć ?
> i na prawdę jest sens jechać ponad 100km po samochód warty 4tys? + oplaty bo ten sej to niemiec jest
-
Możecie spojrzeć ?
> Witam serdecznie, > Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika" > Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ? > Dzięki za pomoc > SC ten sam komis ten sam rok pojazdu tez z niemiec i powiedz w czym sej lepszy?
-
Forester MKII FL
> A tak odbiegając od tematu forestera. Co sądzicie o grand Vitarze 2 gen. twarde i niewygodne, aerodynamika cegły, do jazdy albo podkrecony ddis albo v6 zrobilem taką traske pl->cro ogolnie ok ale
-
cos do zabawy ...
> chodziło mi o to, że trochę mała jak na 200km ... troszkę większa od IC wystarczy
-
cos do zabawy ...
> http://allegro.pl/suzuki-alto-1-3gti-nie-swift-kjs-rajdy-110km-i5022082179.html jeszcze nie sprzedał normalnie korci
-
Czy w domowym garażu
> ... > ... > Ja to bym chciał chyba mieszkać w warsztacie samochodowym plan domu ma garaż długi i wysoki z podnosnikiem warsztatowym gdyby mnie kiedyś było stać czyli moje na codzien, moje zabawka i jakies wieksze dla
-
cos do zabawy ...
> chyba chłodnicy zapomnieli założyć zaznaczyc ? czy sam dojrzysz korek
-
cos do zabawy ...
> na ogloszeniach wypisuja 86KM ale mozna zasadzic 103 KM ze swifta. 86 sie zdarza ale zadko > Czyli zasada przeniesienia jest taka sama jak w innych subaru to z tym da sie zyc nie, tyl jest spiety sprzegłem wiskotycznym = trzyma stale jak chcesz to znajomy sprzedaje http://otomoto.pl/subaru-justy-turbo-200-km-300-nm-830-kg-kjs-C35823730.html