Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział Stebel na temat - Motokącik
    > F150 to cudowny wóz. łódeczka u stebla wieksza
  2. > przeciętne polskie wynagrodzenie to ok 3000 zł na rękę ej bardziej 1500 niestety
  3. > czekaj, to oszukuja was, masz stanowy podatek w benzynie i jeszcz placisz rego raz na rok - double > dipping[...] pfffffffff............... po polsku to jest nawet triple dipping
  4. > IMO pod tym względem, > w tym konkretnym przypadku, błogosławiłbyś manuala nie blogoslawilby tylko siegalby zenitu bo musialby ciagnac to auto na 4krpm
  5. > OZI, po pierwsze powinna być skrzynia ręczna, to by niedostatyki mocy pewnie > zniosło, > autami które mają 55KM!! I JEŻDŻĄ! Więc ja chyba wiem o co Tobie chodzi. ty nadal nie rozumiesz ? dlaczego jezdzisz dizlem i uwazasz ze jest ok ? podpowiem - bo nie musisz go wysoko ciagnac- nizszy halas bo nie musisz go wysoko ciagnac - masz tzw moment (i znacznie wiecej mocy niz w silniku N/A nopb o porownywalnej pojemnosci) nizej, dlatego fajnie ci sie tym jezdzi > O komfort, który nie wiem dlaczego tak nareszcie >jest dla Ciebie najważniejszy i oceniasz > auto wg takich kryteriów, że ja bym nawet o tym nie pomyślał. a nie , myliłem sie >Przy określonych > możliwościach finansowych Polaków, wielu z nas po prostu godzi się na to, > by obciąć wymagania i nagle okazuje się, że starcza, że TEŻ SIĘ DA. I to bez > automatycznej skrzyni. W tym sensie europejska oszczędność na pojemnościach > i liczbie V ma sens, bo pokazuje że się da. no i co z tego ze sie da ? skoro mozna miec lepiej >Ty mówisz guano. Bez przesady, ja > trzymam w aucie względną czystość. hovno w sensie nie jedzie > Jakby mnie było stać, to wiesz co bym kupił tak na pierwszy rzut oka? Ot tak, > Mazdę 6 z lat 2003-2007 z silnikiem o takim: 2.0 MZR-CD 143KM 2005-2008. > I by starczyło, na życie całe. Byle błotniki zakonserwować. wez ty sie przejedz jakas 3l noPb z automatem - moze zrozumiesz chociaz watpie > A jakby paliwo w Polsce było po 1 zł / litr, to bym może wtedy pomyślał > o jakimś VW Phaeton V8 ktory stalby jako eksponat na parkingu - bo paliwo to najmniej wazny punkt eksploatacji tego pojazdu
  6. mokrii odpowiedział czajnior na temat - Motokącik
    > Ależ to jest clue wszystkich moich wywodów: nie stać nas. i tylko dlatego nie jezdzimy 4.2 noPb ( choc znam takich) > Owszem, widuję 2,5/3,0 diesle, głównie VW/Audi. Benzynę to raz widziałem jakąś > 4,2 ale to chyba był jakiś Jeep a tam ten silnik to kosiarka bo masa auta to niweluje. wejdz na kaciki bmew i 4x4 wiekszosc to benzyniaki powyzej 2.5l
  7. mokrii odpowiedział czajnior na temat - Motokącik
    > Zobacz co jest użytkowane > w polskich górach, na asfalcie. Twin uwierz mi gdyby polskie spoleczenistwo bylo stac na V8 to by tym jezdzilo ja sam mam w dalekich planach r6 a na ta chwile nie mam bo mam inne wydatki ponadto moze zrobimy ankiete ? kto ma 6 i wiecej garow i kto mialby 6 i wiecej gdyby odpowiednio zarabial ponadto Twin ja zauwazam coraz wiecej aut z duzymi ( > 2.5l silnikami )
  8. > da się to usłyszeć wewnątrz przy zamkniętych szybach wyłączonym radiu i nawiewie. > Co jeśli to zbagatelizuje i nic z tym nie zrobię ? poważne będą konsekwencje ? kolega honda 1.4 jezdzil tak przez 2 lata i uierz mi to nie bylo ledwie slyszalne - to ze oporowe jest wy... zepsute bylo slychac przy kazdej zmianie biegu i z daleka konsekwencje zablokowanie napedu np
  9. > Co daje takie bieganie w atmosferze spalin? Nie lepiej ruszyć 4 litery i pobiegać w lesie? > Bezpiecznie i zdrowo. organizm dostosowuje sie do warunkow w ktorych zyje serio: mieszkajac w miescie- wypada cwiczyc w miescie tak slyszalem od niejednego trenera oczywiscie jak dla mnie to i tak bez znaczenia bo idac pobiegac po lesie mam tylko nieznacznie mniejsze zanieczyszczenie w powietrzu
  10. > Uwierz mi, najbardziej jak tylko potrafię delikatnie ująłem głupotę jaką opisałeś. czyli jednak potrzebujesz zeby ci to rozrysowac ? znajdz mnie tu chodnik lub pobocze
  11. > Poszukaj we włosach, może nie pamiętasz, a guz jeszcze jest. jestes z natury niemily czy tylko na motokaciku ci palma odbija ? jeszcze raz Quote: > Quote: > pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu > pojazdowi. Quote: jak cos jedzie z naprzeciwka i mam gdzie sie schowac to sie chowam pojał czy mam rozrysowac ?
  12. mokrii odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > A to nie jest z Szwajcarii? rasowy amerykan
  13. mokrii odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > 12 lat i 146 kkm - 12 kkm rocznie, nieeee wierze nie nie nie trzebaby sprawdzic w ilu czesciach bylo w USofA i wtedy mozna bedzie strzelac ile czasu u "mnietka" w garazu sie robil na gotowo
  14. > Ale ty tak poważnie pytasz czy uderzyłeś się w głowę? a powaznie pytam Quote: pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi.
  15. > A co powiesz na biegaczy truchtających sobie po ulicy (obok chodnik) pod prąd? > Raz się zatrzymałem i grzecznie zapytałem, czy mu życie/zdrowie miłe, to usłyszałem, że chodniki > nierówne i nie da rady truchtać. to ja to o mnie biegam ulica bo chodniki sa nierowne, wole nie zlapac kontuzji jak cos jedzie z naprzeciwka i mam gdzie sie schowac to sie chowam naruszam jakis przepis ?
  16. > Kumho/Hankook pasuje mi do Kia/Hyundai z racji > pochodzenia... no popatrz a ładuja je do AUDI
  17. > > Czegos tu nie lapie... nie łapiesz specyfiki pl rynku nie ma nic do rzeczy ze Mlada-Boleslav blisko wazniejsze jet to ze skoda na pl rynku ( i prawdopodobnie w calej eu ) ma z racji ceny parcie na klienta flotowego fabia byla najlepiej sprzedajacym sie malym autem w pl teść czekal na swoja jakos od lutego do maja tyle ze gross tego poszlo we floty
  18. > > Kumho pasuje do Kii Carens. jezdzisz audi ? sprawdz na czym wyjezdza z fabryki np Q7
  19. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    > > Co do rapida to dla mnie to auto jest dziwne. Nie wiem kto mialby to kupowac ja wiem ludzie ktorzy nie chca fabii bo za mala i nie maja kasy na octawie, kolega z pracy zanabyl i nie nazeka siedzialem w rapidzie i pojemnosci to mu zarzucic nie mozna jest znacznie lepiej niz w golfie czy a4 no i kosztowal ledwie 52kpln z tsi i prawie najwyzszej wersji
  20. co obejmuje ? do jakiej kwoty ? za odpowiedzi w temacie dziekuje
  21. > Witam grono. > Mam moze i glupie pytanie - jak postawic autko na kobylkach, jesli ma fabryczne miejsca pod > podnośnik ? Jest jakis sposob, czy trzeba szukac miejsc na żabe w zawieszeniu ? Chodzi mi o > to, ze fabrycznie przewidziane miejsca maja mała powierzchnie za ktora mozna podniesc autko, i > wcisnac tam w czasie podnoszenia żabką kobyłke bylby nielada problem. Ktos kiedys probował > takiej sztuki ? podnies za mocowanie wachacza
  22. mokrii odpowiedział lukash4 na temat - Skośnookie
    > Lub suzukiklub.pl no no no nie wiem czy znasz historie obu klubow ja poniewaz ją znam moge polecic tylko stowarzyszenie z klubsuzuki.pl
  23. mokrii odpowiedział nikt-znany na temat - Skośnookie
    > a Primera II to P13. od kiedy niby ? i nie, nigdy nie mialem
  24. > Nie wiem czy to dobry pomysł... > Gość wjechał we mnie celowo. Wpuszczałem ciężarówkę z tego kończącego się pasa, próbował wjechać > razem z nią. Nie udało się (za mało miejsca) więc zastosował metodę siłową. Kosztem swoich > drzwi i mojego zderzaka. Quote: Rozdział 1. Zasady ogólne Art. 3. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie. tak czepiam sie
  25. > > No i fajnie. Teraz postaw obok siebie tego diesla i wolnossącą benzynę o tej samej mocy, rozpędź do > jakiejś prędkości (niech będzie 80km/h) i wciśnij gaz do oporu. Nagle okaże się, że ten > okropny diesel z wielkim lagiem po prostu... odjechał. nu nu nu zapominasz o czyms bardzo waznym -

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.