Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > (...) > Ono ma 13 lat. Jest coś takiego jak zmęczenie materiału. Szczególnie że te użyte w autach segmentu > B raczej nie są najwyższych lotów. Nie twierdze że coś takiego jest niemożliwe ale należy to > traktować raczej w kategorii przypadku niż reguły. prosze cie sprzeglo w moim lansowozie ma 14 i dziala i nawet nie jest lekko zmeczone a i hamulce zdaje sie sa orginalne jeszcze ( musialbym ksiazke przetrzepac )
  2. mokrii odpowiedział umberto na temat - Motokącik
    > nie ta, to jest phII phII tez
  3. > Nie, nie! Dla Ciebie to banki, bo nie potrafisz się zachować na Motokąciku. > mar00ha ile tak z ciekawosci pytam ?
  4. > > Pomijam, że nawet jak jeździł tą autostradą, to przecież nie miał jej pod domem tylko musiał > dojechać, no wiec dojezdzam do autostrady -mam do A4 cale 2.5km a do A1 - 3km akurat mi sie silnik rozgrzeje do porzadku
  5. > Ciekawe, czy z książkami > serwisowymi też się kombinuje? ksiazke ci w gubinie w 10 minut zrobia
  6. > naciągnięcia pasa w momencie walnięcia nie było poczul bys przy zapieciu pasa powinna wyskoczyc - metka ze wystrzelony
  7. > plany się zmieniły, będzie 5,6 V8 z SECa świr
  8. mokrii odpowiedział umberto na temat - BMW
    > ...bo sprawa jest, a mianowicie E36 328 > cytat: > rok 1996 (pierzwsza rej 3.10.1996) pierwsza rej w kraju 15.02.2013 > -nowa instalacja lpg (na gwarancji ) nie czuc róznicy miedzy gazem a benzyną > -włkad filtra powietrza K&N > -kolektor ssacy od silnika M50B25 > -CHIP tuning ( po modyfikacjach okolo 220KM) to mnie sie podoba > -elektrycznie sciemniajace sie lusterko wewnętrzne i fotochromowe zewnętrzne to jeszcze bardziej > > Namiary, jakby co, zdobędę... > pozdr ja mysle ze to nie ma sensu ale jakby cos to Qbczyk
  9. Quote: Mogę sobie to na fejsika skopiować? by mar00cha
  10. > Może ktoś będzie wiedział, posiadam takie dwie i nie wiem z czego to jest, 5/5" szerokości 13" > średnicy. Firma FPS i nie jest to ford bo rozstaw śrub 4x98... rok produkcji 83. > jakieś sugestie? fiat/alfa i bardzo podobne mial swift mk1 ( oczywiscie teraz nie umiem znalezc fotki )
  11. mokrii odpowiedział karax na temat - Motokącik
    > co za napęd tam siedzi? wiskoza > awaryjne to jest? raczej nie > jak ze spalaniem? klubsuzuki.pl
  12. > internetowym specjalistą od wszystkiego
  13. > w ogole zastanawiam sie co ten watek tu jeszcze robi... zwykle robie to od razu po zobaczeniu watka bez zdjec Quote: Moderator został powiadomiony Moderator został powiadomiony Za chwilę wrócisz do forum. Powrót do forum tym razem chcialem jednak zobaczyc czy tylko mnie sie to auto nie podoba
  14. > konkurs na największą grafomanię (który spokojnie wygrywasz) zacycatuje Quote: w ogole zastanawiam sie co ten watek tu jeszcze robi... nie powinien byc przeniesiony na kacik tuningu?
  15. > jasne, od razu zwieśniaczyć. > może nie jest super klasycznie albo jakoś świetnie stuningowany, ale powstrzymałbyś się też od > typowego HPowego krytykanctwa... twoj, sprzedajesz ? a to przepraszam - zajezacnie utrzymane piekne auto piecioramienna fela w chromie jest doskonałym uzupełnieniem srodka w prawdziwym swiniaku, szyku pod remiza zas dodaja niebieskie postojowki i chinski zenon ze bez gwiazdy nie ma jazdy to na kierownicy zamontowana zostala z actrosa
  16. > ergo nie za to chcą karać no tak ale rozumiesz zgloszenie bylo mandat nie zostal wystawiony wiec bedzie grzywna sad wlasciwy dla miejsca zdarzenia
  17. > szkoda ze taki drogi... > jakiś tekst jak pieknie i szybko zwiesniaczyc klasycznego merca starczy chinska lampa z przodu ala chrom felgi i 4 wiaderka do piasku z nierdzewki z tylu ze o gwiezdzie na kierownicy nie wspomne
  18. > > nie jeżdże przez Kraków i A4 jechalem tydzien temu brak robot i ograniczen koniec swiata jest bliski
  19. > którą w tym przypadku uruchomić musi poszkodowany, nie startuje ona z urzędu, bo wtedy musieliby > wszystkie kolizje do których nie jest wzywany patrol uruchamiać sami, a sam wiesz że tak nie > jest. ale widzisz oni o tych kolizjach nie wiedza, o tej zgloszonej przez kolega wiedza ergo : mandacik za spowodowanie kolizji 300pln +6pkt lub jak w tym przypadku grzywne ustali sad własciwy do miejsca zdarzenia
  20. > Starym 125KM i bylem bardzo pozytywnie zaskoczony. ale on prawie nie ma dolu z tym ze w miescie i tak tym autkkiem sie jezdzi 1 2 3 2 3 4 wiec zasadniczo dol nie jest potrzebny - a jechac zaczyna powyzej 4krpm
  21. > no stary to raczej dołem nie grzeszył z tego co pamiętam (ale mogło mi się już...) nie jezdzilem nowym wiec nie mam porownania
  22. > wczoraj jechalem swiftem 1.6 sport nowym 136kM czy starym 125kM ?
  23. > Nsjwiększym błędem jest linia tylnych drzwi. To jest straszny błąd > i wybryk projektanta. Nie robi się tak, że blacha wchodzi na szybę, > NIGDY. To wygląda obleśnie. Kretyńsko, bez sensu. Skoro jest > linia samochodu dzieląca go na pół, to blacha powinna się tam kończyć, > a nie że wypiera szybę. Koszmarek stylistyczny.... bredzisz
  24. > Mi tam się podoba. > http://www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/new-mazda-3-hatchback-revealed jest lepiej imo bardzo ładne auto

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.