Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie kupilem sobie takiego yay.gif, niestety stan do remontu oslabiony.gif, przy okazji zapytam gdzie dostane jakies panele do niego hmm.gif, kiedys w classicauto byla strona internetowa z czesciami do klasycznych aut ale kurcze wywalilem gazetke sciana.gif

znaleziony w krzaczorach ooniee.gif, kupiony i juz zaladowany na lore i jazda do nowego domku drive.gif

image090w.jpg

image091p.jpg

image092q.jpg

a tu juz w nowym przyjaznym domku love_4.gif

image093ub.jpg

image094p.jpgimage095e.jpg

image096n.jpg

plan jest taki idea.gif zeby odrestaurowac i albo zamienic w klasyczna rajdowke albo zostawic w orginale, hmm.gif ale bardziej za rajdowka mi przemawia serce.gif

info od WIKI old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie kupilem sobie takiego , niestety stan do remontu , przy okazji zapytam gdzie dostane

> jakies panele do niego , kiedys w classicauto byla strona internetowa z czesciami do

> klasycznych aut ale kurcze wywalilem gazetke

> znaleziony w krzaczorach , kupiony i juz zaladowany na lore i jazda do nowego domku

> a tu juz w nowym przyjaznym domku

> plan jest taki zeby odrestaurowac i albo zamienic w klasyczna rajdowke albo zostawic w orginale,

> ale bardziej za rajdowka mi przemawia

> info od WIKI

ja mimo ze lubie klasyki naprawde nie mam pojecia co ludzie widza w tych saabach. w holandi pelno tych sabow jezdzi i ludzie sie podniecaja. oh ah , , mi jakos ani troche nie przemawia wyglad tych aut.

.jak cos to rob na rajdowke zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mimo ze lubie klasyki naprawde nie mam pojecia co ludzie widza w tych saabach.

co jak co ale stare saaby miały klasyczny niepowtarzalny wygląd ok.gif

w holandi pelno

> tych sabow jezdzi i ludzie sie podniecaja. oh ah , , mi jakos ani troche nie przemawia wyglad

> tych aut.

W Holandii to w ogóle szwedzkie auta są dość popularne. Jadę sobie pewnego razu rowerem holenderską wiejską drogą (oczywiście jak to w Holandii wyłożoną kostką brukową zlosnik.gif ), cisza, spokój, nic się nie dzieje aż tu nagle przejeżdza obok mnie granatowe Volvo 240 kombi icon_eek.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>...jaki motor ma pod maską...?

"Jedyny silnik stosowany w tym modelu miał pojemność 2.0 dm³ i moc 100 KM do wyboru z manualną i automatyczną skrzynią biegów."

źródło: WIKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie kupilem sobie takiego , niestety stan do remontu , przy okazji zapytam gdzie dostane

> jakies panele do niego , kiedys w classicauto byla strona internetowa z czesciami do

> klasycznych aut ale kurcze wywalilem gazetke

Przegladne pozniej Clasic auto i zobacze czy cos znajde wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie musisz, wystarczy, że ja zrobiłem

Ale to przeciez stosunkowo mlode auto, o ile dobrze kojarze fakty o zaprzestaniu jego produkcji czytalem w AUTO International gdzies w 1992 roku hmm.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co jak co ale stare saaby miały klasyczny niepowtarzalny wygląd

> w holandi pelno

> W Holandii to w ogóle szwedzkie auta są dość popularne. Jadę sobie pewnego razu rowerem holenderską

> wiejską drogą (oczywiście jak to w Holandii wyłożoną kostką brukową ), cisza, spokój, nic się

> nie dzieje aż tu nagle przejeżdza obok mnie granatowe Volvo 240 kombi

no jezdzi tu tego duzo. sa fankluby saaba itp

duzo jezdzi tych volvo amazon itp

jak saab zbankrutowal to w holenderskich mediach dosc glosno bylo o tym a jak sie okazalo ze spyker go kupi to juz w ogole euforia 270751858-jezyk.gif

ja dalej w tych autach nic pociagajacego nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to przeciez stosunkowo mlode auto, o ile dobrze kojarze fakty o zaprzestaniu jego produkcji

> czytalem w AUTO International gdzies w 1992 roku .

Mi bardziej chodziło o kontekst. Swoje 240 zostawiłem w Polsce, pojechałem do NL, wybrałem się na przejażdżkę rowerową, z jednej strony drogi po horyzont ziemniaki, z drugiej kukurydza a drogą zapitala Volvo 240 zlosnik.gif A Holandia to bogaty kraj, ludzie nie muszą tym jeździć ale chcą ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z fiatow bardzo mi sie fiat coupe podoba a z vw w sumie nie wiem nie robia wiekszego "wow" na mnie

> no moze ladny golf mk1 cieszy oko

Prawie w każdej marce da się znaleźdz ciekawy model....

ale w rzadko której prawie wszystkie są ciekawe jak w saabie jump.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpaczalem prace renowacyjne, niewiem czy chcecie ale bede zamieszczal fotki z postepow prac (OZ mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko?)

po dluzszych bojach z linka zawiasami i calym tym ustrojstwem udalo mi sie otworzyc maske a pod nia male skromne 2.0 8v

p5200115.jpg

a tu przednie blotniki z orginalnymi nalepkami wiec wszystko wskazuje na to ze wiekszych przygod nie mial

p5200112.jpg

a tu postepy z prac, rozlozony tylni pas, wyszlifowany do golej blachy prawie caly blotnik nie jest zle, gozej niestety z pogloga bagaznika, ale to fotki nastepnym razem

p5200110.jpg

p5200108.jpg

p5200107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozpaczalem prace renowacyjne, niewiem czy chcecie ale bede zamieszczal fotki z postepow prac (OZ

> mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko?)

Wrecz przeciwniezlosnik.gif. Sam jestm ciekaw jak ci pojdzie bo [..] tez cos kupilemzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.