Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

> klik Pany jest coupeta do sprzedania

No coz fanem marki nie jestem i pewnie sie naraze. Nie dosc, ze brzydal IMO najbrzydzy polonez ever to i cena z kosmosu. Skoro wlasciciel tak o niego walczyl to po co sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No coz fanem marki nie jestem i pewnie sie naraze. Nie dosc, ze brzydal IMO najbrzydzy polonez ever

> to i cena z kosmosu.

>Skoro wlasciciel tak o niego walczyl to po co sprzedaje?

być może życie zmusiło go do sprzedaży... tego nie wiemy i raczej się nie dowiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdjęcia w aukcji z 2007 roku

Bo i to nie pierwsza aukcja z tym egzemplarzem zlosnik.gif

Podejrzewam, że i tak się nie sprzeda, jak na wcześniejszych aukcjach. Takie badanie rynku, przypomnienie o swoim egzemplarzu na wszelkich forach itp zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ale bez przesady. Po 5 latach od odbudowy to biorąc pod uwagę blachy poldka może nie być tak

> różowo

ale też nikt, kto chciałby na poważnie kupić takie auto nie będzie licytował bez oględzin, prawda? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_eek.gif Szyba przednia, ogrzewana do 126p icon_eek.gif

p1000530zb.jpg

Quote:

Wyrób państwowej fabryki, dedykowany do maluchów eksportowanych do Finlandii.

Z tego co udało mi się ustalić, ten egzemplarz uległ uszkodzeniom w transporcie /obicie drzwi/,

co spowodowało sprzedaż w eksporcie wewnętrznym i dlatego pozostał w kraju.

Nitka grzewcza nigdzie nie jest przerwana lub uszkodzona.


Allegro zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMHO wygląda na antenę bo ma tylko jedno złącze.Zresztą co ten pasek miał by grzać,chyba uszczelkę

Słyszałem o tym patencie w maluchu. Ojciec kumpla w liceum miał takiego wypasionego malucha. Jak się to sprawowało nie wiem. Za to kumpel grzał ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czegoś takiego kolega zapewne w zbiorzch nie ma:

> kółka z maluchem

> Uploaded with ImageShack.us

Z tym "zapewne" to uważaj... 893goodvibes.gif

A tak serio to nie mam, ale widziałem wink.gif Ktoś już na tym kąciku to wklejał, ale nie mogę znaleźć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wsadzali je w eksportowe Poldki na UK {chyba, że to inicjatywa lokalnego dealera była}

Zgadza się ok.gif

286016501-mangels.jpg

Ale to wciąż nie ma nic wspólnego ze 125p ani Monte Carlo jak twierdzi autor aukcji grinser006.gif Z tego co mi wiadomo to 125p w wersji Monte Carlo jak i Akropolis miały felgi Compomotive hmm.gif

post-129023-14352516541071_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według mnie trochę za dużo ścieżek jak na antenę Gdyby to było od radio to byłby tylko jeden pasek

> a nie 5

Spotkałem się z tego typu anteną, zatopioną w szybie, w samochodzie Opel Commodore. Antena ta miała taki sam kształt jak ta w szybie od Malacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadza się

> Ale to wciąż nie ma nic wspólnego ze 125p ani Monte Carlo jak twierdzi autor aukcji Z tego co mi

> wiadomo to 125p w wersji Monte Carlo jak i Akropolis miały felgi Compomotive

A na ile szacujecie wartość tych felg zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według mnie trochę za dużo ścieżek jak na antenę Gdyby to było od radio to byłby tylko jeden pasek

> a nie 5

Ja mam tak właśnie w pasku, kilka ścieżek na bocznej szybie to antena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Napęd noża widzę za pomocą paska....ale źródło tego napędu to..??

Nie przyjrzałem się dokładnie bo śmiga jak głupi a trochę ha ma do oblecenia ale ma dorobione/dokręcone kółko pasowe do tego głównego i potem jakiś taki śmieszny patent który powoduje zmianę położenia paska z pionowej na poziomą i napędza to wałek pionowy gdzie na drugim jego końcu jest następne kółko które napędza albo 2 paski albo jeden długi bo noże są 2

EDIT: przejrzyj galerię to na każdym foto coś zobaczysz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.