Skocz do zawartości

indywidualne tablice....


PiotrekPanda

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zamierzam kupić auto, przewiduje że autem bede jeździł ok 2lata wiec postanowiłem zarejestrować auto na indywidualne tablice i tak zamierzam mieć na rejestracji swoje imię czyli będzie wyglądała "PO PIOTR" Mam kilka pytań, ponieważ w internecie naczytałem się że muszę długo czekać za zgodą na takie tablice, w rzeczywistości to "długo" to ile? tydzień? dwa? miesiąc? Mogą być jakieś problemu z zarejestrowaniem takiego auta? Czy w okresie w którym będę czekał na decyzje dostane jakieś zastępcze tablice?

Może wy macie jakieś ciekawe propozycje na napis w tablicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> będę czekał na decyzje dostane jakieś zastępcze tablice?

> Może wy macie jakieś ciekawe propozycje na napis w tablicy?

Widziałem "XXX" - coś tam z przodu było, chyba R0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może wy macie jakieś ciekawe propozycje na napis w tablicy?

P0 ..UJU może być ? clown.gif

Tak oceniam pomysł kupowania indywidualnych tablic do samochodu, który masz zamiar użytkować 2 lata.

W polskim systemie indywidualne tablice to absurd - nie są przywiązane do właściciela, tylko do samochodu. Będziesz go musiał sprzedać z tymi tablicami. Jeżeli masz 1k zł za dużo i koniecznie chcesz indywidualne tablice, najpierw zainwestuj w samochód przewidziany "na dłużej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, zamierzam kupić auto, przewiduje że autem bede jeździł ok 2lata wiec postanowiłem

> zarejestrować auto na indywidualne tablice i tak zamierzam mieć na rejestracji swoje imię

> czyli będzie wyglądała "PO PIOTR" Mam kilka pytań, ponieważ w internecie naczytałem się że

> muszę długo czekać za zgodą na takie tablice, w rzeczywistości to "długo" to ile? tydzień?

> dwa? miesiąc? Mogą być jakieś problemu z zarejestrowaniem takiego auta? Czy w okresie w którym

> będę czekał na decyzje dostane jakieś zastępcze tablice?

> Może wy macie jakieś ciekawe propozycje na napis w tablicy?

Po ryju zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po ryju

P0 i D0 mają zdecydowane fory grinser006.gif, powinni mieć taniej niż reszta kraju hehe.gif.

Czy przy okazji ktoś mógł by potwierdzić plotki, że wyróżnik województwa i zero są dla kogokolwiek/czegokolwiek zarezerwowane i zwykły smiertelnik nie ma szans na X0 XXX, mimo ze sa wolne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P0 ..UJU może być ?

> Tak oceniam pomysł kupowania indywidualnych tablic do samochodu, który masz zamiar użytkować 2

> lata.

> W polskim systemie indywidualne tablice to absurd - nie są przywiązane do właściciela, tylko do

> samochodu. Będziesz go musiał sprzedać z tymi tablicami.

Niedawno czytałem (nie wiem czy to prawda) że jeśli auto miało indywidualne tablice to ten kto takie auto kupi też będzie musiał kupić tablice indywidualne icon_eek.gifniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niedawno czytałem (nie wiem czy to prawda) że jeśli auto miało indywidualne tablice to ten kto

> takie auto kupi też będzie musiał kupić tablice indywidualne

Jak kupił i przerejestrowuje w tym samym urzędzie w którym jest "teczka" samochodu, to nie musi, dostaje nowy DR na siebie z tymi samymi bzdurami na tablicy. Nawet może być problem z odkręceniem tego na zwykłe numery facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak kupił i przerejestrowuje w tym samym urzędzie w którym jest "teczka" samochodu, to nie musi,

> dostaje nowy DR na siebie z tymi samymi bzdurami na tablicy. Nawet może być problem z

> odkręceniem tego na zwykłe numery

chodzi mi o to że jak nabywca jest z innego np powiatu to MUSI kupić tablice indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi mi o to że jak nabywca jest z innego np powiatu to MUSI kupić tablice indywidualne.

To jest oczywiste! Nawet gdyby chciał mieć te same bzdury na tablicy z którymi kupił samochód, to jest do załatwienia. Tak samo jak jest do załatwienia ten sam numer na nowym samochodzie z poprzedniego, który poszedł do WK w innym mieście ok.gifgrinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie że się nie rozumiemy smile.gif

napiszę więc z innego punktu widzenia,kupujesz auto z innego województwa z indywidualnymi tablicami, u siebie (w myśl tego co czytałem) nie będziesz mógł przejść na seryjne tablice tylko obowiązkowo "zafundować" sobie tablice indywidualne. może teraz napisałem przystępniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odnoszę wrażenie że się nie rozumiemy

> napiszę więc z innego punktu widzenia,kupujesz auto z innego województwa z indywidualnymi

> tablicami, u siebie (w myśl tego co czytałem) nie będziesz mógł przejść na seryjne tablice

> tylko obowiązkowo "zafundować" sobie tablice indywidualne. może teraz napisałem

> przystępniej...

Ja napisałem wyraźnie zlosnik.gif. Rejestrując w tym samym WK dostajesz te same tablice z którymi kupiłeś auto (niezależnie od tego, co na nich napisane). Rejestrując w innym dostajesz z urzędu kolejny numer z puli. Chcąc mieć indywidualne załatwiasz je od początku i płacisz, chcąc mieć te same indywidualne załatwiasz dodatkowe sprawy, niekoniecznie załatwialne grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to tak jakby ktoś numery mi narzucał jakie mam mieć.... nie wydaje mi się, zeby tak było, że

> kupując auto np: E0 MIHAL muszę je dalej mieć....

Nie musisz - nawet w tym samym WK jest to argument do nadania nowego normalnego numeru z aktualnej puli. Decuduje o tym kierownik WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie musisz - nawet w tym samym WK jest to argument do nadania nowego normalnego numeru z aktualnej

> puli. Decuduje o tym kierownik WK.

No właśnie tak mi się wydaje, że nikt nie może mi narzucić tablic indywidualnych poprzedniego właściciela... tym bardziej, że też trzeba za nie 1000 zapłacić (? - tego nie jestem pewna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może wy macie jakieś ciekawe propozycje na napis w tablicy?

P0 RNO lub P0 RNUS biglaugh.gif P0 TRAWA, P0 DANIE, P0 DATEK, P0 MNIK, P0 CHWA, P0 CISK, P0 DAGRA, P0 GROM, P0 LAK, P0 LIMER, P0 LIGON, P0 LOT, P0 RANEK, P0 TOP, P0 TOMEK, P0 SUWAM, P0 WOLI, P0 WOLNY, P0 ZIOM hehe.gif generalnie jest tego cały słownik... 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P0 RNO lub P0 RNUS P0 TRAWA, P0 DANIE, P0 DATEK, P0 MNIK, P0 CHWA, P0 CISK, P0 DAGRA, P0 GROM, P0

> LAK, P0 LIMER, P0 LIGON, P0 LOT, P0 RANEK, P0 TOP, P0 TOMEK, P0 SUWAM, P0 WOLI, P0 WOLNY, P0

> ZIOM generalnie jest tego cały słownik...

Dla młodego kierowcy może być też P0 LUCJA devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P0 RNO lub P0 RNUS P0 TRAWA, P0 DANIE, P0 DATEK, P0 MNIK, P0 CHWA, P0 CISK, P0 DAGRA, P0 GROM, P0

> LAK, P0 LIMER, P0 LIGON, P0 LOT, P0 RANEK, P0 TOP, P0 TOMEK, P0 SUWAM, P0 WOLI, P0 WOLNY, P0

> ZIOM generalnie jest tego cały słownik...

U nas jeździ po Wrocławiu gośc z rejestracja "D0 JUTRA", a drugi "D0 BUZI"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Alfa Romeo 147 z 2006r 1,9m-jet 150koni. A dlaczego pytasz?

Łał.... że tak powiem fura na wypasie, zwraca uwagę, jedyna taka w kraju, igiełka. Jak nic innego indywidualne tablice podniosą Twój prestiż aż do kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja Cię zapytam - jakie są powody takiej decyzji ? Co kieruje człowiekiem, któremu się nie

> przelewa (wszak kupuje używane auto zupełnie średniej klasy), a chce wyrzucić 1 kpln w błoto ?

Smol penis kompleksos, albo lans na dzielni +10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łał.... że tak powiem fura na wypasie, zwraca uwagę, jedyna taka w kraju, igiełka. Jak nic innego

> indywidualne tablice podniosą Twój prestiż aż do kosmosu

o co Ci chodzi bo nie bardzo rozumiem Twój post? Jak masz zły dzień bo żona ci np. nie dała to sobie idź na spacer i tyle a nie mi tu jakieś głupie teksty piszesz no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja Cię zapytam - jakie są powody takiej decyzji ? Co kieruje człowiekiem, któremu się nie

> przelewa (wszak kupuje używane auto zupełnie średniej klasy), a chce wyrzucić 1 kpln w błoto ?

W ostateczności kupiłem Astre III 2drzwiową GTC opc-line i chyba bedą indywidualne blach. A po co? Bo mam taką zachciankę i już, jeśli jest to dozwolone to dlaczego nie korzystać? A to już muszę kupić auto za 200tyś aby wydać tysiąc na tablice? Inni kupują auta za 1000zł a ładują sprzęt Audio za 5-6tyś i też jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jak mówisz

No to napisz co Ci dają tablice indywidualne? Rozumiem jak auto jest firmowe i tablice to indywidualna numeracja aut lub nazwa firmy. W przypadku osób prywatnych jakoś uzasadnienia nie mogę znaleźć, może dlatego, że takie tematy mnie nie kręcą i dla mnie tablice to tylko numer potrzebny państwu, żeby zidentyfikować mój samochód a nie mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to napisz co Ci dają tablice indywidualne? Rozumiem jak auto jest firmowe i tablice to

> indywidualna numeracja aut lub nazwa firmy. W przypadku osób prywatnych jakoś uzasadnienia nie

> mogę znaleźć, może dlatego, że takie tematy mnie nie kręcą i dla mnie tablice to tylko numer

> potrzebny państwu, żeby zidentyfikować mój samochód a nie mi.

No a u mnie auto to oczko w głowie (chyba jak dla każdej młodej osoby która interesuje się choć trochę motoryzacją) i chce mieć coś oryginalnego np swoje imię na rejestracji czy to tak trudno zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.