Skocz do zawartości

Zakup Fabii Monte Carlo


Parowoz

Rekomendowane odpowiedzi

tak można już ją zamawiać panic.gif !!! cfaniaczek.gif

Ja też sie tak zastanawiam czy warto ? cena tego samochodu to +6500 do ceny skody fabii wersja style + dodatki widoczne na fotkach które krążą po necie !

w sumie nie jest źle ale sie zastanawiam ? i nie wiem ? Napewno jest lepsza niż zwykła fabia !! normalnej fabii bym nie kupił ! ale teraz ta mc mi sie podoba !! chcesz wiecej informacji to pisz bo owe posiadam gadałem z gostkiem z salonu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie wiem

> ale tylko polak nie kupi wersje MC 1.2 htp w cenie Octawii

Coś wiesz, chcesz błysnąć, ale się nie udało.

W Polsce właśnie kupi się Octavię, a nie auto mniejsze przybajerowane warte tyle co Octavia.

Może mi powiesz dlaczego ciężko jest kupić tego typu auta z polskiego rynku? Większość jest sprowadzana.

Przykładem jest moje głupie Seicento. Znajdź Seicento z odsuwanym szmacianym dachem w wersji Abarth/Schumacher pochodzące z polskiego salonu. Sprzedało się takich w Polsce tyle ile zliczysz na palcach rąk pracownika tartaku zlosnik.gif Bo u nas woleli za tą kasę kupić większe auto, np Lanosa w sedanie. Najlepiej jednak kilkuletniego Golfa zlosnik.gif

Auta w wersjach limitowanych, ładniejszych i doposażonych to wymysł na zachód Europy a nie do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaleźli się pogromcy skody co wy chcecie od tej marki od fajnych i praktycznych samochodów? każdy ma inne gusta! po to produkują tylko co się da !

i jaka tam wersja htp są TSI !!!

No i co z tego że tylko ją przemalowali ale wygląda dużo lepiej niż normalna i to się liczy przynajmniej będę się wyróżniał na drodze !wszyscy będą się patrzeć na mój dziwnie pomalowany wóz !

hee chyba już postanowione tylko muszę ją zobaczyć jak się prezentuje w realu ale to dopiero za ok 10 tyg bo musi przyjechać do pl frown.gif

POSZUKAJCIE MI samochodzik za tą kasę z takim wyposażeniem ?

no cwaniaczki ? dalej ? byłem w salonie kia i co taka wenga to ponad 50tys !! no ale 7 lat gwarancji i jeżdżenia do aso debilizm! hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i co z tego że tylko ją przemalowali ale wygląda dużo lepiej niż normalna i to się liczy

> przynajmniej będę się wyróżniał na drodze !wszyscy będą się patrzeć na mój dziwnie pomalowany

> wóz !

Chyba upadles na glowe. Nie mam za czym sie ogladac.. hehe.gif

A swoja droga to ciekawe, ze kupujesz woz, zeby to on sie wyroznial,

a nie po to, zeby pasowal do ciebie. Plytkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no cwaniaczki ? dalej ? byłem w salonie kia i co taka wenga to ponad 50tys !! no ale 7 lat

> gwarancji i jeżdżenia do aso debilizm!

Ostro wchodzisz na forum hehe.gif

A ja kupiłem właśnie Fabię i zapłaciłem za dodatkowe 2 lata gwarancji 1600zł.

Ale debil ze mnie confused.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba upadles na glowe. Nie mam za czym sie ogladac..

Mi osobiście bardziej podoba się (jeśli w ogóle ona może się podobać) pierwsza generacja Fabii... spineyes.gif

> A swoja droga to ciekawe, ze kupujesz woz, zeby to on sie wyroznial,

> a nie po to, zeby pasowal do ciebie. Plytkie.

Hmmm płytkie, i rzekłbym jeszcze inaczej - trochę "polskie" wink.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi osobiście bardziej podoba się (jeśli w ogóle ona może się podobać) pierwsza generacja Fabii...

1ka w kombi to jedyne co nie powoduje odruchu wstecznego po obiedzie zlosnik.gif

bo sedan to.... zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro tak mówisz...

> Ta twoja gwarancja obejmuje elementy, które generalnie nie powinny ulec awarii, Dodatkowo musisz

> jeździć na serwis....

> Trzeba dobrze policzyć czy sie to opłaca..

1600zł przy cenie auta na poziomie 65000 to żaden pieniądz a zwróci się pewnie po pierwszej objętej gwarancją awarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś wiesz, chcesz błysnąć, ale się nie udało.

> W Polsce właśnie kupi się Octavię, a nie auto mniejsze przybajerowane warte tyle co Octavia.

> Może mi powiesz dlaczego ciężko jest kupić tego typu auta z polskiego rynku? Większość jest

> sprowadzana.

> Przykładem jest moje głupie Seicento. Znajdź Seicento z odsuwanym szmacianym dachem w wersji

> Abarth/Schumacher pochodzące z polskiego salonu. Sprzedało się takich w Polsce tyle ile

> zliczysz na palcach rąk pracownika tartaku Bo u nas woleli za tą kasę kupić większe auto, np

> Lanosa w sedanie. Najlepiej jednak kilkuletniego Golfa

> Auta w wersjach limitowanych, ładniejszych i doposażonych to wymysł na zachód Europy a nie do nas.

masz racje, głupi narod woli np. Lanosa zamiast SC z otwieranym dachem ok.gif

albo Octe zamiast Fabi z czarnym dachem ok.gifhehe.gif

tylko ze widzisz ten "głupi" naród wybiera auto o klase wyzej w cenie Twojego otwieranego dachu, auto o klase wyzej oferuje o wiele wiekszy komfort jazdy niz to malutkie pudełko z otwieranym dachem które tak czy siak jest tylko SC...

Jednakże "rasowy polak" w tej sytuacji nie jezdzi juz SC - on jezdzi rasowym SC z otwieranym dachem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaleźli się pogromcy skody co wy chcecie od tej marki od fajnych i praktycznych samochodów? każdy

> ma inne gusta! po to produkują tylko co się da !

ale co ty kolego pitolisz...

popatrz na moj profil, sam jezdze Fabia, i uwazam ze to dobre auto warte swojej ceny, natomiast fabia z czarnym dachem w cenie Octavi to troszke nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi osobiście bardziej podoba się (jeśli w ogóle ona może się podobać) pierwsza generacja Fabii...

Gdyby juz wybierac miedzy dzuma a cholera, zlosnik.gif to sens ma Roomster.

Jest piekny inaczej, troche jak Multipla. Zaleta.

> Hmmm płytkie, i rzekłbym jeszcze inaczej - trochę "polskie"

Polacy traktuja marke Adidas, jako ekskluzywna. facepalm.gif

Nie dziwi, ze spodziewaja sie koncentrowac uwage innych,

poprzez zakup pudla na kolach w atrakcyjnym kolorze.

P.S. Jesli buty beda w zblizonej kolorystyce, to w porzadku. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz racje, głupi narod woli np. Lanosa zamiast SC z otwieranym dachem

> albo Octe zamiast Fabi z czarnym dachem

> tylko ze widzisz ten "głupi" naród wybiera auto o klase wyzej w cenie Twojego otwieranego dachu,

> auto o klase wyzej oferuje o wiele wiekszy komfort jazdy niz to malutkie pudełko z otwieranym

> dachem które tak czy siak jest tylko SC...

> Jednakże "rasowy polak" w tej sytuacji nie jezdzi juz SC - on jezdzi rasowym SC z otwieranym dachem

ja bym wybral sc w ver limitowanej zamiast wiekszego golasa z mikro silniekiem smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz racje, głupi narod woli np. Lanosa zamiast SC z otwieranym dachem

> albo Octe zamiast Fabi z czarnym dachem

> tylko ze widzisz ten "głupi" naród wybiera auto o klase wyzej w cenie Twojego otwieranego dachu,

> auto o klase wyzej oferuje o wiele wiekszy komfort jazdy niz to malutkie pudełko z otwieranym

> dachem które tak czy siak jest tylko SC...

> Jednakże "rasowy polak" w tej sytuacji nie jezdzi juz SC - on jezdzi rasowym SC z otwieranym dachem

Wyglada na to, ze masz nie lada kompleks. hehe.gif

Dretwy jestes w kazdej dziedzinie, czy to do bolu smutne myslenie,

to efekt rozpaczliwego zapotrzebowania na miejsce do wozenia tesciowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podzielam zdanie ale nie którzy wolą kupić większego golasa niż nowe auto małe a full wersja

Po prostu zalezy co kto potrzebuje. Jeden kupi male auto z mocnym silnikiem i "full opcją", a drugi duze auto z silnikiem ledwo jadącym i bez elektryki. Sa rozne potrzeby, a nawet niekoniecznie potrzeby, sa rozne preferencje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie święte słowa kto co lubi !! każdy ma inne potrzeby i wymagania. Jestem kawalerem i nie potrzebuje dużego samochodu a ta fabia MC wpadła mi po prostu w oko i co najważniejsze podoba mi się jest super i doceniam to że ten samochód się wyróżnia ! (nie wszystko klepać na jedno kopyto !) !! Czytając wasze opinie to muszę iść się leczyć, bo chcę kupić fabie z "wypasem" (kolor czerwony, czarny dach, nakładki dookoła auta czarne, gril, lusterka klosze przednich lamp, tylny spojler, tylny dyfuzor, przyciemnione szyby, dalej alumki czarne 16,czujnik parkowania, sportowe zawieszenie, sportowe siedzenia czerwono-czarne, kierownica drążek biegów i ręczny obszyty skórą, klima, radio, centralny,elektryczne lusterka, hamulce tarczowe przód tył, pilot w kluczyku, reflektory z modułem DE, przeciwmgielne, pedały z nakładkami z alu, listwy progowe z logo MonteCarlo) dziwnie pomalowaną w cenie oktawi o klasę lepszą !! hehe.gifhehe.gifhehe.gif DOBRE co innego jak ktoś ma rodzinę to się zgodzę ! fabia może być trochę mała !

co mi więcej potrzeba, chciałem Honda Civic Type R no ale ta cena crazy.gif wiadomo to jest auto !!! no cóż pozostał mi fabia(n) ! Najważniejsze że od nowości i przynajmniej nie muszę się martwic o przeszłość co ktoś z nim robił bo to jest masakra jeszcze te samochody zza granicy aż mnie ciary przechodzą ! oczywiście jak masz szczęście to dobrze trafisz grinser006.gif

post-150277-14352511845781_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dymek. O gustach się nie dyskutuje. Chcesz, to kupuj. Kto Ci broni? Ze mnie też się śmieją, że mógłbym mieć o 2 klasy większe auto za te same pieniądze. Tylko po co?

Natomiast imho to forum do podniecania się pierdółkami typu alumki spojlerki słabo się nadaje. Powinieneś poszukać aplauzu na takich stronach jak słitaśne.pl albo w czymamcoolmakijaż.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie Dymek. O gustach się nie dyskutuje. Chcesz, to kupuj. Kto Ci broni? Ze mnie też się śmieją,

> że mógłbym mieć o 2 klasy większe auto za te same pieniądze. Tylko po co?

do szpanu no wiesz masz samochód o 2 klasy lepszy

> Natomiast imho to forum do podniecania się pierdółkami typu alumki spojlerki słabo się nadaje.

> Powinieneś poszukać aplauzu na takich stronach jak słitaśne.pl albo w czymamcoolmakijaż.com.pl

to nie tak pokazuje tym że nie da się kupić za te pieniądze lepszego dupo wozu hehe.gif wiem bo jeździłem po salonach !

a i od początku chciałem odmieńca wiem tylko jest śmiesznie pomalowany i nic więcej ! a fabia RS trochę za droga jak na mnie dopiero pracuje zaledwie 2,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do szpanu no wiesz masz samochód o 2 klasy lepszy

> to nie tak pokazuje tym że nie da się kupić za te pieniądze lepszego dupo wozu wiem bo jeździłem

> po salonach !

> a i od początku chciałem odmieńca wiem tylko jest śmiesznie pomalowany i nic więcej ! a fabia RS

> trochę za droga jak na mnie dopiero pracuje zaledwie 2,5 roku.

To popracuj jeszcze z rok, dwa. Pojeździj trochę rowerem. Przemyśl, czy rzeczywiście chcesz auto wyjątkowe z wyglądu, czy może takie które dysponuje wyjątkową techniką. To pierwsze o wiele łatwiej znaleźć, ale jest nic nie warte na drodze. Zbrzydnie, spowszedniej po roku, dwóch najdalej. Dziś jesteś napalony, a jutro Ci się znudzi, a może i obrzydnie.

Jeśli masz na to gotówkę i możliwość pozbycia się w razie czego, a jesteś napalony to kup - może to ostatnia zachcianka którą spełnisz przed zaobrączkowaniem zona.gif W kredyt się nie pakuj, szkoda życia i zdrowia (psychicznego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chcę kupić fabie z "wypasem"

> tylny spojler, tylny dyfuzor

Dajesz sobie wciskac marketingowy belkot.

ta_article_118.jpg

> sportowe zawieszenie, sportowe siedzenia czerwono-czarne

Znowu marketing. Sportowe siedzenia, zawieszenie.

Bla, bla, bla... Nie wygladaja na zle, ale to zwykle fotele.

skoda-launches-fabia-monte-carlo-1.jpg

Da sie na tym jezdzic, ale mi bardzo brakuje tych prawdziwie sportowych.

Jaki silnik ma miec Monte Carlo?

To odmiana RS, czy dostepny bedzie kazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki silnik ma miec Monte Carlo?

> To odmiana RS, czy dostepny bedzie kazdy?

Quote:

Fabia Monte Carlo będzie oferowana w kilku wariantach silnikowych, włączając w to 1,2-litrowy HTP o mocy 60 KM/44 kW, 1,2-litrowy HTP o mocy 69 KM/51 kW, 1,4-litrowy 16V o mocy 86 KM/63 kW i 1,2-litrowy TDI CR o mocy 75 KM/55 kW, a także 1,2-litrowy silnik

TSI o mocy 86 KM/63 kW lub 105 KM/77 kW oraz 1,6-litrowy TDI o mocy 75 KM/55 kW, 90 KM/66 kW lub 105 KM/77 kW.


http://www.motonews.pl/skoda/news-7799-nowa-skoda-fabia-monte-carlo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dajesz sobie wciskac marketingowy belkot.

no co Ty, przeciez to ja jestem malkontentem hehe.gif

> Znowu marketing. Sportowe siedzenia, zawieszenie.

> Bla, bla, bla... Nie wygladaja na zle, ale to zwykle fotele.

> Da sie na tym jezdzic, ale mi bardzo brakuje tych prawdziwie sportowych.

> Jaki silnik ma miec Monte Carlo?

> To odmiana RS, czy dostepny bedzie kazdy?

poczawszy od 1.2 htp hehe.gif

czyli wypasione 1.2 htp MC, ale to ja jestem dretwy w kazdej dziedzinie i woze powietrze w bagazniku hehe.gif

identycznie jak SC z otwieranym dachem w wersji limited ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale muszę kupić samochód bo moim sc już nie mogę ........

> najdalej. Dziś jesteś napalony, a jutro Ci się znudzi, a może i obrzydnie.

też tak może być

> Jeśli masz na to gotówkę i możliwość pozbycia się w razie czego, a jesteś napalony to kup - może to

> ostatnia zachcianka którą spełnisz przed zaobrączkowaniem W kredyt się nie pakuj, szkoda

> życia i zdrowia (psychicznego)

no właśnie przed zaobrączkowaniem , dziewczyna mi przytaknęła i to mnie jeszcze bardziej zmotywowało hehe.gif

BROŃ BOŻE KREDYT jeszcze na głowę nie upadłem skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale na bank nie ma czarnego dachu i czarnych listewek

> to dyskwalifikuje RSa

Czarny dach też może mieć grinser006.gif (1000zł)

Ale z listewkami będzie problem hmm.gif

zlosnik.gif

Dajcie już spokój chłopakowi, ciekawie wygląda ta MC, jeśli się podoba to brać i już ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dajcie już spokój chłopakowi, ciekawie wygląda ta MC, jeśli się podoba to brać i już

przynajmniej jedno pocieszenie smile.gif

rozumiem wszystkich jesteście dużo starsi ode mnie i byście takiego samochodu nie kupili ok ale ja jestem jeszcze młody i mam możliwość grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.