Skocz do zawartości

Topolino dla Polski


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Najprawdopodobniej Fiat skieruje produkcje samochodu segmentu A (Topolino) do Polski - fabryka

> Tychy

no millusie. wsio ryba co robią: bo i tak to sie nie przeklada na korzysci dla naszych cen smile.gif

wazne zeby fabryka miala co robic smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogą zaatakować od dołu i będzie do wzięcia w salonie za 19999. Taki ruch ze strony Fiata był by

> bardzo na miejscu w ich przypadku.

Jakoś tak nie mogę sobie tego wyobrazić no.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogą zaatakować od dołu i będzie do wzięcia w salonie za 19999. Taki ruch ze strony Fiata był by

> bardzo na miejscu w ich przypadku.

byloby swietnie.

ale polak i tak wybierze w tej kwocie Paska w TDIku < 10lat smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byloby swietnie.

> ale polak i tak wybierze w tej kwocie Paska w TDIku < 10lat

Jako pierwsze auto to niewątpliwie masz racje ok.gif

Ale jako drugie w rodzinie i wozidełko do pracy ma duze szanse ,oczywista przy fajnie skalkulowanej cenie ok.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale polak i tak wybierze w tej kwocie Paska w TDIku

> < 10lat

Jak będzie musiał zapłacić rocznie kilka tysięcy podatku ekologicznego, oraz nie będzie się mógł lansować tym paskiem w centrach powiatów grodzkich hehe.gifgrinser006.gif, to kupi nowego małego Fiata zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to tymbardziej.. kto ją kupi jak bedzie na rynku nowa szarancza ?

Nowa Panda będzie produkowana u makaronów i pewnie skompletowana na ich rynek a Topolino kierowane będzie na wschodnią EU ok.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ale punto uroslo do grande punto. Upychaja jakies miejskie bzdziagwy a w gore nie ma nic. Bravo

> i Remont a normalnego kombi brak

no dokladnie. fiat nigdy nie mial powodzenia w segmencie D, a zupelnie odwrotnie sie to kształtowało w dół. dlaczego nie rozumiesz po co Topolino?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak będzie musiał zapłacić rocznie kilka tysięcy podatku ekologicznego, oraz nie będzie się mógł

> lansować tym paskiem w centrach powiatów grodzkich , to kupi nowego małego Fiata .

uuuu widze że kogoś tu coś boli hehe.gifzlosnik.gif

rozumiem że chciałbyś wszystkich poupychać do fiacików żeby Cie nie bolało, ehhh ta Polska mentalność... jak dobrze że E32 można juz na żółte yikes.gifzlosnik.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Croma? Stilo MW?

jak bromsky zauwazyl rozmawiamy o biezacej produkcji. Nawet Alfa 159 juz "zjechala z tasmy" i mozna kupic tylko to co stoi na placu. Mimo ze to nie fiat taki 100% ale koncern zrobil sobie dziure w tym przedziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ej ale to bydlecie to by wzielo na plecy crome i twojego losia i jeszcze bylo by miejsce na druzyne

> koszykowki z chin

Bo to amerykański Fiat ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znając Fiata, to ten wytłoczony napis na tylnej klapie odpadnie pierwszy. Razem z rdzą.

> mar00ha

Bez przesadyzmu ,obecne fiaty maja juz dużo lepsze zabezpieczenie antykorozyjne ok.gif

Moje byłe stilo miało nawet 12 lat gwarancji na perforacje blach ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znając Fiata, to ten wytłoczony napis na tylnej klapie odpadnie pierwszy. Razem z rdzą.

Fiaty już nie rdzewieją old.gif, teraz role się odwróciły i prędzej zobaczysz rdzę na klasie premium hehe.gif. Dzisiaj producenci dobrze zabezpieczają samochody przed korozją, choć z różnym skutkiem grinser006.gif. Śmierć nowoczesnego samochodu następuje z innego powodu facepalm%5B1%5D.gif, szkoda blachy na nowy zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiaty już nie rdzewieją , teraz role się odwróciły i prędzej zobaczysz rdzę na klasie premium .

Ty się nie śmiej. Koleżanka jeździ Mercedesem W210 (rocznik 2000 zdaje się). Narzeka na straszną korozję - kilka elementów było już malowanych właśnie z powodu korozji... Podobno blachy nie mają ocynku. Nie wiem czy to prawda, ale faktem jest że 11 letniego Mercedesa nieźle zżera rdza icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najprawdopodobniej Fiat skieruje produkcje samochodu segmentu A (Topolino) do Polski - fabryka

> Tychy

Skoro nowa Panda w wersji Abarth ma mieć pod maską silnik 0.9T to tutaj w serii pewnie będzie jakiś jednocylindrowiec 250cm3 smile.gif ale do rozwozenia pizzy jak znalazł smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najprawdopodobniej Fiat skieruje produkcje samochodu segmentu A (Topolino) do Polski - fabryka

> Tychy

Czymś muszą zapchać tą dziurę po Pandzie - zarówno w mocahc fabryki, jak i w przyszłym cenniku Fiata rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na szczęście przygoda Fiata z Oplem była tylko krótkotrwałym romansem

Patrz, a ja mam astre f z 96 roku z fabrycznym lakierem i zerem rdzy w miejscach powszechnie uwazanych za te, ktore nalezy wymienic w pierwszej kolejnosci. Malo tego - w 2007 roku caly bok przeszlifowal mi tir i nawet tego nie dotknalem. Dzisiaj wyglada tak jak 4 lata temu. Dalej twierdzisz, ze opel rdzewieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dalej twierdzisz, ze opel rdzewieje?

Ja twierdzę, że tak 270751858-jezyk.gif Tobie akurat się udało cfaniaczek.gif Znam 2 astry sedan (obie 97 rok, sedan, 1,4 8V, obie garażowane, przebieg w jednej i drugiej nie większy jak 60 000km) od urodzenia w jednych rękach, no i jest kolorowo...rudo znaczy się! zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrz, a ja mam astre f z 96 roku z fabrycznym lakierem i zerem rdzy w miejscach powszechnie

> uwazanych za te, ktore nalezy wymienic w pierwszej kolejnosci. Malo tego - w 2007 roku caly

> bok przeszlifowal mi tir i nawet tego nie dotknalem. Dzisiaj wyglada tak jak 4 lata temu.

> Dalej twierdzisz, ze opel rdzewieje?

Szkoda, że nie wczytałeś się między wiersze. Sam mam do czynienia z rdzewiejącymi: Kadettem E, Astrą F, Astrą G. Z drugiej strony znam dwie Astry G bez śladu rdzy i np przerdzewiałą Lagunę I. Moje Punto też jest chrupane w garażu, więc w polskich warunkach nie ma zasady co rdzewieje, co nie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co ciekawe, wydaje się, że projekt ten będzie przedłużeniem życia platformy Cinquecento/Seicento.

> Tylko ja słyszałem o tym, że ma być produkowany w Serbii albo na wschód od Polski. W Tychach

> raczej na pewno nie.

a nie miało to być przypadkiem na skróconej platformie 500 o długości podobnej do smarta i z napędem na tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.