Skocz do zawartości

Zapach samochodowy do kratki wentylacyjnej


Elephant

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy używa ktoś tego typu zapachów ?? Widzę dość spore zainteresowanie na allegro i wielu

> kupujących. Jak z trwałością zapachu ?? Jakiejś konkretnie firmy możecie polecić ??

> Przykładowa aukcja

Używam od jakiegoś czasu (chyba od września) działać działa zlosnik.gif

Podstawowa zaleta - nic nie dynda, na lusterku, nic nie wisi na kratkach czego nie trawię więc rozwiązanie praktycznie idealne.

Zapach jest delikatny choć mimo już 2mcy nadal wyczuwalny, szczególnie jak dostaje teraz ciepłe powietrze z ogrzewania, przy nadmuchu zimnego powietrza można odnieść wrażenie, że się już zużył, praktycznie niewyczuwalny.

Polecam wyprawę do Reala lub Tesco, mają w dziale zapachów moto takie ustrojstwa od 'Refresh your car' ~7 PLN za 4szt wyrobisz sobie swoją opinię.

Ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na alledrogo bo nie ma sensu tylko tak jak Ozarek napisał - wybież się do Tesco lub Reala ok.gif

Również stosowałem tego typu zapachy i mogę polecić - główne zalety zostały już wymienione więc nie mam co dopisać smile.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam wyprawę do Reala lub Tesco, mają w dziale zapachów moto takie ustrojstwa od 'Refresh your

> car' ~7 PLN za 4szt wyrobisz sobie swoją opinię.

> Ja jestem zadowolony.

Dzięki. Akurat robię zakupy w Auchan i Carrefour i tam zaglądam od pewnego czasu i nie widziałem. Przy okazji wstąpię do jakiegoś Tesco.

Również nie lubię dyndających choinek ale za to uwielbiam zapach wanilli food.gif i szukam jakiejś alternatywy, ale właśnie takiej 'niewidocznej'.

A stosujesz pojedynczo te wkłady czy od razu pakujesz wszystkie cztery do różnych nawiewów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A stosujesz pojedynczo te wkłady czy od razu pakujesz wszystkie cztery do różnych nawiewów ??

Zakładaj od razu 4szt bo one nie są oddzielnie zabezpieczone i po otwarciu paczki te niewykorzystane będą Ci wietrzały wink.gif

Zapach nie jest przesadnie intensywny i pomimo zastosowanie 4szt. na raz jest bardzo przyjemny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki. Akurat robię zakupy w Auchan i Carrefour i tam zaglądam od pewnego czasu i nie widziałem.

> Przy okazji wstąpię do jakiegoś Tesco.

Wydaje mi się, że w Auchan ostatnio też je widziałem już, ale Real/ Tesco pewniejsze

> Również nie lubię dyndających choinek ale za to uwielbiam zapach wanilli i szukam jakiejś

> alternatywy, ale właśnie takiej 'niewidocznej'.

> A stosujesz pojedynczo te wkłady czy od razu pakujesz wszystkie cztery do różnych nawiewów ??

Mam 1. szt w centralnej kratce od września, nie przepadam za intensywnymi zapachami wink.gif

Niedługo pewnie dorzucę drugą, bo tak jak pisałem już jej praktycznie nie czuję.

Moja serce.gif władowała wszystkie 4. do swojego toczydła, latem nie potrafiłem strawić intensywności zlosnik.gif

Co do trwałości to ja jestem mało miarodajną jednostką, bo auto zazwyczaj stoi w cieniu, albo w garażu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakładaj od razu 4szt bo one nie są oddzielnie zabezpieczone i po otwarciu paczki te

> niewykorzystane będą Ci wietrzały

na opakowaniu Refresh'a pisało żeby jakoś zabezpieczyć, więc ja władowałem pozostałe do słoika po małej musztardzie zlosnik.gif

oczywiście umytego grinser006.gif

> Zapach nie jest przesadnie intensywny i pomimo zastosowanie 4szt. na raz jest bardzo przyjemny

to zależy pewnie od kompozycji, Refresh ma kilka modeli solo i kilka kompozycji 2. zapachów ja jednym 'aplikatorze'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na opakowaniu Refresh'a pisało żeby jakoś zabezpieczyć, więc ja władowałem pozostałe do słoika po

> małej musztardzie

> oczywiście umytego

Nie pomyślałem o tym zlosnik.gif - dobry patent waytogo.gif

> to zależy pewnie od kompozycji, Refresh ma kilka modeli solo i kilka kompozycji 2. zapachów ja

> jednym 'aplikatorze'

Ja nie lubię kombinacji i lubię modele solo - bardzo fajnym zapachem był wiśniowy i fresh smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja mam taki patent ze do filtra przeciwpylkowego wrzucam zapachy/pastylki do odkurzacza taniocha

> ( za kilka szt.) i powszechnie dostepne w marketach i nic nie dynda nic nie siedzi w

> kratkach, wlaczam nawiew i cuchnie w calym aucie

No tak, tylko przy ciągłym grzaniu zapach nie staje się zbyt intensywny?

Poza tym otwierać za każdym razem filtr spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Refresh ma kilka modeli solo i kilka kompozycji 2. zapachów ja

> jednym 'aplikatorze'

Po tych rozmowach przypomniało mi się, że pora na wymianę wkładów i zafundowałem sobie zapach "New Car" tej firmy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Używa taki zapach.

Wprawdzie to nie temat wątku, ale ten patent nie do końca się sprawdza: 1/ uchwyt odpada od "zapachotrzymacza" 2/ płyn z wkładu działa do mniej więcej połowy pojemności po czym prawie nie znika a zapachu to już wcale nie wydziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja podpowiem trochę inny sposób - wrzuć sobie choinkę na filtr kabinowy !! Tylko trzeba ją leciutko

> naciąć i zostawić w folii ..

> Pozdro

W autach z filtrem wkładanym najmniejszym bokiem to nie zadziała, bo po prostu nie wejdzie. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale mi chodziło o zapachy które są montowane wewnątrz kratki nawiewu, tak jak na zdjęciu w

> pierwszym poście. A tej Twojej propozycji raczej nie wepcham do nawiewu

Wiem o co Tobie chodziło.

Trzyma sie bezproblemowo.

Zapach trwały do końca.

Używam anti tobbaco.

Zawieszka w kratkę wyglada tak. zlosnik.gif

zapach.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam Dr. Marcus ale TAKIEGO (DR. MARCUS SENSO) i jakoś tak średnio się spisuje, może dlatego że

> rzadko używam nawiewu na twarz? Kupiłem go w wrześniu 2010 i jeszcze 1/4 jest

> A takie "wkładki" muszę spróbować.

Ja takiego używam, mają dużą żywotność (kwartał spokojnie), intensywność zapachu można dozować, przyjemne zapachy (np. Pine).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam Dr. Marcus ale TAKIEGO (DR. MARCUS SENSO) i jakoś tak średnio się spisuje, może dlatego że

> rzadko używam nawiewu na twarz? Kupiłem go w wrześniu 2010 i jeszcze 1/4 jest

> A takie "wkładki" muszę spróbować.

też używam dr. marcus i cos słabo daje, ale za to wolno z buteleczki schodzi.

Co do wkładów w kratke, to miałem takie z pierwszego postu, co podobno top gear sie jarało, ale zapach choć przyjemny trzymal jedynie przez tydzień...a po wsadzeniu w kratke, nie można było nią kierować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy używa ktoś tego typu zapachów ?? Widzę dość spore zainteresowanie na allegro i wielu

> kupujących. Jak z trwałością zapachu ?? Jakiejś konkretnie firmy możecie polecić ??

> Przykładowa aukcja

Za sprawą tego wątku, kupiłem dzisiaj w Tesco za 6.99zł paczkę (4 sztuki) na przetestowanie.

W zestawie: 2 zapachy limonki i 2 ....świeżego prania hehe.gif (czy jakoś tak)

Double-Limonka zaaplikowana, jutro zobaczę czy coś daje.

Wkład skutecznie wyłącza opcję 'ustaw' w kratkach nawiewu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za sprawą tego wątku, kupiłem dzisiaj w Tesco za 6.99zł paczkę (4 sztuki) na przetestowanie.

> W zestawie: 2 zapachy limonki i 2 ....świeżego prania (czy jakoś tak)

> Double-Limonka zaaplikowana, jutro zobaczę czy coś daje.

> Wkład skutecznie wyłącza opcję 'ustaw' w kratkach nawiewu

A jakie są jeszcze zapachy ?

Mam tesco 24h po drodze z pracy to może wstąpię kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakie są jeszcze zapachy ?

> Mam tesco 24h po drodze z pracy to może wstąpię kupić

Zapachów jest cały regał, ale te konkretne, były tylko w jednym (jakimś w miarę uniwersalnym, niebieskim) + jedna sztuka tych które kupiłem znaleziona gdzieś luzem. Podejrzewam, że było więcej opcji do wyboru, ale nie miałem czasu/ochoty się przypatrywać wink.gif

a... te dwie limonki które wrzuciłem wczoraj wieczorem do samochodu - dzisiaj rano dały zdecydowanie zbyt intensywny efekt - mam nadzieję, że to tylko 'pierwszy strzał' i trochę wywietrzeje. Przy czterech sztukach -co sugerowano wyżej- chyba bym nie wsiadł do samochodu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy używa ktoś tego typu zapachów ?? Widzę dość spore zainteresowanie na allegro i wielu

> kupujących. Jak z trwałością zapachu ?? Jakiejś konkretnie firmy możecie polecić ??

> Przykładowa aukcja

Ja kupiłem za 15zł w Lidlu - zestaw: uchwyt + 3 wkłady z olejkiem zapachowym.

Rewelacyjnie sprawdza się. Praktycznie nie potrzeba otwierać kratki by zapach było czuć w aucie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakie są jeszcze zapachy ?

> Mam tesco 24h po drodze z pracy to może wstąpię kupić

melon-ogórek, limonka, fresh, new car, wiśnia, mango to tak z pamięci, ale jest jest chyba z 8 różnych zlosnik.gif

a do tego miksy dwóch na jednym patyku i po dwa różne w opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy używa ktoś tego typu zapachów ?? Widzę dość spore zainteresowanie na allegro i wielu

> kupujących. Jak z trwałością zapachu ?? Jakiejś konkretnie firmy możecie polecić ??

> Przykładowa aukcja

Uzywam, kupuję w Tesco, zapach świeżego ogórka i świeżego prania. Bardzo mi odpowiada ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zakupilaem dzisiaj takowy zapach w Realu za cale 6,99 - 4 szt.

> Wybralem niestety zapach New car i jak dla mnie daje proszkie md oprania :/

Ja też go właśnie testuję bo przerobiłem już kilka i mnie się podoba waytogo.gif - proszku nie czuję zlosnik.gif

Natomiast wiśnia wymiata jak do tej pory waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uzywam, kupuję w Tesco, zapach świeżego ogórka i świeżego prania. Bardzo mi odpowiada

To u mnie chyba ta limonka co kupiłem też jest chyba ogórkiem, bo generalnie tak pachnie.

Dzisiaj podwoziłem znajomą i po 10 minutach otworzyła okno, po 12 wyjęła zapach i schowała do schowka hehe.gif

Jak by ktoś planował wsadzić od razu 4 to radzę jeszcze raz to przemyśleć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To u mnie chyba ta limonka co kupiłem też jest chyba ogórkiem, bo generalnie tak pachnie.

> Dzisiaj podwoziłem znajomą i po 10 minutach otworzyła okno, po 12 wyjęła zapach i schowała do

> schowka

> Jak by ktoś planował wsadzić od razu 4 to radzę jeszcze raz to przemyśleć

Zapodałem 4, nikt nie narzeka. A żona zażyczyła sobei takie same do swojego auta więc chyba są ok wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.