Skocz do zawartości

Kubica znowu na trasie :)


simon101

Rekomendowane odpowiedzi

> http://www.rallyemotion.it/robert-kubica-di-nuovo-al-volante-di-una-macchina-da-rally/

> krótkie tłumaczenie - świadkowie twierdzą, że mimo drobnych problemów z "ruchomością" ręki tempo

> było bardzo dobre

No wreszcie.

Ale swoją drogą mógłby bardziej współpracować z mediami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.rallyemotion.it/robert-kubica-di-nuovo-al-volante-di-una-macchina-da-rally/

> krótkie tłumaczenie - świadkowie twierdzą, że mimo drobnych problemów z "ruchomością" ręki tempo

> było bardzo dobre

Tak sobie myślę, jak by tak Kubica zaczął notować b.dobre wyniki w WRC to ilu by się w naszym kraju pojawiło zażartych fanów rajdów hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak sobie myślę, jak by tak Kubica zaczął notować b.dobre wyniki w WRC to ilu by się w naszym kraju

> pojawiło zażartych fanów rajdów

już kiedyś o tym było, rajdy się zupełnie inaczej ogląda

dziś żadna ogólnodostępna TV nie prowadzi relacji w rajdów hmm.gif

tak samo było z F1, kiedyś była, potem znikła i dopiero wróciła z Kubicą na Polsacie ?

w rajdach nie ma wyprzedzań, bezpośredniej walki, masz wyrywki pokazane w TV

a i kasa dużo mniejsza hmm.gif

zobacz na relację z dakaru gdzie nawet Małysz nie pomógł grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> już kiedyś o tym było, rajdy się zupełnie inaczej ogląda

> dziś żadna ogólnodostępna TV nie prowadzi relacji w rajdów

> tak samo było z F1, kiedyś była, potem znikła i dopiero wróciła z Kubicą na Polsacie ?

> w rajdach nie ma wyprzedzań, bezpośredniej walki, masz wyrywki pokazane w TV

> a i kasa dużo mniejsza

> zobacz na relację z dakaru gdzie nawet Małysz nie pomógł

widziałeś relacje na żywo w Eurosporcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> już kiedyś o tym było, rajdy się zupełnie inaczej ogląda

> dziś żadna ogólnodostępna TV nie prowadzi relacji w rajdów

> tak samo było z F1, kiedyś była, potem znikła i dopiero wróciła z Kubicą na Polsacie ?

> w rajdach nie ma wyprzedzań, bezpośredniej walki, masz wyrywki pokazane w TV

> a i kasa dużo mniejsza

> zobacz na relację z dakaru gdzie nawet Małysz nie pomógł

Co Ty gadasz. F1 była w TV odkąd pamiętam. Nawet powiem więcej 15 lat temu transmisje z F1 pokazywano na C+. Było z 15 kanałów na których mogłeś oglądać obraz z innej kamery. Był jeden kanał ogólny, 5 z kamerami na w róznyuch częścicach toru, 5 kamer na bolidach i tabela z wynikami na zywo. Wiec mozna było się poczuć jak w padoku.

Po C+ było F1 w TV4, ale nikt tego nie oglądał bo nie było Kubicy to nikt się nie interesował, Póxniej jak Kubica wszedł do F1 wtedy zaczeli pokazywać F1 w Polsacie. Wiec nie pisz że przed kubicą nie pokazywali F1 w polskiej TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co Ty gadasz. F1 była w TV odkąd pamiętam. Nawet powiem więcej 15 lat temu transmisje z F1

> pokazywano na C+. Było z 15 kanałów na których mogłeś oglądać obraz z innej kamery. Był jeden

> kanał ogólny, 5 z kamerami na w róznyuch częścicach toru, 5 kamer na bolidach i tabela z

> wynikami na zywo. Wiec mozna było się poczuć jak w padoku.

> Po C+ było F1 w TV4, ale nikt tego nie oglądał bo nie było Kubicy to nikt się nie interesował,

> Póxniej jak Kubica wszedł do F1 wtedy zaczeli pokazywać F1 w Polsacie. Wiec nie pisz że przed

> kubicą nie pokazywali F1 w polskiej TV.

Zauważ, że wymienione przez Ciebie kanały (od niedawna TV4 jest względnie ogólnodostępne) to nie jest ogólnodostępna polska TV. Taki mały szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważ, że wymienione przez Ciebie kanały (od niedawna TV4 jest względnie ogólnodostępne) to nie

> jest ogólnodostępna polska TV. Taki mały szczegół.

Jakie to ma znaczenie? Była i już.

Wyścigi WSbR też były transmitowane w polskiej TV... a że mało kto to oglądał to były w niepublicznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak sobie myślę, jak by tak Kubica zaczął notować b.dobre wyniki w WRC to ilu by się w naszym kraju

> pojawiło zażartych fanów rajdów

od cholery, i do tego sami specjaliści. Ja bym chyba wolał żeby Kubica został w rajdowym fotelu. Było by miło zobaczyć go w jakimś fabrycznym teamie WRC zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od cholery, i do tego sami specjaliści. Ja bym chyba wolał żeby Kubica został w rajdowym fotelu.

> Było by miło zobaczyć go w jakimś fabrycznym teamie WRC

Jak już jeździ to jest ok.gif Być może to mu "tylko" już pozostało, ale tak jak mówił - jeszcze ma w F1 coś do udowodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważ, że wymienione przez Ciebie kanały (od niedawna TV4 jest względnie ogólnodostępne) to nie

> jest ogólnodostępna polska TV. Taki mały szczegół.

Co masz na mysli pisząć ogólnodostępna? Że trzeba płacić? Za abonament na TVP1 tez płacisz.

Dobra koniec tematu bo szkoda zaczynać dyskusję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od cholery, i do tego sami specjaliści. Ja bym chyba wolał żeby Kubica został w rajdowym fotelu.

> Było by miło zobaczyć go w jakimś fabrycznym teamie WRC

E tam. Qchar był w WRC i co ? Nic cisza jak makiem zasiał. RSMŚ nie są popularne w Telewizji więc "Kubicomani"nie będzie.

Inna sprawa że mamy Juniora i tez nic o nim nie wspominją w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E tam. Qchar był w WRC i co ? Nic cisza jak makiem zasiał. RSMŚ nie są popularne w Telewizji więc

> "Kubicomani"nie będzie.

> Inna sprawa że mamy Juniora i tez nic o nim nie wspominją w TV.

W sezonie 2012 w PWRC Michał Kościuszko w Monte Carlo był pierwszy, w Meksyku 3 w mediach nie za bardzo o nim głośno. To samo po sezonie 2011, który skończył na 3 miejscu.

Kuba Giermaziak sezon 2011 skończył na 3 miejscu. Sytuacja podobna, w mediach również mało info.

GP IMŚ na żużlu, tutaj z tego co kojarzę, chyba coś było, ale też nie dużo (nie wspominam o Canal+ który relacje miał ok.gif)

3 tematy, gdzie Polacy mają coś do powiedzenia, ale może kasa mała, ale może mało medialnie i wzmianek o tym w mediach mniej...

Za to jak się jakiś dwóch piłkarzy nayebie to dziś praktycznie na wszystkich poratalach temat nr1 (nie licząc rocznicy)

W zeszłym tygodniu powrót Agnieszki Radwańskiej (oglądam, kibicuje, lubie ją oglądać, w żaden sposób jej nie atakuje ok.gif ) w mediach pełno. TVN to już szczególnie wspiął się "na wyżyny". Od relacji z powrotu do Polski poprzez wywiad z matką po "reportaż", że ona bierze udział w "marszach pamięci". Brakowało tylko by ją do programu śniadaniowego wzięli.

Widać motosport mało popularny, mało oglądalności daje to i w mediach go mało...

a F1 to jak by nie patrzeć taka troche elita...może sztucznie stworzona, ale tak to pewnie dla nie jednego wygląda...może stąd takie a nie inne zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiedź na te wszystkie problemy medialne w polskim motosporcie jest jedna:

chyba nie, nawet na Eurosporcie nie ma relacji z WRC sick.gif do zeszłego roku jeszcze było, teraz jedyne miejsce gdzie mogę znaleźć to kablówka z kanałem MOTORS TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak już jeździ to jest Być może to mu "tylko" już pozostało, ale tak jak mówił - jeszcze ma w F1

> coś do udowodnienia.

Trzeba nam poczekać ok.gif

Talentu przez wypadek napewno nie stracił. Istotne to czy po ów "kontuzji" będzie 100% sprawny (ręka) - oby

- choć jak by tak rywalizował z Sebastianem Loeb-em zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co Ty gadasz. F1 była w TV odkąd pamiętam. Nawet powiem więcej 15 lat temu transmisje z F1

> pokazywano na C+. Było z 15 kanałów na których mogłeś oglądać obraz z innej kamery. Był jeden

> kanał ogólny, 5 z kamerami na w róznyuch częścicach toru, 5 kamer na bolidach i tabela z

> wynikami na zywo. Wiec mozna było się poczuć jak w padoku.

> Po C+ było F1 w TV4, ale nikt tego nie oglądał bo nie było Kubicy to nikt się nie interesował,

> Póxniej jak Kubica wszedł do F1 wtedy zaczeli pokazywać F1 w Polsacie. Wiec nie pisz że przed

> kubicą nie pokazywali F1 w polskiej TV.

a C+ to jakiś ogólnodostępny kanał ? ilu użytkowników C+ miała w tych latach ?

ja oglądałem właśnie w TV4, wydaje mi się że potem znikły transmisje, albo znikła tv4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a C+ to jakiś ogólnodostępny kanał ? ilu użytkowników C+ miała w tych latach ?

> ja oglądałem właśnie w TV4, wydaje mi się że potem znikły transmisje, albo znikła tv4

Z tego co wiem to TV4 nadal istnieje . Przynajmniej u mnie nadają biglaugh.gif

No tak ale liga mistrzów tez leci np na N (czy gdzie tam leci bo nie oglądam) i nie mozna powiedzieć że nie było. Było tylko trzeba było zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiedź na te wszystkie problemy medialne w polskim motosporcie jest jedna:

Niestety. Chyba pozostaje nam czekac aż wszystkie stare dziady odejdą.

Pamiętam jak zaczynałem w KJSach pojechałem do Automobilklubu to byli zdziwieni że szukam rozpiski KJSowej. Chcieli mnie na kurs prawa jazdy zapisać.

I pomyśleć że automobilkub Dolnośląski organizuje z dwa denne KJSy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba nie, nawet na Eurosporcie nie ma relacji z WRC do zeszłego roku jeszcze było, teraz jedyne

> miejsce gdzie mogę znaleźć to kablówka z kanałem MOTORS TV

w której kablówce jest motors ?? odrazu tam przechodze food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.rallyemotion.it/robert-kubica-di-nuovo-al-volante-di-una-macchina-da-rally/

> krótkie tłumaczenie - świadkowie twierdzą, że mimo drobnych problemów z "ruchomością" ręki tempo

> było bardzo dobre

Nie wiem na ile można ufać dziennikarzom, ale na niek†órych portalach informacje obok tego że było szybko, wspominają też że oba samochody którymi w tym roku jeździł RK mają skrzynie sekwencyjne z łopatkami zmiany biegów za kierownicą. Przyznam, że jeśli to prawda, to być może to przypadek, a może też jakaś wskazówka że z ręką jest OK ale nie do końca. W sumie to nieistotne - w F1 i tak są łopatki - ważne by Robert sobie z tym radził jak dawniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaką relacje ?? te 15 minut to ma być relacja ??

o to chodzi właśnie, był cały Orlen Team z jakimiś tam wynikami, był Małysz celebryta wink.gif i Sonik który zapowiadał się nieźle

i co z tego, jak transmisje to suche fakty plus lansowanie się gwiazdorów tvp grinser006.gif

wracając do TV4, była od dawna, ale zasięg naziemny był żaden, u mnie jak znikła z analoga FTA to już było po oglądaniu

potem chyba pojawiała się w pakietach cyfrowych, ale już jako kodowana hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i mały zonk Panie Kolego...

> TRWM ma prowadzić obszerne relacje z Pucharu Fiesty. Szok? Szczerze powiedziawszy - dla mnie tak,

> ale ten pozytywny...

zlosnik2.gifok.gif

ale tak po prawdzie to skąd odbierasz Trwam ?

u mnie jest ze starych czasów analoga zez na astre więc mam ok.gif

ale chyba tylko tak można ?

dawać Trwam do DVB-T grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś mi podpowiada, że zobaczymy go jeszcze w tym sezonie

To byłoby wręcz idealnie smile.gif W sumie już super byłoby jakby w tym sezonie odbył kilka testów w bolidzie na torze i na koniec sezonu ogłosił, że w przyszłym sezonie ma miejsce w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To byłoby wręcz idealnie W sumie już super byłoby jakby w tym sezonie odbył kilka testów w

> bolidzie na torze i na koniec sezonu ogłosił, że w przyszłym sezonie ma miejsce w F1.

Jakieś szczątki informacji wypływają co jakiś czas. Zapewne kontrolowane przez Morelli-ego. Czuję że ma w tym nie zły interes i w trakcie sezonu może być bomba z powrotem Robka. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.