Skocz do zawartości

ŁADA 2107 - fotorelacja brudu pod paznokciami - dużo zdjęć..


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

> łada jest extra, wielki + za wlozoną pracę w uratowanie tego auta ale ta gleba IMO psuje caly

> efekt. Kompletnie nie pasuje do klasyka.

Konstruktywne - Twoje zdanie. Moje jest inne wink.gif dzieki za plusa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taak

> Jessst mega - a jeszcze z garażu nie wyjechałem bo rzeźbię w g..nie - znaczy w gaźniku Jak się

> ogarnę (myślę, że w weekend) to zrobię mały fotoupdate

dobra rada - kup sobie starszy gaźnik od Łady 2103/06 z drugą przepustnica mechaniczną - nie poznasz auta zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

> Takie tam... znalazłem jeszcze przed zimowaniem... a zorientowałem się, że przecież nie wrzucałem

> żadnych zdjęć całości na BBSach...

a ju z się chciałem zapytać czy cały parking odśnieżyłeś hehe.gifrotfl.gif

Łada wygląda godnie ok.gifok.gif

co to za halogeny z przodu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ju z się chciałem zapytać czy cały parking odśnieżyłeś

> Łada wygląda godnie

> co to za halogeny z przodu ??

już out... choć były to halogieny hella "z epoki" koncepcja nie spasowała mi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Palec się nie omsknął?

Przebieg widział?

Zakres prac zna?

Samochód oglądał?

Nie, nie omsknął się, a i tak jest to mniej niż połowa tego co zostało wsadzone w samochód.

Sprzedaję, bo czasu na nią nie mam. Jeśli nie znajdzie się kupiec może trochę opuszczę cenę, ale nie mam ciśnienia na sprzedaż już, więc za 3 tysie to mogę co najwyżej koła opylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebieg widział?

Nie.

> Zakres prac zna?

Tyle co z opisu na forum.

> Samochód oglądał?

Nie.

> Nie, nie omsknął się, a i tak jest to mniej niż połowa tego co zostało wsadzone w samochód.

> Sprzedaję, bo czasu na nią nie mam. Jeśli nie znajdzie się kupiec może trochę opuszczę cenę, ale

> nie mam ciśnienia na sprzedaż już, więc za 3 tysie to mogę co najwyżej koła opylić.

Ani to nie jest jeszcze zabytek pełną gębą (a przynajmniej w Polsce tak się nie kojarzy), ani to unikatowy egzemplarz. Ile by to pracy nie kosztowało, ile by się kasy w to nie włożyło to nadal będzie to Łada 2107. Nie sądzę żeby ktokolwiek wyłożył tyle pieniędzy za to auto, mało tego, dłuuugo musiałbyś szukać osoby, która byłaby skłonna dać choćby połowę tej ceny... Ale wystawić za tyle możesz, nikt przecież nie zabroni. A koła? Jednym się spodoba, inni woleliby takie auto bez nich. Oryginał to oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebieg widział?

> Zakres prac zna?

> Samochód oglądał?

> Nie, nie omsknął się, a i tak jest to mniej niż połowa tego co zostało wsadzone w samochód.

> Sprzedaję, bo czasu na nią nie mam. Jeśli nie znajdzie się kupiec może trochę opuszczę cenę, ale

> nie mam ciśnienia na sprzedaż już, więc za 3 tysie to mogę co najwyżej koła opylić.

możesz napisać więcej jak wygląda kwestia tej rdzy na podłodze?

zdjęcia mile widziane

może być na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> możesz napisać więcej jak wygląda kwestia tej rdzy na podłodze?

> zdjęcia mile widziane

> może być na priv

Zdjęcia zrobię jak wrócę do domu czyli za trzy dni. Podłoga jest zakonserwowana i zabezpieczona, ale ruda zabrała się za miejsca w które wkłada się lewarek. Do tego w bagażniku w miejscu w którym był odpływ wody z wnęki na koło zapasowe jest trochę nadgryziona. Od środka było wyczyszczone i zakonserwowane, co z resztą widać na fotach z relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz to za byle Samare wołają 5000 zł

To i jeden maluch na alledrogo osiągnął limit jaki jest dostępny do licytowania zlosnik.gif Wiadomo, że każdy chciałby swoje auto sprzedać jak najdrożej, a kupujący najchętniej dawaliby tyle co za złom. Można znaleźć ogłoszenia Ład np. 2103 w niższych cenach i w całkiem niezłym stanie, a jakoś ludzie się na to nie rzucają i czasem wiszą parę miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna Łada.

Ale za 13.000zł to musi być ideał.

Ta podłoga psuje wszystko.

Z podłogą do roboty moim zdaniem warta jest 7-8kzł.

Gdyby stała za 6kzł to bym już kaskę zbierał i brał.

Niestety, kaska włożona nigdy się nie zwróci ...

Ile ja już włożyłem w mojego Złombolowoza (Caro '94) ... a warty jest tyle ile był zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.