Skocz do zawartości

Poldek XXLong


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

> do czasu aż ktoś z tym nie wyskoczy

Och to nic dziwnego - w Polsce dużo elementów było mieszanych między samochodami.

A już chyba Tarpan jest najlepszym przykładem zbieraniny devil.gif

Kierunki i klamki od Malucha, zegary i silnik z Poloneza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A już chyba Tarpan jest najlepszym przykładem zbieraniny

> Kierunki i klamki od Malucha, zegary i silnik z Poloneza.

byly tez z silnikami od warszawy,ursusa,chyba tez andorii.

a kierunki od malucha byly dopiero po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Och to nic dziwnego - w Polsce dużo elementów było mieszanych między samochodami.

> A już chyba Tarpan jest najlepszym przykładem zbieraniny

> Kierunki i klamki od Malucha, zegary i silnik z Poloneza.

A koledzy z Koszalina mieli Tarpana z motorem od sierry ... do ciagniecia kartow ... jak to latalo w 93 roku ... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A koledzy z Koszalina mieli Tarpana z motorem od sierry ... do ciagniecia kartow ... jak to latalo

> w 93 roku ...

Ja w 93' roku miałem Fiestę 1.1 o mocy 50 KM (rocznik 85')

Było to dla mnie prawie nowe, super nowoczesne auto o świetnym silniku i osiągach devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bella ...

> Jak jeździłem w kartingu 91-95 ... miałem hełm Bella

> Robili : karawany , hełmy , spoilery do garbusa , i nadbudówki na kabiny

> Ogólnie rzeźba z żywicy , ale co do hełmu nie mam zastrzeżeń

hełmy to maja żołnierze, a Ty miałeś kask zlosnik.gif

i to zapewne nie kask Bella tylko kask firmy Bell - firma ta produkuje kaski juz jakies 50 lat, no i oczywiscie Polska nie jest smile.gif

http://www.bellsports.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hełmy to maja żołnierze, a Ty miałeś kask

> i to zapewne nie kask Bella tylko kask firmy Bell - firma ta produkuje kaski juz jakies 50 lat, no

> i oczywiscie Polska nie jest

> http://www.bellsports.com/

to dziwne bo ja tez wieki temu mialem kask bella-z naciskiem na a zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hełmy to maja żołnierze, a Ty miałeś kask

> i to zapewne nie kask Bella tylko kask firmy Bell - firma ta produkuje kaski juz jakies 50 lat, no

> i oczywiscie Polska nie jest

> http://www.bellsports.com/

Bella robiła w Polsce kaski już od lat 70-tych.

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ano nie widział

Przeca parę lat (za czasów świetności Poloneza zlosnik.gif) wstecz to był najbardziej popularny karawan, potem grabarze przeskoczyli na W124, potem na Okularnika, a potem na coraz nowsze i nowsze zlosnik.gif

Czasami jak widzę karawany na bazie najnowszych Meśków to się zastanawiam czy oni robią to na bazie jakiś rozbitków czy też z pełnowartościowego auta hmm.gif

Bo przerobić pełnosprawne auto wartości XX plus XX talarów za przeróbkę na karawan to trzeba mieś nieźle narąbane zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tarpan 239D

> Urządzenie do usuwania plomb w zębach metodą wibracyjną

2502 cm3 R3, 46kW palacz.gif Wibracje nie były aż tak dokuczliwe, co kiepskie zawieszenie sciana.gif Ojciec miał ostatniego 239D 3 osobowego z hardtopem sprzedanego w Warszawie old.gif Służył dzielnie przez 13 lat, przejechał ponad 450 000 km, kabina się rozpadała a i tak znalazł właściciela na Białołęce zlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeca parę lat (za czasów świetności Poloneza ) wstecz to był najbardziej popularny karawan,

> potem grabarze przeskoczyli na W124, potem na Okularnika, a potem na coraz nowsze i nowsze

> Czasami jak widzę karawany na bazie najnowszych Meśków to się zastanawiam czy oni robią to na bazie

> jakiś rozbitków czy też z pełnowartościowego auta

> Bo przerobić pełnosprawne auto wartości XX plus XX talarów za przeróbkę na karawan to trzeba mieś

> nieźle narąbane

Też się nad tym zastanawiam, mam wrażenie, że połowa CLS'ów w polsce to karawany. Najlepiej to było widać po 10 kwietnia, kiedy nawet Maserati się znalazło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeca parę lat (za czasów świetności Poloneza ) wstecz to był najbardziej popularny karawan,

> potem grabarze przeskoczyli na W124, potem na Okularnika, a potem na coraz nowsze i nowsze

> Czasami jak widzę karawany na bazie najnowszych Meśków to się zastanawiam czy oni robią to na bazie

> jakiś rozbitków czy też z pełnowartościowego auta

> Bo przerobić pełnosprawne auto wartości XX plus XX talarów za przeróbkę na karawan to trzeba mieś

> nieźle narąbane

Auta spod znaku gwiazdy kojarzę... Poldolota niezbyt cfaniaczek.gif

Może... za młody jestem 001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeca parę lat (za czasów świetności Poloneza ) wstecz to był najbardziej popularny karawan,

> potem grabarze przeskoczyli na W124, potem na Okularnika, a potem na coraz nowsze i nowsze

nie tyle przeskoczyli na okularnika co montowali do w124 przód od w210 biglaugh.gif

> Czasami jak widzę karawany na bazie najnowszych Meśków to się zastanawiam czy oni robią to na bazie

> jakiś rozbitków czy też z pełnowartościowego auta

> Bo przerobić pełnosprawne auto wartości XX plus XX talarów za przeróbkę na karawan to trzeba mieś

> nieźle narąbane

są to głównie używki , w zależności od tego co chce zamawiający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie tyle przeskoczyli na okularnika co montowali do w124 przód od w210

> są to głównie używki , w zależności od tego co chce zamawiający

Mogą być i nowe, konkurencyjna firma ostatnio sprowadziła takiego karawana Włoch za jakieś 700 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.