Skocz do zawartości

Przejazd na czerwonym świetle.


darko11

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Na wstępie zaznaczę,że jestem tu nowy i nie bardzo wiedziałem, gdzie czgo szukać itp,więc założyłem nowy temat.

Moja sytuacja wygląda tak: Jadąc autem swojego ojca przycisnąłem gaz na pomarańczowym, jednak chwyciło mnie czerowne. Przyszły 4 zdjecia: 2 pokazujące jak jestem poza linią i się oddalam, jedno blachy i jedno moje (jak ktoś mnie nie zna, to się śmieje i mówi,że ledwo widać,że to facet sziedzi,a nie np. kobieta). Dzwoniąc na SM zapytałem ściemniając trochę, to ta Pani mi powiedziała,że na komendzie w komputerze zdjęcie jest dość wyraźne...

Moje pytania:

1. Czy w ogóle próbować wysyłać ojca, by mówił,że nie wie kto kiedy itd,bo kierowców było wielu i starać się o mandat za niewskazanie?

2. Jak wygląda sprawa z takim mandatem, bo znajomy, którego ojciec pracuje w SM mówił,że 100zł,ale jakaś tam ustawa mówi chyba,że tyle co mandat=500zł.

3. Fakt,że jest to Pani, której mówiłem pzrzez telefon,że chciałbym wiedzieć,kiedy jest na komendzie, bo wydaje się być przyjazna i miła, może nie wsytarczyć, więc co zrobić,żeby opuścili do 300zł (jestem studentem bez pracy).

Dzięki za odp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono.gif sie jezdzi sie placi - isc, przyznac sie do glupoty, przeprosic ladnie, zaplacic i wiecej nie czynic zlego

a jak nie zrozumiales to dodam ze mogles zabic kogos ruszajacego na zielonym wiec te 500pln to naprawde niewielka nauczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej. Na wstępie zaznaczę,że jestem tu nowy i nie bardzo wiedziałem, gdzie czgo szukać itp,więc

> założyłem nowy temat.

> Moja sytuacja wygląda tak: Jadąc autem swojego ojca przycisnąłem gaz na pomarańczowym, jednak

> chwyciło mnie czerowne. Przyszły 4 zdjecia: 2 pokazujące jak jestem poza linią i się oddalam,

> jedno blachy i jedno moje (jak ktoś mnie nie zna, to się śmieje i mówi,że ledwo widać,że to

> facet sziedzi,a nie np. kobieta). Dzwoniąc na SM zapytałem ściemniając trochę, to ta Pani mi

> powiedziała,że na komendzie w komputerze zdjęcie jest dość wyraźne...

> Moje pytania:

> 1. Czy w ogóle próbować wysyłać ojca, by mówił,że nie wie kto kiedy itd,bo kierowców było wielu i

> starać się o mandat za niewskazanie?

> 2. Jak wygląda sprawa z takim mandatem, bo znajomy, którego ojciec pracuje w SM mówił,że 100zł,ale

> jakaś tam ustawa mówi chyba,że tyle co mandat=500zł.

> 3. Fakt,że jest to Pani, której mówiłem pzrzez telefon,że chciałbym wiedzieć,kiedy jest na

> komendzie, bo wydaje się być przyjazna i miła, może nie wsytarczyć, więc co zrobić,żeby

> opuścili do 300zł (jestem studentem bez pracy).

> Dzięki za odp:)

Za głupotę trzeba płacić. Dobrze, że w Twoim przypadku to tylko pieniądze.

Moja kuzynka zginęła kilkanaście lat temu bo ktoś własnie tak przycisnął gaz zamiast hamulca. Dziewczyna miała 18lat, PJ od kilku miesięcy i ruszyła na zielonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej. Na wstępie zaznaczę,że jestem tu nowy i nie bardzo wiedziałem, gdzie czgo szukać itp,więc

> założyłem nowy temat.

> Moja sytuacja wygląda tak: Jadąc autem swojego ojca przycisnąłem gaz na pomarańczowym, jednak

> chwyciło mnie czerowne.

Widzisz pomaranczowe swiatlo i przyspieszasz zamiast hamowac? To płać, jak najbardziej sie nalezy.

Sorry za taki przyklad, ale pare tygodni temu jechal jakis mlody chlopak autem ojca i tez przyspieszyl widzac pomaranczowe swiatlo. Efekt - trafil w auto mojej kolezanki i zabrala ją karetka, na szczescie nic powaznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich cwaniaków ja bym strzelał zanim kogoś zabiją. jednak nie wolno, to chociaż na powtórkę egzaminu kierować!

PS

Na wszystkich forach w pierwszym poście, grzecznie jest się przywitać.

"HEJ" według mnie to nie przywitanie. No ale ja stary jestem... palacz.gif

O jakimś symbolicznym profilu nie wspomnę... no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej. Na wstępie

Na wstępie to powiem że żal mi takich osób, które świadomie łamią przepisy a później zgrywają świętoszka facepalm%5B1%5D.gif

Przyciskać na pomarańczowym?

Ostro przyciskałeś jeśli zdążyło się zapalić czerwone.

Zapłac i potraktuj to jako nauczkę na przyszłość.

Jednym z gorszych wypadków to właśnie chcieć spokojnie ruszyć na zielonym i nagle dostać od tego co musiał przycisnąc na pomarańczowym no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "HEJ" według mnie to nie przywitanie.

No, to chyba w Szwecji nie byłeś grinser006.gif

Co do mandatu - jak koledzy wyżej radzą - płacić i nie dyskutować. Sam nieraz płakałem, bo z kasą krucho, a tu jeszcze mandaty. beksa.gif Trudno; takie życie. Traktuj to jako dodatkową lekcję z nauki jazdy. Następnym razem zastanowisz się, zanim popełnisz wykroczenie. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No, to chyba w Szwecji nie byłeś

Nie w Szwecji nie byłem. Jednak na forach różnych udzielam się od wielu lat i jakoś tak drażni mnie jak ktoś w ten sposób "prosi" o radę. crazy.gif

> Co do mandatu - jak koledzy wyżej radzą - płacić i nie dyskutować. Sam nieraz płakałem, bo z kasą

> krucho, a tu jeszcze mandaty. Trudno; takie życie. Traktuj to jako dodatkową lekcję z nauki

> jazdy. Następnym razem zastanowisz się, zanim popełnisz wykroczenie.

Krótko i na temat ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej. Na wstępie zaznaczę,że jestem tu nowy i nie bardzo wiedziałem, gdzie czgo szukać itp,więc

> założyłem nowy temat.

Hej!

> Moja sytuacja wygląda tak: Jadąc autem swojego ojca przycisnąłem gaz na pomarańczowym, jednak

> chwyciło mnie czerowne. Przyszły 4 zdjecia: 2 pokazujące jak jestem poza linią i się oddalam,

> jedno blachy i jedno moje (jak ktoś mnie nie zna, to się śmieje i mówi,że ledwo widać,że to

> facet sziedzi,a nie np. kobieta). Dzwoniąc na SM zapytałem ściemniając trochę, to ta Pani mi

> powiedziała,że na komendzie w komputerze zdjęcie jest dość wyraźne...

> Moje pytania:

> 1. Czy w ogóle próbować wysyłać ojca, by mówił,że nie wie kto kiedy itd,bo kierowców było wielu i

> starać się o mandat za niewskazanie?

> 2. Jak wygląda sprawa z takim mandatem, bo znajomy, którego ojciec pracuje w SM mówił,że 100zł,ale

> jakaś tam ustawa mówi chyba,że tyle co mandat=500zł.

Z racji tego, że jesteś tu nowy to możesz nie wiedzieć, że na tym forum nie ma ludzi, którzy kombinują żeby nie płacić mandatów lub płacić mniejsze. Wręcz przeciwnie: jak trzeba to pomogą staruszce przejść na drugą stronę ulicy, zbierają kupy po swoich psach i oczywiście jeżdżą zgodnie z przepisami PRoD.

> 3. Fakt,że jest to Pani, której mówiłem pzrzez telefon,że chciałbym wiedzieć,kiedy jest na

> komendzie, bo wydaje się być przyjazna i miła, może nie wsytarczyć, więc co zrobić,żeby

> opuścili do 300zł (jestem studentem bez pracy).

Bycie studentem nie upoważnia do przejeżdżania przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. teraz o tym będziesz pamiętał.

> Dzięki za odp:)

Nie za ma co.

ps. napisanie na autokacik.pl o łamaniu przepisów PRoD to jak napisanie na forum microsoftu o crackowaniu Windowsa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej. Na wstępie zaznaczę,że jestem tu nowy i nie bardzo wiedziałem, gdzie czgo szukać itp,więc

> założyłem nowy temat.

> Moja sytuacja wygląda tak: Jadąc autem swojego ojca przycisnąłem gaz na pomarańczowym, jednak

> chwyciło mnie czerowne. Przyszły 4 zdjecia: 2 pokazujące jak jestem poza linią i się oddalam,

> jedno blachy i jedno moje (jak ktoś mnie nie zna, to się śmieje i mówi,że ledwo widać,że to

> facet sziedzi,a nie np. kobieta). Dzwoniąc na SM zapytałem ściemniając trochę, to ta Pani mi

> powiedziała,że na komendzie w komputerze zdjęcie jest dość wyraźne...

> Moje pytania:

> 1. Czy w ogóle próbować wysyłać ojca, by mówił,że nie wie kto kiedy itd,bo kierowców było wielu i

> starać się o mandat za niewskazanie?

> 2. Jak wygląda sprawa z takim mandatem, bo znajomy, którego ojciec pracuje w SM mówił,że 100zł,ale

> jakaś tam ustawa mówi chyba,że tyle co mandat=500zł.

> 3. Fakt,że jest to Pani, której mówiłem pzrzez telefon,że chciałbym wiedzieć,kiedy jest na

> komendzie, bo wydaje się być przyjazna i miła, może nie wsytarczyć, więc co zrobić,żeby

> opuścili do 300zł (jestem studentem bez pracy).

> Dzięki za odp:)

przepraszam kolego, ale my tu cwaniaków twojego pokroju nie potrzebujemy. jesteś studentem? nie masz pracy? to albo jeżdź zgodnie z przepisami, albo nie jeźdź w ogole skoro cię na to nie stać. Popełniłeś wykroczenie to zapłać i weź to na klatę jak mężczyzna. Prezentujesz typowe polactwo, a potem się dziwimy wszyscy, że taki burdel w tym kraju, a na zachodzie tak ekstra! JAk nie wiesz jak się zachować to zachowaj się przywoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba ostatnie forum, po wizycie na ktorym jeszcze wierze ze cos bedzie z tego kraju icon_rolleyes.gif

Tak ja Ci koledzy napisali. Dla Ciebie to "tylko żółe" (jakie pomarańczowe niewiem.gif ), dla kogoś może to być kilka miesięcy w szpitalu i kalectwo. Uderzenia w bok są wyjątkowo paskudne.

W zeszłym miesiącu sam ledwo takiego "późnego żółtego" uniknąłem - ruszając po zapaleniu się dla mnie zielonego. Zaiwaniał jak szalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba młoda, pewnie kierowca krótko mający prawo jazdy.

Zapytał , odpowiedzieliście.

Proszę M o zamknięcie wątku albo wrzucenie na HP gdzie każda z zarejestrowanych na AK userów będzie mogła opier..lić i tym samym zaznaczyć pokazać jaim jest idealnym kieorwcą i NIGDY nie przejechała na pomarańczoym czy nawet czerwonym sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę M o zamknięcie wątku albo wrzucenie na HP gdzie każda z zarejestrowanych na AK userów będzie

> mogła opier..lić i tym samym zaznaczyć pokazać jaim jest idealnym kieorwcą i NIGDY nie

> przejechała na pomarańczoym czy nawet czerwonym

ty rowniez nie zrozumiales... nikt tu nie napisal ze jezdzi idealnie, wszyscy zas napisali ze za siebie trzeba odpowiadac... sie jezdzi sie placi, nie chcesz placic to jezdzisz zgodnie z przepisami, a jak nie umiesz to lepiej zebys wogole nie siadal za kolko...

ja rozumiem ze mozna debatowac o tzw. watpliwych wykroczeniach, czy o sytuacjach drogowych nie do konca jasnych (vide temat o dziwacznie ustawionych znakach 'strefy' i 'kielni' oraz kwestiach pierwszenstwa) ale tutaj gosc napisal sam - wdeptalem i polecialem na pozno pomaranczowym.

a na pozno pomaranczowe jestem szczegolnie wyczulony, bo jezdze motocyklem i raz mialem sytuacje ze sie 'zagapilem' pod swiatlami na zielonym i mi to zycie uratowalo - debil jadacy z prawej uderzyl w bok/przod auta ktore mialem po swojej lewej i ktore ruszylo natychmiast jak sie zmienilo swiatlo. (skrzyzowanie ruska/kazimierza w WRC - debil jechal od JP2 i skrecal w prawo w kazimierza->nowy świat, a ja jechalem od ul. nowy świat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popełniłeś wykroczenie to zapłać i weź to na klatę jak mężczyzna. Prezentujesz typowe

> polactwo, a potem się dziwimy wszyscy, że taki burdel w tym kraju, a na zachodzie tak ekstra!

Ale jak ja doniosłem na "czerwoniaka" to już tak pięknie nie pisano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie będe się wdawał w dyskusję

> Od pouczania jest Policja i tyle. A Wasze wywody... po co to komu?

> i już

A co twoje posty wniosły do tematu? Mod-amator? Kiedyś była taka służba ORMO się nazywała i jej "funkcjonariusze" społecznie "wyręczali" w interwencjach odpowiednie służby. Sądzisz że moderatorzy nie czytają forum?

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jak ja doniosłem na "czerwoniaka" to już tak pięknie nie pisano...

bo donosic to jedno a przyjac na klate to drugie :D

nie odzywalem sie wtedy - sie odezwe teraz - POPIERAM, BO JAK NIE MY TO ONI NAS WYELIMINUJA smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zeszłym miesiącu sam ledwo takiego "późnego żółtego" uniknąłem - ruszając po zapaleniu się dla

> mnie zielonego. Zaiwaniał jak szalony.

i byłbyś współwinny, bo nie upewniłeś się o bezpiecznej możliwości wjazdu na skrzyżowanie no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osoba młoda, pewnie kierowca krótko mający prawo jazdy.

> Zapytał , odpowiedzieliście.

> Proszę M o zamknięcie wątku albo wrzucenie na HP gdzie każda z zarejestrowanych na AK userów będzie

> mogła opier..lić i tym samym zaznaczyć pokazać jaim jest idealnym kieorwcą i NIGDY nie

> przejechała na pomarańczoym czy nawet czerwonym

przejechalimy, przejechali... ale za to my zapłacicli jak trza było i nie pytalimy jak tu ocyganić fotoradar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja sytuacja wygląda tak: Jadąc autem swojego ojca przycisnąłem gaz na pomarańczowym, jednak

> chwyciło mnie czerowne.

> (jestem studentem bez pracy).

Masz szczęście, że to nie zależy ode mnie. Bo bym Ci zawiesił PJ do czasu przedstawienia wyników badań psychotechnicznych. A jak wyniki byłyby dla Ciebie niekorzystne, to byś stracił PJ na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i byłbyś współwinny, bo nie upewniłeś się o bezpiecznej możliwości wjazdu na skrzyżowanie

A jeśli upewnienie się o bezpiecznej możliwości wjazdu wymaga zatrzymania się za sygnalizatorem i rozglądnięcia się za rogiem budynku? Bo ten ostatni stoi prawie że na skrzyżowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Spokojnie! Nawet nie zapytacie dokładnie,a wszyscy już mnie objechali jak psa! Za wyjątkiem jednego kierowcy,któremu dziękuję.

Trochę kultury może,bo ja nikogo nie staram sie urazić swoim"ale jestem zaje***tym kierowcom,a jak ktoś nie jeździ jak ja,to kulka w łeb"tak jak niektórzy. Zadałem to pytanie tylko i wyłącznie po to,żeby poznać opinie co WY BYŚCIE ZROBILI W TAKIEJ SYTUACJI a nie CO O MNIE MYŚLICIE!(...) Widzicie różnice pomiędzy jednym i drugim? Ponadto nie jestem na tyle głupi,żeby wjechać na pełnej na skrzyżowanie rodem z warszawy,gdzie jeden drugiemu siedzi na zderzaku!Chyba normalne,że mając pełny obraz sytuacji (lewo,prawo prosto) postanowiłem docisnąć. Ludzie,to jest krzyżówka, gdzie spotkać kierowców jest baaardzo trudno, co widać było na zdjęciu zrobionym z dość daleka - tylko ja i nikogo więcej. NIKOGO. I tu nie chodzi o to, jak niektórzy "mądrzy" pomysleli,że jak student to nie musi płacić. Chodzi jedynie o to,że to jest aspekt,który jest okolicznoścą łagodzącą w takiej sytuacji,gdy trzeba płacić... I tak jak powiedziałem to był PIERWSZY RAZ od kiedy mam PJ i w ogóle pierwszy raz w życiu dostałem mandat. Co najważniejsze, dla wszystkich miłych, tak jak kolega wspomniał: CZERWONE ŚWIATŁO CYKŁO JAK BYŁEM PRZY SYGNALIZATORZE! MIAŁEM RYZYKOWAĆ,ŻE DAJĄC PO HAMULCU JAKIŚ ŚCIGACZ WJEDZIE WE MNIE I Z KIEROWCY NIE ZOSTANIE NIC?!!!!! A takie sytuacje już były nieraz. Widzę,że pytać o to "CO BYŚCIE ZROBILI" nie ma sensu,bo stosujecie jakieś czytanie wybiórcze,o ile takie istnieje.

Dla zainteresowanych dodam,że zadzwoniłem na SM zbajerowałem kobietę, która to sprawdzała,powiedziała w jakich godzinach JĄ zastanę, przyszedłem, powiedziała,że chętnie zrobi niewskazanie,niestety 200zł przy 2 właścicielach,to za dużo,więc dała mi 300+6pkt podkreślając,że chciałaby mniej,ale nie może. Więc Panowie - urok osobisty jest bardzo ważny,tylko szukajcie kobiety w SM. Można zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponadto nie jestem na tyle głupi,żeby wjechać na

> pełnej na skrzyżowanie rodem z warszawy,gdzie jeden drugiemu siedzi na zderzaku!Chyba

> normalne,że mając pełny obraz sytuacji (lewo,prawo prosto) postanowiłem docisnąć.

Resztę cytatu postanowiłem wyciąć. Pięknie się tłumaczysz...

A przyszło Ci do głowy, po co jest pomarańczowe światło? Ono nie trwa 1/16 sekundy. A Ty, widząc je, podjąłeś błędną decyzję. Problem tylko w tym, że to wchodzi w nawyk. Co niestety widać na drogach.

Powiedz tak szczerze - ile wcześniej zauważyłeś pomarańczowe, skoro zapaliło się czerwone gdy byłeś pod sygnalizatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jak ja doniosłem na "czerwoniaka" to już tak pięknie nie pisano...

Tacy ludzie. Jak chcesz żeby było normalnie i prawo było przestrzegane, to jesteś jakiś dziwny, albo z ORMO. Jak doniesiesz, to grzech straszny, bo nie jest istotne to że miałeś rację z istotnej sprawie tylko to, żeś donosiciel. Jedna z przyczyn dlaczego za kilka lat stąd wyjeżdżam. Jestem tym zmęczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i byłbyś współwinny, bo nie upewniłeś się o bezpiecznej możliwości wjazdu na skrzyżowanie

Mądralo smile.gif Zapraszam na skrzyżowanie Bełzy i Toruńskiej w Bydgoszczy. Stojąc na tych światłach - dwa pasy lewy do skrętu w lewo, prawy do skrętu w prawo i w lewo - stojąc tam na prawym chcąc skręcić w lewo, na tym skądinąd sporym skrzyżowaniu widoczność w lewo ledwo sięga za płot bodajże szkoły. I ZAWSZE patrzę w lewo zanim stamtąd wyjadę. Ale co mi to da, jak widzę co tam się dzieje na kilka-kilkanaście metrów.

Był zajęty jeden pas, drugi pusty, i na tym drugim dwóch debili zaiwaniało. Wjechałem na zielonym, ledwo jednego uniknąłem dając gazu z zaraz musiałem... hamować bo za nim drugi lawirował motocyklem. Jeden wjechał na "późnym żółtym", drugi już pewnie na czerwonym.

Więc nie teoretyzuj, bo wjeżdżając na skrzyżowanie na zielonym mam prawo się nie spodziewać czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Więc nie teoretyzuj, bo wjeżdżając na skrzyżowanie na zielonym mam prawo się nie spodziewać czegoś

> takiego.

takich szczegółów nie opisałeś, więc odniosłem się do tego, co podałeś grinser006.gif

mundralo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie! Spokojnie! Nawet nie zapytacie dokładnie,a wszyscy już mnie objechali jak psa! Za wyjątkiem

> jednego kierowcy,któremu dziękuję.

> Trochę kultury może,bo ja nikogo nie staram sie urazić swoim"ale jestem zaje***tym kierowcom,a jak

> ktoś nie jeździ jak ja,to kulka w łeb"tak jak niektórzy.

Po pierwsze kierowcą a nie kierowcom.

Po drugie czy Ciebie ktoś tu obrażał? każdy kulturalnie się wypowiadał

> Zadałem to pytanie tylko i wyłącznie

> po to,żeby poznać opinie co WY BYŚCIE ZROBILI W TAKIEJ SYTUACJI a nie CO O MNIE MYŚLICIE!(...)

Do tej pory brałem wszystko na klatę, mówiąc policial.gif, że mam świadomość swojego błędu więc nie będę mówił, że tego nie zrobiłem (i bez proszenia dawali zawsze niższy mandat czy nawet usunęli jedno z wykrocze, gdy popełniłem dwa naraz)

> Widzicie różnice pomiędzy jednym i drugim? Ponadto nie jestem na tyle głupi,żeby wjechać na

> pełnej na skrzyżowanie rodem z warszawy,gdzie jeden drugiemu siedzi na zderzaku!

Wybacz ale zaprzeczasz sam sobie... w pierwszym poście napisałeś, że z premedytacją wdepnąłeś na gaz. a ponoć nie jesteś taki głupi...

> Chyba

> normalne,że mając pełny obraz sytuacji (lewo,prawo prosto) postanowiłem docisnąć.

właśnie, że NIENORMALNE !!

> Ludzie,to

> jest krzyżówka, gdzie spotkać kierowców jest baaardzo trudno, co widać było na zdjęciu

> zrobionym z dość daleka - tylko ja i nikogo więcej. NIKOGO.

A to wtedy nie obowiązuje już zółte i czerwone światło jak nie ma nikgo na skrzyżowaniu? hmm.gif fajnie by było...

>I tu nie chodzi o to, jak

> niektórzy "mądrzy" pomysleli,że jak student to nie musi płacić. Chodzi jedynie o to,że to jest

> aspekt,który jest okolicznoścą łagodzącą w takiej sytuacji,gdy trzeba płacić...

Błagam... może jeszcze wprowadzić mandaty ulgowe dla studentów tak jak bilety? hehe.gif

>I tak jak

> powiedziałem to był PIERWSZY RAZ od kiedy mam PJ i w ogóle pierwszy raz w życiu dostałem

> mandat.

cóż... nie zawsze pierwsze razy są cudowne i bezbolesne tongue.gif

>Co najważniejsze, dla wszystkich miłych, tak jak kolega wspomniał: CZERWONE ŚWIATŁO

> CYKŁO JAK BYŁEM PRZY SYGNALIZATORZE!

A kiedy się zapaliło żółte? 200 metrów przed skrzyżowaniem?

>MIAŁEM RYZYKOWAĆ,ŻE DAJĄC PO HAMULCU JAKIŚ ŚCIGACZ

> WJEDZIE WE MNIE I Z KIEROWCY NIE ZOSTANIE NIC?!!!!! A takie sytuacje już były nieraz.

Podobno byłeś sam, w swokół żadnej żywej duszy a tym bardziej pojazdów...

> Widzę,że pytać o to "CO BYŚCIE ZROBILI" nie ma sensu,bo stosujecie jakieś czytanie wybiórcze,o

> ile takie istnieje.

Jest sens mimo, że twierdzisz ze jest inaczej.

> Dla zainteresowanych dodam,że zadzwoniłem na SM zbajerowałem kobietę, która to

> sprawdzała,powiedziała w jakich godzinach JĄ zastanę, przyszedłem, powiedziała,że chętnie

> zrobi niewskazanie,niestety 200zł przy 2 właścicielach,to za dużo,więc dała mi 300+6pkt

> podkreślając,że chciałaby mniej,ale nie może. Więc Panowie - urok osobisty jest bardzo

> ważny,tylko szukajcie kobiety w SM. Można zamknąć temat.

No to chyba ja mam ten urok i to względem panów policjantów bo zawsze jakimś trafem dostaję najniższy mandat... i to bez proszenia shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to wtedy nie obowiązuje już zółte i czerwone światło jak nie ma nikgo na skrzyżowaniu? fajnie by było...

A wiesz, że są takie kraje na świecie, gdzie czerwone światło znaczy mniej więcej tyle co "ustąp pierwszeństwa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pechowo zaczales przygode na forum, bo tutaj takich ktorzy zlamali przepis ruchu drogowego i pytaja jak sie z tego wykrecic co by kara byla mniejsza zjada sie na sniadanie bez popitki wink.gif w koncu fajnie jest kogos umoralniac i pojechac go zeby nie zostalo na nim suchej nitki

nie tlumacz sie, ladnie przepros i powiedz ze wiecej nie bedziesz tak robil .. a jak bedziesz robil to sie nie przyznawaj, albo pisz ze "kolega ma problem..." grinser006.gif

btw wjezdzanie na czerwonym jest nu nu nu tuk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma pomarańczowego światła - jest żółte

O widzisz - i taka informacja jest istotna ok.gif

Teraz już kolega będzie wiedział że nie wolno przejeżdżać na żółtym, bo do tej pory przejeżdżał na pomarańczowym. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O widzisz - i taka informacja jest istotna

> Teraz już kolega będzie wiedział że nie wolno przejeżdżać na żółtym, bo do tej pory przejeżdżał na

> pomarańczowym.

Pomarańczowe to takie żółte, które zmienia się w czerwone grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.