Skocz do zawartości

Duże przebiegi w osobówkach


mrBEAN

Rekomendowane odpowiedzi

> Każda poważniejsza firma dzierżawi GPSa do takich aut i kilometrażówkę można sprawdzić 1 wyciągiem

> w miesiącu, w dużych autach są różnego rodzaju zabezpieczenia i przepływki na przewodach.

> Oczywiście wszystko da sie obejść (chociaż nie wiem czy na gpsa kierowcy mają sposób) ale

> firmy już od dawna potrafią się skutecznie bronić przed "spuszczalskimi".

no i co z tego żę zwolnisz kierowców, jak drugi Ci nie przyjdzie pracoiwać do Ciebie bo będzie wiedział że u Ciebie "nie dorobi" i pójdzie do innego który nie ma takich wynalazków i można więcej miesięcznie zarobić

zostaniesz z firmą transportową bez kierowców biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raz zrobiłem sam 6000 km w tydzień, więc wszystko się da, oczywiście

jak już się chwalimy wink.gif podczas mojej wyprawy do Portugalii, wracając z Hiszpanii na Chorwację zrobiłem sam jeden prawie 1600km. zmęczenia nie czułem prawie w ogóle. poszedłem na obiadokolację, wypiłem 2 piwa i jeszcze spacer wieczorny zaliczyłem.

także wracając do tematu, nie widzę niczego podejrzanego w tym co pisze tamten gościu na tamtym forum. Tym bardziej że jest dwóch kierowców. Jak chłop jest młody i zdrowy (tak jak ja grinser006.gif ) to 15 godzin za kółkiem nie robi na nim aż tak dużego wrażenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chłop jest młody i zdrowy (tak jak ja ) to

> 15 godzin za kółkiem nie robi na nim aż tak dużego wrażenia

15 godzin nie robi żadnego wrażenia (mój rekord 22h) tak jak i 1500 czy 2000 km zrobione w drodze na wakacje i to jeszcze autostardą 2 rady do roku. Ale jak miałbyś jeździć tak codziennie to zupełnie co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie praca marzenie. Szkoda, że takiej nie mogę znaleźć

Tak Ci się tylko wydaje. Po jakimś czasie kończysz jako na pół ślepy dziad, który dostaje zadyszki po wejściu na pierwsze piętro. Do tego problemy z żołądkiem i nie tylko...

To akurat jeden z tych zawodów gdzie kierowca dostaje po tyłku tak samo mocno jak auto - - i podobnie jak auto po kilku latach takiego traktowania jest złomem mimo młodego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie praca marzenie. Szkoda, że takiej nie mogę znaleźć

Życze Ci żebyś znalazł taką prace i napisał nam po roku czasu czy jest naprawdę tak fajnie. Dość dużo czasu spędzam za kierownicą osobówki i coraz mniej sprawia to mi przyjemność.

Wiadomo, jeśli ktoś ma prace fizyczną lub też siedzi czy stoi 8 godzin dziennie to dla niego wyjazd na drugi koniec polski to fajna sprawa - rozrywka od codzienności. Ale jeśli 3 czy 4 razy w tygodniu musisz wsiadać w auto w nocy i jechać po polskich drogach 400km, wykonać jakaś tam prace i wrócić do domu pod wieczór, i tak w kółko to uwierz że wszystko się nudzi, nawet jak masz super nowy samochód i dobre drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak Ci się tylko wydaje. Po jakimś czasie kończysz jako na pół ślepy dziad, który dostaje zadyszki

> po wejściu na pierwsze piętro. Do tego problemy z żołądkiem i nie tylko...

> To akurat jeden z tych zawodów gdzie kierowca dostaje po tyłku tak samo mocno jak auto - - i

> podobnie jak auto po kilku latach takiego traktowania jest złomem mimo młodego wieku.

Pięknie napisane...

Osobiście uwielbiam prowadzić auto i dość sporo jeżdżę, ale jak przychodzą duże trasy, lub w ciągu tygodnia trasa 1200km sen 200km nocleg (przerwa 15h), 1200km-sen i przerwa ok 20h i znowu 1200km, to wtedy już nie jest to super i sporą część z tych km się jedzie bo się musi a nie dlatego, że sprawiają one frajdę, jeśli doliczyć do tego schemat miesięczny, czy roczny-to szybko przestaje to być rewelacyjną pracą, a dość ostrą tyrką, gdzie organizm dostaje dość mocno. Także również jestem tego zdania, że Ci co piszą że to praca marzenie szybko by się zdziwili. Wystarczy jazda zimą, po ciemku, po śliskiej nawierzchni i zamiast frajdy staje się gehenną. I każdy kto trochę km za kołem zrobił nie tylko z miasta do miasta w odl 10km, tylko popodróżował trochę wie o czym mowa.

A relacja usera-całkiem realna i normalna w firmach, co dla prywatnego użytkownika może przyprawić o zawrót głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pięknie napisane...

Mam takie same zdanie na ten temat... Kierowcy ciężarówek mają lepiej bo maja tachografy i ci co jeżdżą w trasy ( nie pisze o wywrotkach ) maja znacznie większy komfort pracy i lżejsza pracę od tego kierowcy osobówki... To gra z losem.. na naszych drogach i z ikonka_photo2.gifpolicial.gifspy.gif Więcej wydac można na mandaty niż zarobić a i życie stracić ... przykład tej nowej skody rozbitej w tej firmie po dwudziestu dniach bo trzeba było uciekać przed tirem na drzewo frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Życze Ci żebyś znalazł taką prace i napisał nam po roku czasu czy jest naprawdę tak fajnie. Dość

> dużo czasu spędzam za kierownicą osobówki i coraz mniej sprawia to mi przyjemność.

> Wiadomo, jeśli ktoś ma prace fizyczną lub też siedzi czy stoi 8 godzin dziennie to dla niego wyjazd

> na drugi koniec polski to fajna sprawa - rozrywka od codzienności. Ale jeśli 3 czy 4 razy w

> tygodniu musisz wsiadać w auto w nocy i jechać po polskich drogach 400km, wykonać jakaś tam

> prace i wrócić do domu pod wieczór, i tak w kółko to uwierz że wszystko się nudzi, nawet jak

> masz super nowy samochód i dobre drogi.

Potwierdzam. Przez jakiś czas to bawi, a potem przychodzi znudzenie / zmeczenie oraz człowiek zaczyna dostrzegać zmiany, jakie taka praca wprowadza w jego życiu prywatnym oraz zdrowiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potwierdzam. Przez jakiś czas to bawi, a potem przychodzi znudzenie / zmeczenie oraz człowiek

> zaczyna dostrzegać zmiany, jakie taka praca wprowadza w jego życiu prywatnym oraz zdrowiu

Ale z rok by się chciało pojeździć zlosnik.gif ot taka przygoda, zobaczyć jak to smakuje

Sam jestem młodym kierowcą i się nie wyjeździłem jeszcze i myślałem o takiej pracy, ale to fajnie by było przez tydzień, miesiąc, rok może kilka lat, ale nie przez całe życie, w wieku 40lat myślę, że nikogo by to nie bawiło i nie dawało frajdy jakby zaczął w wieku lat 20 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale z rok by się chciało pojeździć ot taka przygoda, zobaczyć jak to smakuje

> Sam jestem młodym kierowcą i się nie wyjeździłem jeszcze i myślałem o takiej pracy, ale to fajnie

> by było przez tydzień, miesiąc, rok może kilka lat, ale nie przez całe życie, w wieku 40lat

> myślę, że nikogo by to nie bawiło i nie dawało frajdy jakby zaczął w wieku lat 20

Tu bardziej chodzi o dzienne duże przebiegi, co prowadzi do znurzenia, opóźnienia czasu reakcji, bólu pleców itd, czyli reasumując codziennie po 700km byś robił i mimo młodego wieku po tyg byłbyś wypompowany. Czyli frajda z jazdy owszem, nawet z codziennej, ale przy mniejszym przelocie dziennym. drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale z rok by się chciało pojeździć ot taka przygoda, zobaczyć jak to smakuje

> Sam jestem młodym kierowcą i się nie wyjeździłem jeszcze i myślałem o takiej pracy, ale to fajnie

> by było przez tydzień, miesiąc, rok może kilka lat, ale nie przez całe życie, w wieku 40lat

Przelatałem po PL 150kkm w przeszło 1,5 roku i wiem jak to smakuje.To ciężki kawałek chleba.

Ten kto tego nie przeżył, ten nie wie jak to smakuje.

Masz dziewczynę?Ciekawe co by Ci powiedziała jakby widaywała Cie raz w tygodniu...

Pieniądze to nie wszystko...za nie nie kupisz sobie wolnego smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, że nie wierzę, bo jeśli faktycznie ponad bańkę to możliwe.

> Ale czy to nie będzie błąd w opisie

> U nas powyżej miliona też jest kilka

ja tez w to nie wierze-glownie z powodu ceny.1000 funtow to drogo nawet jak za 80 tys.mil z tego rocznika hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.