Skocz do zawartości

Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013


Rekomendowane odpowiedzi

> wydaję mi się, że to właśnie tego widziałem parę razy u mnie na osiedlu ale on ryczy

Ryczy, ryczy. Jak wyprzedził mnie któregoś razu na Piłsudskiego, to słyszałem piękny dźwięk silnika jeszcze z 500 metrów dalej. bananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzis w Wawie ustrzelony , Wszystkie elemnty z Carbonu

> Z tylu fajna guma - 325..

W piątek akurat czytałem ten wątek i 15min później wybrałem się na miasto. I miałem to szczęście też go widzieć. Dobry jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest oryginalny BS, tylko przerobiony "zwykły" SL. Ale fakt, że profi robota.

> TO CHYBA TO SAMO MIEJSCE W PODOBNYM CZASIE

Dokładnie tak - to jest auto zrobione na wzór BS przez bardzo sympatyczną ekipę, która będzie robić mi kompozyty do Kozmo:

motocarbon.pl

Na co dzień robią najlżejsze na świecie handbike'i z włókien węglowych:

carbonbike.pl

W zeszłym roku na ich rowerach Alex Zanardi zdobył 2 złote medale w Londynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Na sasiednim podworku parkuje cos takiego, wiec nie musze czatowac zeby uslyszec...

> Slyszalem ze od pewnego czasu ma tez kolege Roadrunnera...

Takie widoki na mnie dzialaja o wiele bardziej niż jakiekolwiek nowoczesne auto... buu.gifbuu.gifbuu.gif

Ostatnio miałem okazje posiedzieć w nowym SLS ale.. nie posiedziałem bo nie lubie plastikowych aut.. ludzie to to oglądali, a ja stalem obok i nie wiedziałem co tu podziwiać, a zapraszali mnie za kierownice niewiem.gif

Zalatwisz żeby mnie przewiozl jak będę kiedyś w 3-miescie? shocked.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> na szwajcarskich, generalnie to szef ma jakąś kolekcję starych (i nowych) samochodów i te

> cenniejsze wszystkie są na szwajcarskich

czy ten twoj szef przypadkiem kiedys nie pracowal w ambasadzie ( byl ambasadorem ?) szwajcari ? ma tez udzialy w kilku salonach toyoty na slasku ? i kiedys mial ( moze dalej ma ) Lamborghini ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ten twoj szef przypadkiem kiedys nie pracowal w ambasadzie ( byl ambasadorem ?) szwajcari ? ma

> tez udzialy w kilku salonach toyoty na slasku ? i kiedys mial ( moze dalej ma ) Lamborghini ?

raczej ma parę szpitali, przychodni itp badziewia

ZTCW omija jakieś podatki mając je zarejestrowane tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie tam w Bielsku uchwycone.

> 8 garów przy pracy zawstydza....

w Poznaniu widziany 29.06. Brabus 6,3 L c bądź e-klasa - zrobiło piorunujące wrażenie, nawet nie zapamiętałem klasy, skandal po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie tam w Bielsku uchwycone.

> 8 garów przy pracy zawstydza....

ff49ac918aac.jpg

c63 - niemiłosierny ryk...i właściciel go nie oszczędza za każdym razem jak go widzę to dostaje po garach zlosnik.gif

obok SL600 serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś u mnie na wiosce na wiejskim festynie ganiało te coś:

> I można było wylosować przejażdżkę nim (jako pasażer oczywiście)

no to się w tym przypadku wyżalę. Podejście KTM do klienta jest poniżęj wszelkiej krytyki. Nie będę mówił kto i jak, ale powiedzmy że była osoba, która chciała to kupić. Po tysiącach rozmów z KTM o tym, czy mogą gdzieś pokazać w PL w realu jak to wygląda i gdzie można pogadać o tak przyziemnych rzeczach jak kolor tego czegoś, po prostu temat odpuszczono.

"chcesz pan kupić, to jedź se do austrii" - także no.gif. Takie firmy z takim podejściem nie powinny istnieć no.gif. Tak się chciałem wyżalić. Można wpisywać kody kreskowe, albo co tam.

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> c63 - niemiłosierny ryk...i właściciel go nie oszczędza za każdym razem jak go widzę to dostaje po

> garach

> obok SL600

widziałem i słyszałem go wczoraj na RTK. Pięknie ryczy serce.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustrzelony w Gdyni, w okolicach portu....właśnie spojrzałem na ceny blush.gif. Sądziłem, że tani nie jest, ale to co zobaczyłem, wprawiło mnie w niezłe zdumienie zlosnik.gif

Do tego tarcze hamulcowe wielkości całych kół w moim aucie spineyes.gif

287064069-20130719067.jpg

post-6413-14352521094635_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy czy miał ceramikę. Jeśli tak, to komplet tarcz jest wart powiedzmy tyle co nowe Polo, może

> Golf.

> Ode mnie Lotus Omega:

> Łódź.

O w mordę, jaki wypieszczony blush.gifok.gif Niezły rodzynek ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O w mordę, jaki wypieszczony Niezły rodzynek

Wypieszczony będzie na wiosnę, teraz i tak jest do lakierowania oraz paru poprawek. Ogólnie rzeczywiście jest to jedno z najfajniejszych aut, jakie spotkałem. Marzenie mojego dzieciństwa piaskownica.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy czy miał ceramikę. Jeśli tak, to komplet tarcz jest wart powiedzmy tyle co nowe Polo, może

> Golf.

> Ode mnie Lotus Omega:

> Łódź.

WOW. Gdzie go ustrzeliłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.