Skocz do zawartości

AUTODOFINANSOWANIE


Izabuziaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem dlaczego ale fora na ten temat znikają w zastraszającym tempie z sieci- czyżby był to taki nie wygodny temat dla kilku osób?

Na tym forum również był taki wątek ale też zniknął.

Więc jeszcze raz ADF autodofinansowanie to przekręt i ściema.

Jestem jedną z poszkodowanych przez tą firmę umowę podpisałam w kwietniu tego roku 2013 - płacili klika miesięcy po czym w sierpniu otrzymaliśmy wezwanie na inspekcję - oczywiście stawiliśmy się i poszło OK. Na inspekcji puszczono listę do podpisu (jako listę obecności). Po miesiącu przyszło wypowiedzenie umowy i zerwanie płatności z powodu niestawienia się na inspekcji we wrześniu 2013 , o której informację niby otrzymaliśmy na inspekcji w sierpniu . Załączona do listu właśnie tą tabelkę z listą obecności tylko u góry była już informacja o terminie i miejscu inspekcji . Możecie pomyśleć że czegoś nie zauważyłam ale już w tej chwili grupa takich jak ja liczy ponad 30 osób.

Wchodzą w szczegóły współpracy-

Samochód tylko z komisu z współpracującego (koniecznie sprawdzić w ASO przed kupnem)

Cena zawyżona o jakieś 3-5 tysiecy do rynkowej.

Tylko w kredycie załatwianym przez nich (prowizja dla pośrednika około 4 tysięcy, oprocentowanie rzeczywiste 23%, doliczane 3 tysiące jako opłata bezzwrotna na konto ADF - u niektórych jako kaucja za GPS lub oklejenie auta ,u innych zatajana, o tych 3 tysiącach nikt nic nie mówi przed podpisaniem kredytu!!!). Kredyt podpisywane albo w pracy, albo w urzędzie przy rejestracji, albo na przystanku w samochodzie, albo nawet w domu ale nie w banku!!! Ogólnie w miejscach gdzie nie można w spokoju przeczytać i przestudiować warunków !

Ogólnie współpraca trwa kilka miesięcy - nie dłużej niż rok a później zostajesz z kredytem i samochodem.

Samochody jeżdża tylko z reklama ADF !!!!!

Ich strona od kwietnia bardzo się zmieniła - są tam obszerne dane również wzór umowy dzierżawy powierzchni reklamowej i regulamin. Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą z tą firmą koniecznie niech do przeczytania tą umowę jakiemukolwiek prawnikowi. Każdy odradzi jej podpisania - umowa jednostronna , pisana pod firmę, sformułowania nie jasne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem dlaczego ale fora na ten temat znikają w zastraszającym tempie z sieci

Tu nic nie znika. Dziwi mnie tylko, że może komukolwiek, kiedykolwiek przez myśl przejść, że cokolwiek można mieć za darmo. Nawet jeżeli chodzi o auto z komisu. facepalm%5B1%5D.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś w wakacje do mojego oddziału przyjechał gość autolawetą yikes.gif z czymś takim i mówi Panie co robić? Przeczytałem tę umowę i rozłożyłem ręce bo po pierwsze nie jestesmy kancelarią adwokacką,a po drugie nie za bardzo potrafił się wyartykułować i powiedzieć o co mu chodzi. W każdym razie chciał się wymiksować, wysłałem mu faks z litości i powiedziałem żeby pogadał z jakimś prawnikiem. ZTCP to chyba Getin to to finansował, ale mogę się mylić wink.gif.

Teraz już wiem ocb ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak naiwnym trzeba być by w takie dziwne rzeczy się pakować?

NIe do końca naiwnym. Już kiedyś pisałem ze mam znajomych co wzięli tak auto. Jak na razie im płacą. Chcieli zmienić auto i zmienili. Bez zbędnych wnikań w zarobki. Jak przestaną im płacić to zerwą naklejki i będą dalej jeździć. Nie wiem ile miesięcy je już mają ale na razie jakby nic nie dołożyli. Tylko zastanawiam się czy sprawdzili te auto czy nie bite było hmm.gif Więc finalnie może byc że wcale na tym nie stracą. Auto jest na nich więc niewiem.gif A czy to była okazja zmienić samochód to też zobaczymy hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rata wynosi 615 zł brutto wiekszosci wyplacaja 500zł (wyrownuja albo nie). Płacą w naszym przypadku 4 miesiace, jedna osoba jezdział rok - ale srednio to góra 5 miesiecy. Przy zawyzonych kosztach, kredytu, cenie samochodu i kaucji - to nawet jakby płacili przez rok to ci sie nie zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przestaną im płacić to raty będą musieli płacić sami a to już nie jest takie słodkie. Większość osób poszkodowanych jest naprawdę w ciężkiej sytuacji finansowej w tej chwili i to dla nich nie jest takie proste nagle znaleźć w budżecie jakieś 700zł co miesiąc na ratę kredytu za samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak przestaną im płacić to raty będą musieli płacić sami a to już nie jest takie słodkie. Większość

> osób poszkodowanych jest naprawdę w ciężkiej sytuacji finansowej w tej chwili i to dla nich

> nie jest takie proste nagle znaleźć w budżecie jakieś 700zł co miesiąc na ratę kredytu za

> samochód.

Ja piszę o tych swoich znajomych. Nie brali od nich samochodu bo chcieli zarabiać czy mieć samochód za friko. Szukali auta i mieli wziąć na niego kredyt. Przypadkiem trafili na tego ADFa. Płacą za auto 500zł brutto. Zdawali sobie sprawę że może taka sytuacja nastąpić. Nie będą płakać za wiele jak ADF odstąpi od umowy. Jedyny babol jaki zrobili to to iż nie sprawdzili stanu auta w ASO.

Co nie zmienia faktu że takie firmy jak ten cały ADF powinni szybko zlikwidować co by więcej ludzi się nie nacieło no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja piszę o tych swoich znajomych. Nie brali od nich samochodu bo chcieli zarabiać czy mieć samochód

> za friko. Szukali auta i mieli wziąć na niego kredyt. Przypadkiem trafili na tego ADFa. Płacą

> za auto 500zł brutto. Zdawali sobie sprawę że może taka sytuacja nastąpić. Nie będą płakać za

> wiele jak ADF odstąpi od umowy. Jedyny babol jaki zrobili to to iż nie sprawdzili stanu auta w

> ASO.

> Co nie zmienia faktu że takie firmy jak ten cały ADF powinni szybko zlikwidować co by więcej ludzi

> się nie nacieło

Jeżeli bierze się kredyt na samochód z chęcia i możliwościami jego spłacania to można to zrobić na sto razy lepszych warunkach w dowolnym banku, niż opisuje to autorka tematu.

Montowanie mi GPS-u w aucie, jakieś stawianie się na inspekcje, konieczność mycia samochodu tak, by był wciąż czysty (w praktyce pewnie z 8 razy/m-c), jakieś opłaty inicjacyjne - w życiu bym na to nie poszedł, w zamian za wątpliwy zwrot kosztów przez może pół roku.

Oferta raczej dla straceńców i meganaiwniaków, którzy myślą, że wezmą samochód za 30klocków na 5 lat i ktoś im go spłaci.

Teraz tylko wypatrywać tej sprawy w TurboKamerze w TVN Turbo. Na bank się za chwilę zacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli bierze się kredyt na samochód z chęcia i możliwościami jego spłacania to można to zrobić na

> sto razy lepszych warunkach w dowolnym banku, niż opisuje to autorka tematu.

Nie, no pewnie masz rację.

> Montowanie mi GPS-u w aucie, jakieś stawianie się na inspekcje, konieczność mycia samochodu tak, by

> był wciąż czysty (w praktyce pewnie z 8 razy/m-c), jakieś opłaty inicjacyjne - w życiu bym na

> to nie poszedł, w zamian za wątpliwy zwrot kosztów przez może pół roku.

Wiesz jakby znajomi zakładali tylko na pół roku to by go nie wzięli.

> Oferta raczej dla straceńców i meganaiwniaków, którzy myślą, że wezmą samochód za 30klocków na 5

> lat i ktoś im go spłaci.

Znaczy jakby firma chciała dalej istnieć to nie jest tak że by im samochód spłaciła. Dostawali kasę za konkretną usługę. Dbanie o samochód, robienie określonej liczby km i jeżdżenie z reklamą np. Pampers hehe.gif

> Teraz tylko wypatrywać tej sprawy w TurboKamerze w TVN Turbo. Na bank się za chwilę zacznie.

Pewnie tak będzie jak piszesz no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale clu sprawy jest właśnie to, żeby Ci odmówili w którymś momencie.

> Oni zarobili już na zwiększonej opłacie, prowizji dla nich itp.

> Samochód był tylko nośnikiem.

> Nie jesteś już im potrzebny.

> Stąd takie ruchy.

Potrzebna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> ale weź im teraz powiedz, że sami są sobie winni to Cię błotem obrzucą i ukamienują

Winni czy nie winni. Każda inwestycja czy umowa powinna być X razy przemyślana. Jak ktoś mi pisze że "jest w trudnej sytuacji finansowej" i kupił auto na raty to ja nie mam więcej pytań. Ja jak mnie nie stać na ratę to nie kupuje auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ktoś łyka OKAZJĘ, cokolwiek by to nie było, samochód, kredyt, drożdżówkę za pół ceny-to musi

> liczyć się z konsekwencjami.

A kurjozum jest gość co posądził bank że go nie ostrzegli o niedogodnościach kredytu we frankach i mu sie podwójny kredycik zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kurjozum jest gość co posądził bank że go nie ostrzegli o niedogodnościach kredytu we frankach i

> mu sie podwójny kredycik zrobił

hola hola smile.gif

on został ostrzeżony i podpisał kwita ze zdaje sobie sprawę z ryzyka kursowego przy podpisywaniu umowy.

jego argumentacją jest "ze pomimo podpisania, on tego nie rozumie":) takze to jest jeszcze głupsze smile.gif

analogicznie jak tutaj. podpisuję oczywiście niesymetryczną umowę, na kijowych warunkach finansowych i wymówką dla mnie jest, że "nie było dogodnego miejsca na przeczytanie"... no brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hola hola

> on został ostrzeżony i podpisał kwita ze zdaje sobie sprawę z ryzyka kursowego przy podpisywaniu

> umowy.

> jego argumentacją jest "ze pomimo podpisania, on tego nie rozumie":) takze to jest jeszcze głupsze

> analogicznie jak tutaj. podpisuję oczywiście niesymetryczną umowę, na kijowych warunkach

> finansowych i wymówką dla mnie jest, że "nie było dogodnego miejsca na przeczytanie"... no

> brawo.

Hola hola hola... właśnie cały sęk w tym, że podpisał kwit, ale twierdzi, że NIE został ostrzeżony, a wręcz wmówiono mu, że to bezpieczne itd. Jeśli ktoś nie jest finansistą, lub przynajmniej nie orientuje się w sprawach (wątpię, że tego Pana to dotyczy, ale pomińmy to narazie), to tym bardziej obowiązkiem banku jest rzetelne przedstawienie sytuacji, a nie mówienie "będzie Pan zadowolony". Znając bankowość to uważam za całkiem możliwe, że Panienka faktycznie mu tak mówiła - w końcu miała od tego na pewno prowizję. To czy on wiedział, czy to prawda czy nie, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...) Kredyt podpisywane albo w pracy, albo w urzędzie przy

> rejestracji, albo na przystanku w samochodzie, albo nawet w domu ale nie w banku!!! Ogólnie w

> miejscach gdzie nie można w spokoju przeczytać i przestudiować warunków !

Nikt Wam tej umowy podpisywać nie kazał. Jeśli nie można było zapoznać się z warunkami w spokoju, trzeba było nie podpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hola hola hola... właśnie cały sęk w tym, że podpisał kwit, ale twierdzi, że NIE został ostrzeżony,

> a wręcz wmówiono mu, że to bezpieczne itd. Jeśli ktoś nie jest finansistą, lub przynajmniej

> nie orientuje się w sprawach (wątpię, że tego Pana to dotyczy, ale pomińmy to narazie), to tym

> bardziej obowiązkiem banku jest rzetelne przedstawienie sytuacji, a nie mówienie "będzie Pan

> zadowolony". Znając bankowość to uważam za całkiem możliwe, że Panienka faktycznie mu tak

> mówiła - w końcu miała od tego na pewno prowizję. To czy on wiedział, czy to prawda czy nie,

> to już inna sprawa.

no moze i tak, nie dowiemy się. ale kluczowe jest, ze pismo jest silniejsze od słów. czy Pani go ostrzegła? może tak może nie. kwita podpisał? podpisał na 100%, bo taki wymóg. czy czytał? nie czytał na 90% bo ludzie chyba lubią ryzyko, albo potrzebują materiału na wątki na AK smile.gif

90% nie czyta co podpisuje. a te 10% co czyta - to połowa z tego pewnie nie rozumie. ale żeby zatrudnić na kilka h fachowca - prawnika. nieeeee.

tylko potem płacz... bo mnie oszukali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę nie interesują mnie opinie czy uważacie nas - oszukanych za idiotów czy nie. Idea założenia tego forum było zauważenie problemu i ostrzeżenie jak największej ilości ludzi. Założyłam takie forum również na Gazeta.pl i proszę dzisiaj jak było już 32 wpisy nagle moje forum zostało skasowane i już !!!! Bez żadnej uwagi do mnie. Ci ludzie czyszczą internet aby jak najmniej złych informacji o ich działalności dotarło do publicznej wiadomości. Dlatego jestem wam bardzo wdzięczna za jakiekolwiek wpisy. To powoduje ze jednak mój apel dociera do poszkodowanych.!!!!! Jeszcze raz trzymajcie się z dala od ADF!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak na prawdę nie interesują mnie opinie czy uważacie nas - oszukanych za idiotów czy nie. Idea

> założenia tego forum było zauważenie problemu i ostrzeżenie jak największej ilości ludzi.

> Założyłam takie forum również na Gazeta.pl i proszę dzisiaj jak było już 32 wpisy nagle moje

> forum zostało skasowane i już !!!! Bez żadnej uwagi do mnie. Ci ludzie czyszczą internet aby

> jak najmniej złych informacji o ich działalności dotarło do publicznej wiadomości. Dlatego

> jestem wam bardzo wdzięczna za jakiekolwiek wpisy. To powoduje ze jednak mój apel dociera do

> poszkodowanych.!!!!! Jeszcze raz trzymajcie się z dala od ADF!!!!

jedno pytanie:

wzięłaś kredyt w banku na auto? Wzięłaś.

Kto spłaca kredyt, Ty czy ADF?

Według moich informacji spłaca użytkownik/kredytobiorca.

Z góry należało szacować ryzyko, że firma krzak, co to wyrosła spod ziemi nagle, równie nagle może paść.

Nie bronię ADF-u, ale tłumaczę swój punkt widzenia, który jest niezmienny wobec jakichkolwiek argumentów - chciałaś za darmo samochód. No to masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam Twoje posty, to mam wrażenie że niczego nie zrozumiałaś.

Jak ADF sie zwinie to powstanie BDF, CDF i kolejne klony dopóki ostatni "klient" nie zrozumie ze nie ma "super okazji"

Tak sie mi epoka Autotaka przypomniała smile.gif

U mnie w firmie jest >100 aut w leasingu, jaki prezes musi być frajer, że ich nie obkleił i miałby flote za darmo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak. a teraz się organizują w klub poszkodowanych naiwnych... i tak w kółko.

mam sąsiada co też wtopił w ADF. Wziął sobie Megane kombi, nowy model (chyba 2011).

Było to jakoś pół roku temu. Od razu zaczął mieć "maniery", nosić spodnie na kant (wcześniej jeansy cały rok), okularki ciemne dopasowane kurtki.

Jechał po okolicy specjalnie pręskością patrolową, by więcej osób widziało jaki to przeskok - z megane I na III.

Aż kiedyś go spotkałem pod domem i pytam, cześć sąsiad, co to za służbówka, gdzie pracujesz? Hahahaha, najpierw konsternacja, że jak to nie wiem o takim projekcie AUTODOFINANSOWANIE? Ja mówie, że nie pierwsze słysze?

A, paaaanie bo to taka super sprawa, że oni płacą za samochód, a ja wybiieram i tylko trzeba reklamy wozić.

Stopniowo go przypierałem do muru, wyszło że wziął kredyt na 72miesiące, że GPS wozi, że myć musi.... Cięnką minkę miał na koniec rozmowy, bo szacun prysł.

A teraz skądinąd wiem (mamy wspólnych znajomych), że mu ADF wypowiedział umowę.

Już tak wolno nie jeździ po mieście, raczej przemyka niezauważony.

A, i auto ostatnio jakieś brudne wciąż jeździ - umowa go już nie wiążę, nie musi być czysty wciąż zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak. a teraz się organizują w klub poszkodowanych naiwnych... i tak w kółko.

Na szczęście mało naiwni prawnicy wiedzą jak takich naiwnych po raz drugi wycyckać. W końcu to nie przypadkowy zbiór ludzi, ale wybrana grupa której można wcisnąć dowolny kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam sąsiada co też wtopił w ADF. Wziął sobie Megane kombi, nowy model (chyba 2011).

....

> A, i auto ostatnio jakieś brudne wciąż jeździ - umowa go już nie wiążę, nie musi być czysty wciąż

ja znam ten case z czasów wcześniejszych - nie mieli takiego rozmachu.

była sobie firma, co to reklamę na maskę Ci dawała (marki "Kosmetix")... żeby dostać reklamę, trzeba było za nią zapłacić + opłaty jakies tam wpisowe + umowa. total - 900 PLN. W zamian mieli dawać 600 PLN/mc za tą reklame, pod warunkiem pewnego przebiegu i mycia auta co tydzień.

pobierali opłatę i przy pierwszej okazji (spóźnienie myjni o 1 dzień, za mały przebieg itp itd) wypowiadali umowę - w ciągu pierwszego miesiąca zawsze...

teraz widać się to rozwinęło i dorzucili jeszcze produkt finansowy... smutne, ze ludzie się ciągle nabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak na prawdę nie interesują mnie opinie czy uważacie nas - oszukanych za idiotów czy nie.

Ale wy nie jesteście oszukani .... tylko naiwni ...

Co trzeba mieć w głowie ... żeby pchać się w kredyt na niekorzystnych warunkach + inne opłaty nie mając na jego spłate ?? .....

Nie dało nikomu do myślenia ,że skoro nie jeździ się z reklamami jakiś firm , tylko z jedną tej firmy , która to oferuje, to oni nie mają zewnętrznych źródeł finansowania ??

Od razu to daje do myślenia na kim zarabiają wink.gif ...

Ale jak tak łykacie wszystko jak pelikany.... to przekaż reszcie , że mam kołpaki do Opla do sprzedania za 5 tys zł wink.gif Może być w kredycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wy nie jesteście oszukani .... tylko naiwni ...

> Co trzeba mieć w głowie ... żeby pchać się w kredyt na niekorzystnych warunkach + inne opłaty nie

> mając na jego spłate ?? .....

> Nie dało nikomu do myślenia ,że skoro nie jeździ się z reklamami jakiś firm , tylko z jedną tej

> firmy , która to oferuje, to oni nie mają zewnętrznych źródeł finansowania ??

> Od razu to daje do myślenia na kim zarabiają ...

> Ale jak tak łykacie wszystko jak pelikany.... to przekaż reszcie , że mam kołpaki do Opla do

> sprzedania za 5 tys zł Może być w kredycie

mechanizm myślowy taki sam jak w przypadku Amber Gold.

" Będę cwańszy od innych, zarobię więcej, kupię super furę na kredyt, a jacyś frajerzy będą mi płacić. Cała wieś będzie mi zazdrościć".

Co do zasady to nikt nikogo nie oszukał - wzięliście kredyt bankowy i to jest wasz kredyt, wy go musicie spłacić.

Jak liczyliście, że firma ADF będzie w ogóle istnieć przez cały okres kredytowania samochodu czyli np. 6 lat to jesteście naiwni do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak liczyliście, że firma ADF będzie w ogóle istnieć przez cały okres kredytowania samochodu czyli

> np. 6 lat to jesteście naiwni do kwadratu.

Na głupocie i naiwności robi się najlepszy biznes. Jak widać nigdy takich nie brakuje, więc biznes się kręci claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie w firmie jest >100 aut w leasingu, jaki prezes musi być frajer, że ich nie obkleił i miałby

> flote za darmo

A może jest idiota i nie wie o takich okazjach? Ja na twoim miejscu spróbowałabym go namowić na to zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mechanizm myślowy taki sam jak w przypadku Amber Gold.

> " Będę cwańszy od innych, zarobię więcej, kupię super furę na kredyt, a jacyś frajerzy będą mi

> płacić. Cała wieś będzie mi zazdrościć".

> Co do zasady to nikt nikogo nie oszukał - wzięliście kredyt bankowy i to jest wasz kredyt, wy go

> musicie spłacić.

> Jak liczyliście, że firma ADF będzie w ogóle istnieć przez cały okres kredytowania samochodu czyli

> np. 6 lat to jesteście naiwni do kwadratu.

Jesteś pewien, że odpisujesz odpowiedniej osobie? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na głupocie i naiwności robi się najlepszy biznes. Jak widać nigdy takich nie brakuje, więc biznes

> się kręci

natomiast jak ktos wezmie kredyt we frankach to wtedy nie jest glupcem tylko oszukanym przez banki hehe.gif

taka dziwna zmiana w tym samym temacie.to tak jak z bzykaniem na boku-jesli to robi robol to jest to siermiezna kopulacja,jesli VIP-romantyczny romans ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich. Od samego początku po nieuczciwym zachowaniu przedstawicieli wyczaiłem oszukańcze zamiary panów z ADF, dlatego zażądałem audytu w tej Firmie przed przedstawieniem umowy z która zwlekali. Audytu oczywiście nie przeszli bo nie mieli żadnych umów z firmami- dawcami reklam- Efekt jest taki, że GPS nie ma w internecie, a cena opiewająca na wartość tego urządzenia jest zabezpieczeniem na spłacanie rat przez ADF przez pierwszy kwartał. Sprawę zgłosiłem w Prokuraturze i na Policji- Oczywiście prokuratura stwierdziła, że jest to czyn zabroniony, ale wszczęcia postępowania odmówiła. (Nie na ten moment szczegóły). Efekt jest taki, że kolesie z ADF przedstawiając mi fałszywą umowę ustną i pisemną zarejestrowali na mnie samochód i żądają zapłaty. Sprawa jest w Sądzie i 5.03. 2014 się odbędzie. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem [email protected]

kom.661 485 776

...Pan na Policji stwierdził, że jest to jakiś wałek, ale potem go przesunęli, a prokurator(kolega) umorzył śledztwo proszę o zainteresowanie się sprawą również media bo pachnie to grubszym przekrętem ogólnopolskim teraz, w którym również bierze udział przedstawiciel Getin Banku. Byc może przydałby mi się świadek na temat metod działania ADF- przedyskutuję to z prawnikiem. Czasu jest mało, a myślę, że jest możliwość scedowania umów z bankiem na ADf- ale trzeba działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.