Skocz do zawartości

AUDI A4 2.0 TDI do foto oglądaczy


tygrysek86

Rekomendowane odpowiedzi

> nie znam tego silnika ale w nawiązaniu do powyższego - w takim razie jak on zrobił to 455 000 km

Może koledze, który twierdzi, że to wadliwa jednostka chodziło o to, że do 999 999 kkm jest ok a powyżej 999 999 kkm jest dopiero wadliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy widzicie coś niepokojącego w poniższym ogłoszeniu ?

> Nie piszcie o przebiegu bo każdy umie czytać

> Cena wydaje się b. dobra.

> 5000 EURO + ok. 2500 pl na gotowo

> Czy to ta wadliwa jednostka czy już jest po poprawkach?

> AUDI z mobile.de

sadze ze przy tym przebiegu juz silnik byl zrobiony wczesniej.

poza tym wyglada ok. na prawym blotniku jakis ciemny punkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może koledze, który twierdzi, że to wadliwa jednostka chodziło o to, że do 999 999 kkm jest ok a

> powyżej 999 999 kkm jest dopiero wadliwa ?

nie, chodziło o to że ludziom padały te silniki, wiadomo nie każdemu, może ten jest ok i nastuka kilka milionów, nie wiem, co nie oznacza że ta jednostka jest bez wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogólnie AUDI robią (chyba) solidne.. - taki przebieg a środek jak nowy...

Tapicerki mają bdb, wycierają się przełączniki świateł, opuszczanie szyb etc, po prostu biały plastik jest lakierowany, a nie odlew z czarnego jak w starszych egz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tapicerki mają bdb, wycierają się przełączniki świateł, opuszczanie szyb etc, po prostu biały

> plastik jest lakierowany, a nie odlew z czarnego jak w starszych egz.

kolega mial 80 w kilku wersjach i a3 i przesiadl sie na passata i mowi ze jakosc wnetrza w porownaniu z audi to porazka.... i teraz wrocil do audi. kupil a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy widzicie coś niepokojącego w poniższym ogłoszeniu ?

> Nie piszcie o przebiegu bo każdy umie czytać

> Cena wydaje się b. dobra.

> 5000 EURO + ok. 2500 pl na gotowo

> Czy to ta wadliwa jednostka czy już jest po poprawkach?

> AUDI z mobile.de

gdyby nie ten silnik .. ja bym nie bral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy taka okazja, kumpel sie buja ze sprzadażą takiej A4 z 2005r, ten sam silnik, auto ma org przebieg 204kkm, osobiście ja sprowadził 4 lata temu z przebiegiem 198kkm, tak zrobił nią 6kkm za 4 lata, ręcze za to wink.gif sprzedają ja juz 2 rok, ludzie jak słysza ze 2.0tdi to odrazu grymas, ze oni chcą 1.9tdi i tyle. ostatnio wołał za nia <30kzł wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebieg jest taki, że nawet jeśli była to wada została naprawiona.

ale to nie wyklucza kolejnej naprawy, AFAIK to poprawiali glowice, ale problem napedu pompy dalej wystepowal i nawet VAG nie mogl sobie z tym dosc dlugo poradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6kkm za 4 lata ...

Taka sama prawda jak ta, że Franc miał strzelać do papieża zlosnik.gif

Sprzedaliśmy passata 300.kkm z najgorszym silnikiem na świecie w 1 dzień.

PD po regeneracji, głowica oryginalna.

Taryfiarz natłukł od tego czasu 150.kkm i nadal jeździ zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no widzisz, duża część ludzi kupuje żeby sąsiad miał "gula" są tacy ludzie, tak samo istnieją

> "dobre" samochody, ale przeważnie idą wśród znajomych

Ja uważam, że skandalicznie małe przebiegi robię... a jednak 6kkm to u mnie rok, a nie 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka sama prawda jak ta, że Franc miał strzelać do papieża

> Sprzedaliśmy passata 300.kkm z najgorszym silnikiem na świecie w 1 dzień.

> PD po regeneracji, głowica oryginalna.

> Taryfiarz natłukł od tego czasu 150.kkm i nadal jeździ

wierzyć nie musisz, gdyby ten znajomy miał cene rynkową to pewnie by ja sprzedal. a tak sie cenił, to auta nie sprzedał. sam auta szukał w de przez pół roku, znalazł auto godne uwagi, kupił po czasie stwierdził ze mu takie auto jest niepotrzebne bo wogóle nim nie jeździ. zreszta kupił ja w de 4 lata temu po cenie wyższej niż w pl takie modele chodziły. auto po lekarzu, który dojeźdżał autostradami w de do pracy po 100km dziennie. i rzeczywiście, jednynie fotel kierowcy nosił jakiekolwiek ślady użytkowania ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uwielbiam te opowieści handlarzy.

> mar00ha

Niby tak... Ale rzeczywistosc polska wcale nie musi sie przekladac na rzeczywistosc niemiecka. To ze u nas pieniadze na nowe audi z salonu ma "cfaniak" a czlowiek wyksztalcony orze na lanosa (przejaskrawione) nie znaczy ze za granica tez jest to do gory nogami postawione. Wiec nic dziwnego ze tam adwokat, lekarz czy inny umyslowiec jezdzi takim autem i pozniej je sprzedaje. Zreszta nawet w pl sa zawody faworyzowane przez dealerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przebieg jak dla mnie kosmiczny i swiadomie bym takiego nie kupil:)

> tutaj chyba jest lepsza okazja audi do roboty nie ma nic a przebieg ma logiczny

Po sprowadzeniu należy sobie ustawić 120kkm i cieszyć się takim samym autem jak pozostałe sprowadzone igiełki z niskimi przebiegami, których właściciele życie by oddali w dowód że ich przebieg jest oryginalny.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam mit w Polsce że 2.0 są takie awaryjne jak to że 1.9 są bezawaryjne oink.gif Ja od roku bujam się taka Audi 2.0 tdi BPW 8V z przebiegiem około 220 kkm i jestem bardzo zadowolony. Jedyne czego się bałem to pompa oleju i miałem to robić ale okazało się że babeczka od której kupiłem samochód już to przerobiła i mam święty spokój. Co do głowic w Audi ta usterka nie występuje. A na wtryski trzeba uważać na siemensa (była nawet akcja serwisowa). Lać dobry olej i śmigać. Co do omawianego egzemplarza to jak na ten przebieg to te lampy z przodu zbyt ładnie wyglądają. 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to nie jest duży przebieg jak na tego typu auto... w Polsce taki Audiki mają większe przebiegi i

> nikt nie narzeka

Zgadzam się z tobą tylko u nas one na liczniku mają "120 kkm" i jak coś padnie to zaraz że te 2.0 są "be" bo sie psują. A zazwyczaj jak one są ściągane do Polski jako 2-3 latki to mają juz po 300 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam się z tobą tylko u nas one na liczniku mają "120 kkm" i jak coś padnie to zaraz że te 2.0

> są "be" bo sie psują. A zazwyczaj jak one są ściągane do Polski jako 2-3 latki to mają juz po

> 300 kkm.

A "be" 2.0 użytkowane od nowości się liczą, czy tez jest na nie jakiś hak? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy widzicie coś niepokojącego w poniższym ogłoszeniu ?

> Nie piszcie o przebiegu bo każdy umie czytać

> Cena wydaje się b. dobra.

> 5000 EURO + ok. 2500 pl na gotowo

> Czy to ta wadliwa jednostka czy już jest po poprawkach?

> AUDI z mobile.de

trochę golas, ale jak napęd pompy oleju nie była zmieniony to licz się z wymianą podzespołów (koszta do 6k) więc wlicz w cenę jakby co smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A "be" 2.0 użytkowane od nowości się liczą, czy tez jest na nie jakiś hak?

Nie mówię oczywiście że to bezawaryjne silniki natomiast opinia o nich je przerasta. Pokaż mi silniki diesla podobnej generacji co były idealne shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skąd te 6 tys zł?

> LINK

mówię o kompletnym swapie imbusika, wybieraka itd z 1.9, przeróbkach by się pozbyć na stałe tego kłopotu... smile.gif

może z ceną przesadziłęm ale jak sam nie zrobi to robocizna i części mogą pod tą kwote dojść

wątek na forum smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.