Skocz do zawartości

do oceny/wybicia z głowy PUG 407 SW


slon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Pacjent :

http://olx.pl/oferta/peugeot-407-zadbany-warszawa-2005-CID5-ID8zFTt.html#ef4ab8c3d7

Oglądałem ogólnie ok, tylko nie była robiona dwumasa nigdy więc pewnie na mnie to ewentualnie by spadło. Jest sens się pchać wten rocznik z tym przebiegiem? (100% prawdziwy).

Będę wdzięczny za pomoc/wybicie z głowy.

Sprzęgło jakoś ciężko chodzi w porównaniu z moją fabianką..nie wiem czy tak ma być. Wyświetlacz komputera do wymiany (podobno ok 200zł).

Pozdrawiam

Słoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Pacjent :

> http://olx.pl/oferta/peugeot-407-zadbany-warszawa-2005-CID5-ID8zFTt.html#ef4ab8c3d7

> Oglądałem ogólnie ok, tylko nie była robiona dwumasa nigdy więc pewnie na mnie to ewentualnie by

> spadło. Jest sens się pchać wten rocznik z tym przebiegiem? (100% prawdziwy).

> Będę wdzięczny za pomoc/wybicie z głowy.

> Pozdrawiam

> Słoń

Przebieg żaden zdziwiony, normalny, diesle z mniejszym maja po 100-200 tys więcej i są po rewitalizacji więc jeśli Ci się podoba to bierz. Cena normalna za ten rocznik, samochód wygodny, silniki bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebieg żaden zdziwiony, normalny, diesle z mniejszym maja po 100-200 tys więcej i są po

> rewitalizacji więc jeśli Ci się podoba to bierz. Cena normalna za ten rocznik, samochód

> wygodny, silniki bardzo dobre.

Do wymiany wyświetlacz jest komputera, podobno 200 zł, ale nie wiem czy to prawda smile.gif Reszta ew wyjdzie na przeglądzie. Blacharsko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wymiany wyświetlacz jest komputera, podobno 200 zł, ale nie wiem czy to prawda Reszta ew

> wyjdzie na przeglądzie. Blacharsko ok.

Witam

Miałem ten samochód tylko na bene , i zwróc uwagę na wyświetlacze , czyli ten środkowy i tam gdzie jest przebieg , szczególnie w ciepłe dni zanika zamazuje się itp. z korozją raczej nie bedziesz miał problemów chyba że był malowany , jeżeli to kombi to zwróć uwagę również na tylną klapę lub rdzewieć i lub się zacinać przy otwieraniu , także popróbuj otwieranie szyby i klapy smile.gif , więcej info jak chcesz na na priv pozniej bo teraz za bardzo nie mam czasu smile.gif

pozdrawiam , powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Miałem ten samochód tylko na bene , i zwróc uwagę na wyświetlacze , czyli ten środkowy i tam gdzie

> jest przebieg , szczególnie w ciepłe dni zanika zamazuje się itp. z korozją raczej nie

> bedziesz miał problemów chyba że był malowany , jeżeli to kombi to zwróć uwagę również na

> tylną klapę lub rdzewieć i lub się zacinać przy otwieraniu , także popróbuj otwieranie szyby i

> klapy , więcej info jak chcesz na na priv pozniej bo teraz za bardzo nie mam czasu

> pozdrawiam , powodzenia

Hej dzięki za odpowiedź. Jak kosztowna będzie dwumasa ? Wyświetlacz, który opisujesz właśnie zauważyłem, że znika.. frown.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej dzięki za odpowiedź. Jak kosztowna będzie dwumasa ? Wyświetlacz, który opisujesz właśnie

> zauważyłem, że znika..

> Pozdrawiam

Ja za komplet DKZ i sprzęgła płaciłem 1,5 roku temu 1,3 albo 1,4 kPLN. Do tego robocizna - to już różnie. Ja się zamknąłem w 2,3kPLN, ale w C8 to gorsza robota, więc tu może być nieco taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za komplet DKZ i sprzęgła płaciłem 1,5 roku temu 1,3 albo 1,4 kPLN. Do tego robocizna - to już

> różnie. Ja się zamknąłem w 2,3kPLN, ale w C8 to gorsza robota, więc tu może być nieco taniej.

To w sumie tyle co kalkulowałem. Drążek nie drga, nic nie wpada w wibracje, ale to sprzęgło wchodzi jakby ciężej. No chyba,że to tak ma być.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Pacjent :

> http://olx.pl/oferta/peugeot-407-zadbany-warszawa-2005-CID5-ID8zFTt.html#ef4ab8c3d7

> Oglądałem ogólnie ok, tylko nie była robiona dwumasa nigdy więc pewnie na mnie to ewentualnie by

> spadło. Jest sens się pchać wten rocznik z tym przebiegiem? (100% prawdziwy).

> Będę wdzięczny za pomoc/wybicie z głowy.

> Sprzęgło jakoś ciężko chodzi w porównaniu z moją fabianką..nie wiem czy tak ma być. Wyświetlacz

> komputera do wymiany (podobno ok 200zł).

> Pozdrawiam

> Słoń

Silnik porządny ,ekonomiczny i raczej niezawodny HDI ok.gif

Miałem jego wariacje w v50 i złego słowa nie powiem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za komplet DKZ i sprzęgła płaciłem 1,5 roku temu 1,3 albo 1,4 kPLN. Do tego robocizna - to już

> różnie. Ja się zamknąłem w 2,3kPLN, ale w C8 to gorsza robota, więc tu może być nieco taniej.

Cos malutko... kumpel koncem grudnia 2014 w V50 robil:

dwumas: 1100

sprzeglo: 600

wysprzeglik: 700

Silnik w sumie ten sam, wiec koszty podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cos malutko... kumpel koncem grudnia 2014 w V50 robil:

> dwumas: 1100

> sprzeglo: 600

> wysprzeglik: 700

> Silnik w sumie ten sam, wiec koszty podobne.

Hmm, może nie pamiętam dokładnie podziału ceny pomiędzy części i robociznę, ale całość zamknęła się w 2,3kPLN. Nic mi nie wiadomo o wysprzęgliku - był wymieniany "komplet sprzęgła z DKZ". Co jest w środku - nie wiem niewiem.gif.

Tydzień temu znowu wymieniałem sprzęgło (bez DKZ) i kosztowało mnie to 670 sprzęgło i 600 robocizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w innych rejonach Polski są uczciwi hurtowi handlarze?

może i nie ale to co się w Gnieźnie dzieje to jest przesada.

Oglądałem tam kilka aut i mimo iż rocznikowo były świeże to stan ich był przerażający, np przegnita podłoga w świeżym 307, nie mówiąc o cofniętych licznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może i nie ale to co się w Gnieźnie dzieje to jest przesada.

> Oglądałem tam kilka aut i mimo iż rocznikowo były świeże to stan ich był przerażający, np przegnita

> podłoga w świeżym 307, nie mówiąc o cofniętych licznikach.

No cenę trzeba w jakiś sposób wyprodukować jak ma być niska icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-silniki HDimają raczej dobrą opinię,

-zdjęcia niewyraźnie i nic z nich nie wynika,

- sprawdź to co w tym wątku jakiś tekst

-wyświetlacz w tych rocznikach się zamazuje jak jest gorąco i raczej 200zł tutaj nie pomoże (ta kwota to wymiana na komputer z podobnych roczników z tą samą wadą fabryczną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten ma mniej http://otomoto.pl/ford-focus-1-6-kat-sport-stan-bdb-C35772740.html .Niestety t

> wszędzie rządą handlarze.

Dzisiaj prowadzilem Focusa z przebiegiem 180 tys. km. Pytam właściciela czy to prawdziwy przebieg bo skrzynia jakaś taka nieprecyzyjna. A on mi na to że skręcony licznik z 300 tkm. icon_eek.gif nawet bym się nie zorientował wnętrze nie bylo wcale zmęczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj prowadzilem Focusa z przebiegiem 180 tys. km. Pytam właściciela czy to prawdziwy przebieg

> bo skrzynia jakaś taka nieprecyzyjna. A on mi na to że skręcony licznik z 300 tkm. nawet bym

> się nie zorientował wnętrze nie bylo wcale zmęczone

zgadnij ile to auto ma przebiegu

DSC_0268.JPG

DSC_0269.JPG

DSC_0270.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Pacjent :

> http://olx.pl/oferta/peugeot-407-zadbany-warszawa-2005-CID5-ID8zFTt.html#ef4ab8c3d7

> Oglądałem ogólnie ok, tylko nie była robiona dwumasa nigdy więc pewnie na mnie to ewentualnie by

> spadło. Jest sens się pchać wten rocznik z tym przebiegiem? (100% prawdziwy).

> Będę wdzięczny za pomoc/wybicie z głowy.

> Sprzęgło jakoś ciężko chodzi w porównaniu z moją fabianką..nie wiem czy tak ma być. Wyświetlacz

> komputera do wymiany (podobno ok 200zł).

> Pozdrawiam

> Słoń

Przecież to ma prawie 250kkm nalotu ...

Chcesz kupic samochod czy złom?

Dla mnie przebieg to podstawa. To auto będzie zużyte. To nie E32, że jest jak wino. Zejdz z rocznika i kup coś co jest samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież to ma prawie 250kkm nalotu ...

> Chcesz kupic samochod czy złom?

> Dla mnie przebieg to podstawa. To auto będzie zużyte. To nie E32, że jest jak wino. Zejdz z

> rocznika i kup coś co jest samochodem.

Słoniu zostaje Ci tylko panda z LPG hahaha.gif

Uważasz, że taki sam peugeot mający 100 tys przebiegu, jeżdżony na odcinkach po 2km i gaszony za każdym razem, wsiadane i wysiadane będzie w lepszym stanie bo ma mniejszy przebieg?

Czy namawiasz go na "prawie taki sam" z magicznymi 160 tys, świeżo sprowadzony od zakonnicy z Betlejem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ciekawe co napisales....

Ostatnio obcowalem z C5 z tym samym motorem, auto mialo przejechane okolo 350kkm, nie uwierzysz, ale jakby skrecic je na 160kkm to nikt by sie nie kapnal, wiec wole realne ~250kkm niz te wszystkie perelki z magicznymi 160-170kkm zrobione pod polaczka dla ktorego glownym kryterium wyboru jest symboliczny przebieg auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Wiem, że to wróżenie z fusów..ale przy tym realnym przebiegu nie wpadnę w pułapkę finansową wymieniając kolejna osprzęt silnika i zawieszenie? Borykam się z tym problemem...zastanawiajac się jednak nad jakaś benzyną i założeniem we własnym zakresie nowego gazu frown.gif

Za pugiem przemawia dla mnie spore bezpieczenstwo (tam chyba są poduszki nawet na kolana i nogi). Cóż spalanie tego diesla w mieście pewnie skończy się na 7,5-8 litrów przy lekkiej nodze..ceny ropy podobne jak pb95...

Zagazowany nawet spory silnik palący 14 litrów gazu będzie tańszy frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak myślicie? Wiem, że to wróżenie z fusów..ale przy tym realnym przebiegu nie wpadnę w pułapkę

> finansową wymieniając kolejna osprzęt silnika i zawieszenie?

To jest uzywka ze sporym przebiegiem, wiec wszystko moze sie popsuc.

Moze przejedzie kolejne 100kkm bezawaryjnie, a moze posypie sie DKZ, turbo, wtryski.

Niestety tego nikt Ci nie powie bez szklanej kuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak myślicie? Wiem, że to wróżenie z fusów..ale przy tym realnym przebiegu nie wpadnę w pułapkę

> finansową wymieniając kolejna osprzęt silnika i zawieszenie?

Jest to możliwe, jak masz na dokładkę w razie czego 3-5 tys zł to będziesz w miarę spał spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.