Skocz do zawartości

świece zapłonowe - masakra


technix

Rekomendowane odpowiedzi

> czy warto jest przepłacać dwukrotnie za ten sam przedmiot?

Absolutnie nie warto. Kup najtańszego chińczyka, albo pogadaj z Jay'em, może Ci załatwi tanio używkę.

Bo wiesz, nowa to może być wadliwa, a używka będzie już sprawdzona i w dodatku tańsza - same zalety, zero wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Absolutnie nie warto. Kup najtańszego chińczyka, albo pogadaj z Jay'em, może Ci załatwi tanio

> używkę.

> Bo wiesz, nowa to może być wadliwa, a używka będzie już sprawdzona i w dodatku tańsza - same

> zalety, zero wad.

Najrozsądniejsza rada w tym temacie. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ten model to do wszytstkich Opli ( i nie tylko pasuje),

Ha, teraz zobaczyłem to zdanie...

Nie, ten model nie pasuje do wszystkich Opli.

To znaczy może gwint i gniazdo pasuje, ale na podstawie zacytowanego zdania mam podejrzenie, że dobierając świece ignorujesz ich pozostałe parametry (wartość cieplną, przerwę) - czyżbyś skupiał się bardziej na cenie i producencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty, ale czad

> Nie wiedziałem że one są takie tanie?

> A myślisz, że to coś ma szansę działać?

Przesyłka trochę droga, ale i tak tanizna.

Ja sobie kupię chyba, coś mi wpadło do nawiewów i czasem terkocze grinser006.gif

Może się uda wydobyć "endoskopowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Absolutnie nie warto. Kup najtańszego chińczyka, albo pogadaj z Jay'em, może Ci załatwi tanio

> używkę.

> Bo wiesz, nowa to może być wadliwa, a używka będzie już sprawdzona i w dodatku tańsza - same

> zalety, zero wad.

sama prawda, dlatego wczoraj wkręciłem te co są niżej całem zarzygane ale z elektrodami - autko śmiga jak nowe ...

a wątek to założyłem, bo chcę wiedzieć co dobrego do Omesi zakupić palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ha, teraz zobaczyłem to zdanie...

> Nie, ten model nie pasuje do wszystkich Opli.

> To znaczy może gwint i gniazdo pasuje, ale na podstawie zacytowanego zdania mam podejrzenie, że

> dobierając świece ignorujesz ich pozostałe parametry (wartość cieplną, przerwę) - czyżbyś

> skupiał się bardziej na cenie i producencie?

nie, na liście rodzajów silników do których pasują

Sory, ale jak od 1.2 do 3.0 piszą że pasuje, to śmiałem napisać że do wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo takie zaleca producent do mojego modelu.

> Tak, wiem, że do gazu to są specjalne świece, kable, opony, filtry i wogóle, dlatego chcę założyć

> to co przewidział Adam Opel

Ale do LPG dwu i więcej elektrodowe to nie jest dobre połączenie. Może tu jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty, ale czad

> Nie wiedziałem że one są takie tanie?

> A myślisz, że to coś ma szansę działać?

Zobaczyć pewnie tak, inna kwestia jak ten paproch wyjąć? Mam taki śrubokręt teleskopy z magnesem na końcu, ale czy dało by rade to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczyć pewnie tak, inna kwestia jak ten paproch wyjąć? Mam taki śrubokręt teleskopy z magnesem na

> końcu, ale czy dało by rade to nie wiem.

116102217_1_644x461_magnes-warsztatowy-g

polecam takie ustrojstwo, tylko trzeba znaleźć taki którego średnica pozwala na włożenie w gniazdo świecy ok.gif Bardzo użyteczny gadget, szczególnie pomocne było przy autach z gaźnikiem, gdzie przy jego demontażu czasem lubiło co w kolektor wpaść, a jak był niefart to do komory spalania. W domu też się przydaje jak gdzieś coś wpadnie za szafkę albo inne ciemne miejsce wink.gif Na podobnym przewodzie giętym też są szczypce ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytanie było o 100-120

odwołuję wszystko co pisałęm - wczoraj mi Yaris III 1.33 po południu zaczął przerywać - kompa podpiąłem - traci zapłony na 4 cylindrze.

Wykręciłem świece - upieprzone jak sto pięćdziesiąt... Wymieniane 60kkm temu.

Na nowych świecach chodzi jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.