Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

VW - polityka rabatowa

Featured Replies

Napisano

Witam,

 

mam nastepujace pytanie.

 

Do kupna sa jednoczesnie VW Golf i Touran. Auta sa do produkcji, wyslalen zapytanie ofertowe do kilku salonow i dostaje rozne odpowiedzi - niektorzy twierdza, ze maja terminy na 49 tydzien tego roku i moga udzielic dodatkowego oficjalnego rabatu od VW (12.000 zl i 8.000 zl), inni mowia, ze moze sie nie udac w tym roku i w związku z tym, że rabaty na przyszły rok nie są znane to takie oferty są naturalnie mniej korzystne.

 

Czy ma ktoś doświadczenie, jaką.moze być polityka rabatową VW na początku roku? Auta jak na początku że względu na konfigurację nie są dostępne na placu.

 

Pozdrawiam 👍

Napisano

Ja bujałem się z nimi 2 lata temu, jedni chcieli już zamawiać z rabatem z tego roku, inni kazali czekać, by dostać już nowy rocznik.

W końcu kupiłem to co chciałem innej marki z tego, co mieli dostępne w ciągu 2 tyg.

 

Napisano
Godzinę temu, Obywatel napisał:

Witam,

 

mam nastepujace pytanie.

 

Do kupna sa jednoczesnie VW Golf i Touran. Auta sa do produkcji, wyslalen zapytanie ofertowe do kilku salonow i dostaje rozne odpowiedzi - niektorzy twierdza, ze maja terminy na 49 tydzien tego roku i moga udzielic dodatkowego oficjalnego rabatu od VW (12.000 zl i 8.000 zl), inni mowia, ze moze sie nie udac w tym roku i w związku z tym, że rabaty na przyszły rok nie są znane to takie oferty są naturalnie mniej korzystne.

 

Czy ma ktoś doświadczenie, jaką.moze być polityka rabatową VW na początku roku? Auta jak na początku że względu na konfigurację nie są dostępne na placu.

 

Pozdrawiam 👍

 

Aut na przyszły rok nie zrobią Ci z żadnym sensownym rabatem bo nie mają pojęcia jak nowe regulacje dot. emisji CO2 wpłyną na ceny samochodów. Bierz to co jest teraz. Mi dają 10% i nie uważam tego za jakiś wielki sukces.

 

 

Napisano

Ja 3 tygodnie temu kupiłem Golfa z placu, 1.5 150 + DSG Highline + dodatki, z rabatem 16,3% od cennika.

Napisano

Z placu są najlepsze rabaty - poszukaj na otomoto. Dodatkowo masz auto za kilka dni.

Napisano
4 godziny temu, Mars_wrc napisał:

Ja 3 tygodnie temu kupiłem Golfa z placu, 1.5 150 + DSG Highline + dodatki, z rabatem 16,3% od cennika.


Drugi Golfik? :)

Jak spalanie w porównaniu do 1.0?

Napisano
27 minut temu, kravitz napisał:


Drugi Golfik? :)

Jak spalanie w porównaniu do 1.0?

 

Tak, tylko tym razem kombi :)

Spalanie w 1.0 średnie z kompa z 25kkm pokazywała 6.35. Tu na razie średnie z 1300km mam na kompie 7.9. Pewnie finalnie spadnie jeszcze, więc po razy oko można przyjąć +1.5l. 

Napisano

Salony VW to jeden wielki dramat, obsługa masakra. 

Napisano
19 minut temu, sdss napisał:

Salony VW to jeden wielki dramat, obsługa masakra. 

 

Kupiłem w ciągu roku dwa VW i w obu przypadkach obsługa perfekcyjna. Zarówno w salonie jak i podczas formalności załatwianych przez telefon.

Napisano
Salony VW to jeden wielki dramat, obsługa masakra. 
Przy zakupie Up!a obsługiwali mnie jakbym kupował auto klasy premium.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Napisano
21 godzin temu, Ryb napisał:

 

Aut na przyszły rok nie zrobią Ci z żadnym sensownym rabatem bo nie mają pojęcia jak nowe regulacje dot. emisji CO2 wpłyną na ceny samochodów. Bierz to co jest teraz. Mi dają 10% i nie uważam tego za jakiś wielki sukces.

 

 

Niemozliwe z Twoimi mozliwosciami negocjacji? 

Napisano
14 minut temu, wujekcybul napisał:

Niemozliwe z Twoimi mozliwosciami negocjacji? 

 

IMO całkiem nieźle, biorąc pod uwagę że ja nie chcę nic u nich kupić.

:hehe:

Napisano
16 godzin temu, sdss napisał:

Salony VW to jeden wielki dramat, obsługa masakra. 

Trafiłeś pewnie na gorszy.

 

Podobnie miałem jak szukałem samochodu, idealny przykład Hyundai, chciałem przejechać się I30 z DCT trafiłem na Zakopiańską w Krakowie, obsługa koszmar... Na zasadzie po co pan tu przyszedł idź pan gdzie indziej.

Po godzinie byłem w salonie na Wielickiej i tam byłem obsłużony perfekcyjnie...

Gdybym miał robić tabelę jesli idzie o obsługę w salonach to jeden byłby w pierwszej trójce, drugi w ostatniej.

Napisano
Godzinę temu, siwyyy77 napisał:

Trafiłeś pewnie na gorszy.

 

Podobnie miałem jak szukałem samochodu, idealny przykład Hyundai, chciałem przejechać się I30 z DCT trafiłem na Zakopiańską w Krakowie, obsługa koszmar... Na zasadzie po co pan tu przyszedł idź pan gdzie indziej.

Po godzinie byłem w salonie na Wielickiej i tam byłem obsłużony perfekcyjnie...

Gdybym miał robić tabelę jesli idzie o obsługę w salonach to jeden byłby w pierwszej trójce, drugi w ostatniej.

Byłem w dwóch,  potraktowany jak intruz.

Świat nie kończy na VW. Kupiłem inna markę.

 

Najlepiej w Audi umówiony na jazdę dostałem pytanie czy chce sam auto na kilka godzin czy handlowiec ma mi towarzyszyć. Kontakt i obsługa prefekt. 

Edytowane przez sdss

Napisano
17 godzin temu, sdss napisał:

Salony VW to jeden wielki dramat, obsługa masakra. 

 

W VW, podobnie jak przy innych markach, pewnie wszystko zależy od salonu, a dokładniej ludzi tam pracujących.

Szwagier jest stałym klientem a VW i coś kiedyś mówił że jeździ do jednego a nie do drugiego, właśnie ze względu na obsługę.

Z Fiatem miałem podobne spostrzeżenia - inni ludzie i od razu inna ocena salonu czy ASO.

Kiedyś podjechałem do salonu Forda (w dodatku fordem) i poczułem się jak intruz ;)

Napisano
  • Autor

A u mnie skonczylo sie tak, ze nie moglem dostac konkretnej odpowiedzi odnosnie ceny koncowej i przez przypadek znalazlem rocznego Tourana od pracownika VW z 5-cio letnia gwarancja i swietnym wyposazeniem, wiec problem sie rozwiazal :)

 

Pozdrawiam

Napisano

Miesiąc temu zamówiłem Arteona do produkcji z 211 tys zeszli do 175. Po 3 tygodniach auto trafiło do dealera na plac, jestem pod wrażeniem czasu produkcji. Obsługa zależy od salonu a odwiedziłem 4. 

Edytowane przez johny

  • 2 tygodnie później...
Napisano
2 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał:

Teraz Audi ma genialne oferty rabatowe i często się okazuje, że można mieć Audi w cenie VW...


Jakie są rabaty na Q1 i Q3?

Napisano
10 godzin temu, pejus1982 napisał:


Jakie są rabaty na Q1 i Q3?

-30% :skromny: dla flot.

Napisano
10 godzin temu, pejus1982 napisał:


Jakie są rabaty na Q1 i Q3?

Nie wiem jakie na Q1 😁 ale na Q3 było podczas zamówienia w zeszłym tygodniu ponad 30% procent na model bazowy. Rabat 35 tys zl dostała również osoba zamawiająca Q3 Sportback, a więc swiezynke, co dało rabat 19%. Zakup za gotówkę i auto do produkcji 

Napisano
11 godzin temu, pejus1982 napisał:


Jakie są rabaty na Q1 i Q3?

Jak był biznes line to od 70tys startowało q1, na Q5 było równo 55tys rabatu. Trzeba popytać. Dużo zależy od finansowania, jak weźmiesz ofertę specjalną leasingu Audi to cena z katalogu.

Edytowane przez sdss

Napisano
3 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

W sierpniu na A5 dostaliśmy rabat 22%, a kwotowo wyszło ponad 60 tyś zł...

 

Przy autach za 300-400kPLN to akurat zaden wielki wyczyn ;)

 

Napisano
53 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Przy autach za 300-400kPLN to akurat zaden wielki wyczyn ;)

 

280 na 220 z małym hakiem plus gratisy

Napisano
2 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

280 na 220 z małym hakiem plus gratisy

 

kolega to jakis zawodowy negocjator cen ?

ile mozna znegocjowac za golfa 7 gti, wyjsciowo ok 155k ?

Napisano
13 godzin temu, PawelWaw napisał:

 

kolega to jakis zawodowy negocjator cen ?

ile mozna znegocjowac za golfa 7 gti, wyjsciowo ok 155k ?

Teraz pewnie sporo, bo wyszła 8 generacja.

GTI a TCR to jednak różnica.

Edytowane przez pakuu1

Napisano
6 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

W sierpniu na A5 dostaliśmy rabat 22%, a kwotowo wyszło ponad 60 tyś zł...

nie wiem jak A5, ale pierwsza propozycja na A7 to 27% - 28% do dalszych negocjacji...

Napisano
Godzinę temu, PawelWaw napisał:

 

kolega to jakis zawodowy negocjator cen ?

ile mozna znegocjowac za golfa 7 gti, wyjsciowo ok 155k ?

Nie, po prostu mam sporo znajomych pełniących funkcje kierownicze w salonach, także czasem uda się zrobić jakąś lepszą ofertę dla moich osób..

Napisano
31 minut temu, bergerac napisał:

nie wiem jak A5, ale pierwsza propozycja na A7 to 27% - 28% do dalszych negocjacji...

Na stary model, czy najnowszy? Teraz na wielką platformię były rabaty ponad 30 %...

Napisano
Godzinę temu, pakuu1 napisał:

Teraz pewnie sporo, bo wyszła 8 generacja.

GTI a GTR to jednak różnica.

 

cennikowo np taki 143k

110k realne ?

 

mrzQm2swSkKb8UJvK_fWpA.png

 

 

Napisano
5 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

Nie, po prostu mam sporo znajomych pełniących funkcje kierownicze w salonach, także czasem uda się zrobić jakąś lepszą ofertę dla moich osób..

 

to poprosze dla kolegi z AK, dobra cene na golfa 7 gti

 

Napisano
18 minut temu, PawelWaw napisał:

 

cennikowo np taki 143k

110k realne ?

 

mrzQm2swSkKb8UJvK_fWpA.png

 

 

Pewnie , jeszcze Ci dopłaca 😁😂😁

Napisano
21 minut temu, PawelWaw napisał:

 

cennikowo np taki 143k

110k realne ?

 

mrzQm2swSkKb8UJvK_fWpA.png

 

 

 

IMO kompletnie nierealne.

Napisano
 
IMO kompletnie nierealne.
Będzie 110 ale netto :)
Napisano
2 godziny temu, Maciej__ napisał:

Będzie 110 ale netto :)

 

I tak fajna cena jak za GTI.

Ja za Varianta 150TSI + DSG z kilkoma dodatkami (navi, lampy led top, cyfrowe zegary, key less i inne) + przedłużona gwara + pakiet serwisowy mam wartość fakturową 116k.

Napisano
10 godzin temu, Mars_wrc napisał:

 

IMO kompletnie nierealne.

IMO nie da się za taka kase kupic.

Napisano
12 godzin temu, PawelWaw napisał:

 

to poprosze dla kolegi z AK, dobra cene na golfa 7 gti

 

To poproszę o maila, bądź priv z danymi kontaktowymi, formą zakupu/sposobem finansowania, kodem konfiguracji. 

Napisano
15 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

120 tys zł jest do zrobienia na golfa gti w manualu. 

 

narazie mam oferte na 130 z AT.

u mnie musi byc AT, kto jeszcze kupuje auta bez AT, chyba Ci co takim nie jechali :)

Napisano
4 godziny temu, PawelWaw napisał:

kto jeszcze kupuje auta bez AT, chyba Ci co takim nie jechali :)

- ci, komu szkoda 10 kpln na AT

- ci, którzy nie mają dodatkowe 10 kpln

- ci, któzy lubią i umieją korzystać z manual

- ci, któzy myślą że lubią i i umieją korzystać 

jeszcze pare się znajdzie ;)

Napisano
11 minut temu, rwIcIk napisał:

Dają radę jeszcze korzystać :old:

 

jeszcze tacy co jechali, nie raz i nie dwa i im nie przypadło do gustu :) 

Napisano
Teraz, bergerac napisał:

jeszcze tacy co jechali, nie raz i nie dwa i im nie przypadło do gustu :) 

Początkowo może się nie podobać, bo człek myśli, że zmieniłby bieg inaczej, w innej chwili, na inny :hehe:

 

Napisano
20 minut temu, rwIcIk napisał:

Początkowo może się nie podobać, bo człek myśli, że zmieniłby bieg inaczej, w innej chwili, na inny :hehe:

 

 

 

Niedlugo auta autonomiczne ale znajda sie osoby ktore z tylniej kanapy beda chcialy zmieniac biegi drazkiem :)

 

imho dodatkowy pedal i galka do machania a jeszcze plus korki to nie jest szczesliwe polaczenie :) trzeba automatyzowac co sie da :)

 

 

 

Napisano
Dnia 7.11.2019 o 09:31, prawoimotoryzacja napisał:

120 tys zł jest do zrobienia na golfa gti w manualu. 

Az nieprawdopodobne za tyle opychaja Polo GTI. Dobra oferta.

Napisano
2 godziny temu, bergerac napisał:

jeszcze tacy co jechali, nie raz i nie dwa i im nie przypadło do gustu :) 

Ale takich to jest może promil ;) 

Napisano
4 godziny temu, akisel napisał:

- ci, komu szkoda 10 kpln na AT

- ci, którzy nie mają dodatkowe 10 kpln

- ci, któzy lubią i umieją korzystać z manual

- ci, któzy myślą że lubią i i umieją korzystać 

jeszcze pare się znajdzie ;)

Najwazniejsze jest czucie auta. Nie zapominajmy o czuciu!:old: Szczegolnie w miejskiej jezdzie i w korkach, to czucie napieprzania w lewej nodze od ciaglego wciskania sprzegla - bezcenne. :hehe:

Edytowane przez zinger

Napisano
3 godziny temu, rwIcIk napisał:

Początkowo może się nie podobać, bo człek myśli, że zmieniłby bieg inaczej, w innej chwili, na inny :hehe:

 

 

Pojeździć różnymi, znaleźć taki z adaptacyjnym oprogramowaniem i kupić auto, które zmienia wtedy, kiedy sam byś zmienił. Lub takie, w którym nawet nie wiesz kiedy zmienia i na jaki.

:ok:

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.